Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Uneysalkıs

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (04.12.2019 22:20:18)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 6 Instytut Radowy 06.12.2019 21:31:06 06.12.2019 21:31:46 5 0 15
      2. 7 Reduta KALISKA 06.12.2019 21:33:00 06.12.2019 21:33:36 5 0 15
      3. 8 Reduta WAWELSKA 06.12.2019 21:32:01 06.12.2019 21:32:41 5 0 15
      4. 10 Daab Witold Karol 06.12.2019 21:14:29 06.12.2019 21:14:56 5 0 15
      5. 12 Salamucha Jan 06.12.2019 21:18:12 06.12.2019 21:18:37 4 0 12
      6. 15 Walki na Ryglu 06.12.2019 21:34:32 06.12.2019 21:35:16 5 0 15
      7. 18 Pułk AK "Baszta" 05.12.2019 12:50:02 05.12.2019 12:51:03 5 0 15
      8. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 05.12.2019 12:45:02 05.12.2019 12:45:27 4 0 12
      9. 22 Grobowiec dowódców AK 05.12.2019 12:46:57 05.12.2019 12:47:31 4 0 12
      10. 23 Kwatera na Łączce 06.12.2019 21:47:04 06.12.2019 21:47:36 4 0 12
      11. 24 Siedziba Gestapo 06.12.2019 21:29:48 06.12.2019 21:30:18 5 0 15
      12. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 05.12.2019 13:16:31 05.12.2019 13:17:00 4 0 12
      13. 28 Műller Aleksander 05.12.2019 12:47:54 05.12.2019 12:48:21 5 0 15
      14. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 05.12.2019 13:18:59 05.12.2019 13:19:26 4 0 12
      15. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 05.12.2019 13:17:19 05.12.2019 13:17:51 3 0 9
      16. 32 Lewandowski Zbigniew 06.12.2019 21:44:35 06.12.2019 21:45:18 5 0 15
      17. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 06.12.2019 21:16:23 06.12.2019 21:16:50 4 0 12
      18. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 06.12.2019 21:41:01 06.12.2019 21:41:40 5 0 15
      19. 37 Walki na Towarowej 06.12.2019 21:42:03 06.12.2019 21:42:29 5 1 14
      20. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 06.12.2019 21:13:32 06.12.2019 21:14:06 5 0 15
      21. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 06.12.2019 21:48:18 06.12.2019 21:49:29 5 0 15
      22. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 06.12.2019 21:51:23 06.12.2019 21:52:17 5 0 15
      23. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 06.12.2019 21:22:19 06.12.2019 21:22:52 5 0 15
      24. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 06.12.2019 21:26:02 06.12.2019 21:26:59 4 0 12
      25. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 06.12.2019 21:52:30 06.12.2019 21:53:04 5 0 15
      26. 68 Reduta ALKAZAR 06.12.2019 21:50:05 06.12.2019 21:50:36 5 0 15
      27. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 06.12.2019 21:50:40 06.12.2019 21:51:13 5 0 15
      28. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 05.12.2019 13:19:46 05.12.2019 13:20:10 3 0 9
      29. 73 Fieldorf Emil gen. 06.12.2019 21:28:38 06.12.2019 21:29:15 5 0 15
      30. 76 Żurowski Antoni płk 06.12.2019 21:23:14 06.12.2019 21:23:52 4 0 12
      31. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 06.12.2019 21:25:24 06.12.2019 21:25:49 4 0 12
      32. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 06.12.2019 21:54:23 06.12.2019 21:54:52 4 0 12
      33. 91 Herman Władysław 06.12.2019 21:53:14 06.12.2019 21:54:15 5 0 15
      34. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 06.12.2019 21:56:00 06.12.2019 21:56:38 5 0 15
      35. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 05.12.2019 12:51:45 05.12.2019 13:15:22 5 0 15
      36. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 06.12.2019 21:24:05 06.12.2019 21:24:48 5 0 15
      37. 110 Więzienie Pawiak 06.12.2019 21:17:05 06.12.2019 21:17:43 5 0 15
      38. 116 Dom profesorów 05.12.2019 13:18:12 05.12.2019 13:18:45 4 0 12
      39. 118 Akcja "Góral" 06.12.2019 21:42:53 06.12.2019 21:44:13 4 0 12
      40. 119 Obrona Pałacyku Michla 06.12.2019 21:38:31 06.12.2019 21:39:10 5 0 15
      41. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 05.12.2019 12:45:53 05.12.2019 12:46:26 5 0 15
      42. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 06.12.2019 21:18:59 06.12.2019 21:19:31 4 0 12
      43. 123 Pilecki Witold rtm. 06.12.2019 21:19:48 06.12.2019 21:20:48 4 0 12
      44. 127 Fedorońko - Rodzina 06.12.2019 21:21:12 06.12.2019 21:21:38 5 0 15
      45. 130 Baszmakow Wiktor 06.12.2019 21:39:23 06.12.2019 21:40:10 5 0 15
      46. 131 Szirtładze Irena 05.12.2019 12:48:45 05.12.2019 12:49:20 4 0 12
      47. 133 Jankowski Stanisław 06.12.2019 21:15:13 06.12.2019 21:15:49 4 0 12
      48. 141 Szare Szeregi 04.12.2019 23:25:50 04.12.2019 23:26:28 5 0 15
      49. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 06.12.2019 21:55:20 06.12.2019 21:55:55 5 0 15
      50. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 04.12.2019 23:30:22 04.12.2019 23:30:54 4 0 12
      51. 145 Wróbel Stanisław 04.12.2019 23:22:03 04.12.2019 23:22:41 5 0 15
      52. 146 Obwód GARWOLIN 04.12.2019 23:26:40 04.12.2019 23:27:21 5 0 15
      53. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 04.12.2019 23:23:58 04.12.2019 23:24:27 5 0 15
      54. 148 Obwód SIEDLCE 04.12.2019 23:24:47 04.12.2019 23:25:27 5 0 15
      55. 149 Obwód SOCHACZEW 04.12.2019 23:29:06 04.12.2019 23:29:28 5 0 15
      56. 150 Obwód GRÓJEC 04.12.2019 23:27:40 04.12.2019 23:28:06 5 0 15
      57. 151 Obwód WĘGRÓW 04.12.2019 23:23:04 04.12.2019 23:23:34 5 0 15
      58. 152 Obwód PUŁTUSK 04.12.2019 23:21:03 04.12.2019 23:21:32 5 0 15
      59. 153 Ośrodek GABKA - OSA 04.12.2019 23:28:20 04.12.2019 23:28:55 5 0 15
      60. 154 Kusociński Janusz 04.12.2019 23:29:41 04.12.2019 23:30:09 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Zieleniak
      7. Perlikowski Wiesław
      8. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      9. Reduta BANK POLSKI
      10. Barykada Żyrardów
      11. Batalion AK "Miotła"
      12. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      13. GLORIA VICTIS
      14. Radomska Maria Joanna
      15. Walki o Uniwersytet Warszawski
      16. Zaorski Andrzej
      17. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      18. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      19. Zdobycie Gęsiówki
      20. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      21. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      22. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      23. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      24. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      25. Filmowcy Armii Krajowej
      26. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      27. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      28. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      29. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      30. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      31. Szpitale placówki "Kordian"
      32. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      33. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      34. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      35. Baza Lotnicza "Łużyce”
      36. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      37. Kompania AK por. "Gryfa”
      38. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      39. Żołnierze Wyklęci
      40. MALI POWSTAŃCY
      41. Akcja oddziału AK "Osjan”
      42. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      43. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      44. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      45. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      46. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      47. Dziesięciu Powieszonych
      48. Obóz NKWD w Rembertowie
      49. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      50. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      51. Cichociemni
      52. Zamach na Kutscherę
      53. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      54. Zdobycie Komendy Policji
      55. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      56. Wybuch transportera ładunków
      57. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      58. Szare Szeregi
      59. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      60. Śmigielski Manswet
      61. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      62. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      63. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      64. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      65. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      66. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      67. Batalion AK "Żubr"
      68. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      69. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      70. Kwatera główna NKWD
      71. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      72. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      73. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      74. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      75. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      76. Dom Janka Bytnara
      77. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      78. Baczyński Krzysztof Kamil
      79. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      80. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      81. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      82. Veli bej Jedigar
      83. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      84. Leski Kazimierz
      85. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      86. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      87. Kopiec Powstania Warszawskiego
      88. Pomnik Powstania Warszawskiego
      89. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      90. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      91. Reduta KRÓLEWSKA 16
      92. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      93. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      94. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik