Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Milka

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (13.05.2018 14:23:55)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (13.05.2018 14:24:48)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (13.05.2018 14:25:25)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (13.05.2018 14:25:46)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (21.05.2018 10:46:24)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (13.05.2018 14:26:35)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 13.05.2018 15:27:44 13.05.2018 15:28:35 5 0 15
      2. 2 Antonin 30.10.2018 16:27:58 30.10.2018 16:28:44 5 0 45
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 30.10.2018 16:58:30 30.10.2018 17:00:15 5 0 45
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 30.10.2018 17:13:43 30.10.2018 17:16:07 5 0 45
      5. 5 Dom Akademicki 30.10.2018 16:41:54 30.10.2018 16:43:57 5 0 45
      6. 6 Instytut Radowy 30.10.2018 15:39:44 30.10.2018 15:42:42 5 0 45
      7. 7 Reduta KALISKA 30.10.2018 16:06:22 30.10.2018 16:09:50 5 0 45
      8. 8 Reduta WAWELSKA 13.05.2018 15:35:53 13.05.2018 15:36:33 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 13.05.2018 15:36:38 13.05.2018 15:37:46 5 0 15
      10. 10 Daab Witold Karol 13.05.2018 15:37:52 13.05.2018 15:40:22 5 0 15
      11. 11 Perlikowski Wiesław 21.05.2018 10:57:10 21.05.2018 10:59:40 5 0 15
      12. 12 Salamucha Jan 21.05.2018 11:00:25 21.05.2018 11:01:06 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 21.05.2018 11:01:13 21.05.2018 11:02:06 5 0 15
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 04.11.2018 14:34:10 04.11.2018 14:35:00 5 0 45
      15. 15 Walki na Ryglu 21.05.2018 11:03:48 21.05.2018 11:04:22 5 0 15
      16. 16 Barykada Żyrardów 04.11.2018 14:36:30 04.11.2018 14:37:22 5 0 45
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 21.05.2018 11:05:23 21.05.2018 11:08:28 5 0 15
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 21.05.2018 11:08:35 21.05.2018 11:09:07 5 0 15
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 21.05.2018 11:09:14 21.05.2018 11:10:35 5 0 15
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 21.05.2018 11:10:44 21.05.2018 11:11:20 5 0 15
      21. 21 GLORIA VICTIS 21.05.2018 11:12:08 21.05.2018 11:12:48 5 0 15
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 21.05.2018 11:12:54 21.05.2018 11:13:22 5 0 15
      23. 23 Kwatera na Łączce 21.05.2018 11:13:28 21.05.2018 11:15:08 5 0 15
      24. 24 Siedziba Gestapo 21.05.2018 11:16:04 21.05.2018 11:16:47 5 0 15
      25. 25 Radomska Maria Joanna 21.05.2018 11:16:54 21.05.2018 11:17:49 5 0 15
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 04.11.2018 14:09:57 04.11.2018 14:10:57 5 0 45
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 21.05.2018 11:19:16 21.05.2018 11:20:02 5 0 15
      28. 28 Műller Aleksander 21.05.2018 11:20:08 21.05.2018 11:20:48 5 0 15
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 04.11.2018 13:48:16 04.11.2018 13:50:32 5 0 45
      30. 30 Zaorski Andrzej 21.05.2018 11:21:45 21.05.2018 11:22:28 5 0 15
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 04.11.2018 14:00:12 04.11.2018 14:01:02 4 0 36
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 21.05.2018 11:23:38 21.05.2018 11:24:20 5 0 15
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 21.05.2018 11:24:26 21.05.2018 11:24:52 5 0 15
      34. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 04.11.2018 16:08:38 04.11.2018 16:09:42 5 0 45
      35. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 21.05.2018 11:25:48 21.05.2018 11:26:26 5 0 15
      36. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 21.05.2018 11:26:32 21.05.2018 11:27:02 5 0 15
      37. 37 Walki na Towarowej 21.05.2018 11:27:53 21.05.2018 11:28:44 5 0 15
      38. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 21.05.2018 11:28:50 21.05.2018 11:30:08 5 0 15
      39. 39 Zdobycie Gęsiówki 04.11.2018 15:27:59 04.11.2018 15:30:14 5 0 45
      40. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 21.05.2018 11:35:07 21.05.2018 11:35:46 5 0 15
      41. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 04.11.2018 14:45:17 04.11.2018 14:46:50 5 0 45
      42. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 21.05.2018 11:37:01 21.05.2018 11:37:58 5 0 15
      43. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 21.05.2018 11:38:05 21.05.2018 11:39:09 5 0 15
      44. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 21.05.2018 11:39:15 21.05.2018 11:40:07 5 0 15
      45. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 21.05.2018 11:40:13 21.05.2018 11:40:40 5 0 15
      46. 46 Filmowcy Armii Krajowej 21.05.2018 11:40:46 21.05.2018 11:41:36 5 0 15
      47. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 02.06.2018 12:31:50 02.06.2018 12:33:05 5 0 15
      48. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 21.05.2018 11:43:07 21.05.2018 11:43:35 5 0 15
      49. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 21.05.2018 11:43:40 21.05.2018 11:44:27 5 0 15
      50. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 21.05.2018 11:44:35 21.05.2018 11:44:59 5 0 15
      51. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 02.06.2018 12:36:17 02.06.2018 12:37:09 5 0 15
      52. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 02.06.2018 12:37:18 02.06.2018 12:38:20 5 0 15
      53. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 02.06.2018 12:38:32 02.06.2018 12:39:32 5 0 15
      54. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 02.06.2018 12:39:41 02.06.2018 12:40:26 5 0 15
      55. 55 Szpitale placówki "Kordian" 02.06.2018 12:41:26 02.06.2018 12:42:10 5 0 15
      56. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 02.06.2018 12:42:17 02.06.2018 12:43:17 5 0 15
      57. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 02.06.2018 12:43:29 02.06.2018 12:44:39 5 0 15
      58. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 02.06.2018 12:45:30 02.06.2018 12:46:07 5 0 15
      59. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 02.06.2018 12:46:24 02.06.2018 12:46:58 5 0 15
      60. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 02.06.2018 12:47:04 02.06.2018 12:47:53 5 0 15
      61. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 02.06.2018 12:48:07 02.06.2018 12:48:37 5 0 15
      62. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 02.06.2018 12:48:54 02.06.2018 12:49:51 5 0 15
      63. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 02.06.2018 12:49:58 02.06.2018 12:52:26 5 0 15
      64. 64 Żołnierze Wyklęci 02.06.2018 12:53:27 02.06.2018 12:54:47 5 0 15
      65. 65 MALI POWSTAŃCY 02.06.2018 12:54:54 02.06.2018 12:55:32 5 0 15
      66. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 02.06.2018 12:55:39 02.06.2018 12:56:36 5 0 15
      67. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 02.06.2018 12:56:48 02.06.2018 12:57:22 5 0 15
      68. 68 Reduta ALKAZAR 02.06.2018 12:57:29 02.06.2018 12:59:02 5 0 15
      69. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 02.06.2018 13:12:29 02.06.2018 13:13:25 5 0 15
      70. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 02.06.2018 12:59:12 02.06.2018 12:59:54 5 0 15
      71. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 02.06.2018 13:00:04 02.06.2018 13:00:53 5 0 15
      72. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 02.06.2018 13:01:10 02.06.2018 13:02:26 5 0 15
      73. 73 Fieldorf Emil gen. 02.06.2018 13:02:33 02.06.2018 13:03:16 5 0 15
      74. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 02.06.2018 13:03:27 02.06.2018 13:03:55 5 0 15
      75. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 02.06.2018 13:14:58 02.06.2018 13:15:56 5 0 15
      76. 76 Żurowski Antoni płk 02.06.2018 13:04:51 02.06.2018 13:05:39 5 0 15
      77. 77 Dziesięciu Powieszonych 02.06.2018 13:05:59 02.06.2018 13:06:54 5 0 15
      78. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 02.06.2018 13:07:01 02.06.2018 13:07:36 5 0 15
      79. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 04.11.2018 15:50:48 04.11.2018 15:51:49 5 0 45
      80. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 04.11.2018 14:58:04 04.11.2018 14:59:59 5 0 45
      81. 81 Cichociemni 02.06.2018 15:18:20 02.06.2018 15:19:08 5 0 15
      82. 82 Zamach na Kutscherę 04.11.2018 16:24:33 04.11.2018 16:25:19 5 0 45
      83. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 04.11.2018 15:44:07 04.11.2018 15:45:12 5 0 45
      84. 84 Zdobycie Komendy Policji 02.06.2018 18:23:55 02.06.2018 18:24:18 5 0 15
      85. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 02.06.2018 18:24:23 02.06.2018 18:25:38 5 0 15
      86. 86 Wybuch transportera ładunków 04.11.2018 14:52:46 04.11.2018 14:53:55 5 0 45
      87. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 02.06.2018 18:27:39 02.06.2018 19:24:50 5 0 15
      88. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 02.06.2018 19:24:58 02.06.2018 19:26:45 4 0 12
      89. 89 Szare Szeregi 02.06.2018 19:30:04 02.06.2018 19:37:20 5 0 15
      90. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 02.06.2018 19:37:27 02.06.2018 19:38:00 5 0 15
      91. 91 Herman Władysław 02.06.2018 19:38:05 02.06.2018 19:39:17 5 0 15
      92. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 02.06.2018 19:39:25 02.06.2018 19:40:15 5 0 15
      93. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 02.06.2018 19:40:58 02.06.2018 19:41:45 5 0 15
      94. 94 Śmigielski Manswet 02.06.2018 19:41:53 02.06.2018 19:42:32 5 0 15
      95. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 02.06.2018 19:42:41 02.06.2018 19:43:06 5 0 15
      96. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 02.06.2018 19:43:12 02.06.2018 19:45:43 5 0 15
      97. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 02.06.2018 19:45:52 02.06.2018 19:47:07 5 0 15
      98. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 02.06.2018 19:52:32 02.06.2018 19:52:56 5 0 15
      99. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 02.06.2018 19:53:04 02.06.2018 19:53:36 5 0 15
      100. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 02.06.2018 19:53:47 02.06.2018 19:54:30 5 0 15
      101. 101 Batalion AK "Żubr" 18.10.2018 19:35:34 18.10.2018 19:36:40 5 0 15
      102. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 18.10.2018 19:35:36 18.10.2018 19:37:35 5 0 15
      103. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 18.10.2018 19:37:46 18.10.2018 19:38:55 5 0 15
      104. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 18.10.2018 19:37:51 18.10.2018 19:39:47 4 0 12
      105. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 28.10.2018 18:23:07 28.10.2018 18:24:42 5 0 15
      106. 106 Kwatera główna NKWD 28.10.2018 18:23:09 28.10.2018 18:26:20 5 0 15
      107. 107 Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 28.10.2018 18:23:10 28.10.2018 18:44:27 5 0 15
      108. 108 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej 28.10.2018 18:23:13 28.10.2018 18:45:44 5 0 15
      109. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 28.10.2018 18:23:15 28.10.2018 18:47:42 5 0 15
      110. 110 Więzienie Pawiak 28.10.2018 18:23:18 28.10.2018 18:54:03 5 0 15
      111. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 28.10.2018 20:49:20 28.10.2018 20:51:38 5 0 15
      112. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 28.10.2018 20:49:24 28.10.2018 20:52:13 5 0 15
      113. 113 Dom Janka Bytnara 28.10.2018 20:49:28 28.10.2018 20:53:02 5 0 15
      114. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 22.10.2018 16:43:40 22.10.2018 16:44:33 5 0 15
      115. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 28.10.2018 18:54:23 28.10.2018 18:56:18 4 0 12
      116. 116 Dom profesorów 28.10.2018 18:54:25 28.10.2018 18:58:02 5 0 15
      117. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 28.10.2018 18:54:28 28.10.2018 18:58:37 5 0 15
      118. 118 Akcja "Góral" 28.10.2018 18:54:30 28.10.2018 18:59:14 5 0 15
      119. 119 Obrona Pałacyku Michla 28.10.2018 18:54:33 28.10.2018 19:00:07 5 0 15
      120. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 28.10.2018 19:01:01 28.10.2018 19:03:43 5 0 15
      121. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 28.10.2018 19:01:03 28.10.2018 19:04:46 5 0 15
      122. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 28.10.2018 19:01:07 28.10.2018 19:07:16 5 0 15
      123. 123 Pilecki Witold rtm. 28.10.2018 19:01:10 28.10.2018 19:08:13 5 0 15
      124. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 28.10.2018 19:01:14 28.10.2018 19:13:00 5 0 15
      125. 125 Veli bej Jedigar 28.10.2018 19:01:17 28.10.2018 19:13:52 5 0 15
      126. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 28.10.2018 19:14:09 28.10.2018 19:14:45 5 0 15
      127. 127 Fedorońko - Rodzina 28.10.2018 19:14:11 28.10.2018 19:15:22 5 0 15
      128. 128 Leski Kazimierz 28.10.2018 19:14:13 28.10.2018 19:16:12 5 0 15
      129. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 28.10.2018 19:14:15 28.10.2018 19:17:11 5 0 15
      130. 130 Baszmakow Wiktor 28.10.2018 19:14:17 28.10.2018 19:17:52 5 0 15
      131. 131 Szirtładze Irena 28.10.2018 19:47:12 28.10.2018 19:49:03 5 0 15
      132. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 28.10.2018 19:47:13 28.10.2018 19:50:06 5 0 15
      133. 133 Jankowski Stanisław 28.10.2018 19:47:22 28.10.2018 19:50:46 5 0 15
      134. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 28.10.2018 19:47:24 28.10.2018 19:53:11 5 0 15
      135. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 28.10.2018 19:47:26 28.10.2018 19:54:09 5 0 15
      136. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 28.10.2018 19:56:15 28.10.2018 19:57:53 5 0 15
      137. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 28.10.2018 19:56:55 28.10.2018 19:58:53 5 0 15
      138. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 28.10.2018 19:57:10 28.10.2018 20:17:42 5 0 15
      139. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 28.10.2018 19:57:12 28.10.2018 20:18:45 5 0 15
      140. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 28.10.2018 19:57:17 28.10.2018 20:20:21 5 0 15
      141. 141 Szare Szeregi 28.10.2018 20:20:46 28.10.2018 20:23:04 5 0 15
      142. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 28.10.2018 20:20:48 28.10.2018 20:24:22 5 0 15
      143. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 28.10.2018 20:21:11 28.10.2018 20:25:58 5 0 15
      144. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 28.10.2018 20:21:13 28.10.2018 20:26:32 5 0 15
      145. 145 Wróbel Stanisław 28.10.2018 20:21:15 28.10.2018 20:27:39 5 0 15
      146. 146 Obwód GARWOLIN 28.10.2018 20:27:51 28.10.2018 20:28:35 5 0 15
      147. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 28.10.2018 20:27:54 28.10.2018 20:29:14 5 0 15
      148. 148 Obwód SIEDLCE 28.10.2018 20:27:55 28.10.2018 20:29:50 5 0 15
      149. 149 Obwód SOCHACZEW 28.10.2018 20:27:59 28.10.2018 20:31:10 5 0 15
      150. 150 Obwód GRÓJEC 28.10.2018 20:28:01 28.10.2018 20:33:12 5 0 15
      151. 151 Obwód WĘGRÓW 28.10.2018 20:37:23 28.10.2018 20:41:18 5 0 15
      152. 152 Obwód PUŁTUSK 28.10.2018 20:37:08 28.10.2018 20:43:05 5 0 15
      153. 153 Ośrodek GABKA - OSA 28.10.2018 20:37:12 28.10.2018 20:44:23 5 0 15
      154. 154 Kusociński Janusz 28.10.2018 20:37:14 28.10.2018 20:45:41 5 0 15

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 02.06.2018 20:14:56 02.06.2018 20:25:59 25 0 150

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 02.06.2018 20:03:38 02.06.2018 20:14:38 25 0 150