Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Adrian Tarnowski

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (26.12.2019 11:15:57)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 26.12.2019 12:17:28 26.12.2019 12:41:41 4 0 12
      2. 2 Antonin 26.12.2019 12:43:54 26.12.2019 12:54:35 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 26.12.2019 12:55:09 26.12.2019 13:18:50 4 0 12
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 26.12.2019 13:19:37 26.12.2019 13:27:00 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 26.12.2019 13:56:41 26.12.2019 15:16:27 5 7 8
      6. 6 Instytut Radowy 26.12.2019 13:45:02 26.12.2019 13:48:05 5 1 14
      7. 7 Reduta KALISKA 26.12.2019 15:18:10 26.12.2019 15:30:42 5 3 12
      8. 8 Reduta WAWELSKA 26.12.2019 15:31:36 26.12.2019 15:35:53 5 2 13
      9. 9 Zieleniak 26.12.2019 13:39:32 26.12.2019 13:44:34 5 2 13
      10. 10 Daab Witold Karol 26.12.2019 15:37:45 26.12.2019 15:39:38 5 0 15
      11. 11 Perlikowski Wiesław 26.12.2019 15:40:53 26.12.2019 15:44:28 5 0 15
      12. 12 Salamucha Jan 26.12.2019 15:46:26 26.12.2019 15:50:50 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 26.12.2019 15:51:46 26.12.2019 15:55:11 5 0 15
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 26.12.2019 15:55:41 26.12.2019 15:58:55 5 0 15
      15. 15 Walki na Ryglu 26.12.2019 15:59:18 26.12.2019 16:02:20 5 0 15
      16. 16 Barykada Żyrardów 26.12.2019 16:03:26 26.12.2019 16:07:15 5 0 15
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 26.12.2019 16:09:40 26.12.2019 16:13:20 5 0 15
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 26.12.2019 16:14:13 26.12.2019 16:18:36 5 1 14
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 26.12.2019 16:19:21 26.12.2019 16:22:58 5 2 13
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 26.12.2019 16:23:29 26.12.2019 16:25:16 5 2 13
      21. 21 GLORIA VICTIS 26.12.2019 17:28:37 26.12.2019 17:31:32 5 0 15
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 26.12.2019 17:33:32 26.12.2019 17:37:01 5 0 15
      23. 23 Kwatera na Łączce 26.12.2019 17:38:07 26.12.2019 17:43:58 5 2 13
      24. 24 Siedziba Gestapo 26.12.2019 17:44:32 26.12.2019 17:52:35 5 0 15
      25. 25 Radomska Maria Joanna 26.12.2019 17:53:27 26.12.2019 17:58:11 5 2 13
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 26.12.2019 18:03:06 26.12.2019 18:25:47 5 3 12
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 26.12.2019 18:31:58 26.12.2019 18:40:20 5 0 15
      28. 28 Műller Aleksander 26.12.2019 19:56:42 26.12.2019 20:03:47 5 0 15
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 26.12.2019 20:04:14 26.12.2019 20:12:30 4 2 10
      30. 30 Zaorski Andrzej 26.12.2019 20:13:15 26.12.2019 20:16:30 5 0 15
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 26.12.2019 20:17:25 26.12.2019 20:23:05 5 0 15
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 26.12.2019 20:23:33 26.12.2019 20:28:57 5 0 15
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 26.12.2019 20:31:27 26.12.2019 20:35:07 5 0 15
      34. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 26.12.2019 20:35:36 26.12.2019 20:40:52 4 6 6
      35. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 26.12.2019 20:41:25 26.12.2019 20:44:12 5 0 15
      36. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 26.12.2019 20:47:01 26.12.2019 20:51:17 5 0 15
      37. 37 Walki na Towarowej 26.12.2019 20:52:04 26.12.2019 20:54:44 5 0 15
      38. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 26.12.2019 20:55:51 26.12.2019 20:58:56 5 2 13
      39. 39 Zdobycie Gęsiówki 26.12.2019 21:00:15 26.12.2019 21:03:13 5 0 15
      40. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 26.12.2019 21:03:52 26.12.2019 21:07:52 5 2 13
      41. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 26.12.2019 21:14:51 26.12.2019 21:20:00 4 1 11
      42. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 26.12.2019 21:20:33 26.12.2019 21:25:14 5 0 15
      43. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 26.12.2019 21:25:40 26.12.2019 21:31:03 5 0 15
      44. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 26.12.2019 21:31:29 26.12.2019 21:36:38 5 0 15
      45. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 26.12.2019 21:37:13 26.12.2019 21:40:27 5 0 15
      46. 46 Filmowcy Armii Krajowej 26.12.2019 21:42:40 26.12.2019 21:45:37 5 0 15
      47. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 26.12.2019 21:46:33 26.12.2019 21:49:09 5 0 15
      48. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 26.12.2019 21:49:42 26.12.2019 21:54:08 3 0 9
      49. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 26.12.2019 21:54:50 26.12.2019 22:01:18 5 0 15
      50. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 26.12.2019 22:01:42 26.12.2019 22:05:50 5 0 15
      51. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 26.12.2019 22:07:25 26.12.2019 22:12:10 5 0 15
      52. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 26.12.2019 22:12:53 26.12.2019 22:14:35 5 0 15
      53. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 26.12.2019 22:14:59 26.12.2019 22:18:53 5 0 15
      54. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 26.12.2019 22:19:51 26.12.2019 22:23:59 5 2 13
      55. 55 Szpitale placówki "Kordian" 26.12.2019 22:24:44 26.12.2019 22:32:14 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      2. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      3. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      4. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      5. Baza Lotnicza "Łużyce”
      6. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      7. Kompania AK por. "Gryfa”
      8. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      9. Żołnierze Wyklęci
      10. MALI POWSTAŃCY
      11. Akcja oddziału AK "Osjan”
      12. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      13. Reduta ALKAZAR
      14. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      15. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      16. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      17. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      18. Fieldorf Emil gen.
      19. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      20. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      21. Żurowski Antoni płk
      22. Dziesięciu Powieszonych
      23. Obóz NKWD w Rembertowie
      24. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      25. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      26. Cichociemni
      27. Zamach na Kutscherę
      28. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      29. Zdobycie Komendy Policji
      30. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      31. Wybuch transportera ładunków
      32. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      33. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      34. Szare Szeregi
      35. Rodowicz Jan "Anoda”
      36. Herman Władysław
      37. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      38. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      39. Śmigielski Manswet
      40. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      41. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      42. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      43. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      44. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      45. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      46. Batalion AK "Żubr"
      47. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      48. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      49. Sowiecki Trybunał Wojenny
      50. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      51. Kwatera główna NKWD
      52. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      53. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      54. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      55. Więzienie Pawiak
      56. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      57. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      58. Dom Janka Bytnara
      59. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      60. Baczyński Krzysztof Kamil
      61. Dom profesorów
      62. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      63. Akcja "Góral"
      64. Obrona Pałacyku Michla
      65. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      66. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      67. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      68. Pilecki Witold rtm.
      69. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      70. Veli bej Jedigar
      71. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      72. Fedorońko - Rodzina
      73. Leski Kazimierz
      74. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      75. Baszmakow Wiktor
      76. Szirtładze Irena
      77. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      78. Jankowski Stanisław
      79. Kopiec Powstania Warszawskiego
      80. Pomnik Powstania Warszawskiego
      81. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      82. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      83. Reduta KRÓLEWSKA 16
      84. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      85. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      86. Szare Szeregi
      87. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      88. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      89. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      90. Wróbel Stanisław
      91. Obwód GARWOLIN
      92. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      93. Obwód SIEDLCE
      94. Obwód SOCHACZEW
      95. Obwód GRÓJEC
      96. Obwód WĘGRÓW
      97. Obwód PUŁTUSK
      98. Ośrodek GABKA - OSA
      99. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik