Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: 35228

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.10.2019 13:04:30)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (20.11.2019 07:50:19)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (20.11.2019 07:46:35)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (20.11.2019 07:54:02)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (20.11.2019 08:00:03)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 13.11.2019 16:37:29 13.11.2019 16:39:10 5 0 15
      2. 2 Antonin 13.11.2019 16:39:47 13.11.2019 16:41:55 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 13.11.2019 16:45:41 13.11.2019 16:46:47 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 13.11.2019 16:47:10 13.11.2019 16:50:35 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 13.11.2019 17:31:14 13.11.2019 17:32:28 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 13.11.2019 17:32:48 13.11.2019 17:34:50 5 0 15
      7. 7 Reduta KALISKA 13.11.2019 17:35:21 13.11.2019 17:36:37 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 13.11.2019 17:37:03 13.11.2019 17:38:19 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 13.11.2019 17:38:38 13.11.2019 17:39:53 5 0 15
      10. 10 Daab Witold Karol 13.11.2019 17:40:33 13.11.2019 17:42:01 5 0 15
      11. 11 Perlikowski Wiesław 13.11.2019 17:43:39 13.11.2019 17:44:40 5 0 15
      12. 12 Salamucha Jan 13.11.2019 17:45:18 13.11.2019 17:46:28 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 13.11.2019 17:46:50 13.11.2019 17:48:24 5 0 15
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 13.11.2019 17:48:43 13.11.2019 17:49:59 5 0 15
      15. 15 Walki na Ryglu 13.11.2019 17:50:31 13.11.2019 17:52:11 5 0 15
      16. 16 Barykada Żyrardów 13.11.2019 17:52:48 13.11.2019 17:54:26 5 0 15
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 13.11.2019 17:54:51 13.11.2019 17:57:20 5 0 15
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 13.11.2019 17:58:22 13.11.2019 18:00:17 4 0 12
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 13.11.2019 18:01:08 13.11.2019 18:03:03 5 0 15
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 13.11.2019 18:03:29 13.11.2019 18:04:42 5 0 15
      21. 21 GLORIA VICTIS 13.11.2019 18:09:30 13.11.2019 18:11:00 5 0 15
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 13.11.2019 23:39:28 13.11.2019 23:41:05 5 0 45
      23. 23 Kwatera na Łączce 13.11.2019 23:44:10 13.11.2019 23:45:37 5 0 45
      24. 25 Radomska Maria Joanna 14.11.2019 08:35:29 14.11.2019 08:36:43 5 0 45
      25. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 14.11.2019 08:38:38 14.11.2019 08:40:05 5 0 45
      26. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 14.11.2019 08:41:42 14.11.2019 08:42:33 5 0 45
      27. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 14.11.2019 08:44:51 14.11.2019 08:46:57 4 0 36
      28. 32 Lewandowski Zbigniew 14.11.2019 08:48:20 14.11.2019 08:50:25 5 0 45
      29. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 14.11.2019 08:52:49 14.11.2019 08:53:49 5 0 15
      30. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 14.11.2019 08:55:43 14.11.2019 08:56:42 5 0 15
      31. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 14.11.2019 08:58:13 14.11.2019 08:59:10 5 0 45
      32. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 14.11.2019 10:44:24 14.11.2019 10:45:58 5 0 45
      33. 39 Zdobycie Gęsiówki 15.11.2019 11:03:31 15.11.2019 11:04:48 5 0 45
      34. 118 Akcja "Góral" 30.10.2019 14:05:14 30.10.2019 14:09:50 5 0 45
      35. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 30.10.2019 15:48:02 30.10.2019 15:49:07 1 0 3
      36. 145 Wróbel Stanisław 30.10.2019 16:15:47 30.10.2019 16:18:20 5 0 15
      37. 146 Obwód GARWOLIN 30.10.2019 16:05:25 30.10.2019 16:06:38 5 0 15
      38. 148 Obwód SIEDLCE 30.10.2019 16:06:52 30.10.2019 16:07:57 5 0 15
      39. 149 Obwód SOCHACZEW 30.10.2019 16:18:44 30.10.2019 16:23:16 5 0 15
      40. 150 Obwód GRÓJEC 30.10.2019 15:52:21 30.10.2019 15:54:50 5 0 15
      41. 152 Obwód PUŁTUSK 30.10.2019 16:09:27 30.10.2019 16:14:28 5 0 15
      42. 154 Kusociński Janusz 20.11.2019 08:44:27 20.11.2019 08:48:11 0 0 0

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 20.11.2019 09:23:15 20.11.2019 09:35:25 8 0 48