PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Viktor

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.12.2019 23:44:18)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (30.12.2019 00:21:59)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 30.12.2019 00:56:12 30.12.2019 00:58:09 5 0 15
      2. 2 Antonin 30.12.2019 11:54:04 30.12.2019 11:54:42 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 30.12.2019 11:59:36 30.12.2019 12:00:24 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 30.12.2019 12:00:56 30.12.2019 12:01:56 5 0 15
      5. 6 Instytut Radowy 30.12.2019 12:02:11 30.12.2019 12:03:11 5 0 15
      6. 8 Reduta WAWELSKA 30.12.2019 12:05:10 30.12.2019 12:06:08 5 0 15
      7. 11 Perlikowski Wiesław 30.12.2019 01:04:32 30.12.2019 01:05:33 5 0 15
      8. 12 Salamucha Jan 30.12.2019 12:27:38 30.12.2019 12:28:40 5 0 15
      9. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 30.12.2019 12:28:51 30.12.2019 12:29:42 5 0 15
      10. 14 Reduta BANK POLSKI 30.12.2019 12:29:51 30.12.2019 12:30:51 5 0 15
      11. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 30.12.2019 01:29:36 30.12.2019 01:30:53 5 0 15
      12. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 30.12.2019 01:32:04 30.12.2019 01:32:51 5 0 15
      13. 21 GLORIA VICTIS 30.12.2019 01:34:29 30.12.2019 01:35:34 5 0 15
      14. 23 Kwatera na Łączce 30.12.2019 01:35:50 30.12.2019 01:37:02 5 0 15
      15. 24 Siedziba Gestapo 30.12.2019 01:38:51 30.12.2019 01:39:57 5 0 15
      16. 25 Radomska Maria Joanna 30.12.2019 01:42:18 30.12.2019 01:43:35 5 0 15
      17. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 30.12.2019 12:07:49 30.12.2019 12:08:50 5 0 15
      18. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 30.12.2019 12:10:28 30.12.2019 12:11:21 5 0 15
      19. 30 Zaorski Andrzej 30.12.2019 12:12:08 30.12.2019 12:12:58 5 0 15
      20. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 30.12.2019 12:13:28 30.12.2019 12:14:20 4 0 12
      21. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 30.12.2019 12:15:24 30.12.2019 12:16:10 5 0 15
      22. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 30.12.2019 12:17:53 30.12.2019 12:18:41 5 0 15
      23. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 30.12.2019 12:18:56 30.12.2019 12:20:05 5 0 15
      24. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 30.12.2019 12:20:26 30.12.2019 12:21:42 5 0 15
      25. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 30.12.2019 12:21:58 30.12.2019 12:23:06 5 0 15
      26. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 30.12.2019 01:06:42 30.12.2019 01:07:43 5 0 15
      27. 64 Żołnierze Wyklęci 30.12.2019 01:28:11 30.12.2019 01:28:59 5 0 15
      28. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 30.12.2019 01:18:33 30.12.2019 01:19:28 5 0 15
      29. 73 Fieldorf Emil gen. 30.12.2019 01:26:21 30.12.2019 01:27:15 5 0 15
      30. 130 Baszmakow Wiktor 30.12.2019 12:25:10 30.12.2019 12:26:04 5 0 15
      31. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 30.12.2019 01:01:41 30.12.2019 01:02:50 5 0 15
      32. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 30.12.2019 00:59:41 30.12.2019 01:00:57 5 0 15
      33. 141 Szare Szeregi 30.12.2019 01:09:17 30.12.2019 01:10:37 5 0 15
      34. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 30.12.2019 01:11:15 30.12.2019 01:12:13 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Dom Akademicki
      2. Reduta KALISKA
      3. Zieleniak
      4. Daab Witold Karol
      5. Walki na Ryglu
      6. Barykada Żyrardów
      7. Batalion AK "Miotła"
      8. Pułk AK "Baszta"
      9. Grobowiec dowódców AK
      10. Műller Aleksander
      11. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      12. Lewandowski Zbigniew
      13. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      14. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      15. Walki na Towarowej
      16. Zdobycie Gęsiówki
      17. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      18. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      19. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      20. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      21. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      22. Filmowcy Armii Krajowej
      23. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      24. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      25. Grupa Artyleryjska "Granat”
      26. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      27. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      28. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      29. Szpitale placówki "Kordian"
      30. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      31. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      32. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      33. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      34. Baza Lotnicza "Łużyce”
      35. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      36. Kompania AK por. "Gryfa”
      37. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      38. MALI POWSTAŃCY
      39. Akcja oddziału AK "Osjan”
      40. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      41. Reduta ALKAZAR
      42. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      43. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      44. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      45. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      46. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      47. Żurowski Antoni płk
      48. Dziesięciu Powieszonych
      49. Obóz NKWD w Rembertowie
      50. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      51. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      52. Cichociemni
      53. Zamach na Kutscherę
      54. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      55. Zdobycie Komendy Policji
      56. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      57. Wybuch transportera ładunków
      58. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      59. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      60. Szare Szeregi
      61. Rodowicz Jan "Anoda”
      62. Herman Władysław
      63. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      64. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      65. Śmigielski Manswet
      66. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      67. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      68. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      69. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      70. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      71. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      72. Batalion AK "Żubr"
      73. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      74. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      75. Sowiecki Trybunał Wojenny
      76. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      77. Kwatera główna NKWD
      78. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      79. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      80. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      81. Więzienie Pawiak
      82. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      83. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      84. Dom Janka Bytnara
      85. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      86. Baczyński Krzysztof Kamil
      87. Dom profesorów
      88. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      89. Akcja "Góral"
      90. Obrona Pałacyku Michla
      91. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      92. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      93. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      94. Pilecki Witold rtm.
      95. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      96. Veli bej Jedigar
      97. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      98. Fedorońko - Rodzina
      99. Leski Kazimierz
      100. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      101. Szirtładze Irena
      102. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      103. Jankowski Stanisław
      104. Kopiec Powstania Warszawskiego
      105. Pomnik Powstania Warszawskiego
      106. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      107. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      108. Reduta KRÓLEWSKA 16
      109. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      110. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      111. Wróbel Stanisław
      112. Obwód GARWOLIN
      113. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      114. Obwód SIEDLCE
      115. Obwód SOCHACZEW
      116. Obwód GRÓJEC
      117. Obwód WĘGRÓW
      118. Obwód PUŁTUSK
      119. Ośrodek GABKA - OSA
      120. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik