Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: 35228

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.10.2019 13:04:30)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (20.11.2019 07:50:19)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (20.11.2019 07:46:35)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (20.11.2019 07:54:02)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (20.11.2019 08:00:03)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 13.11.2019 16:37:29 13.11.2019 16:39:10 5 0 15
      2. 2 Antonin 13.11.2019 16:39:47 13.11.2019 16:41:55 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 13.11.2019 16:45:41 13.11.2019 16:46:47 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 13.11.2019 16:47:10 13.11.2019 16:50:35 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 13.11.2019 17:31:14 13.11.2019 17:32:28 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 13.11.2019 17:32:48 13.11.2019 17:34:50 5 0 15
      7. 7 Reduta KALISKA 13.11.2019 17:35:21 13.11.2019 17:36:37 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 13.11.2019 17:37:03 13.11.2019 17:38:19 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 13.11.2019 17:38:38 13.11.2019 17:39:53 5 0 15
      10. 10 Daab Witold Karol 13.11.2019 17:40:33 13.11.2019 17:42:01 5 0 15
      11. 11 Perlikowski Wiesław 13.11.2019 17:43:39 13.11.2019 17:44:40 5 0 15
      12. 12 Salamucha Jan 13.11.2019 17:45:18 13.11.2019 17:46:28 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 13.11.2019 17:46:50 13.11.2019 17:48:24 5 0 15
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 13.11.2019 17:48:43 13.11.2019 17:49:59 5 0 15
      15. 15 Walki na Ryglu 13.11.2019 17:50:31 13.11.2019 17:52:11 5 0 15
      16. 16 Barykada Żyrardów 13.11.2019 17:52:48 13.11.2019 17:54:26 5 0 15
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 13.11.2019 17:54:51 13.11.2019 17:57:20 5 0 15
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 13.11.2019 17:58:22 13.11.2019 18:00:17 4 0 12
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 13.11.2019 18:01:08 13.11.2019 18:03:03 5 0 15
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 13.11.2019 18:03:29 13.11.2019 18:04:42 5 0 15
      21. 21 GLORIA VICTIS 13.11.2019 18:09:30 13.11.2019 18:11:00 5 0 15
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 13.11.2019 23:39:28 13.11.2019 23:41:05 5 0 45
      23. 23 Kwatera na Łączce 13.11.2019 23:44:10 13.11.2019 23:45:37 5 0 45
      24. 25 Radomska Maria Joanna 14.11.2019 08:35:29 14.11.2019 08:36:43 5 0 45
      25. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 14.11.2019 08:38:38 14.11.2019 08:40:05 5 0 45
      26. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 14.11.2019 08:41:42 14.11.2019 08:42:33 5 0 45
      27. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 14.11.2019 08:44:51 14.11.2019 08:46:57 4 0 36
      28. 32 Lewandowski Zbigniew 14.11.2019 08:48:20 14.11.2019 08:50:25 5 0 45
      29. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 14.11.2019 08:52:49 14.11.2019 08:53:49 5 0 15
      30. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 14.11.2019 08:55:43 14.11.2019 08:56:42 5 0 15
      31. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 14.11.2019 08:58:13 14.11.2019 08:59:10 5 0 45
      32. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 14.11.2019 10:44:24 14.11.2019 10:45:58 5 0 45
      33. 39 Zdobycie Gęsiówki 15.11.2019 11:03:31 15.11.2019 11:04:48 5 0 45
      34. 118 Akcja "Góral" 30.10.2019 14:05:14 30.10.2019 14:09:50 5 0 45
      35. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 30.10.2019 15:48:02 30.10.2019 15:49:07 1 0 3
      36. 145 Wróbel Stanisław 30.10.2019 16:15:47 30.10.2019 16:18:20 5 0 15
      37. 146 Obwód GARWOLIN 30.10.2019 16:05:25 30.10.2019 16:06:38 5 0 15
      38. 148 Obwód SIEDLCE 30.10.2019 16:06:52 30.10.2019 16:07:57 5 0 15
      39. 149 Obwód SOCHACZEW 30.10.2019 16:18:44 30.10.2019 16:23:16 5 0 15
      40. 150 Obwód GRÓJEC 30.10.2019 15:52:21 30.10.2019 15:54:50 5 0 15
      41. 152 Obwód PUŁTUSK 30.10.2019 16:09:27 30.10.2019 16:14:28 5 0 15
      42. 154 Kusociński Janusz 20.11.2019 08:44:27 20.11.2019 08:48:11 0 0 0

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Siedziba Gestapo
      2. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      3. Műller Aleksander
      4. Zaorski Andrzej
      5. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      6. Walki na Towarowej
      7. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      8. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      9. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      10. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      11. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      12. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      13. Filmowcy Armii Krajowej
      14. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      15. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      16. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      17. Grupa Artyleryjska "Granat”
      18. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      19. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      20. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      21. Reduta BRÓDNOWSKA
      22. Szpitale placówki "Kordian"
      23. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      24. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      25. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      26. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      27. Baza Lotnicza "Łużyce”
      28. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      29. Kompania AK por. "Gryfa”
      30. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      31. Żołnierze Wyklęci
      32. MALI POWSTAŃCY
      33. Akcja oddziału AK "Osjan”
      34. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      35. Reduta ALKAZAR
      36. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      37. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      38. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      39. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      40. Fieldorf Emil gen.
      41. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      42. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      43. Żurowski Antoni płk
      44. Dziesięciu Powieszonych
      45. Obóz NKWD w Rembertowie
      46. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      47. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      48. Cichociemni
      49. Zamach na Kutscherę
      50. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      51. Zdobycie Komendy Policji
      52. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      53. Wybuch transportera ładunków
      54. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      55. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      56. Szare Szeregi
      57. Rodowicz Jan "Anoda”
      58. Herman Władysław
      59. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      60. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      61. Śmigielski Manswet
      62. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      63. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      64. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      65. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      66. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      67. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      68. Batalion AK "Żubr"
      69. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      70. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      71. Sowiecki Trybunał Wojenny
      72. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      73. Kwatera główna NKWD
      74. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      75. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      76. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      77. Więzienie Pawiak
      78. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      79. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      80. Dom Janka Bytnara
      81. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      82. Baczyński Krzysztof Kamil
      83. Dom profesorów
      84. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      85. Obrona Pałacyku Michla
      86. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      87. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      88. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      89. Pilecki Witold rtm.
      90. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      91. Veli bej Jedigar
      92. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      93. Fedorońko - Rodzina
      94. Leski Kazimierz
      95. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      96. Baszmakow Wiktor
      97. Szirtładze Irena
      98. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      99. Jankowski Stanisław
      100. Kopiec Powstania Warszawskiego
      101. Pomnik Powstania Warszawskiego
      102. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      103. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      104. Reduta KRÓLEWSKA 16
      105. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      106. Szare Szeregi
      107. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      108. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      109. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      110. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      111. Obwód WĘGRÓW
      112. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 20.11.2019 09:23:15 20.11.2019 09:35:25 8 0 48