PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Kalinka

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:18:56)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:09:29)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (27.11.2019 08:37:06)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 27.11.2019 09:04:12 27.11.2019 09:04:25 2 0 6
      2. 12 Salamucha Jan 23.10.2019 09:49:23 23.10.2019 09:50:26 5 0 15
      3. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 23.10.2019 07:33:00 23.10.2019 07:36:48 5 0 15
      4. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 27.11.2019 09:00:20 27.11.2019 09:00:30 3 0 9
      5. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 27.11.2019 08:59:41 27.11.2019 09:00:02 2 0 6
      6. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 23.10.2019 07:37:22 23.10.2019 07:39:59 5 0 15
      7. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 27.11.2019 08:54:59 27.11.2019 08:55:11 4 0 12
      8. 73 Fieldorf Emil gen. 27.11.2019 08:58:36 27.11.2019 08:58:51 0 0 0
      9. 76 Żurowski Antoni płk 27.11.2019 09:04:40 27.11.2019 09:04:50 2 0 6
      10. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 27.11.2019 09:06:02 27.11.2019 09:06:13 2 0 6
      11. 89 Szare Szeregi 27.11.2019 08:54:00 27.11.2019 08:54:13 2 0 6
      12. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 27.11.2019 08:58:09 27.11.2019 08:58:25 2 0 6
      13. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 27.11.2019 08:54:32 27.11.2019 08:54:43 1 0 3
      14. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 23.10.2019 07:53:20 23.10.2019 07:57:58 4 0 12
      15. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 27.11.2019 09:06:50 27.11.2019 09:07:00 0 0 0
      16. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 27.11.2019 08:55:45 27.11.2019 08:55:54 2 0 6
      17. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 27.11.2019 08:57:37 27.11.2019 08:57:50 1 0 3
      18. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 27.11.2019 09:06:27 27.11.2019 09:06:37 3 0 9
      19. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 27.11.2019 09:03:50 27.11.2019 09:03:59 2 0 6
      20. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 27.11.2019 08:59:04 27.11.2019 08:59:26 1 0 3
      21. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 27.11.2019 09:00:46 27.11.2019 09:00:55 2 0 6
      22. 118 Akcja "Góral" 27.11.2019 09:02:49 27.11.2019 09:03:06 1 0 3
      23. 119 Obrona Pałacyku Michla 27.11.2019 09:03:20 27.11.2019 09:03:29 2 0 6
      24. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 27.11.2019 08:52:03 27.11.2019 08:52:18 1 0 3
      25. 130 Baszmakow Wiktor 27.11.2019 09:07:29 27.11.2019 09:07:42 2 0 6
      26. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 23.10.2019 07:59:44 23.10.2019 08:03:16 5 0 15
      27. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 23.10.2019 08:04:02 23.10.2019 08:07:29 5 0 15
      28. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 27.11.2019 08:52:30 27.11.2019 08:52:54 1 0 3
      29. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 23.10.2019 08:13:57 23.10.2019 08:17:52 5 0 15
      30. 146 Obwód GARWOLIN 27.11.2019 08:53:33 27.11.2019 08:53:48 3 0 9
      31. 148 Obwód SIEDLCE 27.11.2019 08:46:37 27.11.2019 08:46:48 2 0 6
      32. 149 Obwód SOCHACZEW 27.11.2019 08:36:58 27.11.2019 08:46:13 4 0 12
      33. 150 Obwód GRÓJEC 27.11.2019 08:48:36 27.11.2019 08:49:23 4 0 12
      34. 151 Obwód WĘGRÓW 27.11.2019 08:47:06 27.11.2019 08:47:35 1 0 3
      35. 152 Obwód PUŁTUSK 27.11.2019 08:49:42 27.11.2019 08:50:03 2 0 6
      36. 153 Ośrodek GABKA - OSA 27.11.2019 08:56:46 27.11.2019 08:57:13 3 0 9
      37. 154 Kusociński Janusz 27.11.2019 08:51:36 27.11.2019 08:51:53 2 0 6

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      24. Walki o Uniwersytet Warszawski
      25. Műller Aleksander
      26. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      27. Zaorski Andrzej
      28. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      29. Lewandowski Zbigniew
      30. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      31. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      32. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      33. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      34. Walki na Towarowej
      35. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      36. Zdobycie Gęsiówki
      37. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      38. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      39. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      40. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      41. Filmowcy Armii Krajowej
      42. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      43. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      44. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      45. Grupa Artyleryjska "Granat”
      46. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      47. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      48. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      49. Reduta BRÓDNOWSKA
      50. Szpitale placówki "Kordian"
      51. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      52. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      53. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      57. Żołnierze Wyklęci
      58. MALI POWSTAŃCY
      59. Akcja oddziału AK "Osjan”
      60. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      61. Reduta ALKAZAR
      62. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      63. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      64. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      65. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      66. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      67. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      68. Dziesięciu Powieszonych
      69. Obóz NKWD w Rembertowie
      70. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      71. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      72. Cichociemni
      73. Zamach na Kutscherę
      74. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      75. Zdobycie Komendy Policji
      76. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      77. Wybuch transportera ładunków
      78. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      79. Herman Władysław
      80. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      81. Śmigielski Manswet
      82. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      83. Batalion AK "Żubr"
      84. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      85. Sowiecki Trybunał Wojenny
      86. Kwatera główna NKWD
      87. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      88. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      89. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      90. Więzienie Pawiak
      91. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      92. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      93. Dom Janka Bytnara
      94. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      95. Dom profesorów
      96. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      97. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      98. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      99. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Pilecki Witold rtm.
      101. Veli bej Jedigar
      102. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      103. Fedorońko - Rodzina
      104. Leski Kazimierz
      105. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      106. Szirtładze Irena
      107. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      108. Jankowski Stanisław
      109. Kopiec Powstania Warszawskiego
      110. Pomnik Powstania Warszawskiego
      111. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      112. Reduta KRÓLEWSKA 16
      113. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      114. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      115. Szare Szeregi
      116. Wróbel Stanisław
      117. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik