PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: igna was

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.09.2019 14:59:50)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 30.09.2019 16:00:18 30.09.2019 16:09:30 5 6 9
      2. 2 Antonin 30.09.2019 16:11:02 30.09.2019 16:18:33 5 9 6
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 30.09.2019 16:19:38 30.09.2019 16:20:56 4 6 6
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 30.09.2019 16:22:16 30.09.2019 16:22:46 5 10 5
      5. 5 Dom Akademicki 30.09.2019 16:23:19 30.09.2019 16:23:43 5 10 5
      6. 6 Instytut Radowy 30.09.2019 16:24:21 30.09.2019 16:24:51 5 10 5
      7. 7 Reduta KALISKA 30.09.2019 16:25:10 30.09.2019 16:27:25 5 10 5
      8. 8 Reduta WAWELSKA 30.09.2019 16:27:34 30.09.2019 16:27:59 5 10 5
      9. 9 Zieleniak 30.09.2019 16:28:07 30.09.2019 16:28:32 5 10 5
      10. 10 Daab Witold Karol 30.09.2019 16:28:39 30.09.2019 16:29:24 5 6 9
      11. 11 Perlikowski Wiesław 13.11.2019 15:14:17 13.11.2019 15:14:39 5 10 5
      12. 12 Salamucha Jan 30.09.2019 16:30:21 30.09.2019 16:30:58 4 4 8
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 30.09.2019 16:31:11 30.09.2019 16:31:52 4 6 6
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 30.09.2019 16:32:04 30.09.2019 16:32:39 4 6 6
      15. 15 Walki na Ryglu 30.09.2019 16:32:53 30.09.2019 16:34:27 3 6 3
      16. 16 Barykada Żyrardów 30.09.2019 16:34:41 30.09.2019 16:35:14 5 10 5
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 30.09.2019 16:36:08 30.09.2019 16:36:39 5 10 5
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 13.11.2019 15:16:37 13.11.2019 15:17:05 5 10 5
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 13.11.2019 15:17:31 13.11.2019 15:17:50 5 10 5
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 13.11.2019 15:17:57 13.11.2019 15:18:24 5 10 5
      21. 21 GLORIA VICTIS 13.11.2019 15:18:39 13.11.2019 15:19:26 5 10 5
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 13.11.2019 15:19:35 13.11.2019 15:20:12 5 10 5
      23. 23 Kwatera na Łączce 13.11.2019 15:20:21 13.11.2019 15:20:36 5 10 5
      24. 24 Siedziba Gestapo 13.11.2019 15:20:45 13.11.2019 15:21:33 5 8 7
      25. 25 Radomska Maria Joanna 13.11.2019 15:21:42 13.11.2019 15:22:08 5 10 5
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 13.11.2019 15:22:23 13.11.2019 15:23:48 5 10 5
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 13.11.2019 15:23:58 13.11.2019 15:24:30 5 10 5
      28. 28 Műller Aleksander 13.11.2019 15:24:39 13.11.2019 15:25:03 5 10 5
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 13.11.2019 15:25:53 13.11.2019 15:26:20 4 8 4
      30. 30 Zaorski Andrzej 13.11.2019 15:26:40 13.11.2019 15:26:56 5 10 5
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 13.11.2019 15:27:04 13.11.2019 15:27:23 5 10 5
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 13.11.2019 15:42:23 13.11.2019 15:42:46 5 10 5
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 13.11.2019 15:42:53 13.11.2019 15:43:11 5 10 5
      34. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 13.11.2019 17:20:10 13.11.2019 17:21:03 4 9 3
      35. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 13.11.2019 17:21:33 13.11.2019 17:21:55 5 10 5
      36. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 13.11.2019 17:22:05 13.11.2019 17:22:22 5 10 5
      37. 37 Walki na Towarowej 13.11.2019 17:22:30 13.11.2019 17:22:45 5 10 5
      38. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 13.11.2019 17:23:03 13.11.2019 17:23:28 5 10 5
      39. 39 Zdobycie Gęsiówki 13.11.2019 17:23:36 13.11.2019 17:24:11 5 10 5
      40. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 13.11.2019 17:24:18 13.11.2019 17:24:39 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      2. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      3. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      4. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      5. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      6. Filmowcy Armii Krajowej
      7. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      8. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      9. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      10. Grupa Artyleryjska "Granat”
      11. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      12. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      13. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      14. Reduta BRÓDNOWSKA
      15. Szpitale placówki "Kordian"
      16. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      17. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      18. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      19. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      20. Baza Lotnicza "Łużyce”
      21. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      22. Kompania AK por. "Gryfa”
      23. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      24. Żołnierze Wyklęci
      25. MALI POWSTAŃCY
      26. Akcja oddziału AK "Osjan”
      27. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      28. Reduta ALKAZAR
      29. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      30. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      31. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      32. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      33. Fieldorf Emil gen.
      34. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      35. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      36. Żurowski Antoni płk
      37. Dziesięciu Powieszonych
      38. Obóz NKWD w Rembertowie
      39. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      40. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      41. Cichociemni
      42. Zamach na Kutscherę
      43. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      44. Zdobycie Komendy Policji
      45. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      46. Wybuch transportera ładunków
      47. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      48. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      49. Szare Szeregi
      50. Rodowicz Jan "Anoda”
      51. Herman Władysław
      52. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      53. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      54. Śmigielski Manswet
      55. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      56. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      57. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      58. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      59. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      60. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      61. Batalion AK "Żubr"
      62. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      63. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      64. Sowiecki Trybunał Wojenny
      65. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      66. Kwatera główna NKWD
      67. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      68. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      69. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      70. Więzienie Pawiak
      71. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      72. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      73. Dom Janka Bytnara
      74. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      75. Baczyński Krzysztof Kamil
      76. Dom profesorów
      77. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      78. Akcja "Góral"
      79. Obrona Pałacyku Michla
      80. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      81. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      82. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      83. Pilecki Witold rtm.
      84. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      85. Veli bej Jedigar
      86. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      87. Fedorońko - Rodzina
      88. Leski Kazimierz
      89. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      90. Baszmakow Wiktor
      91. Szirtładze Irena
      92. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      93. Jankowski Stanisław
      94. Kopiec Powstania Warszawskiego
      95. Pomnik Powstania Warszawskiego
      96. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      97. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      98. Reduta KRÓLEWSKA 16
      99. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      100. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      101. Szare Szeregi
      102. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      103. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      104. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      105. Wróbel Stanisław
      106. Obwód GARWOLIN
      107. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      108. Obwód SIEDLCE
      109. Obwód SOCHACZEW
      110. Obwód GRÓJEC
      111. Obwód WĘGRÓW
      112. Obwód PUŁTUSK
      113. Ośrodek GABKA - OSA
      114. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik