Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: K00023

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (26.09.2019 17:35:36)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (26.09.2019 18:15:34)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (26.09.2019 18:16:28)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (26.09.2019 18:16:48)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (26.09.2019 18:17:34)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (26.09.2019 18:18:57)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 26.09.2019 18:45:19 26.09.2019 18:49:13 2 2 4
      2. 2 Antonin 28.09.2019 17:55:26 28.09.2019 18:01:44 1 2 1
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 25.10.2019 18:57:06 25.10.2019 19:01:07 4 2 10
      4. 5 Dom Akademicki 28.09.2019 18:03:36 28.09.2019 18:09:45 3 0 9
      5. 6 Instytut Radowy 25.10.2019 19:01:33 25.10.2019 19:04:54 2 3 3
      6. 7 Reduta KALISKA 26.10.2019 18:12:50 26.10.2019 18:14:40 5 8 7
      7. 9 Zieleniak 27.09.2019 19:28:24 27.09.2019 19:31:51 2 2 4
      8. 10 Daab Witold Karol 29.09.2019 11:49:03 29.09.2019 11:52:00 4 0 12
      9. 15 Walki na Ryglu 10.11.2019 16:00:46 10.11.2019 16:02:36 5 4 11
      10. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 29.09.2019 11:37:06 29.09.2019 11:46:25 5 0 15
      11. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 22.10.2019 17:09:46 22.10.2019 17:12:57 3 1 8
      12. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 25.10.2019 19:32:17 25.10.2019 19:32:59 5 10 5
      13. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.09.2019 19:34:45 27.09.2019 19:40:08 4 3 9
      14. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 29.09.2019 11:53:23 29.09.2019 11:57:25 3 1 8
      15. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 28.10.2019 19:50:22 28.10.2019 19:52:57 4 0 12
      16. 55 Szpitale placówki "Kordian" 10.11.2019 15:52:51 10.11.2019 15:57:37 4 4 8
      17. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 28.10.2019 19:47:20 28.10.2019 19:49:43 5 0 15
      18. 64 Żołnierze Wyklęci 25.10.2019 18:51:34 25.10.2019 18:56:47 3 2 7
      19. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 26.10.2019 18:05:56 26.10.2019 18:08:21 5 10 5
      20. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 26.10.2019 18:02:41 26.10.2019 18:04:51 5 7 8
      21. 76 Żurowski Antoni płk 04.11.2019 20:37:27 04.11.2019 20:39:08 5 6 9
      22. 77 Dziesięciu Powieszonych 04.11.2019 20:30:37 04.11.2019 20:33:33 5 6 9
      23. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 04.11.2019 20:27:12 04.11.2019 20:30:10 4 5 7
      24. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 04.11.2019 20:34:25 04.11.2019 20:36:44 5 10 5
      25. 81 Cichociemni 26.10.2019 18:15:48 26.10.2019 18:18:41 5 8 7
      26. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 27.09.2019 19:25:11 27.09.2019 19:27:42 3 1 8
      27. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 25.10.2019 18:43:03 25.10.2019 18:50:32 3 4 5
      28. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 05.11.2019 19:49:29 05.11.2019 19:53:16 5 8 7
      29. 116 Dom profesorów 23.10.2019 18:44:43 23.10.2019 18:48:27 5 1 14
      30. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 05.11.2019 19:54:19 05.11.2019 19:57:18 4 9 3
      31. 118 Akcja "Góral" 23.10.2019 18:53:26 23.10.2019 18:58:48 4 1 11
      32. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 11.11.2019 18:31:54 11.11.2019 18:35:39 5 6 9
      33. 127 Fedorońko - Rodzina 23.10.2019 18:49:18 23.10.2019 18:52:12 5 0 15
      34. 131 Szirtładze Irena 26.10.2019 17:58:11 26.10.2019 18:00:43 5 2 13
      35. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 22.10.2019 17:03:15 22.10.2019 17:07:31 2 3 3
      36. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 04.12.2019 15:04:07 04.12.2019 15:08:59 4 3 9
      37. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 04.12.2019 15:09:29 04.12.2019 15:12:27 4 4 8
      38. 145 Wróbel Stanisław 04.12.2019 14:54:22 04.12.2019 14:59:34 5 4 11
      39. 146 Obwód GARWOLIN 26.10.2019 18:09:10 26.10.2019 18:12:03 4 8 4
      40. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 11.11.2019 18:42:17 11.11.2019 18:43:16 4 0 12
      41. 148 Obwód SIEDLCE 26.09.2019 20:18:58 26.09.2019 20:24:52 3 3 6
      42. 149 Obwód SOCHACZEW 25.10.2019 19:31:01 25.10.2019 19:31:58 5 8 7
      43. 150 Obwód GRÓJEC 10.11.2019 16:06:06 10.11.2019 16:07:22 5 6 9
      44. 151 Obwód WĘGRÓW 23.10.2019 19:06:43 23.10.2019 19:11:42 3 2 7
      45. 152 Obwód PUŁTUSK 11.11.2019 18:37:43 11.11.2019 18:41:45 4 4 8
      46. 153 Ośrodek GABKA - OSA 25.10.2019 19:27:20 25.10.2019 19:28:31 5 7 8
      47. 154 Kusociński Janusz 25.10.2019 19:23:56 25.10.2019 19:26:51 3 3 6

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 28.09.2019 18:12:17 28.09.2019 19:43:28 14 8 68
      2. 25.10.2019 19:08:01 25.10.2019 19:22:16 13 17 44

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 22.11.2019 18:05:22 22.11.2019 18:19:06 23 18 102
      2. 11.11.2019 18:16:31 11.11.2019 18:29:59 19 13 88
      3. 22.10.2019 16:24:41 22.10.2019 17:01:03 16 7 82
      4. 26.09.2019 18:50:10 26.09.2019 19:11:29 13 5 68