PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: 35688

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (22.12.2019 20:46:08)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 101 Batalion AK "Żubr" 22.12.2019 23:01:04 22.12.2019 23:01:30 5 0 15
      2. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 22.12.2019 23:01:56 22.12.2019 23:02:39 5 0 15
      3. 108 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej 22.12.2019 22:59:28 22.12.2019 22:59:58 5 0 15
      4. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 22.12.2019 22:58:40 22.12.2019 22:59:15 5 0 15
      5. 110 Więzienie Pawiak 22.12.2019 22:58:03 22.12.2019 22:58:29 5 0 15
      6. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 22.12.2019 22:56:24 22.12.2019 22:56:54 5 0 15
      7. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 22.12.2019 22:55:36 22.12.2019 22:56:14 5 0 15
      8. 113 Dom Janka Bytnara 22.12.2019 22:54:52 22.12.2019 22:55:21 5 0 15
      9. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 22.12.2019 22:54:12 22.12.2019 22:54:41 5 0 15
      10. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 22.12.2019 22:53:32 22.12.2019 22:53:59 5 0 15
      11. 116 Dom profesorów 22.12.2019 22:52:46 22.12.2019 22:53:19 5 0 15
      12. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 22.12.2019 22:51:51 22.12.2019 22:52:34 5 0 15
      13. 118 Akcja "Góral" 22.12.2019 22:50:41 22.12.2019 22:51:17 5 0 15
      14. 119 Obrona Pałacyku Michla 22.12.2019 22:49:51 22.12.2019 22:50:27 5 0 15
      15. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 22.12.2019 22:49:03 22.12.2019 22:49:38 5 0 15
      16. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 22.12.2019 22:48:18 22.12.2019 22:48:45 5 0 15
      17. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 22.12.2019 22:47:15 22.12.2019 22:47:46 5 0 15
      18. 123 Pilecki Witold rtm. 22.12.2019 22:46:22 22.12.2019 22:47:01 5 0 15
      19. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 22.12.2019 22:45:35 22.12.2019 22:46:11 5 0 15
      20. 125 Veli bej Jedigar 22.12.2019 22:44:39 22.12.2019 22:45:17 5 0 15
      21. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 22.12.2019 22:43:48 22.12.2019 22:44:27 5 0 15
      22. 127 Fedorońko - Rodzina 22.12.2019 22:42:53 22.12.2019 22:43:30 5 0 15
      23. 128 Leski Kazimierz 22.12.2019 22:42:06 22.12.2019 22:42:38 5 0 15
      24. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 22.12.2019 22:41:21 22.12.2019 22:41:52 5 0 15
      25. 130 Baszmakow Wiktor 22.12.2019 22:40:39 22.12.2019 22:41:09 5 0 15
      26. 131 Szirtładze Irena 22.12.2019 22:39:52 22.12.2019 22:40:23 5 0 15
      27. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 22.12.2019 22:38:54 22.12.2019 22:39:40 5 0 15
      28. 133 Jankowski Stanisław 22.12.2019 22:38:11 22.12.2019 22:38:40 5 0 15
      29. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 22.12.2019 22:37:38 22.12.2019 22:38:02 5 0 15
      30. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 22.12.2019 22:36:39 22.12.2019 22:37:11 5 0 15
      31. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 22.12.2019 22:35:41 22.12.2019 22:36:25 5 0 15
      32. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 22.12.2019 22:34:44 22.12.2019 22:35:09 5 0 15
      33. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 22.12.2019 22:33:52 22.12.2019 22:34:25 5 0 15
      34. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 22.12.2019 22:33:02 22.12.2019 22:33:37 5 0 15
      35. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 22.12.2019 22:32:12 22.12.2019 22:32:48 5 0 15
      36. 141 Szare Szeregi 22.12.2019 22:31:20 22.12.2019 22:31:58 5 0 15
      37. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 22.12.2019 22:30:34 22.12.2019 22:31:07 5 0 15
      38. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 22.12.2019 22:29:48 22.12.2019 22:30:20 5 0 15
      39. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 22.12.2019 22:28:53 22.12.2019 22:29:27 5 0 15
      40. 145 Wróbel Stanisław 22.12.2019 22:28:03 22.12.2019 22:28:39 5 0 15
      41. 146 Obwód GARWOLIN 22.12.2019 22:26:10 22.12.2019 22:26:37 5 0 15
      42. 148 Obwód SIEDLCE 22.12.2019 22:25:16 22.12.2019 22:25:42 5 0 15
      43. 149 Obwód SOCHACZEW 22.12.2019 22:24:22 22.12.2019 22:25:05 5 0 15
      44. 150 Obwód GRÓJEC 22.12.2019 21:50:31 22.12.2019 22:24:04 5 0 15
      45. 151 Obwód WĘGRÓW 22.12.2019 21:49:33 22.12.2019 21:50:19 5 0 15
      46. 152 Obwód PUŁTUSK 22.12.2019 21:48:41 22.12.2019 21:49:16 5 0 15
      47. 153 Ośrodek GABKA - OSA 22.12.2019 21:48:00 22.12.2019 21:48:31 5 0 15
      48. 154 Kusociński Janusz 22.12.2019 21:46:50 22.12.2019 21:47:37 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      45. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      46. Filmowcy Armii Krajowej
      47. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      48. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      49. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      50. Grupa Artyleryjska "Granat”
      51. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      52. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      53. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      54. Reduta BRÓDNOWSKA
      55. Szpitale placówki "Kordian"
      56. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      57. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      58. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      59. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      60. Baza Lotnicza "Łużyce”
      61. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      62. Kompania AK por. "Gryfa”
      63. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      64. Żołnierze Wyklęci
      65. MALI POWSTAŃCY
      66. Akcja oddziału AK "Osjan”
      67. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      68. Reduta ALKAZAR
      69. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      70. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      71. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      72. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      73. Fieldorf Emil gen.
      74. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      75. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      76. Żurowski Antoni płk
      77. Dziesięciu Powieszonych
      78. Obóz NKWD w Rembertowie
      79. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      80. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      81. Cichociemni
      82. Zamach na Kutscherę
      83. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      84. Zdobycie Komendy Policji
      85. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      86. Wybuch transportera ładunków
      87. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      88. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      89. Szare Szeregi
      90. Rodowicz Jan "Anoda”
      91. Herman Władysław
      92. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      93. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      94. Śmigielski Manswet
      95. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      96. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      97. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      98. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      99. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      100. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      101. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      102. Sowiecki Trybunał Wojenny
      103. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      104. Kwatera główna NKWD
      105. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      106. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik