Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Zestawienie wyników testów w poszczególnych miejscach

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Miejsce Liczba rozwiązań Średnia liczba poprawnych odpowiedzi Sposób przybycia Lokalizacja
      1. Antonin (2) 143 4,34 9 5 1 0 43 85 19 7 117
      2. Budynek PAST-y (1) 135 4,04 9 10 8 2 10 96 9 10 116
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego (3) 133 4,43 10 3 0 2 48 70 21 7 105
      4. Reduta WAWELSKA (8) 122 4,20 21 6 1 1 32 61 18 8 96
      5. Reduta KALISKA (7) 116 4,35 11 4 1 0 46 54 18 5 93
      6. Dom Akademicki (5) 84 4,33 8 2 1 1 7 65 10 3 71
      7. Instytut Radowy (6) 83 4,30 2 4 1 1 7 68 5 3 75
      8. Zieleniak (9) 83 3,98 9 3 1 0 2 68 7 4 72
      9. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego (4) 79 4,33 5 2 1 0 6 65 7 3 69
      10. Daab Witold Karol (10) 76 4,11 6 3 0 1 13 53 8 4 64
      11. Salamucha Jan (12) 69 4,13 4 3 0 1 19 42 11 4 54
      12. Perlikowski Wiesław (11) 54 4,46 2 2 1 0 2 47 2 2 50
      13. Zgrupowanie AK "Gurt" (19) 46 4,24 2 3 0 2 6 33 9 1 36
      14. Kwatera na Łączce (23) 45 4,11 1 4 0 3 7 30 9 2 34
      15. Batalion AK "Miotła" (17) 45 4,13 1 3 0 2 7 32 8 2 35
      16. Pułk AK "Baszta" (18) 45 3,96 1 4 0 1 7 32 9 1 35
      17. Sokołowski Mieczysław Kazimierz (13) 44 4,34 1 4 0 0 3 36 2 4 38
      18. Siedziba Gestapo (24) 43 3,81 1 6 0 0 1 35 4 1 38
      19. GLORIA VICTIS (21) 43 4,40 1 5 0 0 8 29 7 5 31
      20. Obwód SOCHACZEW (149) 43 4,44 1 2 0 3 6 31 1 3 39
      21. Obwód PUŁTUSK (152) 43 4,14 0 4 2 3 5 29 0 4 39
      22. Szare Szeregi (141) 41 4,32 0 1 2 0 4 34 0 1 40
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 (26) 40 3,65 3 4 1 0 1 31 5 1 34
      24. Ośrodek GABKA - OSA (153) 40 4,17 0 3 2 2 6 27 3 3 34
      25. Kusociński Janusz (154) 40 4,08 0 2 0 4 4 30 1 1 38
      26. Obwód GRÓJEC (150) 40 4,45 2 2 1 0 9 26 1 5 34
      27. Obwód WĘGRÓW (151) 39 4,26 2 1 0 1 4 31 1 1 37
      28. Zaorski Andrzej (30) 39 4,21 0 3 0 0 1 35 1 2 36
      29. Zdobycie Gęsiówki (39) 38 4,32 6 5 0 0 11 16 14 2 22
      30. Zgrupowanie AK "Leśnik" (20) 37 3,70 2 2 0 0 2 31 2 3 32
      31. Walki na Ryglu (15) 37 4,14 3 1 1 0 2 30 2 2 33
      32. Reduta BANK POLSKI (14) 36 3,94 1 1 0 0 3 31 3 1 32
      33. Grobowiec dowódców AK (22) 36 4,28 0 5 0 0 9 22 8 3 25
      34. Wróbel Stanisław (145) 36 4,28 2 3 1 0 5 25 0 2 34
      35. Obwód GARWOLIN (146) 36 4,17 0 2 0 2 6 26 0 4 32
      36. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK (147) 35 4,03 1 2 2 2 2 26 0 1 34
      37. Lewandowski Zbigniew (32) 35 4,09 2 2 0 1 2 28 2 1 32
      38. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK (49) 35 4,49 1 2 0 1 1 30 1 2 32
      39. Żołnierze Wyklęci (64) 35 4,06 0 2 1 0 2 30 2 1 32
      40. MALI POWSTAŃCY (65) 34 4,32 0 2 0 0 4 28 3 2 29
      41. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski (38) 34 4,26 3 3 0 1 9 18 8 2 24
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II" (42) 34 4,03 0 4 2 0 5 23 4 3 27
      43. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego (35) 33 4,15 2 3 1 2 10 15 7 3 23
      44. Walki o Uniwersytet Warszawski (27) 33 3,58 1 2 0 1 2 27 3 1 29
      45. Barykada Żyrardów (16) 33 3,82 2 1 0 1 2 27 4 1 28
      46. Obwód SIEDLCE (148) 33 4,39 1 1 2 1 5 23 0 2 31
      47. Műller Aleksander (28) 31 3,94 0 3 0 2 3 23 2 2 27
      48. Kompania AK por. "Gryfa” (62) 30 3,93 0 2 0 1 1 26 0 1 29
      49. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL (47) 29 4,21 1 1 0 1 3 19 2 6 21
      50. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (48) 29 3,83 0 2 0 1 3 23 4 2 23
      51. Reduta BRÓDNOWSKA (54) 29 4,38 1 3 0 0 1 24 1 2 26
      52. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej (31) 29 3,90 1 6 0 2 1 19 5 2 22
      53. Radomska Maria Joanna (25) 29 4,14 0 4 0 0 0 25 2 1 26
      54. Rodowicz Jan "Anoda” (90) 29 3,62 1 1 0 0 1 26 2 0 27
      55. Pomnik GÓRA LOTNIKA (92) 29 4,28 1 1 0 2 3 22 2 1 26
      56. Więzienie Pawiak (110) 29 3,66 3 5 0 0 9 12 9 0 20
      57. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ (143) 28 3,75 1 0 0 0 4 23 0 0 28
      58. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (139) 28 4,39 2 0 0 1 5 20 2 2 24
      59. Zgrupowanie AK "Chrobry II” (36) 28 3,75 4 3 0 3 2 16 5 2 21
      60. Grupa Artyleryjska "Granat” (50) 28 3,96 2 3 0 0 4 19 3 1 24
      61. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 (41) 28 3,82 0 2 0 2 2 22 4 1 23
      62. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK (44) 27 3,96 1 1 0 1 2 22 1 2 24
      63. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN (142) 27 4,30 0 3 1 0 3 20 1 1 25
      64. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN (144) 26 4,38 1 2 0 3 4 16 2 2 22
      65. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego (114) 26 4,27 1 1 0 1 6 17 5 1 20
      66. 5. kompania III Rejonu "Dęby” (58) 26 4,38 0 2 0 1 1 22 1 2 23
      67. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” (67) 26 4,50 0 0 1 1 1 23 0 1 25
      68. Walki na Towarowej (37) 26 4,04 4 3 0 2 3 14 5 2 19
      69. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (33) 25 4,00 0 1 0 1 2 21 1 2 22
      70. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK (29) 25 3,48 1 2 2 0 3 17 4 1 20
      71. Fieldorf Emil gen. (73) 25 4,36 0 3 0 1 1 20 2 1 22
      72. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” (56) 25 4,28 1 3 0 2 1 18 2 2 21
      73. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” (45) 25 4,16 3 1 0 3 2 16 2 2 21
      74. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP (124) 25 4,24 0 2 0 1 6 16 4 1 20
      75. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK (53) 24 4,58 0 2 0 2 1 19 2 1 21
      76. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" (70) 24 3,92 0 1 1 2 1 19 1 0 23
      77. Akcja oddziału AK "Osjan” (66) 23 4,43 1 0 0 1 1 20 1 0 22
      78. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" (52) 23 4,13 0 4 0 0 1 18 2 2 19
      79. Akcja "Góral" (118) 23 4,26 1 0 0 3 9 10 6 0 17
      80. Szirtładze Irena (131) 23 4,39 2 2 0 1 10 8 8 2 13
      81. OBROŻA - Rejon II CELKÓW (140) 22 4,41 1 1 0 0 2 18 0 0 22
      82. Słowacy w Powstaniu Warszawskim (126) 22 4,09 0 3 0 2 5 12 3 1 18
      83. Fedorońko - Rodzina (127) 22 4,91 1 2 2 0 4 13 2 1 19
      84. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich (59) 22 4,36 1 4 0 1 3 13 2 4 16
      85. Reduta ALKAZAR (68) 22 4,00 1 0 0 2 3 16 1 0 21
      86. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” (75) 22 4,09 0 2 0 0 2 18 2 1 19
      87. Oddział Bojowy AK "Skryty” (57) 21 4,29 0 2 0 0 3 16 2 2 17
      88. Szpitale placówki "Kordian" (55) 21 4,10 0 1 0 2 2 16 1 2 18
      89. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (51) 21 4,10 1 2 0 1 1 16 2 2 17
      90. Filmowcy Armii Krajowej (46) 21 3,67 1 2 0 1 1 16 2 3 16
      91. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY (120) 21 4,67 0 3 1 0 9 8 9 0 12
      92. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" (100) 21 4,52 0 3 1 0 2 15 2 1 18
      93. Obóz NKWD w Rembertowie (78) 21 4,48 0 1 0 0 1 19 2 0 19
      94. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (93) 20 4,15 1 2 0 0 1 16 2 0 18
      95. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu (85) 20 3,55 1 1 2 0 1 15 4 0 16
      96. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 (88) 20 4,65 0 1 0 1 2 16 2 0 18
      97. Baszmakow Wiktor (130) 20 4,35 6 1 0 0 4 9 2 1 17
      98. Jankowski Stanisław (133) 20 4,45 2 1 1 0 12 4 7 1 12
      99. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA (43) 20 3,80 3 2 1 1 1 12 2 2 16
      100. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (63) 20 4,30 1 0 0 1 2 16 2 0 18
      101. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych (34) 20 4,10 0 6 0 1 2 11 4 4 12
      102. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” (74) 19 4,32 1 1 0 2 2 13 3 0 16
      103. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" (69) 19 4,21 3 1 0 1 2 12 5 0 14
      104. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy (71) 19 4,16 1 0 2 1 2 13 3 0 16
      105. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych (40) 19 3,74 1 4 0 0 1 13 2 3 14
      106. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie (136) 19 4,42 1 0 0 1 3 14 0 0 19
      107. Obrona Pałacyku Michla (119) 19 3,84 2 1 0 2 3 11 2 0 17
      108. Szare Szeregi (89) 19 4,37 1 0 0 1 1 16 1 0 18
      109. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” (95) 19 3,84 0 1 0 0 2 16 2 1 16
      110. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” (98) 19 4,16 1 1 0 1 1 15 1 2 16
      111. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” (99) 19 3,79 2 1 0 1 1 14 2 1 16
      112. Główny Zarząd Informacji Wojskowej (109) 18 4,56 1 0 0 2 4 11 3 0 15
      113. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych (79) 18 4,11 1 0 0 0 1 16 1 1 16
      114. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański (61) 18 3,83 1 1 0 3 1 12 3 1 14
      115. Dziesięciu Powieszonych (77) 18 4,22 0 1 0 0 1 16 2 0 16
      116. Rowecki Stefan "Grot” gen. (117) 18 4,06 0 2 0 0 3 13 2 0 16
      117. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom (72) 18 4,28 1 3 0 1 2 11 3 1 14
      118. Żurowski Antoni płk (76) 17 4,29 1 2 0 0 1 13 2 1 14
      119. Baza Lotnicza "Łużyce” (60) 17 4,00 0 2 0 0 2 13 1 2 14
      120. Baczyński Krzysztof Kamil (115) 17 4,00 1 2 0 4 4 6 4 2 11
      121. Dom profesorów (116) 17 3,65 1 1 0 0 4 11 3 0 14
      122. Veli bej Jedigar (125) 17 4,35 0 2 0 0 3 12 1 0 16
      123. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli (137) 17 4,35 1 0 0 0 2 14 1 0 16
      124. Wybuch transportera ładunków (86) 17 3,94 0 0 0 2 3 12 4 0 13
      125. Herman Władysław (91) 17 3,94 1 2 0 0 2 12 2 1 14
      126. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” (102) 17 4,18 2 1 0 1 2 11 2 1 14
      127. Twierdza "Zmartwychwstanek" (103) 17 4,00 1 1 0 0 1 14 2 0 15
      128. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów (111) 16 4,31 0 0 0 1 3 12 1 0 15
      129. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada (87) 16 4,06 1 1 0 0 2 12 2 0 14
      130. Zdobycie Komendy Policji (84) 16 3,75 1 1 0 3 1 10 3 0 13
      131. Właz do kanału przy placu Krasińskich (80) 16 4,25 0 2 0 3 1 10 6 0 10
      132. Reduta KRÓLEWSKA 16 (138) 16 4,06 3 0 0 2 3 8 2 1 13
      133. Kopiec Powstania Warszawskiego (134) 16 3,63 0 1 1 0 3 11 1 0 15
      134. Dom Janka Bytnara (113) 16 4,50 0 0 0 0 3 13 1 0 15
      135. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (122) 15 4,47 1 1 0 0 4 9 2 0 13
      136. Obrona przekopu i barykady powstańczej (129) 15 4,13 1 0 4 1 4 5 4 1 10
      137. Cichociemni (81) 15 3,93 0 1 0 2 1 11 2 1 12
      138. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” (83) 15 4,07 1 0 0 0 2 12 2 1 12
      139. Śmigielski Manswet (94) 15 4,33 0 1 0 0 0 14 1 0 14
      140. Grób wojenny sześciu podchorążych AK (96) 15 3,73 0 1 0 0 0 14 0 1 14
      141. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" (97) 14 4,07 0 0 0 2 1 11 1 1 12
      142. Batalion AK "Żubr" (101) 14 4,43 1 0 0 0 3 10 1 0 13
      143. Sowiecki Trybunał Wojenny (104) 13 4,38 2 0 0 0 1 10 2 0 11
      144. Zamach na Kutscherę (82) 13 3,92 0 3 0 0 1 9 4 0 9
      145. Kwatera główna NKWD (106) 12 4,25 0 1 0 0 1 10 2 0 10
      146. Pilecki Witold rtm. (123) 12 4,58 1 0 2 0 5 4 2 0 10
      147. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (121) 12 4,00 1 0 0 0 3 8 2 0 10
      148. Pomnik Powstania Warszawskiego (135) 12 3,92 0 0 0 3 4 5 3 0 9
      149. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej (132) 12 4,08 0 2 1 0 3 6 2 1 9
      150. Leski Kazimierz (128) 11 4,64 3 0 0 1 4 3 4 0 7
      151. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego (112) 11 3,73 0 1 0 0 3 7 2 0 9
      152. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie (105) 11 3,91 0 1 0 0 1 9 2 0 9
      153. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej (108) 9 4,22 0 0 0 1 4 4 3 0 6
      154. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 (107) 7 3,71 0 0 0 1 2 4 3 0 4
      Łącznie: 4662 4,14 233
      (5%)
      297
      (6,37%)
      57
      (1,22%)
      139
      (2,98%)
      676
      (14,5%)
      3256
      (69,84%)
      524
      (11,24%)
      230
      (4,93%)
      3908
      (69,84%)

      Pozostałe testy

      Nazwa Liczba rozwiązań Średnia liczba poprawnych odpowiedzi
      Odzyskanie niepodleglosci 84 18,36
      Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 46 15,98