Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Ola

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (02.05.2018 19:22:02)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (04.05.2018 13:10:16)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (04.05.2018 13:12:58)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (04.05.2018 13:14:22)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (04.05.2018 13:16:56)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (04.05.2018 13:20:09)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 29.07.2018 18:57:26 29.07.2018 18:58:58 5 0 45
      2. 2 Antonin 04.05.2018 16:46:18 04.05.2018 16:47:19 5 0 45
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 04.05.2018 17:30:51 04.05.2018 17:31:41 5 0 45
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 04.05.2018 17:39:11 04.05.2018 17:40:52 5 0 45
      5. 5 Dom Akademicki 04.05.2018 17:20:55 04.05.2018 17:22:13 5 0 45
      6. 6 Instytut Radowy 04.05.2018 16:29:54 04.05.2018 16:30:50 5 0 45
      7. 7 Reduta KALISKA 04.05.2018 16:39:04 04.05.2018 16:40:09 5 0 45
      8. 8 Reduta WAWELSKA 04.05.2018 16:22:11 04.05.2018 16:22:59 5 0 45
      9. 9 Zieleniak 04.05.2018 18:00:37 04.05.2018 18:01:38 5 0 45
      10. 10 Daab Witold Karol 09.12.2018 13:17:25 09.12.2018 13:17:54 5 0 45
      11. 11 Perlikowski Wiesław 11.11.2018 13:05:12 11.11.2018 13:05:44 5 0 45
      12. 12 Salamucha Jan 29.12.2018 21:14:56 29.12.2018 21:15:44 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 13.06.2018 16:37:16 13.06.2018 16:38:11 5 0 45
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 10.06.2018 09:43:12 10.06.2018 09:44:15 5 0 45
      15. 15 Walki na Ryglu 10.06.2018 09:47:30 10.06.2018 09:48:51 5 0 45
      16. 16 Barykada Żyrardów 10.06.2018 09:51:41 10.06.2018 09:52:21 5 0 45
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 28.10.2018 15:42:22 28.10.2018 15:43:09 5 0 45
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 01.12.2018 14:15:10 01.12.2018 14:15:42 5 0 45
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 01.12.2018 14:32:23 01.12.2018 14:32:57 5 0 45
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 15.08.2018 14:34:18 15.08.2018 14:34:51 5 0 45
      21. 21 GLORIA VICTIS 28.10.2018 15:36:27 28.10.2018 15:37:26 5 0 45
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 01.12.2018 14:23:14 01.12.2018 14:23:49 5 0 45
      23. 23 Kwatera na Łączce 01.12.2018 15:03:07 01.12.2018 15:03:49 5 0 45
      24. 24 Siedziba Gestapo 06.05.2018 12:43:29 06.05.2018 12:44:16 5 0 45
      25. 25 Radomska Maria Joanna 25.11.2018 14:59:20 25.11.2018 15:00:23 5 0 45
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 31.05.2018 08:04:09 31.05.2018 08:05:04 5 0 45
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 29.07.2018 18:08:40 29.07.2018 18:09:47 5 0 45
      28. 28 Műller Aleksander 01.12.2018 15:13:15 01.12.2018 15:13:51 5 0 45
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 31.05.2018 08:23:03 31.05.2018 08:24:07 5 0 45
      30. 30 Zaorski Andrzej 04.05.2018 18:16:17 04.05.2018 18:16:55 5 0 45
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 31.05.2018 08:10:31 31.05.2018 08:12:04 5 0 45
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 27.05.2018 11:42:15 27.05.2018 11:44:19 5 0 45
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 27.05.2018 11:29:54 27.05.2018 11:31:40 5 0 45
      34. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 06.05.2018 11:48:25 06.05.2018 11:49:14 5 0 45
      35. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 03.12.2018 16:40:20 03.12.2018 16:41:04 5 0 45
      36. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 07.12.2018 16:24:38 07.12.2018 16:25:11 5 0 45
      37. 37 Walki na Towarowej 07.12.2018 16:11:43 07.12.2018 16:12:28 5 0 45
      38. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 09.12.2018 13:13:16 09.12.2018 13:14:04 5 0 45
      39. 39 Zdobycie Gęsiówki 01.11.2018 18:28:19 01.11.2018 18:29:01 5 0 45
      40. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 29.07.2018 18:22:28 29.07.2018 18:24:03 5 0 15
      41. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 20.06.2018 18:05:37 20.06.2018 18:07:57 5 0 45
      42. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 04.12.2018 16:24:45 04.12.2018 16:25:30 5 0 45
      43. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 04.11.2018 14:46:24 04.11.2018 14:47:22 5 0 45
      44. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 03.09.2018 12:11:46 03.09.2018 12:13:27 5 0 45
      45. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 01.11.2018 17:44:58 01.11.2018 17:45:48 5 0 45
      46. 46 Filmowcy Armii Krajowej 01.11.2018 17:24:40 01.11.2018 17:25:37 5 0 45
      47. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 09.12.2018 12:32:43 09.12.2018 12:33:12 5 0 45
      48. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 11.11.2018 11:20:05 11.11.2018 11:20:37 5 0 45
      49. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 29.12.2018 21:00:38 29.12.2018 21:01:56 5 0 15
      50. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 07.08.2018 14:55:23 07.08.2018 14:55:57 5 0 45
      51. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 02.12.2018 12:22:13 02.12.2018 12:23:08 5 0 45
      52. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 15.09.2018 16:56:23 15.09.2018 16:57:47 5 0 45
      53. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 02.11.2018 10:12:37 02.11.2018 10:13:19 5 0 45
      54. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 11.11.2018 12:34:11 11.11.2018 12:34:45 5 0 45
      55. 55 Szpitale placówki "Kordian" 12.11.2018 12:43:46 12.11.2018 12:44:18 5 0 45
      56. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 14.08.2018 16:04:12 14.08.2018 16:05:10 5 0 45
      57. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 14.10.2018 09:58:09 14.10.2018 09:58:47 5 0 45
      58. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 02.11.2018 12:50:17 02.11.2018 12:50:52 5 0 15
      59. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 13.06.2018 16:40:09 13.06.2018 16:40:57 5 0 45
      60. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 24.11.2018 13:22:20 24.11.2018 13:23:13 5 0 45
      61. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 03.09.2018 11:01:13 03.09.2018 11:02:27 5 0 45
      62. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 29.12.2018 22:09:14 29.12.2018 22:11:19 5 0 15
      63. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 09.12.2018 12:22:41 09.12.2018 12:23:37 5 0 45
      64. 64 Żołnierze Wyklęci 29.11.2018 17:30:30 29.11.2018 17:31:11 5 0 45
      65. 65 MALI POWSTAŃCY 11.11.2018 11:49:12 11.11.2018 11:51:09 5 0 45
      66. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 29.12.2018 21:02:28 29.12.2018 21:03:07 5 0 15
      67. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 29.12.2018 21:03:30 29.12.2018 21:04:11 5 0 15
      68. 68 Reduta ALKAZAR 14.08.2018 15:30:19 14.08.2018 15:30:56 5 0 45
      69. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 07.08.2018 15:02:36 07.08.2018 15:03:18 5 0 45
      70. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 21.10.2018 14:41:22 21.10.2018 14:41:46 5 0 45
      71. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 31.05.2018 08:31:28 31.05.2018 08:32:07 5 0 45
      72. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 02.12.2018 10:51:12 02.12.2018 10:52:52 5 0 45
      73. 73 Fieldorf Emil gen. 21.10.2018 15:21:37 21.10.2018 15:22:28 5 0 45
      74. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 17.11.2018 12:33:13 17.11.2018 12:33:59 5 0 45
      75. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 15.09.2018 17:09:42 15.09.2018 17:12:03 5 0 15
      76. 76 Żurowski Antoni płk 15.09.2018 16:33:31 15.09.2018 16:34:15 5 0 45
      77. 77 Dziesięciu Powieszonych 02.11.2018 10:24:07 02.11.2018 10:25:40 5 0 45
      78. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 02.11.2018 10:39:01 02.11.2018 10:40:21 5 0 45
      79. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 20.06.2018 18:49:10 20.06.2018 18:50:20 5 0 45
      80. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 20.06.2018 17:47:41 20.06.2018 17:48:31 4 0 36
      81. 81 Cichociemni 06.05.2018 12:13:40 06.05.2018 12:14:22 5 0 45
      82. 82 Zamach na Kutscherę 06.05.2018 12:23:53 06.05.2018 12:24:45 5 0 45
      83. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 20.06.2018 19:03:04 20.06.2018 19:04:22 5 0 45
      84. 84 Zdobycie Komendy Policji 29.07.2018 18:03:52 29.07.2018 18:05:26 5 0 45
      85. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 29.07.2018 18:37:20 29.07.2018 18:38:30 5 0 45
      86. 86 Wybuch transportera ładunków 20.06.2018 17:58:34 20.06.2018 18:02:51 5 0 45
      87. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 11.11.2018 13:37:39 11.11.2018 13:38:26 5 0 45
      88. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 15.09.2018 17:37:26 15.09.2018 17:38:08 5 0 45
      89. 89 Szare Szeregi 12.11.2018 13:12:34 12.11.2018 13:13:20 4 0 36
      90. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 25.11.2018 15:14:37 25.11.2018 15:15:35 5 0 45
      91. 91 Herman Władysław 25.11.2018 15:03:14 25.11.2018 15:03:47 5 0 45
      92. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 14.10.2018 10:54:24 14.10.2018 10:55:21 5 0 45
      93. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 02.11.2018 11:59:19 02.11.2018 12:00:15 5 0 45
      94. 94 Śmigielski Manswet 02.11.2018 11:07:00 02.11.2018 11:07:37 5 0 45
      95. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 13.06.2018 16:57:43 13.06.2018 16:58:32 5 0 45
      96. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 12.11.2018 13:43:07 12.11.2018 13:43:44 5 0 45
      97. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 30.12.2018 09:34:14 30.12.2018 09:36:15 5 1 14
      98. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 24.11.2018 13:30:33 24.11.2018 13:31:14 5 0 45
      99. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 10.11.2018 14:52:13 10.11.2018 14:53:23 5 0 45
      100. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 30.12.2018 09:39:20 30.12.2018 09:40:42 5 0 15
      101. 101 Batalion AK "Żubr" 03.09.2018 11:59:08 03.09.2018 11:59:49 5 0 45
      102. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 03.09.2018 11:22:32 03.09.2018 11:23:34 5 0 45
      103. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 03.09.2018 11:41:55 03.09.2018 11:43:28 5 0 45
      104. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 17.11.2018 14:21:39 17.11.2018 14:22:41 5 0 45
      105. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 17.11.2018 14:47:01 17.11.2018 14:47:52 5 0 45
      106. 106 Kwatera główna NKWD 17.11.2018 14:59:23 17.11.2018 15:00:43 5 0 45
      107. 107 Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 12.11.2018 14:17:34 12.11.2018 14:18:11 5 0 45
      108. 108 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej 12.11.2018 14:10:10 12.11.2018 14:10:57 5 0 45
      109. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 31.05.2018 08:36:19 31.05.2018 08:38:00 5 0 45
      110. 110 Więzienie Pawiak 03.12.2018 16:59:03 03.12.2018 16:59:42 5 0 45
      111. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 18.06.2018 15:08:46 18.06.2018 15:09:28 5 0 45
      112. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 06.05.2018 12:34:10 06.05.2018 12:34:51 5 0 45
      113. 113 Dom Janka Bytnara 27.05.2018 11:21:15 27.05.2018 11:22:44 5 0 45
      114. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 04.05.2018 17:14:36 04.05.2018 17:15:13 5 0 45
      115. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 10.06.2018 10:04:58 10.06.2018 10:05:46 5 0 45
      116. 116 Dom profesorów 31.05.2018 08:19:21 31.05.2018 08:19:57 5 0 45
      117. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 06.05.2018 12:28:24 06.05.2018 12:29:12 5 0 45
      118. 118 Akcja "Góral" 10.06.2018 10:15:48 10.06.2018 10:16:10 5 0 45
      119. 119 Obrona Pałacyku Michla 04.11.2018 14:54:13 04.11.2018 14:54:56 5 0 45
      120. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 01.12.2018 14:07:26 01.12.2018 14:08:09 5 0 45
      121. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 15.09.2018 16:22:23 15.09.2018 16:23:16 5 0 45
      122. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 24.06.2018 15:40:54 24.06.2018 15:41:52 5 0 45
      123. 123 Pilecki Witold rtm. 24.06.2018 15:33:37 24.06.2018 15:36:04 5 0 45
      124. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 29.12.2018 22:30:27 29.12.2018 22:31:24 4 0 12
      125. 125 Veli bej Jedigar 02.12.2018 11:34:52 02.12.2018 11:36:23 5 0 45
      126. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 20.05.2018 16:33:30 20.05.2018 16:34:55 5 0 45
      127. 127 Fedorońko - Rodzina 24.06.2018 15:23:50 24.06.2018 15:25:06 5 0 45
      128. 128 Leski Kazimierz 12.06.2018 17:23:15 12.06.2018 17:24:26 5 0 45
      129. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 06.05.2018 11:21:10 06.05.2018 11:21:59 5 0 45
      130. 130 Baszmakow Wiktor 01.11.2018 17:06:37 01.11.2018 17:07:14 5 0 45
      131. 131 Szirtładze Irena 01.12.2018 14:18:47 01.12.2018 14:19:20 5 0 45
      132. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 06.05.2018 12:00:16 06.05.2018 12:01:51 5 0 45
      133. 133 Jankowski Stanisław 29.12.2018 21:07:58 29.12.2018 21:09:41 4 0 12
      134. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 01.12.2018 11:08:49 01.12.2018 11:09:42 5 0 45
      135. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 20.06.2018 17:54:47 20.06.2018 17:56:14 5 0 45
      136. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 13.06.2018 15:48:50 13.06.2018 15:49:40 5 0 45
      137. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 29.12.2018 21:17:40 29.12.2018 21:19:02 5 0 15
      138. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 05.05.2018 17:22:32 05.05.2018 17:23:11 5 0 15
      139. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 29.12.2018 21:29:47 29.12.2018 21:30:44 5 0 15
      140. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 29.12.2018 21:26:56 29.12.2018 21:27:37 5 0 15
      141. 141 Szare Szeregi 23.12.2018 12:56:26 23.12.2018 12:56:51 2 0 6
      142. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 14.10.2018 09:11:45 14.10.2018 09:12:31 5 0 60
      143. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 29.12.2018 21:58:02 29.12.2018 21:59:29 5 0 15
      144. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 29.12.2018 21:59:56 29.12.2018 22:00:43 5 0 15
      145. 145 Wróbel Stanisław 29.12.2018 22:01:04 29.12.2018 22:05:29 5 0 15
      146. 146 Obwód GARWOLIN 29.12.2018 22:05:50 29.12.2018 22:06:29 5 0 15
      147. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 29.12.2018 21:47:04 29.12.2018 21:47:55 5 0 15
      148. 148 Obwód SIEDLCE 23.12.2018 13:48:31 23.12.2018 13:49:12 5 0 15
      149. 149 Obwód SOCHACZEW 19.05.2018 11:40:01 19.05.2018 11:41:55 5 0 75
      150. 150 Obwód GRÓJEC 03.05.2018 09:58:47 03.05.2018 10:02:07 5 0 75
      151. 151 Obwód WĘGRÓW 29.12.2018 21:43:50 29.12.2018 21:44:35 5 0 15
      152. 152 Obwód PUŁTUSK 29.12.2018 21:39:28 29.12.2018 21:40:36 5 0 15
      153. 153 Ośrodek GABKA - OSA 03.05.2018 11:09:59 03.05.2018 11:13:16 5 0 75
      154. 154 Kusociński Janusz 29.12.2018 21:35:51 29.12.2018 21:36:32 5 0 15

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci
      1. Sielce GUS 167 04.05.2018 15:32:44 04.05.2018 15:55:58 Batalion szturmowy AK "Odwet II" (212)
      2. GUS Pomnik Lotnika 167 04.05.2018 16:05:15 04.05.2018 16:21:05 Reduta WAWELSKA (16)
      3. Och-Teatr Bitwy Warszawskiej 1920 1 04.05.2018 17:54:09 04.05.2018 17:55:11 Zieleniak (17)
      4. Sielce Krucza (d. DH Smyk) 180 06.05.2018 10:51:58 06.05.2018 11:12:13 Leski Kazimierz (335)
      5. Sielce Zaruskiego 159 20.05.2018 15:58:22 20.05.2018 16:06:45 Słowacy w Powstaniu Warszawskim (333)
      6. Iwicka Metro Pole Mokotowskie 168 27.05.2018 10:54:57 27.05.2018 11:05:36 Lewandowski Zbigniew (182)
      7. Sielce POLITECHNIKA 131 31.05.2018 07:35:45 31.05.2018 07:42:48 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 (118)
      8. Sielce POLITECHNIKA 131 10.06.2018 08:50:14 10.06.2018 09:05:24 Reduta BANK POLSKI (27)
      9. POLITECHNIKA RATUSZ ARSENAŁ M1 10.06.2018 09:10:36 10.06.2018 09:20:07 Reduta BANK POLSKI (27)
      10. PRZEKORNA Wilanów 519 13.06.2018 16:00:17 13.06.2018 16:32:03 Sokołowski Mieczysław Kazimierz (21)
      11. Sielce POLITECHNIKA 131 20.06.2018 16:33:11 20.06.2018 17:07:17 Właz do kanału przy placu Krasińskich (255)
      12. POLITECHNIKA RATUSZ ARSENAŁ M1 20.06.2018 17:12:54 20.06.2018 17:22:37 Właz do kanału przy placu Krasińskich (255)
      13. Sielce POLITECHNIKA 131 24.06.2018 13:46:45 24.06.2018 14:35:53 Fedorońko - Rodzina (334)
      14. POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 24.06.2018 14:39:04 24.06.2018 14:58:19 Fedorońko - Rodzina (334)
      15. Sielce POLITECHNIKA 131 29.07.2018 17:15:46 29.07.2018 17:22:35 Zdobycie Komendy Policji (259)
      16. Metro Politechnika Metro Świętokrzyska M1 29.07.2018 17:25:41 29.07.2018 17:35:41 Zdobycie Komendy Policji (259)
      17. Metro Świętokrzyska Nowy Świat - Uniwersytet (przystanek Nowy Świat) M2 29.07.2018 17:43:05 29.07.2018 17:54:16 Zdobycie Komendy Policji (259)
      18. Centrum Nauki Kopernik Metro Świętokrzyska M2 29.07.2018 18:40:13 29.07.2018 18:50:17 Budynek PAST-y (1)
      19. Wiśniowa Królikarnia Z4 07.08.2018 14:19:48 07.08.2018 14:52:06 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" (244)
      20. Wiśniowa Madalińskiego 168 14.08.2018 14:33:51 14.08.2018 15:00:50 Dom Janka Bytnara (288)
      21. Madalińskiego Odyńca 174 14.08.2018 15:05:19 14.08.2018 15:24:33 Reduta ALKAZAR (243)
      22. Odyńca Polskie Radio 174 14.08.2018 15:34:05 14.08.2018 15:42:32 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” (229)
      23. Bukowińska Wyścigi 31 14.08.2018 15:46:11 14.08.2018 15:55:44 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” (229)
      24. Spacerowa Gen. Zajączka 116 03.09.2018 10:33:09 03.09.2018 10:57:35 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański (234)
      25. Gen. Zajączka Pl. Inwalidów 6 03.09.2018 11:05:05 03.09.2018 11:08:53 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” (277)
      26. Plac Wilsona Ks. Popiełuszki 303 03.09.2018 11:34:09 03.09.2018 11:39:58 Twierdza "Zmartwychwstanek" (278)
      27. Ks. Popiełuszki Metro Marymont 17 03.09.2018 11:48:48 03.09.2018 11:56:17 Batalion AK "Żubr" (276)
      28. Sielce Rakowiecka 167 15.09.2018 14:58:55 15.09.2018 15:08:45 Miejsce śmierci żołnierzy kompanii „Pegaz” (2359)
      29. Rakowiecka Stare Miasto 4 15.09.2018 15:11:13 15.09.2018 15:48:26 Miejsce śmierci żołnierzy kompanii „Pegaz” (2359)
      30. Park Praski Dworzec Wileński 26 15.09.2018 16:11:23 15.09.2018 16:17:18 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (296)
      31. Dworzec Wileński Inżynierska 23 15.09.2018 16:27:48 15.09.2018 16:29:54 Żurowski Antoni płk (251)
      32. Inżynierska Ząbkowska 169 15.09.2018 16:39:13 15.09.2018 16:48:51 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" (225)
      33. Korsaka HUTNICZA 170 15.09.2018 17:21:42 15.09.2018 17:33:11 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 (263)
      34. Sielce Rakowiecka 168 14.10.2018 07:25:53 14.10.2018 07:36:12 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN (359)
      35. Pl. Unii Lubelskiej Francuska 138 14.10.2018 07:43:17 14.10.2018 08:21:36 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN (359)
      36. Francuska BYSŁAWSKA 146 14.10.2018 08:24:55 14.10.2018 08:52:39 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN (359)
      37. BŁOTA Czekanowska 213 14.10.2018 09:28:12 14.10.2018 09:48:54 Oddział Bojowy AK "Skryty” (230)
      38. Czekanowska NARCYZOWA 142 14.10.2018 10:01:41 14.10.2018 10:09:51 Pomnik GÓRA LOTNIKA (267)
      39. Konduktorska Chełmska 141 21.10.2018 14:04:02 21.10.2018 14:13:28 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" (245)
      40. Chełmska Sadyba 131 21.10.2018 14:17:26 21.10.2018 14:33:07 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" (245)
      41. Limanowskiego Al. Witosa 180 21.10.2018 14:53:11 21.10.2018 14:57:36 Fieldorf Emil gen. (248)
      42. Al. Witosa Meissnera 168 21.10.2018 15:04:05 21.10.2018 15:16:19 Fieldorf Emil gen. (248)
      43. Sielce Powązkowska 180 28.10.2018 13:34:44 28.10.2018 14:16:16 GLORIA VICTIS (87)
      44. Sielce Dw. Centralny (Złote Tarasy) 131 01.11.2018 16:06:50 01.11.2018 16:25:34 Zgrupowanie AK "Chrobry II” (204)
      45. Dw. Centralny (Złote Tarasy) Muzeum Powstania Warszawskiego 24 01.11.2018 16:30:31 01.11.2018 16:36:33 Zgrupowanie AK "Chrobry II” (204)
      46. Chłodna Smocza 157 01.11.2018 17:59:01 01.11.2018 18:16:05 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego (202)
      47. Sielce POLITECHNIKA 131 02.11.2018 08:42:50 02.11.2018 09:16:20 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK (226)
      48. POLITECHNIKA Eskulapów 143 02.11.2018 09:26:41 02.11.2018 10:06:30 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK (226)
      49. Eskulapów Rembertów-Ratusz 115 02.11.2018 10:19:22 02.11.2018 10:20:26 Dziesięciu Powieszonych (252)
      50. PKP REMBERTÓW KLASZTORNA 115 02.11.2018 10:28:47 02.11.2018 10:35:57 Obóz NKWD w Rembertowie (253)
      51. ZIELONA SOSNOWA 183 02.11.2018 11:11:46 02.11.2018 11:23:27 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (268)
      52. SOSNOWA IX POPRZECZNA 115 02.11.2018 11:24:43 02.11.2018 11:54:26 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (268)
      53. IX POPRZECZNA KAJKI 115 02.11.2018 12:08:39 02.11.2018 12:19:13 5. kompania III Rejonu "Dęby” (231)
      54. KAJKI SAGALLI 502 02.11.2018 12:24:01 02.11.2018 12:44:27 5. kompania III Rejonu "Dęby” (231)
      55. Sielce POLITECHNIKA 131 04.11.2018 12:32:46 04.11.2018 12:44:04 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK (216)
      56. POLITECHNIKA Metro Marymont M1 04.11.2018 12:49:19 04.11.2018 13:05:00 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK (216)
      57. Ks. Popiełuszki Zajezdnia Wola 27 04.11.2018 14:14:59 04.11.2018 14:42:23 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA (215)
      58. Sielce KRAKOWIAKÓW 141 10.11.2018 14:03:52 10.11.2018 14:45:35 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” (274)
      59. Sielce POLITECHNIKA 131 11.11.2018 10:01:57 11.11.2018 10:15:27 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      60. POLITECHNIKA Metro Młociny M1 11.11.2018 10:22:42 11.11.2018 10:55:37 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      61. MYŚLIBORSKA Leśnej Polanki 211 11.11.2018 11:09:05 11.11.2018 11:15:26 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      62. Leśnej Polanki MEHOFFERA 126 11.11.2018 11:23:17 11.11.2018 11:43:04 MALI POWSTAŃCY (240)
      63. MEHOFFERA ŻERAŃ FSO 509 11.11.2018 11:55:41 11.11.2018 12:19:33 Reduta BRÓDNOWSKA (227)
      64. ŻERAŃ FSO Bartnicza 114 11.11.2018 12:21:09 11.11.2018 12:31:47 Reduta BRÓDNOWSKA (227)
      65. Bartnicza REMBIELIŃSKA 114 11.11.2018 12:36:23 11.11.2018 12:42:43 Perlikowski Wiesław (19)
      66. REMBIELIŃSKA STANIEWICKA 1 11.11.2018 12:43:59 11.11.2018 12:51:12 Perlikowski Wiesław (19)
      67. STANIEWICKA RONDO ŻABA 1 11.11.2018 13:17:48 11.11.2018 13:21:41 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada (262)
      68. Sielce PL.TYSIĄCLECIA 187 12.11.2018 11:34:31 12.11.2018 12:28:54 Szpitale placówki "Kordian" (228)
      69. PL.TYSIĄCLECIA ADAMIECKIEGO 187 12.11.2018 12:52:38 12.11.2018 13:08:05 Szare Szeregi (264)
      70. ADAMIECKIEGO ZAPUSTNA 187 12.11.2018 13:17:35 12.11.2018 13:28:57 Grób wojenny sześciu podchorążych AK (271)
      71. ZAPUSTNA PKP WŁOCHY 187 12.11.2018 13:54:46 12.11.2018 14:00:20 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej (283)
      72. WAŁOWICKA PKP WŁOCHY 189 12.11.2018 14:33:23 12.11.2018 14:48:59 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" (272)
      73. Sielce Pl. Zamkowy 180 17.11.2018 11:55:12 17.11.2018 12:18:34 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” (249)
      74. 11 Listopada Namysłowska 212 17.11.2018 14:27:32 17.11.2018 14:45:21 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie (280)
      75. Sielce NOVOTEL 141 24.11.2018 12:28:13 24.11.2018 13:12:32 Baza Lotnicza "Łużyce” (233)
      76. NOVOTEL SASANKI 154 24.11.2018 13:14:15 24.11.2018 13:19:27 Baza Lotnicza "Łużyce” (233)
      77. Sielce Spacerowa 131 25.11.2018 14:11:10 25.11.2018 14:19:28 Radomska Maria Joanna (116)
      78. Metro Pole Mokotowskie Dw. Gdański M1 29.11.2018 15:16:57 29.11.2018 15:31:22 Żołnierze Wyklęci (239)
      79. DWORZEC GDAŃSKI Nowe Bemowo 28 29.11.2018 15:38:44 29.11.2018 17:12:59 Żołnierze Wyklęci (239)
      80. Sielce Bartycka 167 01.12.2018 10:45:17 01.12.2018 10:56:53 Kopiec Powstania Warszawskiego (351)
      81. Sielce Powązki-Cm. Wojskowy 180 01.12.2018 12:55:20 01.12.2018 13:57:16 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY (295)
      82. Sielce POLITECHNIKA 131 02.12.2018 09:50:51 02.12.2018 10:15:14 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom (247)
      83. POLITECHNIKA Kakowskiego 151 02.12.2018 10:15:53 02.12.2018 10:47:04 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom (247)
      84. Kakowskiego Os. Majdańska 135 02.12.2018 10:55:29 02.12.2018 11:16:42 Veli bej Jedigar (313)
      85. Os. Majdańska Szaserów-Szpital 188 02.12.2018 11:18:28 02.12.2018 11:29:02 Veli bej Jedigar (313)
      86. Szaserów-Szpital Międzyborska 102 02.12.2018 11:39:33 02.12.2018 11:59:42 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (224)
      87. Międzyborska Al. Zieleniecka 3 02.12.2018 12:01:09 02.12.2018 12:12:51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (224)
      88. Biblioteka Narodowa Anielewicza 33 03.12.2018 16:09:14 03.12.2018 16:26:33 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego (202)
      89. Wiśniowa GUS 167 04.12.2018 16:02:00 04.12.2018 16:21:15 Batalion szturmowy AK "Odwet II" (212)
      90. Wiśniowa Biblioteka Narodowa 167 07.12.2018 15:22:07 07.12.2018 15:27:21 Walki na Towarowej (205)
      91. Metro Pole Mokotowskie Centrum M1 07.12.2018 15:32:55 07.12.2018 15:40:55 Walki na Towarowej (205)
      92. CENTRUM Pl. Zawiszy 25 07.12.2018 15:46:07 07.12.2018 16:04:18 Walki na Towarowej (205)
      93. Sielce POLITECHNIKA 131 09.12.2018 09:59:05 09.12.2018 10:35:31 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      94. Metro Politechnika Metro Ratusz Arsenał M1 09.12.2018 10:38:32 09.12.2018 10:49:52 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      95. Metro Ratusz Arsenał Deotymy 23 09.12.2018 10:50:42 09.12.2018 11:20:59 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      96. WROCŁAWSKA STARE BEMOWO 122 09.12.2018 11:45:48 09.12.2018 12:16:22 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      97. MARYNIN Długosza 20 09.12.2018 12:57:32 09.12.2018 13:08:05 Daab Witold Karol (18)

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 16.09.2018 17:49:26 16.09.2018 17:58:27 24 0 144

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 16.09.2018 16:15:51 16.09.2018 16:22:35 25 0 150
      2. 27.05.2018 20:34:43 27.05.2018 20:42:11 23 0 138