Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: noname

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.12.2019 17:50:23)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 11 Perlikowski Wiesław 29.12.2019 22:34:46 29.12.2019 22:35:04 5 10 5
      2. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 29.12.2019 23:04:35 29.12.2019 23:06:03 5 0 15
      3. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 29.12.2019 23:08:55 29.12.2019 23:09:58 5 0 15
      4. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 29.12.2019 22:56:33 29.12.2019 22:57:41 5 0 15
      5. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 29.12.2019 22:59:15 29.12.2019 23:00:57 5 0 15
      6. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 29.12.2019 22:49:11 29.12.2019 22:50:22 5 0 15
      7. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 29.12.2019 22:43:49 29.12.2019 22:44:41 5 0 15
      8. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 29.12.2019 23:48:30 29.12.2019 23:49:31 5 0 15
      9. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 29.12.2019 22:33:07 29.12.2019 22:34:08 5 10 5
      10. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 29.12.2019 23:54:58 29.12.2019 23:56:31 5 0 15
      11. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 29.12.2019 23:52:34 29.12.2019 23:53:38 4 0 12
      12. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 29.12.2019 23:45:28 29.12.2019 23:46:59 5 0 15
      13. 64 Żołnierze Wyklęci 29.12.2019 23:47:08 29.12.2019 23:48:09 5 0 15
      14. 65 MALI POWSTAŃCY 29.12.2019 22:58:11 29.12.2019 22:59:08 5 0 15
      15. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 29.12.2019 23:01:05 29.12.2019 23:02:29 5 0 15
      16. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 29.12.2019 23:03:27 29.12.2019 23:04:28 5 0 15
      17. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 29.12.2019 22:54:38 29.12.2019 22:55:49 5 0 15
      18. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 29.12.2019 22:41:39 29.12.2019 22:42:38 5 0 15
      19. 76 Żurowski Antoni płk 29.12.2019 22:39:28 29.12.2019 22:41:02 5 0 15
      20. 77 Dziesięciu Powieszonych 29.12.2019 23:49:37 29.12.2019 23:50:30 5 0 15
      21. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 29.12.2019 23:50:41 29.12.2019 23:51:35 5 0 15
      22. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 29.12.2019 22:35:25 29.12.2019 22:35:44 5 11 4
      23. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 29.12.2019 22:36:14 29.12.2019 22:36:30 5 10 5
      24. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 29.12.2019 23:53:42 29.12.2019 23:54:48 5 0 15
      25. 94 Śmigielski Manswet 29.12.2019 23:51:40 29.12.2019 23:52:29 4 0 12
      26. 101 Batalion AK "Żubr" 29.12.2019 23:06:15 29.12.2019 23:07:28 5 0 15
      27. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 29.12.2019 23:07:44 29.12.2019 23:08:48 5 0 15
      28. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 29.12.2019 22:35:50 29.12.2019 22:36:08 5 10 5
      29. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 29.12.2019 22:36:35 29.12.2019 22:36:51 5 10 5
      30. 106 Kwatera główna NKWD 29.12.2019 22:37:53 29.12.2019 22:38:16 5 10 5
      31. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 29.12.2019 22:45:00 29.12.2019 22:46:06 5 0 15
      32. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 29.12.2019 22:52:37 29.12.2019 22:54:28 5 0 15
      33. 123 Pilecki Witold rtm. 29.12.2019 22:50:45 29.12.2019 22:51:55 5 0 15
      34. 127 Fedorońko - Rodzina 29.12.2019 22:46:40 29.12.2019 22:47:52 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      44. Filmowcy Armii Krajowej
      45. Grupa Artyleryjska "Granat”
      46. Szpitale placówki "Kordian"
      47. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      48. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. Reduta ALKAZAR
      53. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      54. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      55. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      56. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      57. Fieldorf Emil gen.
      58. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      59. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      60. Cichociemni
      61. Zamach na Kutscherę
      62. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      63. Zdobycie Komendy Policji
      64. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      65. Wybuch transportera ładunków
      66. Szare Szeregi
      67. Rodowicz Jan "Anoda”
      68. Herman Władysław
      69. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      70. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      71. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      72. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      73. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      74. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      75. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      76. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      77. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      78. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      79. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      80. Więzienie Pawiak
      81. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      82. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      83. Dom Janka Bytnara
      84. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      85. Baczyński Krzysztof Kamil
      86. Dom profesorów
      87. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      88. Akcja "Góral"
      89. Obrona Pałacyku Michla
      90. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      91. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      92. Veli bej Jedigar
      93. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      94. Leski Kazimierz
      95. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      96. Baszmakow Wiktor
      97. Szirtładze Irena
      98. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      99. Jankowski Stanisław
      100. Kopiec Powstania Warszawskiego
      101. Pomnik Powstania Warszawskiego
      102. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      103. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      104. Reduta KRÓLEWSKA 16
      105. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      106. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      107. Szare Szeregi
      108. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      109. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      110. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      111. Wróbel Stanisław
      112. Obwód GARWOLIN
      113. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      114. Obwód SIEDLCE
      115. Obwód SOCHACZEW
      116. Obwód GRÓJEC
      117. Obwód WĘGRÓW
      118. Obwód PUŁTUSK
      119. Ośrodek GABKA - OSA
      120. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik