Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: towarzysz

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (18.12.2019 16:26:45)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (18.12.2019 16:43:34)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (18.12.2019 16:45:28)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (18.12.2019 16:45:52)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (18.12.2019 16:48:58)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 18.12.2019 21:04:15 18.12.2019 21:04:48 5 11 4
      2. 2 Antonin 18.12.2019 21:08:05 18.12.2019 21:08:37 5 11 4
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 18.12.2019 21:08:49 18.12.2019 21:09:13 5 11 4
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 18.12.2019 21:09:40 18.12.2019 21:10:12 5 10 5
      5. 5 Dom Akademicki 18.12.2019 21:09:41 18.12.2019 21:10:46 5 10 5
      6. 6 Instytut Radowy 18.12.2019 21:09:42 18.12.2019 21:11:13 5 10 5
      7. 7 Reduta KALISKA 18.12.2019 21:12:04 18.12.2019 21:12:27 5 10 5
      8. 8 Reduta WAWELSKA 18.12.2019 21:12:05 18.12.2019 21:12:54 5 10 5
      9. 9 Zieleniak 18.12.2019 21:12:06 18.12.2019 21:13:13 5 10 5
      10. 10 Daab Witold Karol 18.12.2019 21:12:08 18.12.2019 21:13:41 5 10 5
      11. 11 Perlikowski Wiesław 18.12.2019 21:28:45 18.12.2019 21:29:17 5 11 4
      12. 12 Salamucha Jan 18.12.2019 21:28:46 18.12.2019 21:29:57 5 10 5
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 18.12.2019 21:28:49 18.12.2019 21:30:55 5 10 5
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 18.12.2019 21:28:50 18.12.2019 21:31:16 5 11 4
      15. 15 Walki na Ryglu 18.12.2019 21:28:52 18.12.2019 21:32:14 5 11 4
      16. 16 Barykada Żyrardów 18.12.2019 21:28:54 18.12.2019 21:32:33 5 10 5
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 18.12.2019 21:33:13 18.12.2019 21:33:41 5 10 5
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 18.12.2019 21:33:14 18.12.2019 21:34:06 5 10 5
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 18.12.2019 21:33:15 18.12.2019 21:34:48 5 10 5
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 18.12.2019 21:33:16 18.12.2019 21:35:27 5 11 4
      21. 21 GLORIA VICTIS 19.12.2019 15:16:32 19.12.2019 15:17:41 5 12 3
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 19.12.2019 15:16:34 19.12.2019 15:18:14 5 13 2
      23. 23 Kwatera na Łączce 19.12.2019 15:16:36 19.12.2019 15:18:47 5 11 4
      24. 24 Siedziba Gestapo 19.12.2019 15:16:39 19.12.2019 15:19:28 5 11 4
      25. 25 Radomska Maria Joanna 19.12.2019 15:19:51 19.12.2019 15:20:18 5 10 5
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 19.12.2019 15:19:52 19.12.2019 15:20:39 5 10 5
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 19.12.2019 15:19:54 19.12.2019 15:21:09 5 10 5
      28. 28 Műller Aleksander 19.12.2019 15:19:55 19.12.2019 15:21:30 5 10 5
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 19.12.2019 15:19:56 19.12.2019 15:22:10 5 10 5
      30. 30 Zaorski Andrzej 19.12.2019 15:19:58 19.12.2019 15:22:32 5 10 5
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 19.12.2019 15:28:16 19.12.2019 15:28:54 5 11 4
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 19.12.2019 15:28:17 19.12.2019 15:29:15 5 10 5
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 19.12.2019 15:28:25 19.12.2019 15:29:41 5 10 5
      34. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 19.12.2019 15:28:26 19.12.2019 15:30:12 5 12 3
      35. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 19.12.2019 15:28:27 19.12.2019 15:30:44 5 11 4
      36. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 19.12.2019 15:30:54 19.12.2019 15:31:19 5 10 5
      37. 37 Walki na Towarowej 19.12.2019 15:30:56 19.12.2019 15:31:40 5 10 5
      38. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 19.12.2019 15:30:58 19.12.2019 15:32:05 5 11 4
      39. 39 Zdobycie Gęsiówki 19.12.2019 15:31:00 19.12.2019 15:32:29 5 10 5
      40. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 19.12.2019 15:31:01 19.12.2019 15:32:56 5 12 3
      41. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 19.12.2019 17:55:14 19.12.2019 17:55:47 5 11 4
      42. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 19.12.2019 17:55:16 19.12.2019 17:56:50 5 11 4
      43. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 19.12.2019 17:55:17 19.12.2019 17:57:45 5 12 3
      44. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 19.12.2019 17:55:19 19.12.2019 17:58:08 5 12 3
      45. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 19.12.2019 17:55:22 19.12.2019 17:59:18 5 10 5
      46. 46 Filmowcy Armii Krajowej 19.12.2019 17:59:27 19.12.2019 18:00:05 5 11 4
      47. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 19.12.2019 17:59:30 19.12.2019 18:00:29 5 10 5
      48. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 19.12.2019 17:59:32 19.12.2019 18:00:50 5 10 5
      49. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 19.12.2019 17:59:33 19.12.2019 18:01:12 5 10 5
      50. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 19.12.2019 17:59:34 19.12.2019 18:01:33 5 11 4
      51. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 18.12.2019 21:27:54 18.12.2019 21:28:14 5 10 5
      52. 148 Obwód SIEDLCE 19.12.2019 15:11:32 19.12.2019 15:16:18 5 12 3
      53. 149 Obwód SOCHACZEW 18.12.2019 18:30:25 18.12.2019 18:30:53 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      2. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      3. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      4. Reduta BRÓDNOWSKA
      5. Szpitale placówki "Kordian"
      6. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      7. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      8. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      9. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      10. Baza Lotnicza "Łużyce”
      11. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      12. Kompania AK por. "Gryfa”
      13. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      14. Żołnierze Wyklęci
      15. MALI POWSTAŃCY
      16. Akcja oddziału AK "Osjan”
      17. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      18. Reduta ALKAZAR
      19. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      20. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      21. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      22. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      23. Fieldorf Emil gen.
      24. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      25. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      26. Żurowski Antoni płk
      27. Dziesięciu Powieszonych
      28. Obóz NKWD w Rembertowie
      29. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      30. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      31. Cichociemni
      32. Zamach na Kutscherę
      33. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      34. Zdobycie Komendy Policji
      35. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      36. Wybuch transportera ładunków
      37. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      38. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      39. Szare Szeregi
      40. Rodowicz Jan "Anoda”
      41. Herman Władysław
      42. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      43. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      44. Śmigielski Manswet
      45. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      46. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      47. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      48. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      49. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      50. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      51. Batalion AK "Żubr"
      52. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      53. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      54. Sowiecki Trybunał Wojenny
      55. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      56. Kwatera główna NKWD
      57. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      58. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      59. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      60. Więzienie Pawiak
      61. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      62. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      63. Dom Janka Bytnara
      64. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      65. Baczyński Krzysztof Kamil
      66. Dom profesorów
      67. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      68. Akcja "Góral"
      69. Obrona Pałacyku Michla
      70. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      71. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      72. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      73. Pilecki Witold rtm.
      74. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      75. Veli bej Jedigar
      76. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      77. Fedorońko - Rodzina
      78. Leski Kazimierz
      79. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      80. Baszmakow Wiktor
      81. Szirtładze Irena
      82. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      83. Jankowski Stanisław
      84. Kopiec Powstania Warszawskiego
      85. Pomnik Powstania Warszawskiego
      86. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      87. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      88. Reduta KRÓLEWSKA 16
      89. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      90. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      91. Szare Szeregi
      92. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      93. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      94. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      95. Wróbel Stanisław
      96. Obwód GARWOLIN
      97. Obwód GRÓJEC
      98. Obwód WĘGRÓW
      99. Obwód PUŁTUSK
      100. Ośrodek GABKA - OSA
      101. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 18.12.2019 18:22:46 18.12.2019 18:25:55 25 51 48
      2. Odzyskanie niepodleglosci 18.12.2019 17:49:44 18.12.2019 18:21:53 20 1 118