Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Lemon

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (04.12.2018 14:32:08)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (04.12.2018 15:34:27)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 12 Salamucha Jan 04.12.2018 19:02:47 04.12.2018 19:08:21 4 0 12
      2. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 04.12.2018 15:46:16 04.12.2018 15:52:17 5 0 15
      3. 17 Batalion AK "Miotła" 04.12.2018 19:31:27 04.12.2018 19:36:31 5 0 15
      4. 18 Pułk AK "Baszta" 04.12.2018 19:23:48 04.12.2018 19:27:18 5 0 15
      5. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 04.12.2018 19:36:54 04.12.2018 19:41:57 5 0 15
      6. 23 Kwatera na Łączce 04.12.2018 19:18:36 04.12.2018 19:23:00 5 0 15
      7. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 04.12.2018 20:30:04 04.12.2018 20:33:26 5 0 15
      8. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 04.12.2018 16:46:16 04.12.2018 16:53:09 5 0 15
      9. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 04.12.2018 16:11:05 04.12.2018 16:14:45 4 0 12
      10. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 04.12.2018 18:50:28 04.12.2018 18:57:18 5 0 15
      11. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 04.12.2018 15:33:47 04.12.2018 15:40:27 5 0 15
      12. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 04.12.2018 19:54:07 04.12.2018 19:58:27 5 0 15
      13. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 04.12.2018 20:33:39 04.12.2018 20:39:57 5 0 15
      14. 65 MALI POWSTAŃCY 04.12.2018 16:42:22 04.12.2018 16:45:55 5 0 15
      15. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 04.12.2018 16:07:06 04.12.2018 16:10:36 5 0 15
      16. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 04.12.2018 15:58:35 04.12.2018 16:05:10 4 0 12
      17. 77 Dziesięciu Powieszonych 04.12.2018 20:16:29 04.12.2018 20:21:17 5 0 15
      18. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 04.12.2018 20:21:37 04.12.2018 20:24:10 5 0 15
      19. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 04.12.2018 19:58:47 04.12.2018 20:15:43 4 0 12
      20. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 04.12.2018 15:53:47 04.12.2018 15:57:20 5 0 15
      21. 91 Herman Władysław 04.12.2018 15:42:12 04.12.2018 15:44:33 5 0 15
      22. 94 Śmigielski Manswet 04.12.2018 20:24:35 04.12.2018 20:29:10 4 0 12
      23. 101 Batalion AK "Żubr" 04.12.2018 19:49:51 04.12.2018 19:53:34 5 0 15
      24. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 04.12.2018 19:46:45 04.12.2018 19:49:39 5 0 15
      25. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 04.12.2018 19:42:27 04.12.2018 19:46:17 5 0 15
      26. 131 Szirtładze Irena 04.12.2018 19:27:41 04.12.2018 19:30:46 5 0 15
      27. 133 Jankowski Stanisław 04.12.2018 19:09:11 04.12.2018 19:17:09 5 0 15
      28. 154 Kusociński Janusz 04.12.2018 16:35:24 04.12.2018 16:40:44 5 0 15

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik