PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Emre ELBIR

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (21.12.2019 18:12:42)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 21.12.2019 19:39:45 21.12.2019 19:39:57 1 0 3
      2. 108 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej 21.12.2019 20:44:39 21.12.2019 20:45:28 5 0 15
      3. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 21.12.2019 20:43:37 21.12.2019 20:44:07 5 0 15
      4. 110 Więzienie Pawiak 21.12.2019 20:42:56 21.12.2019 20:43:23 5 0 15
      5. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 21.12.2019 20:38:59 21.12.2019 20:39:29 5 0 15
      6. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 21.12.2019 20:38:20 21.12.2019 20:38:49 5 0 15
      7. 113 Dom Janka Bytnara 21.12.2019 20:37:25 21.12.2019 20:38:08 5 0 15
      8. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 21.12.2019 20:36:24 21.12.2019 20:37:13 5 0 15
      9. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 21.12.2019 20:35:25 21.12.2019 20:36:02 5 0 15
      10. 116 Dom profesorów 21.12.2019 20:34:38 21.12.2019 20:35:12 5 0 15
      11. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 21.12.2019 20:33:56 21.12.2019 20:34:23 5 0 15
      12. 118 Akcja "Góral" 21.12.2019 20:32:48 21.12.2019 20:33:42 5 0 15
      13. 119 Obrona Pałacyku Michla 21.12.2019 20:31:56 21.12.2019 20:32:39 5 0 15
      14. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 21.12.2019 20:30:50 21.12.2019 20:31:32 5 0 15
      15. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 21.12.2019 20:29:53 21.12.2019 20:30:21 5 0 15
      16. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 21.12.2019 20:29:06 21.12.2019 20:29:41 5 0 15
      17. 123 Pilecki Witold rtm. 21.12.2019 20:28:18 21.12.2019 20:28:53 5 0 15
      18. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 21.12.2019 20:27:22 21.12.2019 20:28:02 5 0 15
      19. 125 Veli bej Jedigar 21.12.2019 20:26:26 21.12.2019 20:27:05 5 0 15
      20. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 21.12.2019 20:25:37 21.12.2019 20:26:09 5 0 15
      21. 127 Fedorońko - Rodzina 21.12.2019 20:24:40 21.12.2019 20:25:19 5 0 15
      22. 128 Leski Kazimierz 21.12.2019 20:23:22 21.12.2019 20:24:05 5 0 15
      23. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 21.12.2019 20:22:33 21.12.2019 20:23:04 4 0 12
      24. 130 Baszmakow Wiktor 21.12.2019 20:21:47 21.12.2019 20:22:21 5 0 15
      25. 131 Szirtładze Irena 21.12.2019 20:20:45 21.12.2019 20:21:19 5 0 15
      26. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 21.12.2019 20:18:37 21.12.2019 20:19:26 5 0 15
      27. 133 Jankowski Stanisław 21.12.2019 20:18:01 21.12.2019 20:18:28 5 0 15
      28. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 21.12.2019 20:17:15 21.12.2019 20:17:49 5 0 15
      29. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 21.12.2019 20:16:20 21.12.2019 20:16:55 5 0 15
      30. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 21.12.2019 20:15:27 21.12.2019 20:16:09 5 0 15
      31. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 21.12.2019 20:14:37 21.12.2019 20:15:11 5 0 15
      32. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 21.12.2019 20:13:46 21.12.2019 20:14:23 5 0 15
      33. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 21.12.2019 20:13:11 21.12.2019 20:13:35 5 0 15
      34. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 21.12.2019 20:12:20 21.12.2019 20:13:00 5 0 15
      35. 141 Szare Szeregi 21.12.2019 20:10:09 21.12.2019 20:10:46 5 0 15
      36. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 21.12.2019 20:09:19 21.12.2019 20:09:55 5 0 15
      37. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 21.12.2019 20:08:23 21.12.2019 20:09:04 5 0 15
      38. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 21.12.2019 20:07:20 21.12.2019 20:08:09 5 0 15
      39. 145 Wróbel Stanisław 21.12.2019 20:05:09 21.12.2019 20:05:52 5 0 15
      40. 146 Obwód GARWOLIN 21.12.2019 20:03:17 21.12.2019 20:04:47 5 0 15
      41. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 21.12.2019 20:02:30 21.12.2019 20:03:05 5 0 15
      42. 148 Obwód SIEDLCE 21.12.2019 20:01:42 21.12.2019 20:02:17 5 0 15
      43. 149 Obwód SOCHACZEW 21.12.2019 20:00:02 21.12.2019 20:00:56 5 0 15
      44. 150 Obwód GRÓJEC 21.12.2019 19:58:12 21.12.2019 19:58:48 5 0 15
      45. 151 Obwód WĘGRÓW 21.12.2019 19:56:44 21.12.2019 19:57:42 5 0 15
      46. 152 Obwód PUŁTUSK 21.12.2019 19:52:15 21.12.2019 19:53:14 5 0 15
      47. 153 Ośrodek GABKA - OSA 21.12.2019 19:50:12 21.12.2019 19:51:33 5 0 15
      48. 154 Kusociński Janusz 21.12.2019 19:48:08 21.12.2019 19:49:08 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      51. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      52. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      53. Reduta BRÓDNOWSKA
      54. Szpitale placówki "Kordian"
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      63. Żołnierze Wyklęci
      64. MALI POWSTAŃCY
      65. Akcja oddziału AK "Osjan”
      66. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      67. Reduta ALKAZAR
      68. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      69. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      70. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      71. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      72. Fieldorf Emil gen.
      73. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      74. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      75. Żurowski Antoni płk
      76. Dziesięciu Powieszonych
      77. Obóz NKWD w Rembertowie
      78. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      79. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      80. Cichociemni
      81. Zamach na Kutscherę
      82. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      83. Zdobycie Komendy Policji
      84. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      85. Wybuch transportera ładunków
      86. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      87. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      88. Szare Szeregi
      89. Rodowicz Jan "Anoda”
      90. Herman Władysław
      91. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      92. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      93. Śmigielski Manswet
      94. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      95. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      96. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      97. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      98. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      99. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      100. Batalion AK "Żubr"
      101. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      102. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      103. Sowiecki Trybunał Wojenny
      104. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      105. Kwatera główna NKWD
      106. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik