Zestawienie wyników testów w poszczególnych miejscach

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Miejsce Liczba rozwiązań Średnia liczba poprawnych odpowiedzi Sposób przybycia Lokalizacja
      1. Chądzyńska Zofia (1) 12 0,83 0 0 0 1 11 1 0 11
      2. Marconi Henryk (25) 10 0,80 0 0 0 1 9 1 0 9
      3. Waldorff Jerzy (2) 9 0,89 0 0 0 2 7 1 1 7
      4. Żabiński Jan (184) 9 0,78 0 0 0 1 8 1 0 8
      5. Kamiński Aleksander (182) 8 1,00 0 0 0 2 6 1 1 6
      6. Bielicka Hanka (21) 8 0,88 0 0 0 2 6 1 0 7
      7. Blumer Ignacy (91) 7 0,71 0 0 0 1 6 1 0 6
      8. Sendlerowa Irena (183) 7 1,00 0 0 0 1 6 1 0 6
      9. Wańkowicz Melchior (243) 6 0,50 0 0 0 1 5 1 0 5
      10. Archutowski Roman (33) 6 1,00 0 0 0 1 5 1 0 5
      11. Wołowski Jan Kanty (3) 6 1,00 0 0 0 1 5 1 0 5
      12. Reymont Władysław (5) 6 1,00 0 0 0 1 5 1 0 5
      13. Wigura Stanisław i Żwirko Franciszek (6) 6 0,83 0 0 0 2 4 1 1 4
      14. Huss Henryk (61) 6 0,50 0 0 0 3 3 2 1 3
      15. Kuryłowicz Adam (62) 6 1,00 0 0 0 1 5 1 0 5
      16. Bardini Aleksander (7) 6 0,67 0 0 0 1 5 1 0 5
      17. Rosset Otto (9) 6 0,67 0 0 0 1 5 1 0 5
      18. Herman Franciszek (30) 6 1,00 0 0 0 1 5 1 0 5
      19. Kleberg Franciszek (31) 6 0,83 0 0 0 1 5 1 0 5
      20. Kwiatkowska Irena (23) 6 1,00 0 0 0 1 5 1 0 5
      21. Dygasiński Adolf (46) 6 1,00 0 0 0 1 5 1 0 5
      22. Płonczyński Stanisław (152) 6 0,67 0 0 0 1 5 1 0 5
      23. Wójcicki Władysław (153) 6 0,67 0 0 0 1 5 1 0 5
      24. Trzetrzewiński August (47) 6 0,83 0 0 0 1 5 1 0 5
      25. Przemyk Grzegorz (93) 6 0,67 0 0 0 1 5 1 0 5
      26. Fryzę Feliks (37) 5 0,80 0 0 0 1 4 1 0 4
      27. Borzobohaty Wojciech (161) 5 0,80 0 0 0 2 3 2 0 3
      28. Komorowski Ignacy (47) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      29. Niemen Czesław (112) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      30. Holoubek Gustaw (22) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      31. Śmigły-Rydz Edward (32) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      32. Kurtycz Zbigniew (10) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      33. Bartoszek Tadeusz (71) 5 1,00 0 0 0 1 4 0 1 4
      34. Kaczyński Jerzy (73) 5 0,60 0 0 0 0 5 0 0 5
      35. Dołęga-Mostowicz Tadeusz (8) 5 0,80 0 0 0 1 4 1 0 4
      36. Jaracz Stefan (4) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      37. Wysocki Stanisław (63) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      38. Jaruga-Nowacka Izabela (131) 5 0,80 0 0 0 1 4 1 0 4
      39. Młodzianowski Kazimierz (132) 5 0,80 0 0 0 1 4 1 0 4
      40. Piekałkiewicz Jan (133) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      41. Kisiel-Kiślański Władysław (211) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      42. Lilpop Zbigniew (212) 5 0,80 0 0 0 1 4 1 0 4
      43. Kaczyński Zygmunt (34) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      44. Salamucha Jan (35) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      45. Stelmachowski Bronisław (18) 5 0,80 0 0 0 1 4 1 0 4
      46. Roefler Włodzimierz (228) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      47. Trzeciakowski Witold (220) 5 1,00 0 0 0 1 4 1 0 4
      48. Nowak-Jeziorański Jan (83) 5 0,80 0 0 0 1 4 1 0 4
      49. Chrzanowski Wiesław (80) 4 1,00 0 0 0 0 4 0 0 4
      50. Bredel Irena (216) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      51. Hłasko Marek (121) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      52. Prus Bolesław (122) 4 0,75 0 0 0 1 3 1 0 3
      53. Lorentowicz Małgorzata (218) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      54. Klimaszewski Bronisław (151) 4 1,00 0 0 0 0 4 0 0 4
      55. Niedzielak Stefan (13) 4 1,00 0 0 0 2 2 1 1 2
      56. Ziembiński Wojciech (15) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      57. Zawodziński Tadeusz (14) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      58. Bartnicki Witold (226) 4 1,00 0 0 0 0 4 0 0 4
      59. Rodowicz Jan (227) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      60. Bernard Alain (83) 4 0,75 0 0 0 1 3 1 0 3
      61. Spokorny Maurycy (213) 4 1,00 0 0 0 0 4 0 0 4
      62. Kobyliński Edward (171) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      63. Loth Alfred (172) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      64. Tomaszewski Bohdan (173) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      65. Dobraczyński Jan (196) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      66. Załuska Jan (74) 4 0,75 0 0 0 0 4 0 0 4
      67. Ordon Lech (11) 4 1,00 0 0 0 2 2 1 1 2
      68. Priwiezieńcew Eugeniusz (12) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      69. Bogusławski Wojciech (16) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      70. Kiliński Jan (17) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      71. Pięciu Poległych (92) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      72. Sobczyk Katarzyna (113) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      73. Krokay Walery (29) 4 0,75 0 0 0 1 3 1 0 3
      74. Jarocka Irena (111) 4 0,75 0 0 0 1 3 1 0 3
      75. Karolkiewicz Stanisław (162) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      76. Oleksiak Stanisław (163) 4 1,00 0 0 0 1 3 0 0 4
      77. Ciołek Gerard (24) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      78. Sosnowski Oskar (26) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      79. Grodecka Ewa (52) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      80. 5 Warszawska Drużyna Harcerska (51) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      81. Piskorski Tomasz (54) 4 1,00 0 0 0 1 3 1 0 3
      82. Kalabiński Jacek (38) 4 0,75 0 0 0 1 3 1 0 3
      83. Dzięciołowski Alfons (36) 4 0,75 0 0 0 1 3 1 0 3
      84. Liniarski Władysław (231) 3 0,67 0 0 0 1 2 1 0 2
      85. Boryczka Adam (27) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      86. Czarnowski Adam (65) 3 1,00 0 0 0 1 2 0 1 2
      87. Gloger Zygmunt (66) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      88. Janowski Aleksander (67) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      89. Majewski Adam (242) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      90. Godlewski Zbigniew (241) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      91. Kaczkowski Adam (44) 3 0,67 0 0 0 1 2 1 0 2
      92. Poddębski Henryk (45) 3 0,33 0 0 0 2 1 2 0 1
      93. Karłowicz Mieczysław (197) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      94. Przerwa-Tetmajer Kazimierz (198) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      95. Ghoshal Hiranmoy (87) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      96. Pavoni Enrico (88) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      97. Andersz Tadeusz (41) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      98. Ścibor-Rylski Zbigniew (41) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      99. Zwierzchowski Franciszek (42) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      100. Kaczyński Bogusław (82) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      101. Szylling Arnold (237) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      102. Walter Stefan (238) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      103. Wiechecki Stefan (123) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      104. Ostrowska Leta Elżbieta (219) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      105. Jeglińska-Piekarska Maria (217) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      106. Rudnicki Stanisław (55) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      107. Budrewicz Olgierd (125) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      108. Lepecki Mieczysław (126) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      109. Prechitko Tadeusz (128) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      110. Baj Andrzej (215) 3 1,00 0 0 0 1 2 1 0 2
      111. Skorupka Ignacy (236) 2 1,00 0 0 0 0 2 0 0 2
      112. Zawadzka Anna (56) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      113. Janczar Tadeusz (53) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      114. Dembowska Sabina (72) 2 1,00 0 0 0 0 2 0 0 2
      115. Bułhak Jan (43) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      116. Herbert Zbigniew (128) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      117. Iłłakowiczówna Kazimiera (129) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      118. Oppman Artur (130) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      119. Kalenkiewicz Maciej (28) 2 1,00 0 0 0 0 2 0 0 2
      120. Koellner Zbigniew (201) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      121. Rowecki Stefan (202) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      122. Starzyński Stefan (203) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      123. Bukowski Jerzy (164) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      124. Grabski Władysław (165) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      125. Mazurkiewicz Jan (166) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      126. Andrycz Tomasz (206) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      127. Ginter Maria (207) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      128. Słomiński Zygmunt (208) 2 1,00 0 0 0 1 1 1 0 1
      129. Rodzina Pusłowskich (251) 1 3,00 0 0 0 1 0 1 0 0
      130. Rodzina Wagińskich (250) 1 2,00 0 0 0 1 0 1 0 0
      131. Maternowska Zofia (232) 1 1,00 0 0 0 0 1 0 0 1
      132. Płużański Tadeusz (233) 1 1,00 0 0 0 0 1 0 0 1
      Łącznie: 548 0,95 0
      (0%)
      0
      (0%)
      0
      (0%)
      131
      (23,91%)
      417
      (76,09%)
      121
      (22,08%)
      8
      (1,46%)
      419
      (76,09%)

      Pozostałe testy

      Nazwa Liczba rozwiązań Średnia liczba poprawnych odpowiedzi
      Odzyskanie Niepodległości 4 20
      Wojna polsko-bolszewicka i Bitwa Warszawska 3 19,67
      Działalność konspiracyjna tramwajarzy i autobusiarzy 3 19,33
      Armia Krajowa, Szare Szeregi i Powstanie Warszawskie 5 20,4
      Żołnierze wyklęci 4 17