Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Zajac

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.12.2019 13:13:43)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (30.12.2019 13:15:40)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (30.12.2019 13:16:36)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (30.12.2019 13:17:31)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 30.12.2019 14:14:00 30.12.2019 14:14:34 4 0 12
      2. 2 Antonin 30.12.2019 16:22:36 30.12.2019 16:23:17 2 0 6
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 30.12.2019 16:23:44 30.12.2019 16:24:19 2 0 6
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 30.12.2019 16:24:48 30.12.2019 16:26:05 2 1 5
      5. 5 Dom Akademicki 30.12.2019 16:26:21 30.12.2019 16:26:52 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 30.12.2019 18:31:59 30.12.2019 18:34:50 5 1 14
      7. 7 Reduta KALISKA 30.12.2019 18:35:38 30.12.2019 18:39:05 3 1 8
      8. 8 Reduta WAWELSKA 30.12.2019 18:39:41 30.12.2019 18:41:50 3 0 9
      9. 9 Zieleniak 30.12.2019 18:42:13 30.12.2019 18:42:35 1 0 3
      10. 10 Daab Witold Karol 30.12.2019 18:42:49 30.12.2019 18:43:34 2 0 6
      11. 11 Perlikowski Wiesław 30.12.2019 20:09:13 30.12.2019 20:09:30 1 0 3
      12. 12 Salamucha Jan 30.12.2019 20:09:45 30.12.2019 20:10:02 1 0 3
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 30.12.2019 20:10:36 30.12.2019 20:10:51 3 0 9
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 30.12.2019 20:11:05 30.12.2019 20:11:21 2 0 6
      15. 15 Walki na Ryglu 30.12.2019 20:12:02 30.12.2019 20:12:16 1 0 3
      16. 16 Barykada Żyrardów 30.12.2019 20:12:29 30.12.2019 20:12:43 1 0 3
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 30.12.2019 20:14:29 30.12.2019 20:16:28 1 0 3
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 30.12.2019 20:13:10 30.12.2019 20:13:32 0 0 0
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 30.12.2019 20:16:40 30.12.2019 20:16:54 1 0 3
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 30.12.2019 20:17:13 30.12.2019 20:17:46 1 0 3
      21. 21 GLORIA VICTIS 30.12.2019 20:20:33 30.12.2019 20:20:48 2 0 6
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 30.12.2019 20:21:38 30.12.2019 20:21:55 1 0 3
      23. 23 Kwatera na Łączce 30.12.2019 20:22:10 30.12.2019 20:22:27 3 0 9
      24. 24 Siedziba Gestapo 30.12.2019 20:22:40 30.12.2019 20:22:59 0 0 0
      25. 25 Radomska Maria Joanna 30.12.2019 20:23:11 30.12.2019 20:23:30 3 0 9
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 30.12.2019 20:23:42 30.12.2019 20:24:03 2 0 6
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 30.12.2019 20:24:16 30.12.2019 20:24:32 1 0 3
      28. 28 Műller Aleksander 30.12.2019 20:24:42 30.12.2019 20:24:58 1 0 3
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 30.12.2019 20:25:07 30.12.2019 20:25:22 0 0 0
      30. 30 Zaorski Andrzej 30.12.2019 20:25:30 30.12.2019 20:25:46 0 0 0
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 30.12.2019 21:23:16 30.12.2019 21:23:31 2 0 6
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 30.12.2019 21:23:53 30.12.2019 21:24:10 1 0 3
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 30.12.2019 21:24:22 30.12.2019 21:24:37 2 0 6
      34. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 30.12.2019 21:24:50 30.12.2019 21:25:06 0 0 0
      35. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 30.12.2019 21:25:17 30.12.2019 21:25:35 0 0 0
      36. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 30.12.2019 21:25:46 30.12.2019 21:26:03 3 0 9
      37. 37 Walki na Towarowej 30.12.2019 21:26:17 30.12.2019 21:26:35 1 0 3
      38. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 30.12.2019 21:26:45 30.12.2019 21:27:03 2 0 6
      39. 39 Zdobycie Gęsiówki 30.12.2019 21:27:16 30.12.2019 21:27:33 1 0 3
      40. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 30.12.2019 21:27:44 30.12.2019 21:28:00 1 0 3
      41. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 30.12.2019 21:30:21 30.12.2019 21:30:36 1 0 3
      42. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 30.12.2019 21:30:49 30.12.2019 21:31:06 1 0 3
      43. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 30.12.2019 21:31:20 30.12.2019 21:31:36 2 0 6
      44. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 30.12.2019 21:31:46 30.12.2019 21:32:04 2 0 6
      45. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 30.12.2019 21:32:14 30.12.2019 21:32:30 0 0 0
      46. 46 Filmowcy Armii Krajowej 30.12.2019 21:32:38 30.12.2019 21:33:07 1 0 3
      47. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 30.12.2019 21:33:16 30.12.2019 21:33:33 2 0 6
      48. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 30.12.2019 21:33:45 30.12.2019 21:33:58 2 0 6
      49. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 30.12.2019 21:34:08 30.12.2019 21:34:24 3 0 9
      50. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 30.12.2019 21:34:35 30.12.2019 21:34:49 2 0 6
      51. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 30.12.2019 21:35:19 30.12.2019 21:35:38 2 0 6
      52. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 30.12.2019 21:35:52 30.12.2019 21:36:06 0 0 0
      53. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 30.12.2019 21:36:18 30.12.2019 21:36:36 3 0 9
      54. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 30.12.2019 21:36:49 30.12.2019 21:37:10 0 0 0
      55. 55 Szpitale placówki "Kordian" 30.12.2019 21:37:26 30.12.2019 21:37:41 1 0 3
      56. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 30.12.2019 21:37:52 30.12.2019 21:38:11 1 0 3
      57. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 30.12.2019 21:38:23 30.12.2019 21:38:36 1 0 3
      58. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 30.12.2019 21:38:49 30.12.2019 21:39:05 1 0 3
      59. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 30.12.2019 21:39:15 30.12.2019 21:39:33 3 0 9
      60. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 30.12.2019 21:39:53 30.12.2019 21:40:09 0 0 0
      61. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 30.12.2019 21:42:22 30.12.2019 21:42:37 1 0 3
      62. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 30.12.2019 21:42:57 30.12.2019 21:43:11 2 0 6
      63. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 30.12.2019 21:43:24 30.12.2019 21:43:39 3 0 9
      64. 64 Żołnierze Wyklęci 30.12.2019 21:43:58 30.12.2019 21:44:14 2 0 6
      65. 65 MALI POWSTAŃCY 30.12.2019 21:44:31 30.12.2019 21:44:47 2 0 6
      66. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 30.12.2019 21:45:18 30.12.2019 21:45:35 2 0 6
      67. 68 Reduta ALKAZAR 30.12.2019 21:45:49 30.12.2019 21:46:04 1 0 3
      68. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 30.12.2019 21:47:00 30.12.2019 21:47:13 1 0 3
      69. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 30.12.2019 21:47:30 30.12.2019 21:47:44 1 0 3
      70. 151 Obwód WĘGRÓW 30.12.2019 21:40:20 30.12.2019 21:40:37 2 0 6
      71. 152 Obwód PUŁTUSK 30.12.2019 21:40:51 30.12.2019 21:41:06 2 0 6
      72. 153 Ośrodek GABKA - OSA 30.12.2019 21:41:14 30.12.2019 21:41:30 1 0 3
      73. 154 Kusociński Janusz 30.12.2019 21:41:39 30.12.2019 21:41:55 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      2. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      3. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      4. Fieldorf Emil gen.
      5. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      6. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      7. Żurowski Antoni płk
      8. Dziesięciu Powieszonych
      9. Obóz NKWD w Rembertowie
      10. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      11. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      12. Cichociemni
      13. Zamach na Kutscherę
      14. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      15. Zdobycie Komendy Policji
      16. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      17. Wybuch transportera ładunków
      18. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      19. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      20. Szare Szeregi
      21. Rodowicz Jan "Anoda”
      22. Herman Władysław
      23. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      24. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      25. Śmigielski Manswet
      26. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      27. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      28. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      29. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      30. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      31. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      32. Batalion AK "Żubr"
      33. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      34. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      35. Sowiecki Trybunał Wojenny
      36. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      37. Kwatera główna NKWD
      38. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      39. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      40. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      41. Więzienie Pawiak
      42. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      43. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      44. Dom Janka Bytnara
      45. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      46. Baczyński Krzysztof Kamil
      47. Dom profesorów
      48. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      49. Akcja "Góral"
      50. Obrona Pałacyku Michla
      51. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      52. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      53. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      54. Pilecki Witold rtm.
      55. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      56. Veli bej Jedigar
      57. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      58. Fedorońko - Rodzina
      59. Leski Kazimierz
      60. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      61. Baszmakow Wiktor
      62. Szirtładze Irena
      63. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      64. Jankowski Stanisław
      65. Kopiec Powstania Warszawskiego
      66. Pomnik Powstania Warszawskiego
      67. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      68. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      69. Reduta KRÓLEWSKA 16
      70. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      71. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      72. Szare Szeregi
      73. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      74. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      75. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      76. Wróbel Stanisław
      77. Obwód GARWOLIN
      78. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      79. Obwód SIEDLCE
      80. Obwód SOCHACZEW
      81. Obwód GRÓJEC

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 30.12.2019 14:21:08 30.12.2019 14:22:35 9 0 54
      2. Odzyskanie niepodleglosci 30.12.2019 14:19:22 30.12.2019 14:20:33 8 0 48