Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: kfraczek

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.11.2019 07:58:55)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (24.11.2019 08:25:59)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (24.11.2019 08:29:53)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (24.11.2019 08:28:16)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 26.12.2019 16:17:48 26.12.2019 16:19:25 4 0 12
      2. 2 Antonin 27.12.2019 18:08:50 27.12.2019 18:09:03 2 0 6
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 26.12.2019 20:09:12 26.12.2019 20:11:04 5 0 15
      4. 6 Instytut Radowy 26.12.2019 16:13:32 26.12.2019 16:13:43 3 0 9
      5. 7 Reduta KALISKA 26.12.2019 20:11:23 26.12.2019 20:14:29 5 0 15
      6. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 26.12.2019 19:39:42 26.12.2019 19:40:51 5 0 15
      7. 23 Kwatera na Łączce 26.12.2019 19:28:20 26.12.2019 19:31:01 4 0 12
      8. 24 Siedziba Gestapo 26.12.2019 16:44:10 26.12.2019 16:46:16 5 0 15
      9. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 26.12.2019 20:07:18 26.12.2019 20:07:31 2 0 6
      10. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 27.12.2019 18:09:11 27.12.2019 18:09:25 2 0 6
      11. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 26.12.2019 20:18:52 26.12.2019 20:20:40 2 0 6
      12. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 26.12.2019 20:08:07 26.12.2019 20:08:22 1 0 3
      13. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 26.12.2019 16:13:51 26.12.2019 16:14:02 1 0 3
      14. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 26.12.2019 19:50:43 26.12.2019 19:52:24 3 0 9
      15. 46 Filmowcy Armii Krajowej 26.12.2019 16:14:28 26.12.2019 16:14:39 2 0 6
      16. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 26.12.2019 19:31:38 26.12.2019 19:33:31 4 0 12
      17. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 26.12.2019 16:12:32 26.12.2019 16:12:46 2 0 6
      18. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 26.12.2019 20:07:47 26.12.2019 20:07:59 2 0 6
      19. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 26.12.2019 19:45:14 26.12.2019 19:48:11 3 0 9
      20. 55 Szpitale placówki "Kordian" 26.12.2019 16:24:41 26.12.2019 16:26:37 4 0 12
      21. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 26.12.2019 19:58:42 26.12.2019 20:00:55 3 0 9
      22. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 26.12.2019 16:11:32 26.12.2019 16:11:53 4 0 12
      23. 64 Żołnierze Wyklęci 26.12.2019 16:46:43 26.12.2019 16:49:37 5 0 15
      24. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 26.12.2019 19:48:46 26.12.2019 19:50:08 5 0 15
      25. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 26.12.2019 19:23:04 26.12.2019 19:27:39 3 0 9
      26. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 26.12.2019 16:19:46 26.12.2019 16:21:57 3 0 9
      27. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 26.12.2019 20:14:43 26.12.2019 20:18:27 4 0 12
      28. 73 Fieldorf Emil gen. 26.12.2019 20:07:01 26.12.2019 20:07:12 2 0 6
      29. 77 Dziesięciu Powieszonych 26.12.2019 20:02:40 26.12.2019 20:02:51 3 0 9
      30. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 26.12.2019 19:33:55 26.12.2019 19:37:02 5 0 15
      31. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 26.12.2019 19:20:32 26.12.2019 19:22:45 4 0 12
      32. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 26.12.2019 20:05:30 26.12.2019 20:05:44 2 0 6
      33. 91 Herman Władysław 26.12.2019 16:12:05 26.12.2019 16:12:20 0 0 0
      34. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 26.12.2019 20:03:19 26.12.2019 20:03:31 3 0 9
      35. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 26.12.2019 20:06:10 26.12.2019 20:06:29 1 0 3
      36. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 26.12.2019 16:42:04 26.12.2019 16:43:44 3 0 9
      37. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 26.12.2019 20:05:53 26.12.2019 20:06:04 3 0 9
      38. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 26.12.2019 19:53:01 26.12.2019 19:54:57 5 0 15
      39. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 26.12.2019 19:55:26 26.12.2019 19:57:35 5 0 15
      40. 110 Więzienie Pawiak 27.12.2019 18:09:47 27.12.2019 18:10:03 1 0 3
      41. 113 Dom Janka Bytnara 26.12.2019 20:03:54 26.12.2019 20:04:05 3 0 9
      42. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 27.12.2019 18:08:23 27.12.2019 18:08:34 2 0 6
      43. 116 Dom profesorów 26.12.2019 16:14:09 26.12.2019 16:14:20 1 0 3
      44. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 26.12.2019 16:11:02 26.12.2019 16:11:21 2 0 6
      45. 125 Veli bej Jedigar 26.12.2019 20:02:58 26.12.2019 20:03:10 2 0 6
      46. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 26.12.2019 19:37:28 26.12.2019 19:39:04 5 0 15
      47. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 26.12.2019 16:14:47 26.12.2019 16:15:07 1 0 3
      48. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 26.12.2019 20:03:37 26.12.2019 20:03:48 2 0 6
      49. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 26.12.2019 16:13:04 26.12.2019 16:13:20 1 0 3
      50. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 29.11.2019 15:05:43 29.11.2019 15:07:58 4 0 12
      51. 141 Szare Szeregi 29.11.2019 15:00:56 29.11.2019 15:04:30 3 0 9
      52. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 26.12.2019 20:05:03 26.12.2019 20:05:19 0 0 0
      53. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 26.12.2019 16:10:14 26.12.2019 16:10:50 3 0 9
      54. 149 Obwód SOCHACZEW 26.12.2019 20:04:34 26.12.2019 20:04:47 0 0 0
      55. 150 Obwód GRÓJEC 26.12.2019 19:17:53 26.12.2019 19:20:02 5 0 15
      56. 153 Ośrodek GABKA - OSA 26.12.2019 16:22:27 26.12.2019 16:24:13 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      2. Dom Akademicki
      3. Reduta WAWELSKA
      4. Zieleniak
      5. Daab Witold Karol
      6. Perlikowski Wiesław
      7. Salamucha Jan
      8. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      9. Reduta BANK POLSKI
      10. Walki na Ryglu
      11. Barykada Żyrardów
      12. Batalion AK "Miotła"
      13. Pułk AK "Baszta"
      14. Zgrupowanie AK "Gurt"
      15. GLORIA VICTIS
      16. Grobowiec dowódców AK
      17. Radomska Maria Joanna
      18. Walki o Uniwersytet Warszawski
      19. Műller Aleksander
      20. Zaorski Andrzej
      21. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      22. Lewandowski Zbigniew
      23. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      24. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      25. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      26. Walki na Towarowej
      27. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      28. Zdobycie Gęsiówki
      29. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      30. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      31. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      32. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      33. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      34. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      35. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      36. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      37. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      38. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      39. Baza Lotnicza "Łużyce”
      40. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      41. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      42. MALI POWSTAŃCY
      43. Reduta ALKAZAR
      44. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      45. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      46. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      47. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      48. Żurowski Antoni płk
      49. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      50. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      51. Cichociemni
      52. Zamach na Kutscherę
      53. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      54. Zdobycie Komendy Policji
      55. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      56. Wybuch transportera ładunków
      57. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      58. Szare Szeregi
      59. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      60. Śmigielski Manswet
      61. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      62. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      63. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      64. Batalion AK "Żubr"
      65. Sowiecki Trybunał Wojenny
      66. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      67. Kwatera główna NKWD
      68. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      69. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      70. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      71. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      72. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      73. Baczyński Krzysztof Kamil
      74. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      75. Akcja "Góral"
      76. Obrona Pałacyku Michla
      77. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      78. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      79. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      80. Pilecki Witold rtm.
      81. Fedorońko - Rodzina
      82. Leski Kazimierz
      83. Baszmakow Wiktor
      84. Szirtładze Irena
      85. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      86. Jankowski Stanisław
      87. Pomnik Powstania Warszawskiego
      88. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      89. Reduta KRÓLEWSKA 16
      90. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      91. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      92. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      93. Wróbel Stanisław
      94. Obwód GARWOLIN
      95. Obwód SIEDLCE
      96. Obwód WĘGRÓW
      97. Obwód PUŁTUSK
      98. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 26.12.2019 16:28:27 26.12.2019 16:38:52 17 0 102
      2. Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 26.12.2019 20:24:57 26.12.2019 20:42:48 13 0 78