PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Painful

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:20:34)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:12:26)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (27.11.2019 08:35:22)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 27.11.2019 08:58:09 27.11.2019 08:58:25 2 0 6
      2. 2 Antonin 27.11.2019 08:57:26 27.11.2019 08:58:00 2 0 6
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 27.11.2019 08:58:35 27.11.2019 08:58:52 2 0 6
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 27.11.2019 08:59:02 27.11.2019 08:59:17 0 0 0
      5. 5 Dom Akademicki 27.11.2019 08:59:26 27.11.2019 08:59:42 2 0 6
      6. 6 Instytut Radowy 27.11.2019 08:59:55 27.11.2019 09:00:16 2 0 6
      7. 7 Reduta KALISKA 27.11.2019 09:00:29 27.11.2019 09:00:50 1 0 3
      8. 8 Reduta WAWELSKA 27.11.2019 09:00:59 27.11.2019 09:03:04 2 0 6
      9. 9 Zieleniak 27.11.2019 09:03:16 27.11.2019 09:03:26 3 0 9
      10. 10 Daab Witold Karol 23.10.2019 07:48:23 23.10.2019 07:50:06 5 3 12
      11. 11 Perlikowski Wiesław 27.11.2019 09:04:01 27.11.2019 09:04:14 2 0 6
      12. 12 Salamucha Jan 27.11.2019 09:04:20 27.11.2019 09:04:42 1 0 3
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 27.11.2019 09:05:07 27.11.2019 09:05:17 2 0 6
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 27.11.2019 09:05:30 27.11.2019 09:05:43 2 0 6
      15. 15 Walki na Ryglu 27.11.2019 09:05:53 27.11.2019 09:06:15 1 0 3
      16. 16 Barykada Żyrardów 27.11.2019 09:06:24 27.11.2019 09:06:36 3 0 9
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 27.11.2019 09:07:13 27.11.2019 09:07:27 1 0 3
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 27.11.2019 09:08:49 27.11.2019 09:09:04 3 0 9
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 27.11.2019 09:09:18 27.11.2019 09:09:26 2 0 6
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 27.11.2019 09:09:38 27.11.2019 09:09:48 1 0 3
      21. 21 GLORIA VICTIS 27.11.2019 09:09:59 27.11.2019 09:10:14 4 0 12
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 27.11.2019 09:10:26 27.11.2019 09:10:36 3 0 9
      23. 23 Kwatera na Łączce 27.11.2019 09:10:58 27.11.2019 09:11:07 2 0 6
      24. 24 Siedziba Gestapo 27.11.2019 09:11:14 27.11.2019 09:11:28 3 0 9
      25. 25 Radomska Maria Joanna 27.11.2019 09:11:37 27.11.2019 09:11:48 2 0 6
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 27.11.2019 09:11:54 27.11.2019 09:12:04 2 0 6
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 27.11.2019 09:12:11 27.11.2019 09:12:20 2 0 6
      28. 28 Műller Aleksander 27.11.2019 09:12:27 27.11.2019 09:12:39 0 0 0
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 27.11.2019 09:12:50 27.11.2019 09:13:01 3 0 9
      30. 30 Zaorski Andrzej 27.11.2019 09:13:12 27.11.2019 09:13:23 1 0 3
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 27.11.2019 09:13:48 27.11.2019 09:14:02 3 0 9
      32. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 23.10.2019 07:41:34 23.10.2019 07:44:45 5 6 9
      33. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 23.10.2019 07:35:40 23.10.2019 07:41:09 5 0 15
      34. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 23.10.2019 07:28:25 23.10.2019 07:35:01 4 0 12
      35. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 27.11.2019 08:46:14 27.11.2019 08:50:38 5 1 14
      36. 133 Jankowski Stanisław 23.10.2019 07:45:43 23.10.2019 07:48:06 5 0 15
      37. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 23.10.2019 08:04:13 23.10.2019 08:06:40 3 1 8
      38. 145 Wróbel Stanisław 23.10.2019 08:00:55 23.10.2019 08:03:48 2 0 6
      39. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 23.10.2019 07:57:38 23.10.2019 08:00:18 5 5 10

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Lewandowski Zbigniew
      2. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      3. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      4. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      5. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      6. Walki na Towarowej
      7. Zdobycie Gęsiówki
      8. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      9. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      10. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      11. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      12. Filmowcy Armii Krajowej
      13. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      14. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      15. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      16. Grupa Artyleryjska "Granat”
      17. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      18. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      19. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      20. Reduta BRÓDNOWSKA
      21. Szpitale placówki "Kordian"
      22. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      23. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      24. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      25. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      26. Baza Lotnicza "Łużyce”
      27. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      28. Kompania AK por. "Gryfa”
      29. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      30. Żołnierze Wyklęci
      31. MALI POWSTAŃCY
      32. Akcja oddziału AK "Osjan”
      33. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      34. Reduta ALKAZAR
      35. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      36. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      37. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      38. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      39. Fieldorf Emil gen.
      40. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      41. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      42. Żurowski Antoni płk
      43. Dziesięciu Powieszonych
      44. Obóz NKWD w Rembertowie
      45. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      46. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      47. Cichociemni
      48. Zamach na Kutscherę
      49. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      50. Zdobycie Komendy Policji
      51. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      52. Wybuch transportera ładunków
      53. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      54. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      55. Szare Szeregi
      56. Rodowicz Jan "Anoda”
      57. Herman Władysław
      58. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      59. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      60. Śmigielski Manswet
      61. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      62. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      63. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      64. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      65. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      66. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      67. Batalion AK "Żubr"
      68. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      69. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      70. Sowiecki Trybunał Wojenny
      71. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      72. Kwatera główna NKWD
      73. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      74. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      75. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      76. Więzienie Pawiak
      77. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      78. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      79. Dom Janka Bytnara
      80. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      81. Baczyński Krzysztof Kamil
      82. Dom profesorów
      83. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      84. Akcja "Góral"
      85. Obrona Pałacyku Michla
      86. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      87. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      88. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      89. Pilecki Witold rtm.
      90. Veli bej Jedigar
      91. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      92. Fedorońko - Rodzina
      93. Leski Kazimierz
      94. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      95. Baszmakow Wiktor
      96. Szirtładze Irena
      97. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      98. Kopiec Powstania Warszawskiego
      99. Pomnik Powstania Warszawskiego
      100. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      101. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      102. Reduta KRÓLEWSKA 16
      103. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      104. Szare Szeregi
      105. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      106. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      107. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      108. Obwód GARWOLIN
      109. Obwód SIEDLCE
      110. Obwód SOCHACZEW
      111. Obwód GRÓJEC
      112. Obwód WĘGRÓW
      113. Obwód PUŁTUSK
      114. Ośrodek GABKA - OSA
      115. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik