PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Kacper Urban

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.09.2019 12:08:47)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (10.10.2019 15:44:02)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 27.11.2019 18:34:44 27.11.2019 18:35:19 3 0 9
      2. 2 Antonin 17.11.2019 19:33:28 17.11.2019 19:33:38 2 0 6
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 10.10.2019 15:39:25 10.10.2019 15:54:21 4 0 12
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 10.10.2019 16:44:20 10.10.2019 16:46:33 4 0 12
      5. 5 Dom Akademicki 16.10.2019 16:24:10 16.10.2019 16:34:38 3 2 7
      6. 6 Instytut Radowy 10.10.2019 16:46:56 10.10.2019 16:48:24 3 2 7
      7. 7 Reduta KALISKA 29.10.2019 19:20:57 29.10.2019 19:27:46 3 0 9
      8. 8 Reduta WAWELSKA 29.10.2019 19:18:58 29.10.2019 19:20:37 4 0 12
      9. 9 Zieleniak 27.11.2019 18:42:34 27.11.2019 18:42:48 2 0 6
      10. 10 Daab Witold Karol 10.10.2019 16:55:28 10.10.2019 16:58:12 3 0 9
      11. 11 Perlikowski Wiesław 27.11.2019 18:44:35 27.11.2019 18:46:17 1 0 3
      12. 14 Reduta BANK POLSKI 29.10.2019 20:26:18 29.10.2019 20:26:30 1 0 3
      13. 17 Batalion AK "Miotła" 13.10.2019 13:14:37 13.10.2019 13:19:04 5 0 15
      14. 18 Pułk AK "Baszta" 13.10.2019 13:06:08 13.10.2019 13:14:26 4 0 12
      15. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 30.10.2019 19:22:48 30.10.2019 19:23:07 3 0 9
      16. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 27.11.2019 18:46:56 27.11.2019 18:47:05 3 0 9
      17. 21 GLORIA VICTIS 30.10.2019 19:25:45 30.10.2019 19:27:21 3 1 8
      18. 22 Grobowiec dowódców AK 12.10.2019 19:03:03 12.10.2019 19:03:16 5 10 5
      19. 24 Siedziba Gestapo 17.11.2019 00:17:05 17.11.2019 00:17:34 1 0 3
      20. 25 Radomska Maria Joanna 13.10.2019 13:50:03 13.10.2019 13:56:30 2 1 5
      21. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 27.11.2019 19:27:33 27.11.2019 19:27:46 0 0 0
      22. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 16.10.2019 17:16:32 16.10.2019 17:19:10 2 0 6
      23. 28 Műller Aleksander 12.10.2019 19:03:25 12.10.2019 19:03:56 5 10 5
      24. 30 Zaorski Andrzej 27.11.2019 18:48:08 27.11.2019 18:48:22 2 0 6
      25. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 30.10.2019 19:35:50 30.10.2019 19:36:00 1 0 3
      26. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 13.10.2019 13:25:47 13.10.2019 13:33:55 3 1 8
      27. 37 Walki na Towarowej 12.10.2019 19:05:36 12.10.2019 19:05:50 5 12 3
      28. 39 Zdobycie Gęsiówki 12.10.2019 19:05:06 12.10.2019 19:05:23 5 13 2
      29. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 30.10.2019 19:29:50 30.10.2019 19:30:26 2 0 6
      30. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 27.11.2019 19:31:37 27.11.2019 19:31:45 2 0 6
      31. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 10.10.2019 16:49:10 10.10.2019 16:51:12 3 2 7
      32. 46 Filmowcy Armii Krajowej 30.10.2019 19:30:40 30.10.2019 19:30:54 4 0 12
      33. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 27.11.2019 19:09:11 27.11.2019 19:09:22 3 0 9
      34. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 27.11.2019 18:51:16 27.11.2019 18:51:34 1 0 3
      35. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 27.11.2019 19:08:37 27.11.2019 19:08:50 2 0 6
      36. 65 MALI POWSTAŃCY 27.11.2019 18:54:53 27.11.2019 18:56:32 3 0 9
      37. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 27.11.2019 19:44:58 27.11.2019 19:45:07 2 0 6
      38. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 27.11.2019 19:54:17 27.11.2019 19:54:26 2 0 6
      39. 76 Żurowski Antoni płk 27.11.2019 20:13:16 27.11.2019 20:13:31 1 0 3
      40. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 27.11.2019 20:14:20 27.11.2019 20:14:30 2 2 4
      41. 84 Zdobycie Komendy Policji 27.11.2019 20:13:56 27.11.2019 20:14:05 1 0 3
      42. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 27.11.2019 20:12:52 27.11.2019 20:12:58 0 0 0
      43. 91 Herman Władysław 27.11.2019 20:12:31 27.11.2019 20:12:41 0 0 0
      44. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 27.11.2019 18:46:49 27.11.2019 18:47:34 3 1 8
      45. 116 Dom profesorów 27.11.2019 20:09:22 27.11.2019 20:09:31 1 0 3
      46. 119 Obrona Pałacyku Michla 27.11.2019 20:11:51 27.11.2019 20:12:00 2 0 6
      47. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 27.11.2019 20:09:41 27.11.2019 20:09:50 2 0 6
      48. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 27.11.2019 20:11:18 27.11.2019 20:11:39 2 1 5
      49. 130 Baszmakow Wiktor 27.11.2019 20:08:36 27.11.2019 20:08:54 3 0 9
      50. 131 Szirtładze Irena 27.11.2019 20:10:59 27.11.2019 20:11:08 3 0 9
      51. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 27.11.2019 19:51:52 27.11.2019 19:52:14 2 1 5
      52. 146 Obwód GARWOLIN 27.11.2019 19:54:39 27.11.2019 19:54:47 2 0 6
      53. 151 Obwód WĘGRÓW 17.11.2019 00:18:21 17.11.2019 00:18:31 2 0 6
      54. 154 Kusociński Janusz 17.11.2019 19:33:09 17.11.2019 19:33:17 1 0 3

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Salamucha Jan
      2. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      3. Walki na Ryglu
      4. Barykada Żyrardów
      5. Kwatera na Łączce
      6. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      7. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      8. Lewandowski Zbigniew
      9. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      10. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      11. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      12. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      13. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      14. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      15. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      16. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      17. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      18. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      19. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      20. Reduta BRÓDNOWSKA
      21. Szpitale placówki "Kordian"
      22. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      23. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      24. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      25. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      26. Baza Lotnicza "Łużyce”
      27. Kompania AK por. "Gryfa”
      28. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      29. Żołnierze Wyklęci
      30. Akcja oddziału AK "Osjan”
      31. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      32. Reduta ALKAZAR
      33. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      34. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      35. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      36. Fieldorf Emil gen.
      37. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      38. Dziesięciu Powieszonych
      39. Obóz NKWD w Rembertowie
      40. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      41. Cichociemni
      42. Zamach na Kutscherę
      43. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      44. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      45. Wybuch transportera ładunków
      46. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      47. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      48. Szare Szeregi
      49. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      50. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      51. Śmigielski Manswet
      52. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      53. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      54. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      55. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      56. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      57. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      58. Batalion AK "Żubr"
      59. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      60. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      61. Sowiecki Trybunał Wojenny
      62. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      63. Kwatera główna NKWD
      64. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      65. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      66. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      67. Więzienie Pawiak
      68. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      69. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      70. Dom Janka Bytnara
      71. Baczyński Krzysztof Kamil
      72. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      73. Akcja "Góral"
      74. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      75. Pilecki Witold rtm.
      76. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      77. Veli bej Jedigar
      78. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      79. Fedorońko - Rodzina
      80. Leski Kazimierz
      81. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      82. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      83. Jankowski Stanisław
      84. Kopiec Powstania Warszawskiego
      85. Pomnik Powstania Warszawskiego
      86. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      87. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      88. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      89. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      90. Szare Szeregi
      91. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      92. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      93. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      94. Wróbel Stanisław
      95. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      96. Obwód SIEDLCE
      97. Obwód SOCHACZEW
      98. Obwód GRÓJEC
      99. Obwód PUŁTUSK
      100. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 27.11.2019 18:33:43 27.11.2019 18:34:18 12 0 72
      2. 09.12.2019 21:29:33 09.12.2019 21:45:22 12 6 60
      3. 10.10.2019 14:52:11 10.10.2019 15:07:47 10 13 34
      4. 19.12.2019 19:43:01 19.12.2019 19:45:43 9 1 52

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 09.12.2019 20:52:58 09.12.2019 21:27:43 23 1 136
      2. 19.12.2019 19:15:09 19.12.2019 19:41:44 21 0 126
      3. 29.09.2019 17:48:41 29.09.2019 18:16:10 19 2 110
      4. 27.11.2019 18:10:45 27.11.2019 18:33:07 16 2 92
      5. 30.12.2019 11:35:58 30.12.2019 11:41:26 15 0 90
      6. 09.10.2019 18:48:55 09.10.2019 19:00:09 14 0 84
      7. 16.10.2019 18:59:20 16.10.2019 19:08:42 14 2 80
      8. 16.11.2019 23:00:14 16.11.2019 23:19:00 8 0 48