PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: SlukaS

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:21:11)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:13:13)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 23.10.2019 07:33:26 23.10.2019 07:45:25 5 0 15
      2. 2 Antonin 11.11.2019 16:42:36 11.11.2019 16:42:51 1 0 3
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 11.11.2019 16:42:57 11.11.2019 16:43:12 1 0 3
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 11.11.2019 16:43:23 11.11.2019 16:43:41 3 0 9
      5. 5 Dom Akademicki 11.11.2019 16:43:47 11.11.2019 16:43:59 2 0 6
      6. 7 Reduta KALISKA 23.10.2019 07:46:17 23.10.2019 07:54:53 4 0 12
      7. 10 Daab Witold Karol 11.11.2019 16:47:34 11.11.2019 16:47:45 1 0 3
      8. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 23.10.2019 07:55:24 23.10.2019 08:01:07 5 0 15
      9. 17 Batalion AK "Miotła" 11.11.2019 16:47:53 11.11.2019 16:48:08 1 0 3
      10. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 11.11.2019 16:48:36 11.11.2019 16:48:46 3 0 9
      11. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 11.11.2019 16:48:18 11.11.2019 16:48:30 3 0 9
      12. 21 GLORIA VICTIS 11.11.2019 16:50:14 11.11.2019 16:50:26 3 0 9
      13. 22 Grobowiec dowódców AK 11.11.2019 16:49:56 11.11.2019 16:50:05 2 0 6
      14. 24 Siedziba Gestapo 11.11.2019 16:49:38 11.11.2019 16:49:49 3 0 9
      15. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 11.11.2019 16:46:42 11.11.2019 16:46:54 2 0 6
      16. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 11.11.2019 16:49:23 11.11.2019 16:49:33 1 0 3
      17. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 11.11.2019 16:49:07 11.11.2019 16:49:18 1 0 3
      18. 30 Zaorski Andrzej 11.11.2019 16:48:52 11.11.2019 16:49:01 3 0 9
      19. 32 Lewandowski Zbigniew 11.11.2019 16:41:44 11.11.2019 16:41:57 1 0 3
      20. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 11.11.2019 16:42:06 11.11.2019 16:42:23 0 0 0
      21. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 23.10.2019 08:01:21 23.10.2019 08:09:02 5 0 15
      22. 81 Cichociemni 11.11.2019 16:54:29 11.11.2019 16:54:45 2 0 6
      23. 82 Zamach na Kutscherę 11.11.2019 16:54:48 11.11.2019 16:54:59 1 0 3
      24. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 11.11.2019 16:55:03 11.11.2019 16:55:12 3 0 9
      25. 84 Zdobycie Komendy Policji 11.11.2019 16:55:16 11.11.2019 16:55:26 3 0 9
      26. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 11.11.2019 16:55:30 11.11.2019 16:55:40 1 0 3
      27. 86 Wybuch transportera ładunków 11.11.2019 16:55:43 11.11.2019 16:55:54 2 0 6
      28. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 11.11.2019 16:55:57 11.11.2019 16:56:07 3 0 9
      29. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 11.11.2019 16:56:10 11.11.2019 16:56:22 2 0 6
      30. 89 Szare Szeregi 11.11.2019 16:56:26 11.11.2019 16:56:37 2 0 6
      31. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 11.11.2019 16:56:40 11.11.2019 16:56:54 2 0 6
      32. 91 Herman Władysław 11.11.2019 16:59:19 11.11.2019 16:59:30 3 0 9
      33. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 11.11.2019 16:59:33 11.11.2019 16:59:44 2 0 6
      34. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 11.11.2019 16:59:48 11.11.2019 17:00:00 2 0 6
      35. 94 Śmigielski Manswet 11.11.2019 17:00:04 11.11.2019 17:00:14 1 0 3
      36. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 28.11.2019 10:31:22 28.11.2019 10:32:02 5 11 4
      37. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 11.11.2019 17:00:32 11.11.2019 17:01:01 5 10 5
      38. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 11.11.2019 17:01:07 11.11.2019 17:01:23 5 10 5
      39. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 11.11.2019 16:40:59 11.11.2019 16:41:12 2 0 6
      40. 127 Fedorońko - Rodzina 23.10.2019 07:23:13 23.10.2019 07:32:14 5 0 15
      41. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 11.11.2019 16:41:24 11.11.2019 16:41:34 0 0 0
      42. 141 Szare Szeregi 11.11.2019 16:39:45 11.11.2019 16:40:33 2 0 6
      43. 151 Obwód WĘGRÓW 11.11.2019 16:45:35 11.11.2019 16:45:47 0 0 0
      44. 152 Obwód PUŁTUSK 11.11.2019 16:40:44 11.11.2019 16:40:54 1 0 3

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Instytut Radowy
      2. Reduta WAWELSKA
      3. Zieleniak
      4. Perlikowski Wiesław
      5. Salamucha Jan
      6. Reduta BANK POLSKI
      7. Walki na Ryglu
      8. Barykada Żyrardów
      9. Pułk AK "Baszta"
      10. Kwatera na Łączce
      11. Radomska Maria Joanna
      12. Műller Aleksander
      13. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      14. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      15. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      16. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      17. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      18. Walki na Towarowej
      19. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      20. Zdobycie Gęsiówki
      21. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      22. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      23. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      24. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      25. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      26. Filmowcy Armii Krajowej
      27. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      28. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      29. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      30. Grupa Artyleryjska "Granat”
      31. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      32. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      33. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      34. Reduta BRÓDNOWSKA
      35. Szpitale placówki "Kordian"
      36. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      37. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      38. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      39. Baza Lotnicza "Łużyce”
      40. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      41. Kompania AK por. "Gryfa”
      42. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      43. Żołnierze Wyklęci
      44. MALI POWSTAŃCY
      45. Akcja oddziału AK "Osjan”
      46. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      47. Reduta ALKAZAR
      48. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      49. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      50. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      51. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      52. Fieldorf Emil gen.
      53. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      54. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      55. Żurowski Antoni płk
      56. Dziesięciu Powieszonych
      57. Obóz NKWD w Rembertowie
      58. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      59. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      60. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      61. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      62. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      63. Batalion AK "Żubr"
      64. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      65. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      66. Sowiecki Trybunał Wojenny
      67. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      68. Kwatera główna NKWD
      69. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      70. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      71. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      72. Więzienie Pawiak
      73. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      74. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      75. Dom Janka Bytnara
      76. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      77. Baczyński Krzysztof Kamil
      78. Dom profesorów
      79. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      80. Akcja "Góral"
      81. Obrona Pałacyku Michla
      82. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      83. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      84. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      85. Pilecki Witold rtm.
      86. Veli bej Jedigar
      87. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      88. Leski Kazimierz
      89. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      90. Baszmakow Wiktor
      91. Szirtładze Irena
      92. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      93. Jankowski Stanisław
      94. Kopiec Powstania Warszawskiego
      95. Pomnik Powstania Warszawskiego
      96. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      97. Reduta KRÓLEWSKA 16
      98. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      99. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      100. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      101. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      102. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      103. Wróbel Stanisław
      104. Obwód GARWOLIN
      105. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      106. Obwód SIEDLCE
      107. Obwód SOCHACZEW
      108. Obwód GRÓJEC
      109. Ośrodek GABKA - OSA
      110. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik