Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Roman

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (14.07.2019 18:53:32)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (14.07.2019 18:55:01)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (15.07.2019 16:11:58)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (28.07.2019 11:34:39)

      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 26.07.2019 17:08:17 26.07.2019 17:09:13 5 0 45
      2. 12 Salamucha Jan 09.08.2019 12:16:45 09.08.2019 12:17:36 5 0 45
      3. 17 Batalion AK "Miotła" 09.08.2019 11:06:47 09.08.2019 11:07:57 5 0 45
      4. 18 Pułk AK "Baszta" 09.08.2019 11:25:30 09.08.2019 11:26:31 5 0 45
      5. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 09.08.2019 10:50:13 09.08.2019 10:51:34 5 0 45
      6. 21 GLORIA VICTIS 09.08.2019 11:20:21 09.08.2019 11:21:21 5 0 45
      7. 22 Grobowiec dowódców AK 09.08.2019 11:18:40 09.08.2019 11:19:37 5 0 45
      8. 23 Kwatera na Łączce 09.08.2019 11:43:06 09.08.2019 11:44:03 5 0 45
      9. 24 Siedziba Gestapo 09.08.2019 13:31:34 09.08.2019 13:32:31 5 0 45
      10. 28 Műller Aleksander 09.08.2019 11:35:41 09.08.2019 11:36:46 5 0 45
      11. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 24.07.2019 15:24:08 24.07.2019 15:25:17 5 0 45
      12. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 27.07.2019 17:32:30 27.07.2019 17:33:22 5 0 45
      13. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 06.08.2019 12:18:57 06.08.2019 12:20:10 5 0 45
      14. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 25.07.2019 06:11:22 25.07.2019 06:12:29 5 0 45
      15. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 05.08.2019 17:59:51 05.08.2019 18:00:43 5 0 45
      16. 73 Fieldorf Emil gen. 05.08.2019 17:12:01 05.08.2019 17:12:58 5 0 45
      17. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 06.08.2019 12:40:14 06.08.2019 12:41:53 5 0 45
      18. 77 Dziesięciu Powieszonych 19.07.2019 09:59:41 19.07.2019 10:01:00 5 0 45
      19. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 28.07.2019 09:00:22 28.07.2019 09:01:44 5 0 45
      20. 94 Śmigielski Manswet 28.07.2019 09:38:41 28.07.2019 09:39:52 5 0 45
      21. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 09.08.2019 11:01:05 09.08.2019 11:02:25 5 0 45
      22. 125 Veli bej Jedigar 29.07.2019 09:23:02 29.07.2019 09:23:50 5 0 45
      23. 127 Fedorońko - Rodzina 16.08.2019 17:24:23 16.08.2019 17:25:50 5 0 45
      24. 131 Szirtładze Irena 09.08.2019 11:15:27 09.08.2019 11:16:36 4 0 36

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci
      1. Os. Majdańska Rembertów-Ratusz 143 19.07.2019 09:24:25 19.07.2019 09:51:03 Dziesięciu Powieszonych (252)
      2. REMBERTÓW-AON GUS 143 24.07.2019 14:34:54 24.07.2019 15:16:55 Batalion szturmowy AK "Odwet II" (212)
      3. Os. Majdańska Eskulapów 143 25.07.2019 05:43:34 25.07.2019 06:04:59 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK (226)
      4. Kino Femina ŚWIĘTOKRZYSKA 520 26.07.2019 16:57:57 26.07.2019 17:06:30 Budynek PAST-y (1)
      5. Os. Majdańska Al. Zieleniecka 135 27.07.2019 17:13:28 27.07.2019 17:27:48 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (224)
      6. Os. Majdańska Żółkiewskiego 143 28.07.2019 08:29:00 28.07.2019 08:37:56 Obóz NKWD w Rembertowie (253)
      7. Żółkiewskiego POCISK 183 28.07.2019 08:40:15 28.07.2019 08:55:50 Obóz NKWD w Rembertowie (253)
      8. PKP REMBERTÓW ZIELONA 183 28.07.2019 09:21:29 28.07.2019 09:37:00 Śmigielski Manswet (269)
      9. Os. Majdańska Szaserów-Szpital 188 29.07.2019 08:46:37 29.07.2019 09:00:44 Veli bej Jedigar (313)
      10. Os. Majdańska Meissnera 311 05.08.2019 16:49:00 05.08.2019 17:06:57 Fieldorf Emil gen. (248)
      11. Meissnera Os. Orlik 311 05.08.2019 17:21:32 05.08.2019 17:28:59 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom (247)
      12. Os. Majdańska Ząbkowska 135 06.08.2019 11:42:23 06.08.2019 12:12:21 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" (225)
      13. Markowska Korsaka 138 06.08.2019 12:28:56 06.08.2019 12:32:05 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” (250)
      14. Os. Majdańska Pl. Na Rozdrożu 188 09.08.2019 09:32:47 09.08.2019 09:43:56 Zgrupowanie AK "Gurt" (81)
      15. Pl. Na Rozdrożu Powązki-Cm. Wojskowy 180 09.08.2019 09:45:02 09.08.2019 10:32:59 GLORIA VICTIS (87)
      16. Powązki-Cm. Wojskowy Powązki-IV Brama 180 09.08.2019 11:57:33 09.08.2019 12:05:34 Salamucha Jan (20)
      17. Powązkowska Pl. Na Rozdrożu 180 09.08.2019 12:37:32 09.08.2019 13:12:29 Siedziba Gestapo (111)
      18. Os. Majdańska Dworzec Wileński 135 16.08.2019 16:39:28 16.08.2019 17:04:01 Fedorońko - Rodzina (334)

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik