PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Skowron

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (25.10.2019 18:16:41)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (06.11.2019 09:21:35)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 09:23:46)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (24.11.2019 07:44:16)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (06.11.2019 09:21:58)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 11 Perlikowski Wiesław 06.11.2019 09:56:15 06.11.2019 10:00:38 5 0 15
      2. 12 Salamucha Jan 06.11.2019 10:47:32 06.11.2019 10:51:31 5 0 15
      3. 18 Pułk AK "Baszta" 14.11.2019 14:16:35 14.11.2019 14:16:47 1 0 3
      4. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 14.11.2019 14:15:26 14.11.2019 14:15:37 0 0 0
      5. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 14.11.2019 18:59:33 14.11.2019 18:59:42 2 0 6
      6. 28 Műller Aleksander 14.11.2019 14:16:52 14.11.2019 14:17:00 0 0 0
      7. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 14.11.2019 18:59:21 14.11.2019 18:59:29 2 0 6
      8. 37 Walki na Towarowej 14.11.2019 14:14:50 14.11.2019 14:14:58 3 0 9
      9. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 14.11.2019 19:01:31 14.11.2019 19:01:39 2 0 6
      10. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 14.11.2019 14:15:44 14.11.2019 14:15:54 1 0 3
      11. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 09.11.2019 10:09:21 09.11.2019 10:15:10 5 0 15
      12. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 09.11.2019 10:02:38 09.11.2019 10:07:15 5 0 15
      13. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 09.11.2019 09:58:58 09.11.2019 10:02:01 5 0 15
      14. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 06.11.2019 10:15:40 06.11.2019 10:21:10 4 0 12
      15. 55 Szpitale placówki "Kordian" 14.11.2019 14:14:02 14.11.2019 14:14:11 0 0 0
      16. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 09.11.2019 10:15:47 09.11.2019 10:18:59 5 0 15
      17. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 14.11.2019 14:13:14 14.11.2019 14:13:25 2 0 6
      18. 64 Żołnierze Wyklęci 14.11.2019 14:17:05 14.11.2019 14:17:13 0 0 0
      19. 76 Żurowski Antoni płk 06.11.2019 10:26:25 06.11.2019 10:32:57 5 2 13
      20. 77 Dziesięciu Powieszonych 14.11.2019 14:17:50 14.11.2019 14:17:59 1 0 3
      21. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 14.11.2019 14:17:36 14.11.2019 14:17:44 2 0 6
      22. 81 Cichociemni 14.11.2019 18:59:47 14.11.2019 18:59:55 1 0 3
      23. 82 Zamach na Kutscherę 14.11.2019 19:00:12 14.11.2019 19:00:20 2 0 6
      24. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 14.11.2019 14:15:59 14.11.2019 14:16:17 1 0 3
      25. 86 Wybuch transportera ładunków 14.11.2019 14:16:22 14.11.2019 14:16:30 2 0 6
      26. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 06.11.2019 09:45:47 06.11.2019 09:55:10 4 2 10
      27. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 09.11.2019 09:53:40 09.11.2019 09:56:56 5 0 15
      28. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 14.11.2019 14:12:16 14.11.2019 14:12:27 0 0 0
      29. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 14.11.2019 14:14:16 14.11.2019 14:14:26 2 0 6
      30. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 09.11.2019 10:19:59 09.11.2019 10:27:13 4 0 12
      31. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 14.11.2019 14:17:18 14.11.2019 14:17:26 1 0 3
      32. 107 Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 14.11.2019 14:13:32 14.11.2019 14:13:44 0 0 0
      33. 108 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej 14.11.2019 14:13:48 14.11.2019 14:13:57 3 0 9
      34. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 14.11.2019 14:15:03 14.11.2019 14:15:11 3 0 9
      35. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 14.11.2019 19:00:39 14.11.2019 19:00:48 2 0 6
      36. 116 Dom profesorów 14.11.2019 18:59:07 14.11.2019 18:59:16 3 0 9
      37. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 14.11.2019 19:00:26 14.11.2019 19:00:35 3 0 9
      38. 127 Fedorońko - Rodzina 06.11.2019 10:35:56 06.11.2019 10:42:18 5 0 15
      39. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 14.11.2019 18:59:59 14.11.2019 19:00:07 4 0 12
      40. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 14.11.2019 14:14:36 14.11.2019 14:14:45 1 0 3
      41. 141 Szare Szeregi 14.11.2019 14:12:53 14.11.2019 14:13:08 1 0 3
      42. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 14.11.2019 14:12:38 14.11.2019 14:12:48 4 0 12
      43. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 14.11.2019 14:11:58 14.11.2019 14:12:10 0 0 0

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Walki o Uniwersytet Warszawski
      23. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      24. Zaorski Andrzej
      25. Lewandowski Zbigniew
      26. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      27. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      28. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      29. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      30. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      31. Zdobycie Gęsiówki
      32. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      33. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      34. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      35. Filmowcy Armii Krajowej
      36. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      37. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      38. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      39. Grupa Artyleryjska "Granat”
      40. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      41. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      42. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      43. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      44. Baza Lotnicza "Łużyce”
      45. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      46. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      47. MALI POWSTAŃCY
      48. Akcja oddziału AK "Osjan”
      49. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      50. Reduta ALKAZAR
      51. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      52. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      53. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      54. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      55. Fieldorf Emil gen.
      56. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      57. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      58. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      59. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      60. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      61. Zdobycie Komendy Policji
      62. Szare Szeregi
      63. Rodowicz Jan "Anoda”
      64. Herman Władysław
      65. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      66. Śmigielski Manswet
      67. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      68. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      69. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      70. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      71. Batalion AK "Żubr"
      72. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      73. Sowiecki Trybunał Wojenny
      74. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      75. Kwatera główna NKWD
      76. Więzienie Pawiak
      77. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      78. Dom Janka Bytnara
      79. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      80. Baczyński Krzysztof Kamil
      81. Akcja "Góral"
      82. Obrona Pałacyku Michla
      83. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      84. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      85. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      86. Pilecki Witold rtm.
      87. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      88. Veli bej Jedigar
      89. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      90. Leski Kazimierz
      91. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      92. Baszmakow Wiktor
      93. Szirtładze Irena
      94. Jankowski Stanisław
      95. Kopiec Powstania Warszawskiego
      96. Pomnik Powstania Warszawskiego
      97. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      98. Reduta KRÓLEWSKA 16
      99. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      100. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      101. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      102. Wróbel Stanisław
      103. Obwód GARWOLIN
      104. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      105. Obwód SIEDLCE
      106. Obwód SOCHACZEW
      107. Obwód GRÓJEC
      108. Obwód WĘGRÓW
      109. Obwód PUŁTUSK
      110. Ośrodek GABKA - OSA
      111. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik