Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Roman

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (14.07.2019 18:53:32)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (25.08.2019 14:19:37)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (14.07.2019 18:55:01)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (15.07.2019 16:11:58)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (28.07.2019 11:34:39)

      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 26.07.2019 17:08:17 26.07.2019 17:09:13 5 0 45
      2. 2 Antonin 25.08.2019 13:02:53 25.08.2019 13:03:37 5 0 45
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 25.08.2019 13:01:30 25.08.2019 13:02:19 5 0 45
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 25.08.2019 12:19:15 25.08.2019 12:20:54 5 0 45
      5. 5 Dom Akademicki 15.09.2019 11:25:37 15.09.2019 11:26:50 5 0 45
      6. 6 Instytut Radowy 15.09.2019 11:13:29 15.09.2019 11:14:35 5 0 45
      7. 7 Reduta KALISKA 25.08.2019 11:07:02 25.08.2019 11:08:47 5 0 45
      8. 8 Reduta WAWELSKA 25.08.2019 10:47:56 25.08.2019 10:49:21 5 0 45
      9. 9 Zieleniak 01.10.2019 13:21:57 01.10.2019 13:23:00 5 0 45
      10. 10 Daab Witold Karol 29.09.2019 13:03:34 29.09.2019 13:04:38 5 0 45
      11. 11 Perlikowski Wiesław 13.10.2019 12:14:27 13.10.2019 12:15:29 5 0 45
      12. 12 Salamucha Jan 09.08.2019 12:16:45 09.08.2019 12:17:36 5 0 45
      13. 14 Reduta BANK POLSKI 15.09.2019 12:12:45 15.09.2019 12:13:42 5 0 45
      14. 15 Walki na Ryglu 15.09.2019 12:11:02 15.09.2019 12:11:54 5 0 45
      15. 16 Barykada Żyrardów 15.09.2019 12:14:14 15.09.2019 12:15:24 5 0 45
      16. 17 Batalion AK "Miotła" 09.08.2019 11:06:47 09.08.2019 11:07:57 5 0 45
      17. 18 Pułk AK "Baszta" 09.08.2019 11:25:30 09.08.2019 11:26:31 5 0 45
      18. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 09.08.2019 10:50:13 09.08.2019 10:51:34 5 0 45
      19. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 06.09.2019 17:01:52 06.09.2019 17:02:39 5 0 45
      20. 21 GLORIA VICTIS 09.08.2019 11:20:21 09.08.2019 11:21:21 5 0 45
      21. 22 Grobowiec dowódców AK 09.08.2019 11:18:40 09.08.2019 11:19:37 5 0 45
      22. 23 Kwatera na Łączce 09.08.2019 11:43:06 09.08.2019 11:44:03 5 0 45
      23. 24 Siedziba Gestapo 09.08.2019 13:31:34 09.08.2019 13:32:31 5 0 45
      24. 28 Műller Aleksander 09.08.2019 11:35:41 09.08.2019 11:36:46 5 0 45
      25. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 01.10.2019 13:56:36 01.10.2019 13:57:41 5 0 45
      26. 37 Walki na Towarowej 01.10.2019 13:48:47 01.10.2019 13:50:00 5 0 45
      27. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 29.09.2019 12:56:30 29.09.2019 12:57:31 5 0 45
      28. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 24.07.2019 15:24:08 24.07.2019 15:25:17 5 0 45
      29. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 04.10.2019 10:36:35 04.10.2019 10:37:46 5 0 45
      30. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 29.09.2019 13:34:39 29.09.2019 13:35:32 5 0 45
      31. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 29.09.2019 12:20:37 29.09.2019 12:21:31 5 0 45
      32. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 06.10.2019 12:04:59 06.10.2019 12:06:30 5 0 45
      33. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 27.07.2019 17:32:30 27.07.2019 17:33:22 5 0 45
      34. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 06.08.2019 12:18:57 06.08.2019 12:20:10 5 0 45
      35. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 25.07.2019 06:11:22 25.07.2019 06:12:29 5 0 45
      36. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 13.10.2019 12:30:26 13.10.2019 12:31:22 5 0 45
      37. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 04.10.2019 13:19:04 04.10.2019 13:20:02 5 0 45
      38. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 29.09.2019 12:10:51 29.09.2019 12:11:58 5 0 45
      39. 64 Żołnierze Wyklęci 29.09.2019 11:42:30 29.09.2019 11:43:30 5 0 45
      40. 65 MALI POWSTAŃCY 06.10.2019 12:33:33 06.10.2019 12:34:22 5 0 45
      41. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 05.08.2019 17:59:51 05.08.2019 18:00:43 5 0 45
      42. 73 Fieldorf Emil gen. 05.08.2019 17:12:01 05.08.2019 17:12:58 5 0 45
      43. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 07.09.2019 10:33:28 07.09.2019 10:34:15 5 0 45
      44. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 06.08.2019 12:40:14 06.08.2019 12:41:53 5 0 45
      45. 76 Żurowski Antoni płk 03.10.2019 17:56:35 03.10.2019 17:57:53 5 0 45
      46. 77 Dziesięciu Powieszonych 19.07.2019 09:59:41 19.07.2019 10:01:00 5 0 45
      47. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 28.07.2019 09:00:22 28.07.2019 09:01:44 5 0 45
      48. 81 Cichociemni 14.09.2019 13:10:13 14.09.2019 13:11:15 5 0 45
      49. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 13.10.2019 11:56:41 13.10.2019 11:57:39 5 0 45
      50. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 03.10.2019 17:27:37 03.10.2019 17:28:46 5 0 45
      51. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 02.10.2019 12:25:16 02.10.2019 12:26:09 5 0 45
      52. 91 Herman Władysław 02.10.2019 12:41:00 02.10.2019 12:41:46 4 0 36
      53. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 04.10.2019 12:43:35 04.10.2019 12:44:37 5 0 45
      54. 94 Śmigielski Manswet 28.07.2019 09:38:41 28.07.2019 09:39:52 5 0 45
      55. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 01.10.2019 12:24:24 01.10.2019 12:25:13 5 0 45
      56. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 01.10.2019 12:55:12 01.10.2019 12:56:10 5 0 45
      57. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 13.10.2019 12:58:33 13.10.2019 12:59:36 5 0 45
      58. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 13.10.2019 13:22:49 13.10.2019 13:24:04 5 0 45
      59. 106 Kwatera główna NKWD 06.10.2019 13:24:51 06.10.2019 13:25:57 5 0 45
      60. 110 Więzienie Pawiak 15.09.2019 13:24:56 15.09.2019 13:25:59 5 0 45
      61. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 25.08.2019 11:25:01 25.08.2019 11:26:12 5 0 45
      62. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 15.09.2019 14:16:33 15.09.2019 14:17:29 5 0 45
      63. 119 Obrona Pałacyku Michla 04.10.2019 10:44:33 04.10.2019 10:45:35 5 0 45
      64. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 09.08.2019 11:01:05 09.08.2019 11:02:25 5 0 45
      65. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 03.10.2019 18:09:39 03.10.2019 18:11:05 5 0 45
      66. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 15.09.2019 14:59:30 15.09.2019 15:00:35 5 0 45
      67. 123 Pilecki Witold rtm. 15.09.2019 14:56:41 15.09.2019 14:57:31 5 0 45
      68. 125 Veli bej Jedigar 29.07.2019 09:23:02 29.07.2019 09:23:50 5 0 45
      69. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 06.09.2019 17:27:14 06.09.2019 17:28:30 5 0 45
      70. 127 Fedorońko - Rodzina 16.08.2019 17:24:23 16.08.2019 17:25:50 5 0 45
      71. 128 Leski Kazimierz 06.09.2019 17:00:25 06.09.2019 17:01:11 5 0 45
      72. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 01.10.2019 14:14:18 01.10.2019 14:15:04 5 0 45
      73. 131 Szirtładze Irena 09.08.2019 11:15:27 09.08.2019 11:16:36 4 0 36
      74. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 14.09.2019 13:08:14 14.09.2019 13:09:20 5 0 45
      75. 133 Jankowski Stanisław 29.09.2019 13:08:42 29.09.2019 13:09:41 5 0 45
      76. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 04.10.2019 11:08:42 04.10.2019 11:09:30 5 0 45

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci
      1. Os. Majdańska Rembertów-Ratusz 143 19.07.2019 09:24:25 19.07.2019 09:51:03 Dziesięciu Powieszonych (252)
      2. REMBERTÓW-AON GUS 143 24.07.2019 14:34:54 24.07.2019 15:16:55 Batalion szturmowy AK "Odwet II" (212)
      3. Os. Majdańska Eskulapów 143 25.07.2019 05:43:34 25.07.2019 06:04:59 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK (226)
      4. Kino Femina ŚWIĘTOKRZYSKA 520 26.07.2019 16:57:57 26.07.2019 17:06:30 Budynek PAST-y (1)
      5. Os. Majdańska Al. Zieleniecka 135 27.07.2019 17:13:28 27.07.2019 17:27:48 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (224)
      6. Os. Majdańska Żółkiewskiego 143 28.07.2019 08:29:00 28.07.2019 08:37:56 Obóz NKWD w Rembertowie (253)
      7. Żółkiewskiego POCISK 183 28.07.2019 08:40:15 28.07.2019 08:55:50 Obóz NKWD w Rembertowie (253)
      8. PKP REMBERTÓW ZIELONA 183 28.07.2019 09:21:29 28.07.2019 09:37:00 Śmigielski Manswet (269)
      9. Os. Majdańska Szaserów-Szpital 188 29.07.2019 08:46:37 29.07.2019 09:00:44 Veli bej Jedigar (313)
      10. Os. Majdańska Meissnera 311 05.08.2019 16:49:00 05.08.2019 17:06:57 Fieldorf Emil gen. (248)
      11. Meissnera Os. Orlik 311 05.08.2019 17:21:32 05.08.2019 17:28:59 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom (247)
      12. Os. Majdańska Ząbkowska 135 06.08.2019 11:42:23 06.08.2019 12:12:21 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" (225)
      13. Markowska Korsaka 138 06.08.2019 12:28:56 06.08.2019 12:32:05 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” (250)
      14. Os. Majdańska Pl. Na Rozdrożu 188 09.08.2019 09:32:47 09.08.2019 09:43:56 Zgrupowanie AK "Gurt" (81)
      15. Pl. Na Rozdrożu Powązki-Cm. Wojskowy 180 09.08.2019 09:45:02 09.08.2019 10:32:59 GLORIA VICTIS (87)
      16. Powązki-Cm. Wojskowy Powązki-IV Brama 180 09.08.2019 11:57:33 09.08.2019 12:05:34 Salamucha Jan (20)
      17. Powązkowska Pl. Na Rozdrożu 180 09.08.2019 12:37:32 09.08.2019 13:12:29 Siedziba Gestapo (111)
      18. Os. Majdańska Dworzec Wileński 135 16.08.2019 16:39:28 16.08.2019 17:04:01 Fedorońko - Rodzina (334)
      19. Os. Majdańska Pomnik Lotnika 523 25.08.2019 10:23:19 25.08.2019 10:47:30 Reduta WAWELSKA (16)
      20. Pl. Narutowicza Wawelska 7 25.08.2019 11:04:00 25.08.2019 11:06:27 Reduta KALISKA (15)
      21. Wawelska Pl. Narutowicza 9 25.08.2019 11:13:19 25.08.2019 11:18:00 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego (289)
      22. Pl. Narutowicza Ochota-Ratusz 9 25.08.2019 12:09:37 25.08.2019 12:13:28 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego (10)
      23. Ochota-Ratusz Pl. Narutowicza 71 25.08.2019 12:27:40 25.08.2019 12:33:07 Antonin (8)
      24. Pl. Politechniki Pl. Narutowicza 15 25.08.2019 12:50:19 25.08.2019 13:00:44 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego (9)
      25. Os. Majdańska Szpital Grochowski 135 06.09.2019 16:27:09 06.09.2019 16:34:52 Zgrupowanie AK "Leśnik" (83)
      26. Grenadierów Muzeum Narodowe 9 06.09.2019 16:40:21 06.09.2019 16:51:43 Zgrupowanie AK "Leśnik" (83)
      27. Pl. Trzech Krzyży Książęca 108 06.09.2019 17:08:21 06.09.2019 17:21:15 Słowacy w Powstaniu Warszawskim (333)
      28. Os. Majdańska Dworzec Wileński 135 07.09.2019 09:41:21 07.09.2019 10:07:52 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” (249)
      29. Dworzec Wileński Park Praski 20 07.09.2019 10:19:53 07.09.2019 10:27:47 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” (249)
      30. Os. Majdańska Pl. Na Rozdrożu 188 14.09.2019 11:53:29 14.09.2019 12:06:33 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej (339)
      31. Łazienki Królewskie Piękna 116 14.09.2019 12:57:01 14.09.2019 13:00:57 Cichociemni (256)
      32. Os. Majdańska Pomnik Lotnika 188 15.09.2019 10:43:03 15.09.2019 11:08:20 Instytut Radowy (12)
      33. Wawelska Pl. Narutowicza 9 15.09.2019 11:17:33 15.09.2019 11:22:32 Dom Akademicki (11)
      34. Pl. Narutowicza Pl. Bankowy 36 15.09.2019 11:34:38 15.09.2019 11:58:20 Walki na Ryglu (29)
      35. Nalewki-Muzeum Anielewicza 180 15.09.2019 13:09:08 15.09.2019 13:18:41 Więzienie Pawiak (285)
      36. Nalewki-Muzeum Pl. Teatralny 111 15.09.2019 13:36:48 15.09.2019 14:15:26 Baczyński Krzysztof Kamil (290)
      37. Stare Miasto Park Praski 23 15.09.2019 14:41:02 15.09.2019 14:44:49 Pilecki Witold rtm. (298)
      38. Bemowo-Ratusz WROCŁAWSKA 171 29.09.2019 11:26:24 29.09.2019 11:40:35 Żołnierze Wyklęci (239)
      39. WROCŁAWSKA RADIOWA 10 29.09.2019 11:47:53 29.09.2019 11:52:29 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      40. RADIOWA STARE BEMOWO 523 29.09.2019 11:54:22 29.09.2019 11:58:35 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      41. STARE BEMOWO Boernerowo 20 29.09.2019 12:01:50 29.09.2019 12:07:30 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL (220)
      42. Boernerowo Długosza 20 29.09.2019 12:27:37 29.09.2019 12:54:04 Daab Witold Karol (18)
      43. Długosza Wola-Ratusz 20 29.09.2019 13:16:30 29.09.2019 13:30:06 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” (218)
      44. Os. Majdańska Wawelska 523 01.10.2019 11:36:31 01.10.2019 12:00:40 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” (274)
      45. Wawelska LIPOWCZANA 9 01.10.2019 12:01:39 01.10.2019 12:18:45 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” (274)
      46. LIPOWCZANA PKP Rakowiec 7 01.10.2019 12:29:38 01.10.2019 12:37:56 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” (273)
      47. PKP Rakowiec INSTALATORÓW 228 01.10.2019 12:40:14 01.10.2019 13:00:19 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" (275)
      48. INSTALATORÓW PKP Rakowiec 228 01.10.2019 13:03:54 01.10.2019 13:08:02 Zieleniak (17)
      49. PKP Rakowiec Hale Banacha 9 01.10.2019 13:08:55 01.10.2019 13:18:29 Zieleniak (17)
      50. Bitwy Warszawskiej 1920 Pl. Narutowicza 15 01.10.2019 13:27:25 01.10.2019 13:33:02 Zgrupowanie AK "Chrobry II” (204)
      51. Pl. Narutowicza Pl. Zawiszy 1 01.10.2019 13:34:13 01.10.2019 13:43:10 Walki na Towarowej (205)
      52. Pl. Starynkiewicza Krucza (d. DH Smyk) 25 01.10.2019 14:06:26 01.10.2019 14:13:36 Obrona przekopu i barykady powstańczej (336)
      53. Os. Majdańska Pl. Na Rozdrożu 523 02.10.2019 11:35:33 02.10.2019 11:50:53 Rodowicz Jan "Anoda” (265)
      54. Pl. Na Rozdrożu STRZELECKIEGO 503 02.10.2019 12:00:14 02.10.2019 12:24:25 Rodowicz Jan "Anoda” (265)
      55. STRZELECKIEGO SGGW-REKTORAT 193 02.10.2019 12:28:42 02.10.2019 12:40:19 Herman Władysław (266)
