Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Sobolewa06

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.10.2018 14:40:52)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 17.12.2018 22:32:51 17.12.2018 22:34:12 4 0 12
      2. 2 Antonin 30.10.2018 16:34:52 30.10.2018 16:35:24 5 0 45
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 30.10.2018 17:03:20 30.10.2018 17:03:43 5 0 45
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 30.10.2018 17:18:05 30.10.2018 17:18:26 5 0 45
      5. 5 Dom Akademicki 30.10.2018 16:49:03 30.10.2018 16:49:16 1 0 9
      6. 6 Instytut Radowy 30.10.2018 15:50:47 30.10.2018 15:51:23 5 0 45
      7. 7 Reduta KALISKA 30.10.2018 16:15:49 30.10.2018 16:16:26 5 0 45
      8. 8 Reduta WAWELSKA 16.11.2018 19:50:42 16.11.2018 19:52:30 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 17.12.2018 22:40:04 17.12.2018 22:40:51 5 0 15
      10. 12 Salamucha Jan 17.12.2018 22:36:53 17.12.2018 22:37:48 5 0 15
      11. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 29.12.2018 12:45:36 29.12.2018 12:46:36 5 0 15
      12. 30 Zaorski Andrzej 29.12.2018 11:10:59 29.12.2018 11:16:51 5 0 15
      13. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 16.12.2018 14:10:51 16.12.2018 14:16:25 5 0 15
      14. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 16.12.2018 14:23:41 16.12.2018 14:24:07 2 0 6
      15. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 16.12.2018 13:52:05 16.12.2018 13:55:23 5 0 15
      16. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 30.10.2018 16:41:56 30.10.2018 16:42:22 0 0 0
      17. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 16.12.2018 13:39:13 16.12.2018 13:42:18 3 0 9
      18. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 30.10.2018 16:43:00 30.10.2018 16:43:32 2 0 6
      19. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 01.11.2018 10:31:59 01.11.2018 10:36:49 3 0 9
      20. 64 Żołnierze Wyklęci 30.10.2018 16:29:56 30.10.2018 16:31:05 2 0 6
      21. 65 MALI POWSTAŃCY 01.11.2018 09:41:36 01.11.2018 09:48:28 5 0 15
      22. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 16.12.2018 13:58:07 16.12.2018 14:03:00 4 0 12
      23. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 30.10.2018 16:44:00 30.10.2018 16:44:15 1 0 3
      24. 73 Fieldorf Emil gen. 16.12.2018 14:18:05 16.12.2018 14:22:51 5 0 15
      25. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 29.12.2018 11:19:42 29.12.2018 11:30:27 1 0 3
      26. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 16.12.2018 13:31:33 16.12.2018 13:31:59 5 0 15
      27. 94 Śmigielski Manswet 30.10.2018 17:11:31 30.10.2018 17:12:12 2 0 6
      28. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 16.11.2018 19:59:52 16.11.2018 20:03:13 3 0 9
      29. 125 Veli bej Jedigar 12.12.2018 18:24:54 12.12.2018 18:25:54 5 0 15
      30. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 16.12.2018 13:44:46 16.12.2018 13:51:18 5 0 15
      31. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 01.11.2018 09:08:34 01.11.2018 09:39:21 5 0 15
      32. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 16.11.2018 19:56:30 16.11.2018 19:58:39 4 0 12
      33. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 16.12.2018 13:42:58 16.12.2018 13:44:17 3 0 9
      34. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 30.10.2018 16:56:10 30.10.2018 16:56:24 4 0 12
      35. 141 Szare Szeregi 01.11.2018 10:00:18 01.11.2018 10:05:33 5 0 15
      36. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 16.12.2018 13:32:41 16.12.2018 13:38:42 4 1 11
      37. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 16.12.2018 13:13:20 16.12.2018 13:19:12 3 0 9
      38. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 01.11.2018 10:21:19 01.11.2018 10:31:16 5 0 15
      39. 145 Wróbel Stanisław 01.11.2018 10:07:10 01.11.2018 10:09:01 4 0 12
      40. 146 Obwód GARWOLIN 30.10.2018 16:52:25 30.10.2018 16:53:02 1 0 3
      41. 148 Obwód SIEDLCE 16.11.2018 19:31:46 16.11.2018 19:35:14 3 0 9
      42. 149 Obwód SOCHACZEW 30.10.2018 16:54:00 30.10.2018 16:54:25 3 0 9
      43. 150 Obwód GRÓJEC 16.11.2018 19:41:23 16.11.2018 19:45:32 5 0 15
      44. 151 Obwód WĘGRÓW 30.10.2018 16:51:37 30.10.2018 16:52:12 4 0 12
      45. 152 Obwód PUŁTUSK 01.11.2018 09:06:31 01.11.2018 09:07:08 5 0 15
      46. 153 Ośrodek GABKA - OSA 01.11.2018 08:49:47 01.11.2018 08:53:42 4 0 12
      47. 154 Kusociński Janusz 01.11.2018 10:11:01 01.11.2018 10:16:51 5 0 15

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik