PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Patryk2

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (21.12.2019 11:00:34)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (21.12.2019 12:09:07)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 21.12.2019 12:01:40 21.12.2019 12:02:05 1 0 3
      2. 2 Antonin 21.12.2019 12:02:31 21.12.2019 12:02:52 1 0 3
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 21.12.2019 12:03:12 21.12.2019 12:03:33 1 0 3
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 21.12.2019 12:03:58 21.12.2019 12:04:21 0 0 0
      5. 5 Dom Akademicki 21.12.2019 12:04:42 21.12.2019 12:05:05 1 0 3
      6. 6 Instytut Radowy 21.12.2019 12:06:35 21.12.2019 12:06:58 3 0 9
      7. 7 Reduta KALISKA 21.12.2019 12:07:23 21.12.2019 12:07:58 1 0 3
      8. 8 Reduta WAWELSKA 21.12.2019 12:08:26 21.12.2019 12:08:50 1 0 3
      9. 9 Zieleniak 21.12.2019 12:09:16 21.12.2019 12:09:38 3 0 9
      10. 10 Daab Witold Karol 21.12.2019 12:10:08 21.12.2019 12:10:30 1 0 3
      11. 11 Perlikowski Wiesław 21.12.2019 12:11:03 21.12.2019 12:11:24 2 0 6
      12. 12 Salamucha Jan 21.12.2019 12:11:50 21.12.2019 12:12:22 0 0 0
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 21.12.2019 12:12:52 21.12.2019 12:13:11 3 0 9
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 21.12.2019 12:13:43 21.12.2019 12:14:08 2 0 6
      15. 15 Walki na Ryglu 21.12.2019 12:15:26 21.12.2019 12:15:53 2 0 6
      16. 16 Barykada Żyrardów 21.12.2019 12:16:22 21.12.2019 12:16:41 2 0 6
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 21.12.2019 12:17:11 21.12.2019 12:17:33 2 0 6
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 21.12.2019 12:19:28 21.12.2019 12:19:52 2 0 6
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 21.12.2019 12:20:27 21.12.2019 12:21:14 0 0 0
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 21.12.2019 12:21:57 21.12.2019 12:22:19 2 0 6
      21. 21 GLORIA VICTIS 21.12.2019 12:23:06 21.12.2019 12:23:26 3 0 9
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 21.12.2019 12:23:51 21.12.2019 12:24:10 2 0 6
      23. 23 Kwatera na Łączce 21.12.2019 12:24:32 21.12.2019 12:25:10 0 0 0
      24. 24 Siedziba Gestapo 21.12.2019 12:25:39 21.12.2019 12:26:00 4 0 12
      25. 25 Radomska Maria Joanna 21.12.2019 12:26:36 21.12.2019 12:26:58 0 0 0
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 21.12.2019 12:27:27 21.12.2019 12:27:51 2 0 6
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 21.12.2019 12:31:10 21.12.2019 12:31:38 2 0 6
      28. 28 Műller Aleksander 21.12.2019 12:32:10 21.12.2019 12:32:52 1 0 3
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 21.12.2019 12:33:22 21.12.2019 12:33:41 1 0 3
      30. 30 Zaorski Andrzej 21.12.2019 12:34:12 21.12.2019 12:34:34 1 0 3
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 21.12.2019 12:35:01 21.12.2019 12:35:21 1 0 3
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 21.12.2019 12:35:59 21.12.2019 12:36:25 1 0 3
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 21.12.2019 12:36:51 21.12.2019 12:37:15 1 0 3
      34. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 21.12.2019 12:37:44 21.12.2019 12:38:03 2 0 6
      35. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 21.12.2019 12:38:26 21.12.2019 12:38:47 1 0 3
      36. 37 Walki na Towarowej 21.12.2019 12:39:10 21.12.2019 12:39:32 1 0 3
      37. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 21.12.2019 12:40:02 21.12.2019 12:40:26 1 0 3
      38. 39 Zdobycie Gęsiówki 21.12.2019 12:41:05 21.12.2019 12:41:30 2 0 6
      39. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 21.12.2019 12:41:56 21.12.2019 12:42:19 1 0 3
      40. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 21.12.2019 12:43:25 21.12.2019 12:43:39 3 0 9
      41. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 21.12.2019 12:44:55 21.12.2019 12:45:17 4 0 12
      42. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 21.12.2019 12:45:47 21.12.2019 12:46:05 1 0 3
      43. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 21.12.2019 12:46:29 21.12.2019 12:46:50 2 0 6
      44. 46 Filmowcy Armii Krajowej 21.12.2019 12:47:23 21.12.2019 12:47:40 1 0 3
      45. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 21.12.2019 12:48:23 21.12.2019 12:48:44 0 0 0
      46. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 21.12.2019 12:49:11 21.12.2019 12:49:31 2 0 6
      47. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 21.12.2019 12:49:53 21.12.2019 12:50:16 2 0 6
      48. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 21.12.2019 12:51:10 21.12.2019 12:51:29 2 0 6
      49. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 21.12.2019 12:52:13 21.12.2019 12:52:37 2 0 6
      50. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 21.12.2019 12:53:07 21.12.2019 12:53:41 3 0 9
      51. 55 Szpitale placówki "Kordian" 21.12.2019 12:54:38 21.12.2019 12:54:57 2 0 6
      52. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 21.12.2019 12:55:48 21.12.2019 12:56:08 2 0 6
      53. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 21.12.2019 12:57:35 21.12.2019 12:57:54 2 0 6
      54. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 21.12.2019 12:58:20 21.12.2019 12:58:39 1 0 3
      55. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 21.12.2019 13:00:14 21.12.2019 13:00:35 3 0 9
      56. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 21.12.2019 13:00:59 21.12.2019 13:01:19 2 0 6
      57. 64 Żołnierze Wyklęci 21.12.2019 13:01:54 21.12.2019 13:02:13 1 0 3
      58. 65 MALI POWSTAŃCY 21.12.2019 13:02:51 21.12.2019 13:03:11 3 0 9
      59. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 21.12.2019 13:04:06 21.12.2019 13:04:25 2 0 6
      60. 152 Obwód PUŁTUSK 21.12.2019 13:06:39 21.12.2019 13:06:58 2 0 6
      61. 153 Ośrodek GABKA - OSA 21.12.2019 13:05:42 21.12.2019 13:06:16 1 0 3
      62. 154 Kusociński Janusz 21.12.2019 13:04:49 21.12.2019 13:05:11 1 0 3

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      2. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      3. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      4. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      5. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      6. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      7. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      8. Akcja oddziału AK "Osjan”
      9. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      10. Reduta ALKAZAR
      11. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      12. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      13. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      14. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      15. Fieldorf Emil gen.
      16. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      17. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      18. Żurowski Antoni płk
      19. Dziesięciu Powieszonych
      20. Obóz NKWD w Rembertowie
      21. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      22. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      23. Cichociemni
      24. Zamach na Kutscherę
      25. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      26. Zdobycie Komendy Policji
      27. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      28. Wybuch transportera ładunków
      29. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      30. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      31. Szare Szeregi
      32. Herman Władysław
      33. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      34. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      35. Śmigielski Manswet
      36. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      37. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      38. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      39. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      40. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      41. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      42. Batalion AK "Żubr"
      43. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      44. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      45. Sowiecki Trybunał Wojenny
      46. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      47. Kwatera główna NKWD
      48. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      49. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      50. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      51. Więzienie Pawiak
      52. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      53. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      54. Dom Janka Bytnara
      55. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      56. Baczyński Krzysztof Kamil
      57. Dom profesorów
      58. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      59. Akcja "Góral"
      60. Obrona Pałacyku Michla
      61. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      62. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      63. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      64. Pilecki Witold rtm.
      65. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      66. Veli bej Jedigar
      67. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      68. Fedorońko - Rodzina
      69. Leski Kazimierz
      70. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      71. Baszmakow Wiktor
      72. Szirtładze Irena
      73. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      74. Jankowski Stanisław
      75. Kopiec Powstania Warszawskiego
      76. Pomnik Powstania Warszawskiego
      77. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      78. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      79. Reduta KRÓLEWSKA 16
      80. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      81. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      82. Szare Szeregi
      83. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      84. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      85. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      86. Wróbel Stanisław
      87. Obwód GARWOLIN
      88. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      89. Obwód SIEDLCE
      90. Obwód SOCHACZEW
      91. Obwód GRÓJEC
      92. Obwód WĘGRÓW

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik