PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Wojtek Adamczuk

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (03.10.2019 18:13:10)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (03.12.2019 15:01:07)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (27.11.2019 22:48:31)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 14.11.2019 15:46:50 14.11.2019 15:47:04 2 0 6
      2. 6 Instytut Radowy 14.11.2019 15:59:45 14.11.2019 15:59:53 2 0 6
      3. 8 Reduta WAWELSKA 18.11.2019 16:43:34 18.11.2019 16:43:41 3 0 9
      4. 9 Zieleniak 18.11.2019 16:38:47 18.11.2019 16:38:55 3 0 9
      5. 10 Daab Witold Karol 14.11.2019 17:19:42 14.11.2019 17:19:50 2 0 6
      6. 12 Salamucha Jan 27.11.2019 23:46:06 27.11.2019 23:46:15 3 0 9
      7. 16 Barykada Żyrardów 18.11.2019 16:36:55 18.11.2019 16:37:11 4 0 12
      8. 18 Pułk AK "Baszta" 14.11.2019 15:58:18 14.11.2019 15:58:27 1 0 3
      9. 23 Kwatera na Łączce 15.11.2019 07:16:30 15.11.2019 07:16:42 2 0 6
      10. 24 Siedziba Gestapo 09.12.2019 23:00:39 09.12.2019 23:00:47 3 0 9
      11. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 14.11.2019 15:52:19 14.11.2019 15:52:32 0 0 0
      12. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 15.11.2019 07:15:54 15.11.2019 07:16:20 2 0 6
      13. 30 Zaorski Andrzej 15.11.2019 07:07:14 15.11.2019 07:08:17 4 0 12
      14. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 18.11.2019 16:41:59 18.11.2019 16:42:10 3 0 9
      15. 32 Lewandowski Zbigniew 14.11.2019 15:57:52 14.11.2019 15:58:02 1 0 3
      16. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 15.11.2019 07:17:56 15.11.2019 07:18:09 3 0 9
      17. 39 Zdobycie Gęsiówki 03.12.2019 15:57:43 03.12.2019 15:57:58 4 0 12
      18. 46 Filmowcy Armii Krajowej 14.11.2019 15:59:13 14.11.2019 15:59:23 2 0 6
      19. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.11.2019 23:45:44 27.11.2019 23:45:53 0 0 0
      20. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 14.11.2019 17:20:02 14.11.2019 17:20:13 2 0 6
      21. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 14.11.2019 15:56:25 14.11.2019 15:56:35 2 0 6
      22. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 18.11.2019 16:40:41 18.11.2019 16:40:49 0 0 0
      23. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 09.12.2019 23:00:12 09.12.2019 23:00:20 1 0 3
      24. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 14.11.2019 16:02:09 14.11.2019 16:02:25 2 0 6
      25. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 14.11.2019 16:01:46 14.11.2019 16:01:57 1 0 3
      26. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 14.11.2019 15:55:07 14.11.2019 15:55:16 2 0 6
      27. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 27.11.2019 23:42:54 27.11.2019 23:43:04 1 0 3
      28. 64 Żołnierze Wyklęci 03.12.2019 15:58:54 03.12.2019 15:59:04 1 0 3
      29. 65 MALI POWSTAŃCY 14.11.2019 16:06:09 14.11.2019 16:06:20 2 0 6
      30. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 14.11.2019 16:09:17 14.11.2019 16:09:27 3 0 9
      31. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 18.11.2019 16:40:01 18.11.2019 16:40:10 2 0 6
      32. 68 Reduta ALKAZAR 14.11.2019 16:01:27 14.11.2019 16:01:37 1 0 3
      33. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 14.11.2019 15:58:39 14.11.2019 15:59:00 1 0 3
      34. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 14.11.2019 15:48:39 14.11.2019 15:48:49 1 0 3
      35. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 18.11.2019 16:40:22 18.11.2019 16:40:31 1 0 3
      36. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 27.11.2019 23:43:14 27.11.2019 23:43:22 1 0 3
      37. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 14.11.2019 16:08:40 14.11.2019 16:08:48 3 0 9
      38. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 14.11.2019 16:05:27 14.11.2019 16:05:35 1 0 3
      39. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 03.12.2019 15:59:17 03.12.2019 15:59:24 1 0 3
      40. 86 Wybuch transportera ładunków 03.12.2019 15:59:33 03.12.2019 15:59:41 2 0 6
      41. 89 Szare Szeregi 14.11.2019 15:49:34 14.11.2019 15:50:31 5 0 15
      42. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 14.11.2019 16:09:37 14.11.2019 16:09:52 2 0 6
      43. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 14.11.2019 16:00:32 14.11.2019 16:00:44 3 0 9
      44. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 14.11.2019 15:55:29 14.11.2019 15:55:37 2 0 6
      45. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 14.11.2019 15:57:21 14.11.2019 15:57:32 1 0 3
      46. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 18.11.2019 16:43:56 18.11.2019 16:44:06 2 0 6
      47. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 14.11.2019 16:07:12 14.11.2019 16:07:20 2 0 6
      48. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 14.11.2019 16:04:00 14.11.2019 16:04:15 1 0 3
      49. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 14.11.2019 16:02:45 14.11.2019 16:02:54 3 0 9
      50. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 14.11.2019 16:01:06 14.11.2019 16:01:18 3 0 9
      51. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 14.11.2019 15:45:24 14.11.2019 15:46:05 4 0 12
      52. 110 Więzienie Pawiak 18.11.2019 16:37:26 18.11.2019 16:37:37 1 0 3
      53. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 14.11.2019 15:56:59 14.11.2019 15:57:10 2 0 6
      54. 113 Dom Janka Bytnara 14.11.2019 16:04:23 14.11.2019 16:04:37 2 0 6
      55. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 03.12.2019 16:05:56 03.12.2019 16:06:04 1 0 3
      56. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 15.11.2019 07:10:58 15.11.2019 07:13:38 1 0 3
      57. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 14.11.2019 17:21:41 14.11.2019 17:21:48 1 0 3
      58. 125 Veli bej Jedigar 18.11.2019 16:41:26 18.11.2019 16:41:34 1 0 3
      59. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 14.11.2019 16:08:05 14.11.2019 16:08:15 1 0 3
      60. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 27.11.2019 23:45:06 27.11.2019 23:45:14 2 0 6
      61. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 14.11.2019 16:06:43 14.11.2019 16:06:51 2 0 6
      62. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 18.11.2019 16:37:58 18.11.2019 16:38:06 2 0 6
      63. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 14.11.2019 15:53:45 14.11.2019 15:53:58 1 0 3
      64. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 14.11.2019 17:19:21 14.11.2019 17:19:30 2 0 6
      65. 141 Szare Szeregi 27.11.2019 23:44:07 27.11.2019 23:44:16 2 0 6
      66. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 03.12.2019 15:55:51 03.12.2019 15:56:00 2 0 6
      67. 145 Wróbel Stanisław 14.11.2019 15:51:47 14.11.2019 15:52:00 1 0 3
      68. 146 Obwód GARWOLIN 14.11.2019 16:03:31 14.11.2019 16:03:40 1 0 3
      69. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 15.11.2019 07:14:37 15.11.2019 07:15:09 2 0 6
      70. 148 Obwód SIEDLCE 14.11.2019 15:52:53 14.11.2019 15:53:04 1 0 3
      71. 149 Obwód SOCHACZEW 15.11.2019 07:14:00 15.11.2019 07:14:15 1 0 3
      72. 150 Obwód GRÓJEC 14.11.2019 15:47:56 14.11.2019 15:48:07 2 0 6
      73. 152 Obwód PUŁTUSK 27.11.2019 23:44:43 27.11.2019 23:44:54 3 0 9
      74. 153 Ośrodek GABKA - OSA 03.12.2019 15:56:41 03.12.2019 15:56:50 1 0 3
      75. 154 Kusociński Janusz 14.11.2019 15:54:10 14.11.2019 15:54:22 1 0 3

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Reduta KALISKA
      6. Perlikowski Wiesław
      7. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      8. Reduta BANK POLSKI
      9. Walki na Ryglu
      10. Batalion AK "Miotła"
      11. Zgrupowanie AK "Gurt"
      12. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      13. GLORIA VICTIS
      14. Grobowiec dowódców AK
      15. Radomska Maria Joanna
      16. Walki o Uniwersytet Warszawski
      17. Műller Aleksander
      18. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      19. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      20. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      21. Walki na Towarowej
      22. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      23. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      24. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      25. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      26. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      27. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      28. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      29. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      30. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      31. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      32. Reduta BRÓDNOWSKA
      33. Szpitale placówki "Kordian"
      34. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      35. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      36. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      37. Fieldorf Emil gen.
      38. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      39. Żurowski Antoni płk
      40. Dziesięciu Powieszonych
      41. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      42. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      43. Cichociemni
      44. Zamach na Kutscherę
      45. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      46. Zdobycie Komendy Policji
      47. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      48. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      49. Herman Władysław
      50. Śmigielski Manswet
      51. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      52. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      53. Batalion AK "Żubr"
      54. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      55. Kwatera główna NKWD
      56. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      57. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      58. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      59. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      60. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      61. Baczyński Krzysztof Kamil
      62. Dom profesorów
      63. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      64. Akcja "Góral"
      65. Obrona Pałacyku Michla
      66. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      67. Pilecki Witold rtm.
      68. Fedorońko - Rodzina
      69. Leski Kazimierz
      70. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      71. Baszmakow Wiktor
      72. Szirtładze Irena
      73. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      74. Jankowski Stanisław
      75. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      76. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      77. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      78. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      79. Obwód WĘGRÓW

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 12.10.2019 15:00:02 12.10.2019 15:01:19 25 56 38
      2. 22.10.2019 06:11:21 22.10.2019 06:13:14 24 148 -152
      3. 24.11.2019 01:46:18 24.11.2019 01:46:49 11 0 66
      4. 06.11.2019 11:03:33 06.11.2019 11:04:28 9 0 54
      5. 15.12.2019 19:39:10 15.12.2019 19:39:38 9 0 54
      6. 14.11.2019 15:42:22 14.11.2019 15:43:15 7 0 42
      7. 03.12.2019 15:53:33 03.12.2019 15:54:03 5 0 30

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 12.10.2019 15:04:03 12.10.2019 15:05:13 25 58 34
      2. 22.10.2019 06:15:03 22.10.2019 06:16:20 25 61 28
      3. 03.10.2019 19:14:09 03.10.2019 19:19:40 22 41 50
      4. 14.11.2019 15:36:22 14.11.2019 15:39:30 17 0 102
      5. 06.11.2019 10:55:21 06.11.2019 11:02:17 13 0 78
      6. 24.11.2019 01:45:31 24.11.2019 01:46:11 13 0 78
      7. 03.12.2019 15:52:27 03.12.2019 15:53:27 7 0 42
      8. 15.12.2019 19:38:32 15.12.2019 19:39:05 7 0 42