PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: 35366

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (10.12.2019 21:35:28)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (10.12.2019 21:37:12)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 12.12.2019 22:49:55 12.12.2019 22:50:51 5 0 15
      2. 2 Antonin 12.12.2019 22:52:02 12.12.2019 22:52:40 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 12.12.2019 22:53:44 12.12.2019 22:54:17 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 12.12.2019 22:55:26 12.12.2019 22:55:56 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 12.12.2019 22:57:00 12.12.2019 22:57:32 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 12.12.2019 22:57:48 12.12.2019 22:58:36 5 10 5
      7. 7 Reduta KALISKA 12.12.2019 22:58:59 12.12.2019 22:59:50 5 11 4
      8. 8 Reduta WAWELSKA 12.12.2019 23:00:08 12.12.2019 23:00:46 5 11 4
      9. 9 Zieleniak 12.12.2019 23:00:55 12.12.2019 23:01:28 5 10 5
      10. 10 Daab Witold Karol 12.12.2019 23:01:35 12.12.2019 23:02:15 5 11 4
      11. 11 Perlikowski Wiesław 13.12.2019 23:27:16 13.12.2019 23:27:37 5 11 4
      12. 12 Salamucha Jan 13.12.2019 23:27:44 13.12.2019 23:28:05 5 10 5
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 13.12.2019 23:28:11 13.12.2019 23:28:33 5 10 5
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 13.12.2019 23:28:38 13.12.2019 23:29:01 5 10 5
      15. 15 Walki na Ryglu 13.12.2019 23:28:39 13.12.2019 23:29:24 5 10 5
      16. 16 Barykada Żyrardów 13.12.2019 23:29:32 13.12.2019 23:29:59 5 10 5
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 13.12.2019 23:29:33 13.12.2019 23:30:19 5 10 5
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 13.12.2019 23:29:35 13.12.2019 23:30:39 5 10 5
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 13.12.2019 23:29:37 13.12.2019 23:31:01 5 10 5
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 13.12.2019 23:29:39 13.12.2019 23:31:20 5 10 5
      21. 21 GLORIA VICTIS 16.12.2019 18:40:58 16.12.2019 18:41:52 5 11 4
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 16.12.2019 18:41:03 16.12.2019 18:42:20 5 10 5
      23. 23 Kwatera na Łączce 16.12.2019 18:41:04 16.12.2019 18:42:41 5 12 3
      24. 24 Siedziba Gestapo 16.12.2019 18:41:06 16.12.2019 18:43:01 5 10 5
      25. 25 Radomska Maria Joanna 16.12.2019 18:41:08 16.12.2019 18:43:25 5 10 5
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 16.12.2019 18:41:09 16.12.2019 18:43:43 5 10 5
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 16.12.2019 18:41:12 16.12.2019 18:44:05 5 11 4
      28. 28 Műller Aleksander 16.12.2019 18:41:15 16.12.2019 18:44:31 5 10 5
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 16.12.2019 18:41:25 16.12.2019 18:44:56 5 10 5
      30. 30 Zaorski Andrzej 16.12.2019 18:41:27 16.12.2019 18:45:16 5 10 5
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 16.12.2019 18:45:28 16.12.2019 18:46:06 5 10 5
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 16.12.2019 18:45:30 16.12.2019 18:46:24 5 10 5
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 16.12.2019 18:45:31 16.12.2019 18:46:46 5 11 4
      34. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 16.12.2019 18:45:32 16.12.2019 18:47:07 5 12 3
      35. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 16.12.2019 18:45:34 16.12.2019 18:47:27 5 10 5
      36. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 16.12.2019 18:45:35 16.12.2019 18:47:46 5 10 5
      37. 37 Walki na Towarowej 16.12.2019 18:45:38 16.12.2019 18:48:05 5 10 5
      38. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 16.12.2019 18:45:40 16.12.2019 18:48:24 5 10 5
      39. 39 Zdobycie Gęsiówki 16.12.2019 18:45:42 16.12.2019 18:48:42 5 10 5
      40. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 16.12.2019 18:45:44 16.12.2019 18:49:02 5 10 5
      41. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 16.12.2019 20:49:13 16.12.2019 20:49:52 5 10 5
      42. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 16.12.2019 20:49:15 16.12.2019 20:50:12 5 11 4
      43. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 16.12.2019 20:49:16 16.12.2019 20:50:31 5 10 5
      44. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 16.12.2019 20:49:18 16.12.2019 20:50:55 5 10 5
      45. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 16.12.2019 20:49:19 16.12.2019 20:51:17 5 10 5
      46. 46 Filmowcy Armii Krajowej 16.12.2019 20:49:25 16.12.2019 20:51:46 5 11 4
      47. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 16.12.2019 20:49:27 16.12.2019 20:52:08 5 0 15
      48. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 16.12.2019 20:49:28 16.12.2019 20:52:36 5 14 1
      49. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 16.12.2019 20:49:29 16.12.2019 20:52:56 5 12 3
      50. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 16.12.2019 20:49:31 16.12.2019 20:53:17 5 10 5
      51. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 16.12.2019 20:53:26 16.12.2019 20:54:03 5 10 5
      52. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 16.12.2019 20:53:27 16.12.2019 20:54:24 5 10 5
      53. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 16.12.2019 20:53:28 16.12.2019 20:54:44 5 10 5
      54. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 16.12.2019 20:53:30 16.12.2019 20:55:03 5 10 5
      55. 55 Szpitale placówki "Kordian" 16.12.2019 20:53:32 16.12.2019 20:55:23 5 10 5
      56. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 16.12.2019 20:53:36 16.12.2019 20:55:47 5 13 2
      57. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 16.12.2019 20:53:37 16.12.2019 20:56:07 5 10 5
      58. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 16.12.2019 20:53:39 16.12.2019 20:56:27 5 10 5
      59. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 16.12.2019 20:53:40 16.12.2019 20:56:50 5 12 3
      60. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 16.12.2019 20:53:42 16.12.2019 20:57:10 5 10 5
      61. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 16.12.2019 20:57:24 16.12.2019 20:58:13 5 10 5
      62. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 16.12.2019 20:57:26 16.12.2019 20:58:33 5 10 5
      63. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 16.12.2019 20:57:28 16.12.2019 20:58:54 5 13 2
      64. 64 Żołnierze Wyklęci 16.12.2019 20:57:31 16.12.2019 20:59:16 5 11 4
      65. 65 MALI POWSTAŃCY 16.12.2019 20:57:34 16.12.2019 20:59:37 5 10 5
      66. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 16.12.2019 20:57:38 16.12.2019 20:59:57 5 10 5
      67. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 16.12.2019 20:57:40 16.12.2019 21:00:18 5 10 5
      68. 68 Reduta ALKAZAR 16.12.2019 20:57:41 16.12.2019 21:00:37 5 10 5
      69. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 16.12.2019 20:57:43 16.12.2019 21:00:55 5 10 5
      70. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 16.12.2019 20:57:45 16.12.2019 21:01:15 5 10 5
      71. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 16.12.2019 21:01:26 16.12.2019 21:02:09 5 10 5
      72. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 16.12.2019 21:01:28 16.12.2019 21:02:28 5 10 5
      73. 73 Fieldorf Emil gen. 16.12.2019 21:01:29 16.12.2019 21:02:46 5 10 5
      74. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 16.12.2019 21:01:31 16.12.2019 21:03:03 5 10 5
      75. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 16.12.2019 21:01:32 16.12.2019 21:03:21 5 10 5
      76. 76 Żurowski Antoni płk 16.12.2019 21:01:33 16.12.2019 21:03:40 5 10 5
      77. 77 Dziesięciu Powieszonych 16.12.2019 21:01:36 16.12.2019 21:03:57 5 10 5
      78. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 16.12.2019 21:01:45 16.12.2019 21:04:17 5 10 5
      79. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 16.12.2019 21:01:48 16.12.2019 21:04:40 5 10 5
      80. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 16.12.2019 21:01:50 16.12.2019 21:04:57 5 10 5
      81. 81 Cichociemni 30.12.2019 09:49:56 30.12.2019 09:50:44 5 10 5
      82. 82 Zamach na Kutscherę 30.12.2019 09:49:58 30.12.2019 09:51:06 5 11 4
      83. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 30.12.2019 09:50:02 30.12.2019 09:51:29 5 11 4
      84. 84 Zdobycie Komendy Policji 30.12.2019 09:50:04 30.12.2019 09:51:50 5 10 5
      85. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 30.12.2019 09:50:06 30.12.2019 09:52:14 5 12 3
      86. 86 Wybuch transportera ładunków 30.12.2019 09:50:13 30.12.2019 09:52:43 5 11 4
      87. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 30.12.2019 09:50:17 30.12.2019 09:53:02 5 10 5
      88. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 30.12.2019 09:50:17 30.12.2019 09:53:23 5 10 5
      89. 89 Szare Szeregi 30.12.2019 09:50:19 30.12.2019 09:53:45 5 12 3
      90. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 30.12.2019 09:50:21 30.12.2019 09:54:07 5 10 5
      91. 91 Herman Władysław 30.12.2019 09:54:26 30.12.2019 09:55:07 5 11 4
      92. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 30.12.2019 09:54:28 30.12.2019 09:55:45 5 14 1
      93. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 30.12.2019 09:54:30 30.12.2019 09:56:10 5 11 4
      94. 94 Śmigielski Manswet 30.12.2019 09:54:31 30.12.2019 09:56:32 5 10 5
      95. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 30.12.2019 09:54:33 30.12.2019 09:56:53 5 10 5
      96. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 30.12.2019 09:54:34 30.12.2019 09:57:14 5 10 5
      97. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 30.12.2019 09:54:37 30.12.2019 09:57:42 5 13 2
      98. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 30.12.2019 09:54:39 30.12.2019 09:58:08 5 12 3
      99. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 30.12.2019 09:54:41 30.12.2019 09:58:29 5 11 4
      100. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 30.12.2019 09:54:43 30.12.2019 09:59:06 5 17 0

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Batalion AK "Żubr"
      2. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      3. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      4. Sowiecki Trybunał Wojenny
      5. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      6. Kwatera główna NKWD
      7. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      8. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      9. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      10. Więzienie Pawiak
      11. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      12. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      13. Dom Janka Bytnara
      14. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      15. Baczyński Krzysztof Kamil
      16. Dom profesorów
      17. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      18. Akcja "Góral"
      19. Obrona Pałacyku Michla
      20. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      21. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      22. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      23. Pilecki Witold rtm.
      24. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      25. Veli bej Jedigar
      26. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      27. Fedorońko - Rodzina
      28. Leski Kazimierz
      29. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      30. Baszmakow Wiktor
      31. Szirtładze Irena
      32. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      33. Jankowski Stanisław
      34. Kopiec Powstania Warszawskiego
      35. Pomnik Powstania Warszawskiego
      36. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      37. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      38. Reduta KRÓLEWSKA 16
      39. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      40. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      41. Szare Szeregi
      42. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      43. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      44. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      45. Wróbel Stanisław
      46. Obwód GARWOLIN
      47. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      48. Obwód SIEDLCE
      49. Obwód SOCHACZEW
      50. Obwód GRÓJEC
      51. Obwód WĘGRÓW
      52. Obwód PUŁTUSK
      53. Ośrodek GABKA - OSA
      54. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 13.12.2019 23:33:38 13.12.2019 23:34:48 25 54 42

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 13.12.2019 23:32:23 13.12.2019 23:33:32 25 51 48