Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Dmitrii Telegin

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (15.10.2019 14:27:08)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (17.10.2019 18:05:21)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (17.10.2019 18:38:47)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (18.10.2019 14:30:33)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (18.10.2019 14:32:37)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (17.10.2019 12:33:38)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 24.10.2019 18:01:03 24.10.2019 18:03:06 5 0 15
      2. 2 Antonin 28.10.2019 08:52:51 28.10.2019 08:58:10 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 31.10.2019 13:07:02 31.10.2019 13:23:43 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 22.10.2019 17:14:45 22.10.2019 17:23:17 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 05.11.2019 20:26:35 05.11.2019 20:29:55 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 30.12.2019 11:19:35 30.12.2019 11:20:27 5 0 15
      7. 7 Reduta KALISKA 06.11.2019 10:23:47 06.11.2019 10:30:26 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 30.12.2019 11:21:03 30.12.2019 11:22:19 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 07.11.2019 18:49:03 07.11.2019 18:55:54 5 0 15
      10. 10 Daab Witold Karol 21.10.2019 18:47:24 21.10.2019 18:52:48 5 0 15
      11. 11 Perlikowski Wiesław 07.11.2019 18:57:45 07.11.2019 19:04:23 5 0 15
      12. 12 Salamucha Jan 17.10.2019 18:00:19 17.10.2019 18:58:30 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 07.11.2019 19:05:56 07.11.2019 19:10:28 5 0 15
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 08.11.2019 22:32:31 08.11.2019 22:42:16 5 0 15
      15. 15 Walki na Ryglu 08.11.2019 22:43:11 08.11.2019 22:55:12 5 0 15
      16. 16 Barykada Żyrardów 08.11.2019 23:18:36 08.11.2019 23:31:14 5 0 15
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 09.11.2019 22:42:04 09.11.2019 22:53:56 5 0 15
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 30.12.2019 11:23:08 30.12.2019 11:23:49 5 0 15
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 11.11.2019 17:48:59 11.11.2019 17:52:06 5 0 15
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 11.11.2019 17:53:01 11.11.2019 17:56:43 5 0 15
      21. 21 GLORIA VICTIS 11.11.2019 18:03:14 11.11.2019 18:05:49 5 0 15
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 11.11.2019 20:30:24 11.11.2019 20:35:39 5 0 15
      23. 23 Kwatera na Łączce 11.11.2019 18:24:19 11.11.2019 18:26:56 5 0 15
      24. 24 Siedziba Gestapo 12.11.2019 13:15:56 12.11.2019 13:18:35 5 0 15
      25. 25 Radomska Maria Joanna 13.11.2019 11:20:55 13.11.2019 11:22:27 5 0 15
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 30.12.2019 11:26:49 30.12.2019 11:27:46 5 0 15
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 13.11.2019 11:27:14 13.11.2019 11:28:40 5 0 15
      28. 28 Műller Aleksander 13.11.2019 11:35:01 13.11.2019 11:36:36 5 0 15
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 07.12.2019 22:29:56 07.12.2019 22:31:12 5 0 15
      30. 30 Zaorski Andrzej 07.12.2019 22:31:41 07.12.2019 22:34:02 5 0 15
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 07.12.2019 22:34:54 07.12.2019 22:36:00 5 0 15
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 07.12.2019 22:36:30 07.12.2019 22:37:46 5 0 15
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 07.12.2019 22:40:21 07.12.2019 22:41:28 5 0 15
      34. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 07.12.2019 22:42:01 07.12.2019 22:42:59 5 0 15
      35. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 30.12.2019 11:28:16 30.12.2019 11:29:16 5 0 15
      36. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 21.10.2019 07:32:46 21.10.2019 07:39:13 5 0 15
      37. 37 Walki na Towarowej 20.10.2019 09:49:39 20.10.2019 09:56:48 5 0 15
      38. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 07.12.2019 23:48:09 07.12.2019 23:49:15 4 0 12
      39. 39 Zdobycie Gęsiówki 17.10.2019 20:21:17 17.10.2019 20:33:06 5 0 15
      40. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 09.12.2019 20:16:25 09.12.2019 20:21:37 5 0 15
      41. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 09.12.2019 20:23:38 09.12.2019 20:27:33 5 0 15
      42. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 09.12.2019 20:30:21 09.12.2019 20:31:42 5 0 15
      43. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 09.12.2019 20:34:43 09.12.2019 20:36:11 5 0 15
      44. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 09.12.2019 20:39:25 09.12.2019 20:40:02 5 0 15
      45. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 21.10.2019 18:29:55 21.10.2019 18:36:27 5 0 15
      46. 46 Filmowcy Armii Krajowej 26.11.2019 09:46:16 26.11.2019 09:48:36 5 0 15
      47. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 27.11.2019 09:57:01 27.11.2019 09:58:36 5 0 15
      48. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 09.12.2019 20:40:24 09.12.2019 20:41:19 5 0 15
      49. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 17.10.2019 19:40:58 17.10.2019 20:16:18 4 0 12
      50. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 19.11.2019 10:22:35 19.11.2019 10:23:40 5 0 15
      51. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 09.12.2019 20:42:01 09.12.2019 20:43:09 5 0 15
      52. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 27.12.2019 12:23:47 27.12.2019 12:24:31 5 0 15
      53. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 27.12.2019 12:24:47 27.12.2019 12:25:47 5 0 15
      54. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 27.12.2019 12:26:24 27.12.2019 12:27:37 5 0 15
      55. 55 Szpitale placówki "Kordian" 27.12.2019 12:27:51 27.12.2019 12:28:45 5 0 15
      56. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 27.12.2019 12:29:26 27.12.2019 12:30:11 5 0 15
      57. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 27.12.2019 12:30:48 27.12.2019 12:31:52 5 0 15
      58. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 27.12.2019 12:33:50 27.12.2019 12:34:52 5 0 15
      59. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 27.12.2019 12:35:19 27.12.2019 12:36:06 5 0 15
      60. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 27.12.2019 12:37:23 27.12.2019 12:38:10 5 0 15
      61. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 10.11.2019 14:38:02 10.11.2019 14:43:03 5 0 45
      62. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 29.12.2019 14:46:06 29.12.2019 14:47:25 5 0 15
      63. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 27.12.2019 12:39:29 27.12.2019 12:40:37 5 0 15
      64. 64 Żołnierze Wyklęci 27.12.2019 12:41:09 27.12.2019 12:42:11 5 0 15
      65. 65 MALI POWSTAŃCY 27.12.2019 18:55:02 27.12.2019 18:56:15 5 0 15
      66. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 27.12.2019 18:38:09 27.12.2019 18:39:44 5 0 15
      67. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 27.12.2019 18:40:00 27.12.2019 18:41:05 5 0 15
      68. 68 Reduta ALKAZAR 27.12.2019 18:41:29 27.12.2019 18:42:53 5 0 15
      69. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 27.12.2019 18:57:22 27.12.2019 18:58:27 5 0 15
      70. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 27.12.2019 19:00:46 27.12.2019 19:01:48 5 0 15
      71. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 27.12.2019 18:59:34 27.12.2019 19:00:31 5 0 15
      72. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 27.12.2019 19:02:25 27.12.2019 19:03:06 5 0 15
      73. 73 Fieldorf Emil gen. 27.12.2019 19:04:06 27.12.2019 19:05:15 5 0 15
      74. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 13.11.2019 18:21:56 13.11.2019 18:23:39 5 0 45
      75. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 27.12.2019 19:05:38 27.12.2019 19:06:31 5 0 15
      76. 76 Żurowski Antoni płk 27.12.2019 20:52:35 27.12.2019 20:54:01 5 0 15
      77. 77 Dziesięciu Powieszonych 28.12.2019 14:02:32 28.12.2019 14:04:43 5 0 15
      78. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 28.12.2019 14:05:03 28.12.2019 14:06:41 5 0 15
      79. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 16.10.2019 09:12:08 16.10.2019 09:19:04 5 0 15
      80. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 28.12.2019 14:07:23 28.12.2019 14:08:29 5 0 15
      81. 81 Cichociemni 28.12.2019 14:09:12 28.12.2019 14:10:22 5 0 15
      82. 82 Zamach na Kutscherę 28.12.2019 14:11:21 28.12.2019 14:12:34 5 0 15
      83. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 11.11.2019 13:43:29 11.11.2019 13:44:46 5 0 15
      84. 84 Zdobycie Komendy Policji 28.12.2019 14:13:08 28.12.2019 14:14:14 5 0 15
      85. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 28.12.2019 15:36:34 28.12.2019 15:37:45 5 0 15
      86. 86 Wybuch transportera ładunków 28.12.2019 15:38:09 28.12.2019 15:39:35 5 0 15
      87. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 28.12.2019 16:22:39 28.12.2019 16:24:48 5 0 15
      88. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 28.12.2019 22:15:52 28.12.2019 22:17:30 5 0 15
      89. 89 Szare Szeregi 28.12.2019 22:18:15 28.12.2019 22:19:42 5 0 15
      90. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 29.12.2019 14:48:09 29.12.2019 14:49:06 5 0 15
      91. 91 Herman Władysław 29.12.2019 14:49:22 29.12.2019 14:50:45 5 0 15
      92. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 30.12.2019 10:10:36 30.12.2019 10:12:00 5 0 15
      93. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 30.12.2019 10:12:16 30.12.2019 10:13:22 5 0 15
      94. 94 Śmigielski Manswet 30.12.2019 10:13:41 30.12.2019 10:15:01 5 0 15
      95. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 30.12.2019 10:15:45 30.12.2019 10:16:53 5 0 15
      96. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 30.12.2019 10:17:13 30.12.2019 10:18:21 5 0 15
      97. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 30.12.2019 10:18:44 30.12.2019 10:19:39 5 0 15
      98. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 30.12.2019 10:21:57 30.12.2019 10:22:56 5 0 15
      99. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 30.12.2019 10:25:11 30.12.2019 10:26:06 5 0 15
      100. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 30.12.2019 10:26:20 30.12.2019 10:27:32 5 0 15
      101. 101 Batalion AK "Żubr" 30.12.2019 10:27:53 30.12.2019 10:29:20 5 0 15
      102. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 17.10.2019 19:07:41 17.10.2019 19:17:55 5 0 15
      103. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 30.12.2019 10:29:41 30.12.2019 10:30:44 5 0 15
      104. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 30.12.2019 10:31:08 30.12.2019 10:32:12 5 0 15
      105. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 30.12.2019 10:33:52 30.12.2019 10:35:10 5 0 15
      106. 106 Kwatera główna NKWD 30.12.2019 10:35:33 30.12.2019 10:37:27 5 0 15
      107. 107 Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 30.12.2019 10:38:11 30.12.2019 10:39:13 5 0 15
      108. 108 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej 30.12.2019 10:39:44 30.12.2019 10:41:03 5 0 15
      109. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 30.12.2019 10:41:38 30.12.2019 10:42:34 5 0 15
      110. 110 Więzienie Pawiak 17.10.2019 14:39:54 17.10.2019 14:55:16 5 0 15
      111. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 30.12.2019 10:42:59 30.12.2019 10:44:03 5 0 15
      112. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 30.12.2019 10:45:19 30.12.2019 10:46:32 5 0 15
      113. 113 Dom Janka Bytnara 30.12.2019 10:46:58 30.12.2019 10:47:59 5 0 15
      114. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 30.12.2019 10:49:01 30.12.2019 10:50:07 5 0 15
      115. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 19.10.2019 21:42:20 19.10.2019 21:50:08 5 2 13
      116. 116 Dom profesorów 30.12.2019 10:50:25 30.12.2019 10:51:48 5 0 15
      117. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 30.12.2019 10:52:12 30.12.2019 10:53:30 5 0 15
      118. 118 Akcja "Góral" 19.10.2019 21:23:57 19.10.2019 21:41:22 4 0 12
      119. 119 Obrona Pałacyku Michla 30.12.2019 10:53:52 30.12.2019 10:54:44 5 0 15
      120. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 30.12.2019 10:55:01 30.12.2019 10:55:50 5 0 15
      121. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 30.12.2019 10:56:20 30.12.2019 10:57:21 5 0 15
      122. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 19.10.2019 12:03:50 19.10.2019 12:53:20 5 0 15
      123. 123 Pilecki Witold rtm. 19.10.2019 11:07:02 19.10.2019 11:13:53 5 0 15
      124. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 20.11.2019 09:14:50 20.11.2019 09:16:50 5 0 15
      125. 125 Veli bej Jedigar 30.12.2019 10:58:28 30.12.2019 10:59:32 5 0 15
      126. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 30.12.2019 10:59:49 30.12.2019 11:01:03 5 0 15
      127. 127 Fedorońko - Rodzina 31.10.2019 16:10:19 31.10.2019 16:18:01 5 0 15
      128. 128 Leski Kazimierz 30.12.2019 11:01:35 30.12.2019 11:02:29 5 0 15
      129. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 20.10.2019 18:42:05 20.10.2019 18:54:59 5 0 15
      130. 130 Baszmakow Wiktor 21.10.2019 07:43:40 21.10.2019 07:46:58 5 0 15
      131. 131 Szirtładze Irena 23.10.2019 07:36:02 23.10.2019 07:42:19 5 0 15
      132. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 30.12.2019 11:02:54 30.12.2019 11:03:49 5 0 15
      133. 133 Jankowski Stanisław 21.10.2019 19:06:22 21.10.2019 19:17:08 5 0 15
      134. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 23.10.2019 11:12:47 23.10.2019 11:17:55 5 0 15
      135. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 18.10.2019 15:33:46 18.10.2019 15:40:25 4 0 12
      136. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 30.12.2019 11:04:27 30.12.2019 11:05:22 5 0 15
      137. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 30.12.2019 11:05:38 30.12.2019 11:06:39 5 0 15
      138. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 30.12.2019 11:07:10 30.12.2019 11:09:14 5 0 15
      139. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 17.11.2019 00:39:26 17.11.2019 00:40:37 5 0 15
      140. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 30.12.2019 11:10:25 30.12.2019 11:11:20 5 0 15
      141. 141 Szare Szeregi 30.12.2019 11:12:26 30.12.2019 11:13:30 5 0 15
      142. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 30.12.2019 11:13:49 30.12.2019 11:14:51 5 0 15
      143. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 18.11.2019 17:07:06 18.11.2019 17:09:22 5 0 15
      144. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 30.12.2019 11:15:06 30.12.2019 11:16:02 5 0 15
      145. 145 Wróbel Stanisław 17.11.2019 00:37:18 17.11.2019 00:38:34 5 0 15
      146. 146 Obwód GARWOLIN 14.11.2019 14:24:48 14.11.2019 14:26:46 5 0 15
      147. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 30.12.2019 11:16:39 30.12.2019 11:17:38 4 0 12
      148. 148 Obwód SIEDLCE 14.11.2019 10:40:23 14.11.2019 10:46:27 5 0 15
      149. 149 Obwód SOCHACZEW 17.11.2019 00:34:52 17.11.2019 00:36:14 5 0 15
      150. 150 Obwód GRÓJEC 30.12.2019 11:17:55 30.12.2019 11:19:00 5 0 15
      151. 151 Obwód WĘGRÓW 17.11.2019 17:19:31 17.11.2019 17:21:17 5 0 15
      152. 152 Obwód PUŁTUSK 15.11.2019 10:54:00 15.11.2019 10:55:11 5 0 15
      153. 153 Ośrodek GABKA - OSA 15.11.2019 10:47:40 15.11.2019 10:49:16 5 0 15
      154. 154 Kusociński Janusz 14.11.2019 19:45:34 14.11.2019 19:46:33 5 0 15

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci
      1. DWORZEC GDAŃSKI Dw. Gdański Rydygiera 1 10.11.2019 14:29:47 10.11.2019 14:31:43 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański (234)

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 24.10.2019 19:06:45 24.10.2019 19:15:24 25 0 150
      2. Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 11.11.2019 18:27:52 11.11.2019 18:43:42 25 0 150