Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Haha5

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (27.11.2019 15:01:10)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (27.11.2019 15:50:34)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 11 Perlikowski Wiesław 27.11.2019 17:06:14 27.11.2019 17:07:17 5 0 15
      2. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 27.11.2019 17:25:42 27.11.2019 17:26:36 5 0 15
      3. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 27.11.2019 17:32:49 27.11.2019 17:34:02 5 0 15
      4. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.11.2019 17:10:31 27.11.2019 17:11:17 5 0 15
      5. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 27.11.2019 17:11:28 27.11.2019 17:12:32 5 0 15
      6. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 27.11.2019 16:39:06 27.11.2019 16:40:25 5 0 15
      7. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 27.11.2019 16:24:49 27.11.2019 16:26:33 5 0 15
      8. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 27.11.2019 17:07:40 27.11.2019 17:08:45 4 0 12
      9. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 27.11.2019 16:06:40 27.11.2019 16:08:56 5 0 15
      10. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 27.11.2019 16:14:54 27.11.2019 16:15:49 5 0 15
      11. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 27.11.2019 17:30:54 27.11.2019 17:32:08 5 0 15
      12. 65 MALI POWSTAŃCY 27.11.2019 17:09:00 27.11.2019 17:10:19 4 0 12
      13. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 27.11.2019 17:23:22 27.11.2019 17:24:20 5 0 15
      14. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 27.11.2019 17:24:39 27.11.2019 17:25:28 5 0 15
      15. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 27.11.2019 16:33:06 27.11.2019 16:34:14 5 0 15
      16. 73 Fieldorf Emil gen. 27.11.2019 16:31:28 27.11.2019 16:32:52 5 0 15
      17. 76 Żurowski Antoni płk 27.11.2019 16:44:38 27.11.2019 16:45:31 5 0 15
      18. 77 Dziesięciu Powieszonych 27.11.2019 16:27:54 27.11.2019 16:29:05 5 0 15
      19. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 27.11.2019 16:29:39 27.11.2019 16:30:53 5 0 15
      20. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 27.11.2019 16:48:59 27.11.2019 16:50:08 5 0 15
      21. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 27.11.2019 16:36:08 27.11.2019 16:37:28 5 0 15
      22. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 27.11.2019 16:09:23 27.11.2019 16:11:25 5 0 15
      23. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 27.11.2019 16:12:35 27.11.2019 16:14:05 5 0 15
      24. 94 Śmigielski Manswet 27.11.2019 16:16:20 27.11.2019 16:18:01 5 0 15
      25. 101 Batalion AK "Żubr" 27.11.2019 17:26:49 27.11.2019 17:27:41 5 0 15
      26. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 27.11.2019 17:29:29 27.11.2019 17:30:50 5 0 15
      27. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 27.11.2019 17:28:09 27.11.2019 17:29:00 5 0 15
      28. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 27.11.2019 16:51:51 27.11.2019 16:52:48 5 0 15
      29. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 27.11.2019 16:47:35 27.11.2019 16:48:37 5 0 15
      30. 106 Kwatera główna NKWD 27.11.2019 16:46:03 27.11.2019 16:47:13 5 0 15
      31. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 27.11.2019 16:40:45 27.11.2019 16:41:58 5 0 15
      32. 123 Pilecki Witold rtm. 27.11.2019 16:42:15 27.11.2019 16:43:15 5 0 15
      33. 125 Veli bej Jedigar 27.11.2019 16:34:35 27.11.2019 16:35:53 5 0 15
      34. 127 Fedorońko - Rodzina 27.11.2019 16:43:28 27.11.2019 16:44:17 5 0 15
      35. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.11.2019 17:12:45 27.11.2019 17:14:23 5 0 15
      36. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 27.11.2019 17:14:32 27.11.2019 17:15:36 5 0 15
      37. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 27.11.2019 16:01:42 27.11.2019 16:04:11 5 0 15
      38. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 27.11.2019 18:01:10 27.11.2019 18:01:36 0 0 0
      39. 145 Wróbel Stanisław 27.11.2019 17:17:02 27.11.2019 17:17:54 5 0 15
      40. 146 Obwód GARWOLIN 27.11.2019 17:21:43 27.11.2019 17:22:54 5 0 15
      41. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 27.11.2019 17:19:23 27.11.2019 17:20:13 5 0 15
      42. 148 Obwód SIEDLCE 27.11.2019 17:20:27 27.11.2019 17:21:32 5 0 15
      43. 151 Obwód WĘGRÓW 27.11.2019 17:18:02 27.11.2019 17:19:08 5 0 15
      44. 152 Obwód PUŁTUSK 27.11.2019 17:15:50 27.11.2019 17:16:54 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      44. Filmowcy Armii Krajowej
      45. Grupa Artyleryjska "Granat”
      46. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      47. Szpitale placówki "Kordian"
      48. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      49. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      50. Baza Lotnicza "Łużyce”
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. Reduta ALKAZAR
      55. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      56. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      57. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      58. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      59. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      60. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      61. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      62. Cichociemni
      63. Zamach na Kutscherę
      64. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      65. Zdobycie Komendy Policji
      66. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      67. Wybuch transportera ładunków
      68. Szare Szeregi
      69. Rodowicz Jan "Anoda”
      70. Herman Władysław
      71. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      72. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      73. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      74. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      75. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      76. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      77. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      78. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      79. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      80. Więzienie Pawiak
      81. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      82. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      83. Dom Janka Bytnara
      84. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      85. Baczyński Krzysztof Kamil
      86. Dom profesorów
      87. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      88. Akcja "Góral"
      89. Obrona Pałacyku Michla
      90. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      91. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      92. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      93. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      94. Leski Kazimierz
      95. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      96. Baszmakow Wiktor
      97. Szirtładze Irena
      98. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      99. Jankowski Stanisław
      100. Kopiec Powstania Warszawskiego
      101. Pomnik Powstania Warszawskiego
      102. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      103. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      104. Reduta KRÓLEWSKA 16
      105. Szare Szeregi
      106. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      107. Obwód SOCHACZEW
      108. Obwód GRÓJEC
      109. Ośrodek GABKA - OSA
      110. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik