Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Zestawienie wyników testów w poszczególnych miejscach

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Miejsce Liczba rozwiązań Średnia liczba poprawnych odpowiedzi Sposób przybycia Lokalizacja
      1. Budynek PAST-y (1) 54 4,24 4 2 16 1 1 30 10 9 35
      2. Reduta KALISKA (7) 43 4,49 13 6 0 0 7 17 24 0 19
      3. Dom Akademicki (5) 43 4,33 16 1 0 2 6 18 19 3 21
      4. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego (3) 42 4,76 16 2 1 1 6 16 20 2 20
      5. Instytut Radowy (6) 42 4,83 12 6 0 0 5 19 18 1 23
      6. Antonin (2) 42 4,69 18 1 0 1 5 17 21 1 20
      7. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego (4) 39 4,64 17 1 0 1 6 14 19 3 17
      8. Reduta WAWELSKA (8) 30 4,57 2 11 0 0 1 16 10 2 18
      9. Daab Witold Karol (10) 29 4,55 7 1 0 3 4 14 9 3 17
      10. Siedziba Gestapo (24) 28 4,29 4 9 0 0 5 10 12 4 12
      11. Zdobycie Gęsiówki (39) 27 4,78 3 5 0 4 5 10 13 1 13
      12. Zieleniak (9) 26 4,35 8 3 0 1 0 14 9 1 16
      13. Salamucha Jan (12) 26 4,31 5 7 0 3 1 10 5 9 12
      14. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 (26) 26 4,42 5 2 6 1 1 11 12 1 13
      15. Batalion AK "Miotła" (17) 25 4,40 2 11 0 1 2 9 10 4 11
      16. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK (29) 25 4,56 9 2 0 0 5 9 15 0 10
      17. Perlikowski Wiesław (11) 25 4,44 8 5 0 1 0 11 10 2 13
      18. 5. kompania III Rejonu "Dęby” (58) 25 4,36 0 10 0 1 0 14 7 3 15
      19. Kusociński Janusz (154) 24 4,21 1 3 1 6 3 10 5 6 13
      20. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy (71) 24 4,75 10 1 0 0 5 8 15 0 9
      21. Sokołowski Mieczysław Kazimierz (13) 24 4,54 1 12 0 0 1 10 11 1 12
      22. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej (31) 24 4,67 4 0 1 0 9 10 12 1 11
      23. Reduta BANK POLSKI (14) 23 4,35 2 7 4 1 2 7 12 2 9
      24. Obrona przekopu i barykady powstańczej (129) 23 4,74 8 5 0 1 0 9 13 1 9
      25. Ośrodek GABKA - OSA (153) 23 4,52 0 4 1 6 1 11 9 3 11
      26. Obwód GRÓJEC (150) 23 4,22 0 5 0 5 1 12 9 2 12
      27. Reduta KRÓLEWSKA 16 (138) 23 4,57 2 1 4 1 6 9 10 0 13
      28. Walki na Ryglu (15) 23 4,52 3 6 1 1 4 8 11 2 10
      29. Barykada Żyrardów (16) 23 4,52 2 6 1 1 5 8 12 1 10
      30. Grobowiec dowódców AK (22) 23 4,35 2 9 0 1 1 10 8 3 12
      31. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" (70) 23 4,35 0 14 0 1 0 8 11 2 10
      32. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego (35) 23 4,61 2 6 0 5 1 9 9 2 12
      33. Obwód WĘGRÓW (151) 22 4,32 0 4 2 4 0 12 6 2 14
      34. Walki o Uniwersytet Warszawski (27) 22 4,68 0 6 0 1 7 8 10 1 11
      35. Obwód SOCHACZEW (149) 22 4,27 0 2 0 4 0 16 5 1 16
      36. Kwatera na Łączce (23) 22 4,32 2 6 0 2 4 8 8 3 11
      37. GLORIA VICTIS (21) 22 4,18 3 11 1 0 2 5 11 4 7
      38. Zdobycie Komendy Policji (84) 22 4,55 1 6 4 1 1 9 11 2 9
      39. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie (136) 22 4,73 1 10 0 0 0 11 10 1 11
      40. Reduta ALKAZAR (68) 22 4,32 1 10 3 0 1 7 12 2 8
      41. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski (38) 21 4,48 6 0 0 2 3 10 7 2 12
      42. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych (34) 21 4,43 0 12 0 2 2 5 15 0 6
      43. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (33) 21 4,67 2 1 0 1 8 9 11 0 10
      44. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" (69) 21 4,62 8 4 1 1 1 6 13 1 7
      45. Batalion szturmowy AK "Odwet II" (42) 21 4,86 5 8 0 0 1 7 9 3 9
      46. Zgrupowanie AK "Leśnik" (20) 21 4,57 1 8 0 2 3 7 10 2 9
      47. Grupa Artyleryjska "Granat” (50) 21 4,52 9 4 0 1 2 5 12 1 8
      48. MALI POWSTAŃCY (65) 20 4,25 2 8 0 1 2 7 9 2 9
      49. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu (85) 20 4,50 0 5 1 1 5 8 11 0 9
      50. Dom Janka Bytnara (113) 20 4,90 1 4 2 1 6 6 13 1 6
      51. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada (87) 20 4,55 5 5 0 2 3 5 12 1 7
      52. Radomska Maria Joanna (25) 20 4,35 3 7 1 3 0 6 8 4 8
      53. Rowecki Stefan "Grot” gen. (117) 20 4,80 0 4 0 0 9 7 12 1 7
      54. Jankowski Stanisław (133) 20 4,80 6 0 0 1 5 8 8 3 9
      55. Pułk AK "Baszta" (18) 20 4,45 1 9 0 2 1 7 8 2 10
      56. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich (59) 20 4,80 0 11 0 0 2 7 11 1 8
      57. Główny Zarząd Informacji Wojskowej (109) 20 5,00 6 0 0 0 7 7 13 0 7
      58. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych (40) 20 4,60 0 7 0 1 5 7 10 1 9
      59. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK (44) 20 4,80 1 6 3 2 4 4 12 3 5
      60. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” (95) 20 4,80 0 11 0 0 2 7 10 3 7
      61. Pomnik GÓRA LOTNIKA (92) 20 3,95 0 3 0 5 4 8 5 6 9
      62. Zgrupowanie AK "Chrobry II” (36) 19 4,58 4 5 1 1 3 5 9 3 7
      63. Zgrupowanie AK "Gurt" (19) 19 4,26 1 7 0 1 1 9 7 1 11
      64. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” (56) 19 4,63 8 3 0 2 1 5 11 2 6
      65. Walki na Towarowej (37) 19 4,63 3 2 1 1 5 7 9 2 8
      66. Dom profesorów (116) 19 4,89 1 4 0 0 8 6 13 0 6
      67. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” (99) 19 4,21 6 4 1 0 0 8 10 1 8
      68. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego (114) 19 4,74 4 2 0 0 6 7 12 0 7
      69. Obwód PUŁTUSK (152) 19 4,37 0 2 0 2 1 14 3 2 14
      70. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów (111) 19 4,63 3 3 2 0 6 5 13 0 6
      71. Obwód GARWOLIN (146) 19 4,32 1 4 0 2 0 12 6 1 12
      72. Kopiec Powstania Warszawskiego (134) 19 4,63 0 8 0 2 1 8 9 0 10
      73. Zamach na Kutscherę (82) 18 4,61 0 5 0 0 7 6 12 0 6
      74. Lewandowski Zbigniew (32) 18 4,67 2 4 0 0 4 8 8 0 10
      75. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (93) 18 4,06 0 8 0 2 2 6 7 3 8
      76. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 (41) 18 4,83 0 5 2 1 7 3 11 2 5
      77. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej (132) 18 4,94 0 7 0 0 5 6 12 0 6
      78. Obwód SIEDLCE (148) 18 4,17 0 2 0 2 0 14 4 0 14
      79. Szare Szeregi (141) 18 4,50 0 4 0 2 1 11 6 0 12
      80. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” (45) 18 4,94 2 4 0 2 5 5 9 3 6
      81. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” (83) 18 4,44 1 6 0 1 4 6 11 0 7
      82. Leski Kazimierz (128) 18 5,00 6 2 0 1 4 5 12 0 6
      83. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA (43) 18 4,28 9 2 1 0 2 4 9 1 8
      84. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (48) 18 4,72 0 10 0 1 0 7 9 1 8
      85. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (139) 18 4,39 1 5 0 2 1 9 6 3 9
      86. Batalion AK "Żubr" (101) 18 4,56 4 2 2 2 3 5 12 0 6
      87. Cichociemni (81) 17 4,76 0 8 0 1 4 4 11 1 5
      88. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” (75) 17 4,59 0 7 0 1 4 5 8 3 6
      89. Słowacy w Powstaniu Warszawskim (126) 17 4,94 0 7 0 2 1 7 10 0 7
      90. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego (112) 17 5,00 1 7 0 0 5 4 13 0 4
      91. Wróbel Stanisław (145) 17 4,53 0 2 0 2 0 13 4 0 13
      92. Zaorski Andrzej (30) 17 4,53 1 5 0 1 5 5 10 1 6
      93. Kompania AK por. "Gryfa” (62) 17 4,24 0 5 0 2 1 9 5 1 11
      94. Właz do kanału przy placu Krasińskich (80) 17 4,71 0 7 4 0 3 3 13 0 4
      95. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK (49) 17 4,18 1 6 0 1 2 7 6 3 8
      96. Filmowcy Armii Krajowej (46) 17 4,76 4 2 1 0 6 4 9 1 7
      97. Więzienie Pawiak (110) 17 4,65 1 3 0 2 3 8 5 3 9
      98. Pomnik Powstania Warszawskiego (135) 17 4,94 0 4 1 0 7 5 12 0 5
      99. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 (88) 17 4,76 1 9 0 1 0 6 10 1 6
      100. Obrona Pałacyku Michla (119) 17 4,41 5 1 0 1 5 5 10 1 6
      101. Baszmakow Wiktor (130) 17 5,00 5 1 0 0 4 7 8 1 8
      102. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” (74) 16 4,13 5 2 0 2 2 5 7 3 6
      103. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych (79) 16 4,88 2 3 0 1 5 5 9 1 6
      104. Fieldorf Emil gen. (73) 16 4,38 1 9 0 2 0 4 9 2 5
      105. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" (52) 16 4,75 0 10 0 0 1 5 10 0 6
      106. Żurowski Antoni płk (76) 16 4,56 5 5 0 1 0 5 10 0 6
      107. Grób wojenny sześciu podchorążych AK (96) 16 4,50 0 11 0 0 0 5 7 4 5
      108. Rodowicz Jan "Anoda” (90) 16 4,44 1 6 1 2 1 5 9 2 5
      109. Baczyński Krzysztof Kamil (115) 16 4,69 0 6 0 1 5 4 11 1 4
      110. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK (147) 16 4,88 0 2 0 3 0 11 4 0 12
      111. Szare Szeregi (89) 16 3,88 0 6 0 0 4 6 7 2 7
      112. Wybuch transportera ładunków (86) 16 4,81 2 5 0 0 5 4 12 0 4
      113. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (51) 16 4,44 2 5 0 2 0 7 6 2 8
      114. Műller Aleksander (28) 16 4,50 0 7 0 1 3 5 7 1 8
      115. Reduta BRÓDNOWSKA (54) 16 4,81 2 8 0 0 1 5 10 0 6
      116. Żołnierze Wyklęci (64) 16 3,94 5 3 0 1 1 6 6 3 7
      117. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN (142) 16 4,56 1 8 0 0 0 7 8 1 7
      118. Veli bej Jedigar (125) 15 4,60 0 4 0 2 0 9 5 1 9
      119. Akcja "Góral" (118) 15 4,73 0 5 0 1 7 2 11 1 3
      120. Sowiecki Trybunał Wojenny (104) 15 4,53 0 8 0 1 0 6 8 0 7
      121. Twierdza "Zmartwychwstanek" (103) 15 4,67 2 4 0 2 2 5 10 0 5
      122. Akcja oddziału AK "Osjan” (66) 15 4,33 2 4 0 1 2 6 8 0 7
      123. Obóz NKWD w Rembertowie (78) 15 4,33 0 10 0 0 2 3 9 1 5
      124. Fedorońko - Rodzina (127) 15 5,00 1 2 5 0 1 6 8 0 7
      125. Szpitale placówki "Kordian" (55) 15 4,60 0 10 0 0 0 5 9 0 6
      126. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie (105) 15 4,80 0 5 0 2 4 4 8 1 6
      127. Śmigielski Manswet (94) 15 4,27 1 9 0 0 0 5 9 1 5
      128. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” (102) 15 4,67 2 4 0 2 1 6 9 0 6
      129. Herman Władysław (91) 14 4,50 0 6 0 2 0 6 8 0 6
      130. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK (53) 14 4,71 0 10 0 0 0 4 8 1 5
      131. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański (61) 14 5,00 1 7 0 2 0 4 9 0 5
      132. Pilecki Witold rtm. (123) 14 4,71 3 1 0 1 4 5 8 1 5
      133. Kwatera główna NKWD (106) 14 4,93 2 5 0 1 2 4 10 0 4
      134. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY (120) 14 5,00 0 7 0 0 0 7 7 0 7
      135. Szirtładze Irena (131) 13 4,69 0 6 0 1 1 5 7 0 6
      136. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN (144) 13 4,46 0 0 0 3 0 10 2 1 10
      137. Baza Lotnicza "Łużyce” (60) 13 5,00 0 7 0 0 0 6 6 0 7
      138. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" (97) 13 3,92 0 7 0 1 0 5 5 3 5
      139. Oddział Bojowy AK "Skryty” (57) 13 4,54 0 9 0 0 0 4 8 0 5
      140. OBROŻA - Rejon II CELKÓW (140) 13 4,23 0 2 0 3 0 8 4 1 8
      141. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (121) 13 5,00 6 1 1 0 1 4 8 0 5
      142. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” (67) 13 4,85 0 6 0 2 1 4 8 0 5
      143. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ (143) 13 4,77 0 5 0 2 0 6 4 3 6
      144. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL (47) 13 4,62 5 1 0 2 0 5 6 1 6
      145. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP (124) 13 4,15 1 2 0 3 2 5 6 1 6
      146. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (122) 12 5,00 1 2 0 0 5 4 8 0 4
      147. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” (98) 12 4,58 0 7 0 0 0 5 6 1 5
      148. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (63) 12 4,67 4 2 0 1 0 5 5 1 6
      149. Dziesięciu Powieszonych (77) 12 4,58 0 10 0 0 0 2 9 0 3
      150. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" (100) 12 4,33 0 5 0 1 1 5 5 2 5
      151. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej (108) 11 4,82 0 6 0 0 1 4 7 0 4
      152. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom (72) 11 4,18 0 4 0 2 0 5 4 1 6
      153. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 (107) 11 5,00 0 1 0 0 6 4 7 0 4
      154. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli (137) 8 4,38 1 1 0 0 1 5 2 0 6
      Łącznie: 2991 4,57 383
      (12,81%)
      801
      (26,78%)
      77
      (2,57%)
      185
      (6,19%)
      388
      (12,97%)
      1157
      (38,68%)
      1439
      (48,11%)
      213
      (7,12%)
      1339
      (38,68%)

      Pozostałe testy

      Nazwa Liczba rozwiązań Średnia liczba poprawnych odpowiedzi
      Odzyskanie niepodleglosci 69 21,39
      Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 49 20,37