PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: K00023

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (26.09.2019 17:35:36)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (26.09.2019 18:15:34)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (26.09.2019 18:16:28)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (26.09.2019 18:16:48)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (26.09.2019 18:17:34)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (26.09.2019 18:18:57)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 26.09.2019 18:45:19 26.09.2019 18:49:13 2 2 4
      2. 2 Antonin 28.09.2019 17:55:26 28.09.2019 18:01:44 1 2 1
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 25.10.2019 18:57:06 25.10.2019 19:01:07 4 2 10
      4. 5 Dom Akademicki 28.09.2019 18:03:36 28.09.2019 18:09:45 3 0 9
      5. 6 Instytut Radowy 25.10.2019 19:01:33 25.10.2019 19:04:54 2 3 3
      6. 7 Reduta KALISKA 26.10.2019 18:12:50 26.10.2019 18:14:40 5 8 7
      7. 9 Zieleniak 27.09.2019 19:28:24 27.09.2019 19:31:51 2 2 4
      8. 10 Daab Witold Karol 29.09.2019 11:49:03 29.09.2019 11:52:00 4 0 12
      9. 15 Walki na Ryglu 10.11.2019 16:00:46 10.11.2019 16:02:36 5 4 11
      10. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 29.09.2019 11:37:06 29.09.2019 11:46:25 5 0 15
      11. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 22.10.2019 17:09:46 22.10.2019 17:12:57 3 1 8
      12. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 25.10.2019 19:32:17 25.10.2019 19:32:59 5 10 5
      13. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.09.2019 19:34:45 27.09.2019 19:40:08 4 3 9
      14. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 29.09.2019 11:53:23 29.09.2019 11:57:25 3 1 8
      15. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 28.10.2019 19:50:22 28.10.2019 19:52:57 4 0 12
      16. 55 Szpitale placówki "Kordian" 10.11.2019 15:52:51 10.11.2019 15:57:37 4 4 8
      17. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 28.10.2019 19:47:20 28.10.2019 19:49:43 5 0 15
      18. 64 Żołnierze Wyklęci 25.10.2019 18:51:34 25.10.2019 18:56:47 3 2 7
      19. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 26.10.2019 18:05:56 26.10.2019 18:08:21 5 10 5
      20. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 26.10.2019 18:02:41 26.10.2019 18:04:51 5 7 8
      21. 76 Żurowski Antoni płk 04.11.2019 20:37:27 04.11.2019 20:39:08 5 6 9
      22. 77 Dziesięciu Powieszonych 04.11.2019 20:30:37 04.11.2019 20:33:33 5 6 9
      23. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 04.11.2019 20:27:12 04.11.2019 20:30:10 4 5 7
      24. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 04.11.2019 20:34:25 04.11.2019 20:36:44 5 10 5
      25. 81 Cichociemni 26.10.2019 18:15:48 26.10.2019 18:18:41 5 8 7
      26. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 27.09.2019 19:25:11 27.09.2019 19:27:42 3 1 8
      27. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 25.10.2019 18:43:03 25.10.2019 18:50:32 3 4 5
      28. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 05.11.2019 19:49:29 05.11.2019 19:53:16 5 8 7
      29. 116 Dom profesorów 23.10.2019 18:44:43 23.10.2019 18:48:27 5 1 14
      30. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 05.11.2019 19:54:19 05.11.2019 19:57:18 4 9 3
      31. 118 Akcja "Góral" 23.10.2019 18:53:26 23.10.2019 18:58:48 4 1 11
      32. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 11.11.2019 18:31:54 11.11.2019 18:35:39 5 6 9
      33. 127 Fedorońko - Rodzina 23.10.2019 18:49:18 23.10.2019 18:52:12 5 0 15
      34. 131 Szirtładze Irena 26.10.2019 17:58:11 26.10.2019 18:00:43 5 2 13
      35. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 22.10.2019 17:03:15 22.10.2019 17:07:31 2 3 3
      36. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 04.12.2019 15:04:07 04.12.2019 15:08:59 4 3 9
      37. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 04.12.2019 15:09:29 04.12.2019 15:12:27 4 4 8
      38. 145 Wróbel Stanisław 04.12.2019 14:54:22 04.12.2019 14:59:34 5 4 11
      39. 146 Obwód GARWOLIN 26.10.2019 18:09:10 26.10.2019 18:12:03 4 8 4
      40. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 11.11.2019 18:42:17 11.11.2019 18:43:16 4 0 12
      41. 148 Obwód SIEDLCE 26.09.2019 20:18:58 26.09.2019 20:24:52 3 3 6
      42. 149 Obwód SOCHACZEW 25.10.2019 19:31:01 25.10.2019 19:31:58 5 8 7
      43. 150 Obwód GRÓJEC 10.11.2019 16:06:06 10.11.2019 16:07:22 5 6 9
      44. 151 Obwód WĘGRÓW 23.10.2019 19:06:43 23.10.2019 19:11:42 3 2 7
      45. 152 Obwód PUŁTUSK 11.11.2019 18:37:43 11.11.2019 18:41:45 4 4 8
      46. 153 Ośrodek GABKA - OSA 25.10.2019 19:27:20 25.10.2019 19:28:31 5 7 8
      47. 154 Kusociński Janusz 25.10.2019 19:23:56 25.10.2019 19:26:51 3 3 6

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      2. Reduta WAWELSKA
      3. Perlikowski Wiesław
      4. Salamucha Jan
      5. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      6. Reduta BANK POLSKI
      7. Barykada Żyrardów
      8. Batalion AK "Miotła"
      9. Pułk AK "Baszta"
      10. Zgrupowanie AK "Gurt"
      11. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      12. GLORIA VICTIS
      13. Grobowiec dowódców AK
      14. Kwatera na Łączce
      15. Siedziba Gestapo
      16. Radomska Maria Joanna
      17. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      18. Műller Aleksander
      19. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      20. Zaorski Andrzej
      21. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      22. Lewandowski Zbigniew
      23. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      24. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      25. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      26. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      27. Walki na Towarowej
      28. Zdobycie Gęsiówki
      29. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      30. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      31. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      32. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      33. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      34. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      35. Filmowcy Armii Krajowej
      36. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      37. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      38. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      39. Reduta BRÓDNOWSKA
      40. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      41. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      42. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      43. Baza Lotnicza "Łużyce”
      44. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      45. Kompania AK por. "Gryfa”
      46. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      47. MALI POWSTAŃCY
      48. Akcja oddziału AK "Osjan”
      49. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      50. Reduta ALKAZAR
      51. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      52. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      53. Fieldorf Emil gen.
      54. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      55. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      56. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      57. Zamach na Kutscherę
      58. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      59. Zdobycie Komendy Policji
      60. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      61. Wybuch transportera ładunków
      62. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      63. Szare Szeregi
      64. Rodowicz Jan "Anoda”
      65. Herman Władysław
      66. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      67. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      68. Śmigielski Manswet
      69. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      70. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      71. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      72. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      73. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      74. Batalion AK "Żubr"
      75. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      76. Sowiecki Trybunał Wojenny
      77. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      78. Kwatera główna NKWD
      79. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      80. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      81. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      82. Więzienie Pawiak
      83. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      84. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      85. Dom Janka Bytnara
      86. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      87. Baczyński Krzysztof Kamil
      88. Obrona Pałacyku Michla
      89. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      90. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      91. Pilecki Witold rtm.
      92. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      93. Veli bej Jedigar
      94. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      95. Leski Kazimierz
      96. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      97. Baszmakow Wiktor
      98. Jankowski Stanisław
      99. Kopiec Powstania Warszawskiego
      100. Pomnik Powstania Warszawskiego
      101. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      102. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      103. Reduta KRÓLEWSKA 16
      104. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      105. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      106. Szare Szeregi
      107. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 28.09.2019 18:12:17 28.09.2019 19:43:28 14 8 68
      2. 25.10.2019 19:08:01 25.10.2019 19:22:16 13 17 44

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 22.11.2019 18:05:22 22.11.2019 18:19:06 23 18 102
      2. 11.11.2019 18:16:31 11.11.2019 18:29:59 19 13 88
      3. 22.10.2019 16:24:41 22.10.2019 17:01:03 16 7 82
      4. 26.09.2019 18:50:10 26.09.2019 19:11:29 13 5 68