      56. Os. Majdańska Al. Zieleniecka 135 03.10.2019 16:28:02 03.10.2019 16:50:04 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 (263)
      57. Kijowska Markowska 138 03.10.2019 16:55:03 03.10.2019 17:10:16 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 (263)
      58. Markowska HUTNICZA 170 03.10.2019 17:11:16 03.10.2019 17:25:52 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 (263)
      59. RZECZNA Inżynierska 338 03.10.2019 17:37:15 03.10.2019 17:54:00 Żurowski Antoni płk (251)
      60. Inżynierska Dworzec Wileński 3 03.10.2019 18:02:38 03.10.2019 18:06:05 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (296)
      61. Os. Majdańska Marszałkowska 188 04.10.2019 09:30:28 04.10.2019 09:43:31 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA (215)
      62. Marszałkowska Młynarska 520 04.10.2019 09:44:17 04.10.2019 10:09:43 Obrona Pałacyku Michla (294)
      63. Młynarska Zajezdnia Wola 24 04.10.2019 10:11:59 04.10.2019 10:15:57 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA (215)
      64. Płocka Sowińskiego 10 04.10.2019 10:51:20 04.10.2019 11:03:13 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli (354)
      65. Sowińskiego Okopowa 26 04.10.2019 11:20:58 04.10.2019 11:33:17 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (268)
      66. Okopowa Saska 520 04.10.2019 11:34:48 04.10.2019 12:07:59 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (268)
      67. Saska IX POPRZECZNA 525 04.10.2019 12:08:54 04.10.2019 12:34:32 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (268)
      68. IX POPRZECZNA KAJKI 125 04.10.2019 12:52:39 04.10.2019 13:00:07 5. kompania III Rejonu "Dęby” (231)
      69. KAJKI SAGALLI 502 04.10.2019 13:00:59 04.10.2019 13:15:53 5. kompania III Rejonu "Dęby” (231)
      70. Os. Majdańska Dworzec Wileński 135 06.10.2019 10:43:44 06.10.2019 11:02:16 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      71. Dworzec Wileński MEHOFFERA 509 06.10.2019 11:19:25 06.10.2019 11:48:42 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      72. MEHOFFERA Leśnej Polanki 126 06.10.2019 11:51:51 06.10.2019 12:01:59 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      73. Leśnej Polanki MEHOFFERA 133 06.10.2019 12:18:49 06.10.2019 12:27:03 MALI POWSTAŃCY (240)
      74. MEHOFFERA Dworzec Wileński 509 06.10.2019 12:43:16 06.10.2019 13:11:29 Kwatera główna NKWD (281)
      75. Dworzec Wileński Inżynierska 169 06.10.2019 13:14:44 06.10.2019 13:22:45 Kwatera główna NKWD (281)
      76. Os. Majdańska Dworzec Wileński 135 13.10.2019 11:12:02 13.10.2019 11:34:23 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada (262)
      77. Dworzec Wileński RONDO ŻABA 3 13.10.2019 11:44:06 13.10.2019 11:51:23 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada (262)
      78. ROGOWSKA RONDO ŻABA 169 13.10.2019 12:00:09 13.10.2019 12:04:54 Perlikowski Wiesław (19)
      79. RONDO ŻABA BUDOWLANA 1 13.10.2019 12:05:39 13.10.2019 12:10:42 Perlikowski Wiesław (19)
      80. BUDOWLANA Bartnicza 204 13.10.2019 12:20:39 13.10.2019 12:28:26 Reduta BRÓDNOWSKA (227)
      81. Bartnicza BUDOWLANA 204 13.10.2019 12:37:08 13.10.2019 12:41:30 Sowiecki Trybunał Wojenny (279)
      82. BUDOWLANA Bródnowska 4 13.10.2019 12:44:58 13.10.2019 12:54:34 Sowiecki Trybunał Wojenny (279)
      83. Namysłowska Pl. Hallera 135 13.10.2019 13:01:25 13.10.2019 13:17:09 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie (280)

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 22.09.2019 14:59:20 22.09.2019 15:10:09 25 0 150

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik