Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Haha5

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (27.11.2019 15:01:10)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (27.11.2019 15:50:34)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 11 Perlikowski Wiesław 27.11.2019 17:06:14 27.11.2019 17:07:17 5 0 15
      2. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 27.11.2019 17:25:42 27.11.2019 17:26:36 5 0 15
      3. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 27.11.2019 17:32:49 27.11.2019 17:34:02 5 0 15
      4. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.11.2019 17:10:31 27.11.2019 17:11:17 5 0 15
      5. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 27.11.2019 17:11:28 27.11.2019 17:12:32 5 0 15
      6. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 27.11.2019 16:39:06 27.11.2019 16:40:25 5 0 15
      7. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 27.11.2019 16:24:49 27.11.2019 16:26:33 5 0 15
      8. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 27.11.2019 17:07:40 27.11.2019 17:08:45 4 0 12
      9. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 27.11.2019 16:06:40 27.11.2019 16:08:56 5 0 15
      10. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 27.11.2019 16:14:54 27.11.2019 16:15:49 5 0 15
      11. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 27.11.2019 17:30:54 27.11.2019 17:32:08 5 0 15
      12. 65 MALI POWSTAŃCY 27.11.2019 17:09:00 27.11.2019 17:10:19 4 0 12
      13. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 27.11.2019 17:23:22 27.11.2019 17:24:20 5 0 15
      14. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 27.11.2019 17:24:39 27.11.2019 17:25:28 5 0 15
      15. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 27.11.2019 16:33:06 27.11.2019 16:34:14 5 0 15
      16. 73 Fieldorf Emil gen. 27.11.2019 16:31:28 27.11.2019 16:32:52 5 0 15
      17. 76 Żurowski Antoni płk 27.11.2019 16:44:38 27.11.2019 16:45:31 5 0 15
      18. 77 Dziesięciu Powieszonych 27.11.2019 16:27:54 27.11.2019 16:29:05 5 0 15
      19. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 27.11.2019 16:29:39 27.11.2019 16:30:53 5 0 15
      20. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 27.11.2019 16:48:59 27.11.2019 16:50:08 5 0 15
      21. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 27.11.2019 16:36:08 27.11.2019 16:37:28 5 0 15
      22. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 27.11.2019 16:09:23 27.11.2019 16:11:25 5 0 15
      23. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 27.11.2019 16:12:35 27.11.2019 16:14:05 5 0 15
      24. 94 Śmigielski Manswet 27.11.2019 16:16:20 27.11.2019 16:18:01 5 0 15
      25. 101 Batalion AK "Żubr" 27.11.2019 17:26:49 27.11.2019 17:27:41 5 0 15
      26. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 27.11.2019 17:29:29 27.11.2019 17:30:50 5 0 15
      27. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 27.11.2019 17:28:09 27.11.2019 17:29:00 5 0 15
      28. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 27.11.2019 16:51:51 27.11.2019 16:52:48 5 0 15
      29. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 27.11.2019 16:47:35 27.11.2019 16:48:37 5 0 15
      30. 106 Kwatera główna NKWD 27.11.2019 16:46:03 27.11.2019 16:47:13 5 0 15
      31. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 27.11.2019 16:40:45 27.11.2019 16:41:58 5 0 15
      32. 123 Pilecki Witold rtm. 27.11.2019 16:42:15 27.11.2019 16:43:15 5 0 15
      33. 125 Veli bej Jedigar 27.11.2019 16:34:35 27.11.2019 16:35:53 5 0 15
      34. 127 Fedorońko - Rodzina 27.11.2019 16:43:28 27.11.2019 16:44:17 5 0 15
      35. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.11.2019 17:12:45 27.11.2019 17:14:23 5 0 15
      36. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 27.11.2019 17:14:32 27.11.2019 17:15:36 5 0 15
      37. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 27.11.2019 16:01:42 27.11.2019 16:04:11 5 0 15
      38. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 27.11.2019 18:01:10 27.11.2019 18:01:36 0 0 0
      39. 145 Wróbel Stanisław 27.11.2019 17:17:02 27.11.2019 17:17:54 5 0 15
      40. 146 Obwód GARWOLIN 27.11.2019 17:21:43 27.11.2019 17:22:54 5 0 15
      41. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 27.11.2019 17:19:23 27.11.2019 17:20:13 5 0 15
      42. 148 Obwód SIEDLCE 27.11.2019 17:20:27 27.11.2019 17:21:32 5 0 15
      43. 151 Obwód WĘGRÓW 27.11.2019 17:18:02 27.11.2019 17:19:08 5 0 15
      44. 152 Obwód PUŁTUSK 27.11.2019 17:15:50 27.11.2019 17:16:54 5 0 15

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik