Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: fatih

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:22:37)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (27.11.2019 08:44:34)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (24.12.2019 22:19:25)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (24.12.2019 22:17:56)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 23.10.2019 07:29:48 23.10.2019 07:54:53 4 3 9
      2. 2 Antonin 27.11.2019 09:50:49 27.11.2019 09:51:37 5 0 15
      3. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 30.11.2019 16:58:40 30.11.2019 16:59:28 5 0 15
      4. 5 Dom Akademicki 27.11.2019 09:41:22 27.11.2019 09:42:19 5 0 15
      5. 6 Instytut Radowy 27.11.2019 09:39:08 27.11.2019 09:40:08 5 0 15
      6. 9 Zieleniak 27.11.2019 09:10:49 27.11.2019 09:11:49 5 0 15
      7. 10 Daab Witold Karol 30.11.2019 17:01:54 30.11.2019 17:03:02 5 0 15
      8. 11 Perlikowski Wiesław 30.11.2019 17:03:31 30.11.2019 17:04:36 5 0 15
      9. 12 Salamucha Jan 30.11.2019 17:05:00 30.11.2019 17:05:45 5 0 15
      10. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 30.11.2019 17:06:03 30.11.2019 17:07:13 5 0 15
      11. 14 Reduta BANK POLSKI 30.11.2019 17:07:43 30.11.2019 17:08:24 5 0 15
      12. 15 Walki na Ryglu 30.11.2019 17:08:42 30.11.2019 17:09:19 5 0 15
      13. 16 Barykada Żyrardów 30.11.2019 17:09:41 30.11.2019 17:10:16 5 0 15
      14. 17 Batalion AK "Miotła" 30.11.2019 17:10:34 30.11.2019 17:11:21 5 0 15
      15. 18 Pułk AK "Baszta" 30.11.2019 17:11:41 30.11.2019 17:12:37 5 0 15
      16. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 30.11.2019 17:12:57 30.11.2019 17:13:36 5 0 15
      17. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 30.11.2019 17:14:00 30.11.2019 17:14:46 5 0 15
      18. 21 GLORIA VICTIS 30.11.2019 17:15:24 30.11.2019 17:16:12 5 0 15
      19. 22 Grobowiec dowódców AK 30.11.2019 17:16:50 30.11.2019 17:17:31 5 0 15
      20. 23 Kwatera na Łączce 30.11.2019 17:18:23 30.11.2019 17:19:03 5 0 15
      21. 24 Siedziba Gestapo 30.11.2019 17:19:44 30.11.2019 17:20:45 5 0 15
      22. 25 Radomska Maria Joanna 30.11.2019 17:21:12 30.11.2019 17:21:53 5 0 15
      23. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 30.11.2019 17:22:08 30.11.2019 17:23:11 5 0 15
      24. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 30.11.2019 17:25:12 30.11.2019 17:25:59 5 0 15
      25. 28 Műller Aleksander 30.11.2019 17:26:37 30.11.2019 17:27:58 5 0 15
      26. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 30.11.2019 17:28:40 30.11.2019 17:29:26 5 0 15
      27. 30 Zaorski Andrzej 30.11.2019 17:30:16 30.11.2019 17:31:12 5 0 15
      28. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 30.11.2019 17:31:51 30.11.2019 17:32:35 5 0 15
      29. 32 Lewandowski Zbigniew 30.11.2019 17:32:54 30.11.2019 17:33:57 5 0 15
      30. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 01.12.2019 12:40:00 01.12.2019 12:41:19 5 0 15
      31. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 03.12.2019 21:43:17 03.12.2019 21:45:20 5 0 15
      32. 37 Walki na Towarowej 03.12.2019 21:46:01 03.12.2019 21:47:04 5 0 15
      33. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 03.12.2019 21:50:27 03.12.2019 21:51:34 5 0 15
      34. 39 Zdobycie Gęsiówki 01.12.2019 12:41:45 01.12.2019 12:42:48 5 0 15
      35. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 01.12.2019 12:43:12 01.12.2019 12:44:20 5 0 15
      36. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 01.12.2019 12:44:50 01.12.2019 12:45:43 5 0 15
      37. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 01.12.2019 12:46:28 01.12.2019 12:47:29 5 0 15
      38. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 27.11.2019 09:02:29 27.11.2019 09:05:08 5 0 15
      39. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 04.12.2019 23:51:21 04.12.2019 23:52:24 5 0 15
      40. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 24.12.2019 23:00:50 24.12.2019 23:02:05 5 0 15
      41. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 24.12.2019 23:02:46 24.12.2019 23:03:51 4 0 12
      42. 64 Żołnierze Wyklęci 24.12.2019 23:04:24 24.12.2019 23:05:17 5 0 15
      43. 65 MALI POWSTAŃCY 24.12.2019 23:05:43 24.12.2019 23:06:35 5 0 15
      44. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 24.12.2019 23:07:11 24.12.2019 23:08:12 5 0 15
      45. 68 Reduta ALKAZAR 24.12.2019 23:10:25 24.12.2019 23:11:31 5 0 15
      46. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 24.12.2019 23:12:17 24.12.2019 23:14:20 4 0 12
      47. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 24.12.2019 23:14:41 24.12.2019 23:15:46 5 1 14
      48. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 24.12.2019 23:19:53 24.12.2019 23:20:58 5 0 15
      49. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 24.12.2019 23:23:27 24.12.2019 23:24:38 5 0 15
      50. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 24.12.2019 23:25:23 24.12.2019 23:26:21 5 0 15
      51. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 23.10.2019 07:58:39 23.10.2019 08:08:08 5 0 15
      52. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 23.10.2019 08:33:31 23.10.2019 08:35:05 4 0 12
      53. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 27.11.2019 08:53:59 27.11.2019 08:55:14 5 0 15
      54. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 27.11.2019 09:08:15 27.11.2019 09:09:35 5 2 13
      55. 145 Wróbel Stanisław 23.10.2019 08:12:36 23.10.2019 08:13:44 5 0 15
      56. 146 Obwód GARWOLIN 23.10.2019 08:19:18 23.10.2019 08:20:45 5 0 15
      57. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 23.10.2019 08:14:38 23.10.2019 08:16:32 4 0 12
      58. 148 Obwód SIEDLCE 23.10.2019 08:17:37 23.10.2019 08:18:33 5 0 15
      59. 149 Obwód SOCHACZEW 23.10.2019 08:26:21 23.10.2019 08:27:44 5 0 15
      60. 150 Obwód GRÓJEC 23.10.2019 08:21:59 23.10.2019 08:23:22 5 0 15
      61. 152 Obwód PUŁTUSK 23.10.2019 08:09:32 23.10.2019 08:11:34 5 4 11
      62. 153 Ośrodek GABKA - OSA 23.10.2019 08:24:08 23.10.2019 08:25:24 5 0 15
      63. 154 Kusociński Janusz 23.10.2019 08:28:54 23.10.2019 08:31:06 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      2. Reduta KALISKA
      3. Reduta WAWELSKA
      4. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      5. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      6. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      7. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      8. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      9. Filmowcy Armii Krajowej
      10. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      11. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      12. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      13. Grupa Artyleryjska "Granat”
      14. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      15. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      16. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      17. Reduta BRÓDNOWSKA
      18. Szpitale placówki "Kordian"
      19. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      20. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      21. Baza Lotnicza "Łużyce”
      22. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      23. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      24. Fieldorf Emil gen.
      25. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      26. Żurowski Antoni płk
      27. Dziesięciu Powieszonych
      28. Obóz NKWD w Rembertowie
      29. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      30. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      31. Cichociemni
      32. Zamach na Kutscherę
      33. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      34. Zdobycie Komendy Policji
      35. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      36. Wybuch transportera ładunków
      37. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      38. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      39. Szare Szeregi
      40. Rodowicz Jan "Anoda”
      41. Herman Władysław
      42. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      43. Śmigielski Manswet
      44. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      45. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      46. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      47. Batalion AK "Żubr"
      48. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      49. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      50. Sowiecki Trybunał Wojenny
      51. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      52. Kwatera główna NKWD
      53. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      54. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      55. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      56. Więzienie Pawiak
      57. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      58. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      59. Dom Janka Bytnara
      60. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      61. Baczyński Krzysztof Kamil
      62. Dom profesorów
      63. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      64. Akcja "Góral"
      65. Obrona Pałacyku Michla
      66. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      67. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      68. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      69. Pilecki Witold rtm.
      70. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      71. Veli bej Jedigar
      72. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      73. Fedorońko - Rodzina
      74. Leski Kazimierz
      75. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      76. Baszmakow Wiktor
      77. Szirtładze Irena
      78. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      79. Jankowski Stanisław
      80. Kopiec Powstania Warszawskiego
      81. Pomnik Powstania Warszawskiego
      82. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      83. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      84. Reduta KRÓLEWSKA 16
      85. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      86. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      87. Szare Szeregi
      88. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      89. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      90. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      91. Obwód WĘGRÓW

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik