Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Dmitrii Telegin

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (15.10.2019 14:27:08)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (17.10.2019 18:05:21)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (17.10.2019 18:38:47)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (18.10.2019 14:30:33)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (18.10.2019 14:32:37)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (17.10.2019 12:33:38)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 24.10.2019 18:01:03 24.10.2019 18:03:06 5 0 15
      2. 2 Antonin 28.10.2019 08:52:51 28.10.2019 08:58:10 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 31.10.2019 13:07:02 31.10.2019 13:23:43 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 22.10.2019 17:14:45 22.10.2019 17:23:17 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 05.11.2019 20:26:35 05.11.2019 20:29:55 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 06.11.2019 10:11:18 06.11.2019 10:14:51 4 0 12
      7. 7 Reduta KALISKA 06.11.2019 10:23:47 06.11.2019 10:30:26 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 06.11.2019 13:30:42 06.11.2019 13:42:59 4 0 12
      9. 9 Zieleniak 07.11.2019 18:49:03 07.11.2019 18:55:54 5 0 15
      10. 10 Daab Witold Karol 21.10.2019 18:47:24 21.10.2019 18:52:48 5 0 15
      11. 11 Perlikowski Wiesław 07.11.2019 18:57:45 07.11.2019 19:04:23 5 0 15
      12. 12 Salamucha Jan 17.10.2019 18:00:19 17.10.2019 18:58:30 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 07.11.2019 19:05:56 07.11.2019 19:10:28 5 0 15
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 08.11.2019 22:32:31 08.11.2019 22:42:16 5 0 15
      15. 15 Walki na Ryglu 08.11.2019 22:43:11 08.11.2019 22:55:12 5 0 15
      16. 16 Barykada Żyrardów 08.11.2019 23:18:36 08.11.2019 23:31:14 5 0 15
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 09.11.2019 22:42:04 09.11.2019 22:53:56 5 0 15
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 09.11.2019 23:12:33 09.11.2019 23:17:51 4 0 12
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 11.11.2019 17:48:59 11.11.2019 17:52:06 5 0 15
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 11.11.2019 17:53:01 11.11.2019 17:56:43 5 0 15
      21. 21 GLORIA VICTIS 11.11.2019 18:03:14 11.11.2019 18:05:49 5 0 15
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 11.11.2019 20:30:24 11.11.2019 20:35:39 5 0 15
      23. 23 Kwatera na Łączce 11.11.2019 18:24:19 11.11.2019 18:26:56 5 0 15
      24. 24 Siedziba Gestapo 12.11.2019 13:15:56 12.11.2019 13:18:35 5 0 15
      25. 25 Radomska Maria Joanna 13.11.2019 11:20:55 13.11.2019 11:22:27 5 0 15
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 13.11.2019 11:23:10 13.11.2019 11:25:10 4 0 12
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 13.11.2019 11:27:14 13.11.2019 11:28:40 5 0 15
      28. 28 Műller Aleksander 13.11.2019 11:35:01 13.11.2019 11:36:36 5 0 15
      29. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 18.10.2019 14:43:27 18.10.2019 15:28:09 4 0 12
      30. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 21.10.2019 07:32:46 21.10.2019 07:39:13 5 0 15
      31. 37 Walki na Towarowej 20.10.2019 09:49:39 20.10.2019 09:56:48 5 0 15
      32. 39 Zdobycie Gęsiówki 17.10.2019 20:21:17 17.10.2019 20:33:06 5 0 15
      33. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 21.10.2019 18:29:55 21.10.2019 18:36:27 5 0 15
      34. 46 Filmowcy Armii Krajowej 26.11.2019 09:46:16 26.11.2019 09:48:36 5 0 15
      35. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 27.11.2019 09:57:01 27.11.2019 09:58:36 5 0 15
      36. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 17.10.2019 19:40:58 17.10.2019 20:16:18 4 0 12
      37. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 19.11.2019 10:22:35 19.11.2019 10:23:40 5 0 15
      38. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 10.11.2019 14:38:02 10.11.2019 14:43:03 5 0 45
      39. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 13.11.2019 18:21:56 13.11.2019 18:23:39 5 0 45
      40. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 16.10.2019 09:12:08 16.10.2019 09:19:04 5 0 15
      41. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 11.11.2019 13:43:29 11.11.2019 13:44:46 5 0 15
      42. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 17.10.2019 19:07:41 17.10.2019 19:17:55 5 0 15
      43. 110 Więzienie Pawiak 17.10.2019 14:39:54 17.10.2019 14:55:16 5 0 15
      44. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 19.10.2019 21:42:20 19.10.2019 21:50:08 5 2 13
      45. 118 Akcja "Góral" 19.10.2019 21:23:57 19.10.2019 21:41:22 4 0 12
      46. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 19.10.2019 12:03:50 19.10.2019 12:53:20 5 0 15
      47. 123 Pilecki Witold rtm. 19.10.2019 11:07:02 19.10.2019 11:13:53 5 0 15
      48. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 20.11.2019 09:14:50 20.11.2019 09:16:50 5 0 15
      49. 127 Fedorońko - Rodzina 31.10.2019 16:10:19 31.10.2019 16:18:01 5 0 15
      50. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 20.10.2019 18:42:05 20.10.2019 18:54:59 5 0 15
      51. 130 Baszmakow Wiktor 21.10.2019 07:43:40 21.10.2019 07:46:58 5 0 15
      52. 131 Szirtładze Irena 23.10.2019 07:36:02 23.10.2019 07:42:19 5 0 15
      53. 133 Jankowski Stanisław 21.10.2019 19:06:22 21.10.2019 19:17:08 5 0 15
      54. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 23.10.2019 11:12:47 23.10.2019 11:17:55 5 0 15
      55. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 18.10.2019 15:33:46 18.10.2019 15:40:25 4 0 12
      56. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 17.11.2019 00:39:26 17.11.2019 00:40:37 5 0 15
      57. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 18.11.2019 17:07:06 18.11.2019 17:09:22 5 0 15
      58. 145 Wróbel Stanisław 17.11.2019 00:37:18 17.11.2019 00:38:34 5 0 15
      59. 146 Obwód GARWOLIN 14.11.2019 14:24:48 14.11.2019 14:26:46 5 0 15
      60. 148 Obwód SIEDLCE 14.11.2019 10:40:23 14.11.2019 10:46:27 5 0 15
      61. 149 Obwód SOCHACZEW 17.11.2019 00:34:52 17.11.2019 00:36:14 5 0 15
      62. 151 Obwód WĘGRÓW 17.11.2019 17:19:31 17.11.2019 17:21:17 5 0 15
      63. 152 Obwód PUŁTUSK 15.11.2019 10:54:00 15.11.2019 10:55:11 5 0 15
      64. 153 Ośrodek GABKA - OSA 15.11.2019 10:47:40 15.11.2019 10:49:16 5 0 15
      65. 154 Kusociński Janusz 14.11.2019 19:45:34 14.11.2019 19:46:33 5 0 15

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci
      1. DWORZEC GDAŃSKI Dw. Gdański Rydygiera 1 10.11.2019 14:29:47 10.11.2019 14:31:43 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański (234)

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 11.11.2019 18:27:52 11.11.2019 18:43:42 25 0 150

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 24.10.2019 19:06:45 24.10.2019 19:15:24 25 0 150