Logo

   PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

   Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP (309)

   Ustalanie lokalizacji nie udało się.

   Czy lokalizacja została włączona w urządzeniu? Jeżeli pomimo włączenia lokalizacji i odświeżeniu strony, nadal wyświetla się ten komunikat, proszę o przesłanie za pośrednictwem formularza kontaktowego - numeru miejsca, typu urządzenia mobilnego, nazwy i wersji systemu operacyjnego oraz nazwy i wersji przeglądarki internetowej. Odśwież stronę

   Ustalanie lokalizacji udało się. Będzie jeszcze oceniona odległość uczestnika gry, odpowiadającego na pytania, od Miejsca Pamięci - co wpłynie na ocenę odpowiedzi.

   Uwaga!

   Zgodnie z regulaminem, podane odpowiedzi zostaną zapisane w rankingu jeżeli są udzielone po raz pierwszy lub kiedy od poprzedniej rejestracji upłynęło co najmniej dni w liczbie 7

   Pytanie 1. Do pierwszego, wstępnego spotkania Komendanta Głównego AK gen. Leopolda Okulickiego z przedstawicielem NKWD doszło w Pruszkowie:

   Odpowiedzi:


   Pytanie 2. Podczas pierwszego, wstępnego spotkania Komendanta Głównego AK gen. Leopolda Okulickiego z przedstawicielem NKWD, przedstawicielem sowieckim był:

   Odpowiedzi:


   Pytanie 3. Proces przedstawicieli Polskiego Państwa Podziemnego trwał:

   Odpowiedzi:


   Pytanie 4. Aresztowanie 16 przedstawicieli Polskiego Państwa Podziemnego nastąpiło w dniach:

   Odpowiedzi:


   Pytanie 5. Wśród 16 aresztowanych przez sowieckie organy bezpieczeństwa przedstawicieli Polskiego Państwa Podziemnego był:

   Odpowiedzi:


   Wróć do opisu Wróć do wykazu miejsc