PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Urman

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.12.2019 13:16:27)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (14.01.2020 20:31:56)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (14.01.2020 20:33:00)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (14.01.2020 20:34:13)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 29.12.2019 21:53:20 29.12.2019 21:54:02 1 0 3
      2. 10 Daab Witold Karol 29.12.2019 15:50:32 29.12.2019 15:52:05 5 0 15
      3. 12 Salamucha Jan 29.12.2019 15:31:54 29.12.2019 15:33:38 5 0 15
      4. 14 Reduta BANK POLSKI 29.12.2019 16:07:14 29.12.2019 16:08:21 5 0 15
      5. 15 Walki na Ryglu 29.12.2019 16:11:41 29.12.2019 16:16:36 5 0 15
      6. 16 Barykada Żyrardów 29.12.2019 16:08:28 29.12.2019 16:10:23 5 0 15
      7. 18 Pułk AK "Baszta" 29.12.2019 15:26:23 29.12.2019 15:27:46 4 0 12
      8. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 29.12.2019 15:21:41 29.12.2019 15:22:58 5 0 15
      9. 23 Kwatera na Łączce 29.12.2019 15:29:28 29.12.2019 15:30:53 5 0 15
      10. 28 Műller Aleksander 29.12.2019 15:27:55 29.12.2019 15:29:22 5 0 15
      11. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 29.12.2019 15:54:43 29.12.2019 15:56:02 5 0 15
      12. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 29.12.2019 15:52:11 29.12.2019 15:53:16 5 0 15
      13. 39 Zdobycie Gęsiówki 29.12.2019 15:53:25 29.12.2019 15:54:38 5 0 15
      14. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 29.12.2019 15:58:52 29.12.2019 16:00:05 5 0 15
      15. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 29.12.2019 15:15:40 29.12.2019 15:18:13 5 0 15
      16. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 29.12.2019 15:10:59 29.12.2019 15:12:31 5 0 15
      17. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 29.12.2019 14:55:49 29.12.2019 14:58:06 5 0 15
      18. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 29.12.2019 15:02:36 29.12.2019 15:03:49 5 0 15
      19. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 29.12.2019 14:46:49 29.12.2019 14:54:45 5 0 15
      20. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 29.12.2019 15:42:00 29.12.2019 15:43:19 5 0 15
      21. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 29.12.2019 15:12:41 29.12.2019 15:14:03 5 0 15
      22. 64 Żołnierze Wyklęci 29.12.2019 15:14:12 29.12.2019 15:15:13 5 0 15
      23. 65 MALI POWSTAŃCY 29.12.2019 14:59:10 29.12.2019 15:00:30 5 0 15
      24. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 29.12.2019 15:03:57 29.12.2019 15:05:17 5 0 15
      25. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 29.12.2019 15:06:08 29.12.2019 15:08:06 5 0 15
      26. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 29.12.2019 15:46:08 29.12.2019 15:47:49 5 0 15
      27. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 29.12.2019 16:04:19 29.12.2019 16:05:31 4 0 12
      28. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 29.12.2019 15:44:29 29.12.2019 15:46:02 5 0 15
      29. 86 Wybuch transportera ładunków 29.12.2019 16:02:51 29.12.2019 16:04:14 5 0 15
      30. 101 Batalion AK "Żubr" 29.12.2019 15:20:15 29.12.2019 15:21:32 5 0 15
      31. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 29.12.2019 15:36:49 29.12.2019 15:38:16 5 0 15
      32. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 29.12.2019 15:34:54 29.12.2019 15:36:34 5 0 15
      33. 110 Więzienie Pawiak 29.12.2019 15:57:04 29.12.2019 15:58:45 5 0 15
      34. 118 Akcja "Góral" 29.12.2019 16:05:39 29.12.2019 16:06:55 5 0 15
      35. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 29.12.2019 15:23:05 29.12.2019 15:24:35 5 0 15
      36. 131 Szirtładze Irena 29.12.2019 15:24:51 29.12.2019 15:26:09 1 0 3
      37. 133 Jankowski Stanisław 29.12.2019 15:48:53 29.12.2019 15:50:24 1 0 3
      38. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 29.12.2019 16:00:12 29.12.2019 16:02:41 0 0 0
      39. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 29.12.2019 15:31:05 29.12.2019 15:31:45 2 0 6
      40. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 29.12.2019 15:09:23 29.12.2019 15:10:49 1 0 3

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Perlikowski Wiesław
      10. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      11. Batalion AK "Miotła"
      12. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      13. GLORIA VICTIS
      14. Grobowiec dowódców AK
      15. Siedziba Gestapo
      16. Radomska Maria Joanna
      17. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      18. Walki o Uniwersytet Warszawski
      19. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      20. Zaorski Andrzej
      21. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      22. Lewandowski Zbigniew
      23. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      24. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      25. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      26. Walki na Towarowej
      27. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      28. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      29. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      30. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      31. Filmowcy Armii Krajowej
      32. Grupa Artyleryjska "Granat”
      33. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      34. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      35. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      36. Szpitale placówki "Kordian"
      37. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      38. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      39. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      40. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      41. Baza Lotnicza "Łużyce”
      42. Kompania AK por. "Gryfa”
      43. Reduta ALKAZAR
      44. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      45. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      46. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      47. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      48. Fieldorf Emil gen.
      49. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      50. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      51. Żurowski Antoni płk
      52. Dziesięciu Powieszonych
      53. Obóz NKWD w Rembertowie
      54. Cichociemni
      55. Zamach na Kutscherę
      56. Zdobycie Komendy Policji
      57. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      58. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      59. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      60. Szare Szeregi
      61. Rodowicz Jan "Anoda”
      62. Herman Władysław
      63. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      64. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      65. Śmigielski Manswet
      66. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      67. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      68. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      69. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      70. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      71. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      72. Sowiecki Trybunał Wojenny
      73. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      74. Kwatera główna NKWD
      75. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      76. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      77. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      78. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      79. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      80. Dom Janka Bytnara
      81. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      82. Baczyński Krzysztof Kamil
      83. Dom profesorów
      84. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      85. Obrona Pałacyku Michla
      86. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      87. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      88. Pilecki Witold rtm.
      89. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      90. Veli bej Jedigar
      91. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      92. Fedorońko - Rodzina
      93. Leski Kazimierz
      94. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      95. Baszmakow Wiktor
      96. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      97. Kopiec Powstania Warszawskiego
      98. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      99. Reduta KRÓLEWSKA 16
      100. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      101. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      102. Szare Szeregi
      103. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      104. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      105. Wróbel Stanisław
      106. Obwód GARWOLIN
      107. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      108. Obwód SIEDLCE
      109. Obwód SOCHACZEW
      110. Obwód GRÓJEC
      111. Obwód WĘGRÓW
      112. Obwód PUŁTUSK
      113. Ośrodek GABKA - OSA
      114. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik