PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: 37271

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (27.11.2019 08:06:15)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 04.12.2019 17:52:58 04.12.2019 17:54:17 5 2 13
      2. 2 Antonin 04.12.2019 18:52:43 04.12.2019 18:53:04 4 0 12
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 04.12.2019 18:56:03 04.12.2019 18:56:26 4 0 12
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 04.12.2019 18:51:57 04.12.2019 18:52:24 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 04.12.2019 18:54:17 04.12.2019 18:54:39 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 04.12.2019 18:58:13 04.12.2019 18:58:39 4 0 12
      7. 7 Reduta KALISKA 04.12.2019 18:57:01 04.12.2019 18:57:42 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 04.12.2019 18:55:09 04.12.2019 18:55:39 4 0 12
      9. 12 Salamucha Jan 04.12.2019 18:38:28 04.12.2019 18:38:48 5 0 15
      10. 24 Siedziba Gestapo 04.12.2019 18:35:52 04.12.2019 18:36:20 4 0 12
      11. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 04.12.2019 18:43:51 04.12.2019 18:44:22 3 0 9
      12. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 04.12.2019 18:02:45 04.12.2019 18:03:18 5 0 15
      13. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 04.12.2019 18:39:21 04.12.2019 18:39:47 5 0 15
      14. 37 Walki na Towarowej 04.12.2019 18:32:43 04.12.2019 18:33:14 5 0 15
      15. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 04.12.2019 18:36:38 04.12.2019 18:37:08 5 0 15
      16. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 04.12.2019 18:53:26 04.12.2019 18:53:53 5 0 15
      17. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 04.12.2019 18:29:52 04.12.2019 18:30:19 5 0 15
      18. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 04.12.2019 18:31:37 04.12.2019 18:32:03 5 0 15
      19. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 04.12.2019 18:19:51 04.12.2019 18:20:34 5 0 15
      20. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 04.12.2019 18:16:37 04.12.2019 18:17:04 3 0 9
      21. 64 Żołnierze Wyklęci 04.12.2019 18:27:04 04.12.2019 18:27:36 5 0 15
      22. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 04.12.2019 18:27:58 04.12.2019 18:28:31 5 0 15
      23. 68 Reduta ALKAZAR 04.12.2019 18:29:00 04.12.2019 18:29:24 5 0 15
      24. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 04.12.2019 18:33:58 04.12.2019 18:34:30 5 0 15
      25. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 04.12.2019 18:49:26 04.12.2019 18:50:13 4 2 10
      26. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 04.12.2019 18:40:09 04.12.2019 18:40:42 5 0 15
      27. 84 Zdobycie Komendy Policji 04.12.2019 17:59:38 04.12.2019 18:00:32 5 0 15
      28. 89 Szare Szeregi 04.12.2019 18:26:24 04.12.2019 18:26:53 5 0 15
      29. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 04.12.2019 18:19:03 04.12.2019 18:19:31 5 0 15
      30. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 04.12.2019 18:20:49 04.12.2019 18:21:19 5 0 15
      31. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 04.12.2019 18:30:41 04.12.2019 18:31:14 5 0 15
      32. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 04.12.2019 18:35:01 04.12.2019 18:35:33 5 0 15
      33. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 04.12.2019 19:03:28 04.12.2019 19:04:01 5 0 15
      34. 123 Pilecki Witold rtm. 04.12.2019 18:42:59 04.12.2019 18:43:31 4 0 12
      35. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 04.12.2019 18:15:35 04.12.2019 18:16:22 5 0 15
      36. 130 Baszmakow Wiktor 04.12.2019 19:00:45 04.12.2019 19:01:15 4 0 12
      37. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 04.12.2019 19:01:45 04.12.2019 19:02:12 5 0 15
      38. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 27.11.2019 09:38:54 27.11.2019 09:40:59 4 0 12
      39. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 04.12.2019 18:17:19 04.12.2019 18:17:45 5 0 15
      40. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 04.12.2019 17:55:55 04.12.2019 17:56:29 5 0 15
      41. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 04.12.2019 18:11:32 04.12.2019 18:12:07 5 0 15
      42. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 04.12.2019 18:10:46 04.12.2019 18:11:12 5 0 15
      43. 141 Szare Szeregi 04.12.2019 18:22:02 04.12.2019 18:22:45 5 0 15
      44. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 04.12.2019 18:18:02 04.12.2019 18:18:48 5 0 15
      45. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 27.11.2019 09:25:28 27.11.2019 09:28:19 4 0 12
      46. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 04.12.2019 18:14:57 04.12.2019 18:15:23 5 0 15
      47. 145 Wróbel Stanisław 04.12.2019 18:08:02 04.12.2019 18:08:48 5 0 15
      48. 146 Obwód GARWOLIN 04.12.2019 18:22:57 04.12.2019 18:23:25 5 0 15
      49. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 04.12.2019 18:06:30 04.12.2019 18:07:00 5 0 15
      50. 148 Obwód SIEDLCE 04.12.2019 18:05:12 04.12.2019 18:06:11 5 0 15
      51. 149 Obwód SOCHACZEW 04.12.2019 18:25:33 04.12.2019 18:26:07 5 0 15
      52. 150 Obwód GRÓJEC 04.12.2019 18:23:57 04.12.2019 18:24:23 5 0 15
      53. 151 Obwód WĘGRÓW 04.12.2019 18:07:14 04.12.2019 18:07:48 5 0 15
      54. 152 Obwód PUŁTUSK 04.12.2019 18:09:05 04.12.2019 18:09:33 5 0 15
      55. 153 Ośrodek GABKA - OSA 04.12.2019 18:24:56 04.12.2019 18:25:20 5 0 15
      56. 154 Kusociński Janusz 04.12.2019 18:12:56 04.12.2019 18:13:25 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Zieleniak
      2. Daab Witold Karol
      3. Perlikowski Wiesław
      4. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      5. Reduta BANK POLSKI
      6. Walki na Ryglu
      7. Barykada Żyrardów
      8. Batalion AK "Miotła"
      9. Pułk AK "Baszta"
      10. Zgrupowanie AK "Gurt"
      11. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      12. GLORIA VICTIS
      13. Grobowiec dowódców AK
      14. Kwatera na Łączce
      15. Radomska Maria Joanna
      16. Műller Aleksander
      17. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      18. Zaorski Andrzej
      19. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      20. Lewandowski Zbigniew
      21. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      22. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      23. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      24. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      25. Zdobycie Gęsiówki
      26. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      27. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      28. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      29. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      30. Filmowcy Armii Krajowej
      31. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      32. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      33. Grupa Artyleryjska "Granat”
      34. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      35. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      36. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      37. Reduta BRÓDNOWSKA
      38. Szpitale placówki "Kordian"
      39. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      40. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      41. Baza Lotnicza "Łużyce”
      42. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      43. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      44. MALI POWSTAŃCY
      45. Akcja oddziału AK "Osjan”
      46. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      47. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      48. Fieldorf Emil gen.
      49. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      50. Żurowski Antoni płk
      51. Dziesięciu Powieszonych
      52. Obóz NKWD w Rembertowie
      53. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      54. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      55. Cichociemni
      56. Zamach na Kutscherę
      57. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      58. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      59. Wybuch transportera ładunków
      60. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      61. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      62. Rodowicz Jan "Anoda”
      63. Herman Władysław
      64. Śmigielski Manswet
      65. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      66. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      67. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      68. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      69. Batalion AK "Żubr"
      70. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      71. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      72. Sowiecki Trybunał Wojenny
      73. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      74. Kwatera główna NKWD
      75. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      76. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      77. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      78. Więzienie Pawiak
      79. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      80. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      81. Dom Janka Bytnara
      82. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      83. Baczyński Krzysztof Kamil
      84. Dom profesorów
      85. Akcja "Góral"
      86. Obrona Pałacyku Michla
      87. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      88. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      89. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      90. Veli bej Jedigar
      91. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      92. Fedorońko - Rodzina
      93. Leski Kazimierz
      94. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      95. Szirtładze Irena
      96. Jankowski Stanisław
      97. Pomnik Powstania Warszawskiego
      98. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik