PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Pablo5891

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (11.11.2019 05:13:29)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (29.12.2019 18:19:44)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (29.12.2019 18:23:41)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 29.12.2019 17:47:57 29.12.2019 17:48:52 5 0 15
      2. 11 Perlikowski Wiesław 29.12.2019 18:00:59 29.12.2019 18:02:21 5 0 15
      3. 14 Reduta BANK POLSKI 29.12.2019 18:12:52 29.12.2019 18:13:42 5 0 15
      4. 24 Siedziba Gestapo 29.12.2019 18:20:23 29.12.2019 18:21:14 5 0 15
      5. 25 Radomska Maria Joanna 29.12.2019 18:34:15 29.12.2019 18:35:03 5 0 15
      6. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 29.12.2019 18:39:30 29.12.2019 18:40:07 5 0 15
      7. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 29.12.2019 18:44:29 29.12.2019 18:45:22 5 0 15
      8. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 29.12.2019 18:51:47 29.12.2019 18:52:36 5 0 15
      9. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 29.12.2019 18:59:39 29.12.2019 19:00:25 5 0 15
      10. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 29.12.2019 19:34:46 29.12.2019 19:35:20 5 0 15
      11. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 29.12.2019 19:39:35 29.12.2019 19:40:15 5 0 15
      12. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 29.12.2019 16:47:59 29.12.2019 16:49:19 5 0 15
      13. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 29.12.2019 19:42:51 29.12.2019 19:43:48 5 0 15
      14. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 29.12.2019 19:49:21 29.12.2019 19:49:54 5 0 15
      15. 55 Szpitale placówki "Kordian" 29.12.2019 19:58:37 29.12.2019 19:59:16 5 0 15
      16. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 29.12.2019 20:08:14 29.12.2019 20:08:51 5 0 15
      17. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 29.12.2019 20:13:50 29.12.2019 20:14:38 5 0 15
      18. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 29.12.2019 20:37:47 29.12.2019 20:38:26 5 0 15
      19. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 29.12.2019 20:17:07 29.12.2019 20:17:46 5 0 15
      20. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 29.12.2019 20:41:49 29.12.2019 20:42:34 5 0 15
      21. 64 Żołnierze Wyklęci 29.12.2019 20:52:02 29.12.2019 20:52:41 5 0 15
      22. 65 MALI POWSTAŃCY 29.12.2019 21:12:46 29.12.2019 21:13:30 5 0 15
      23. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 29.12.2019 21:38:17 29.12.2019 21:38:51 5 0 15
      24. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 30.12.2019 05:41:51 30.12.2019 05:42:29 5 0 15
      25. 68 Reduta ALKAZAR 29.12.2019 21:41:45 29.12.2019 21:42:27 5 0 15
      26. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 30.12.2019 05:45:58 30.12.2019 05:46:47 5 0 15
      27. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 29.12.2019 22:23:06 29.12.2019 22:23:57 5 0 15
      28. 81 Cichociemni 29.12.2019 22:30:17 29.12.2019 22:30:58 5 0 15
      29. 86 Wybuch transportera ładunków 29.12.2019 22:42:40 29.12.2019 22:43:21 5 0 15
      30. 91 Herman Władysław 30.12.2019 05:52:32 30.12.2019 05:53:09 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Salamucha Jan
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      22. Walki o Uniwersytet Warszawski
      23. Műller Aleksander
      24. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      25. Zaorski Andrzej
      26. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      27. Lewandowski Zbigniew
      28. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      29. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      30. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      31. Walki na Towarowej
      32. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      33. Zdobycie Gęsiówki
      34. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      35. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      36. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      37. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      38. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      39. Filmowcy Armii Krajowej
      40. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      41. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      42. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      43. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      44. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      45. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      46. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      47. Fieldorf Emil gen.
      48. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      49. Żurowski Antoni płk
      50. Dziesięciu Powieszonych
      51. Obóz NKWD w Rembertowie
      52. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      53. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      54. Zamach na Kutscherę
      55. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      56. Zdobycie Komendy Policji
      57. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      58. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      59. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      60. Szare Szeregi
      61. Rodowicz Jan "Anoda”
      62. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      63. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      64. Śmigielski Manswet
      65. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      66. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      67. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      68. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      69. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      70. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      71. Batalion AK "Żubr"
      72. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      73. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      74. Sowiecki Trybunał Wojenny
      75. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      76. Kwatera główna NKWD
      77. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      78. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      79. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      80. Więzienie Pawiak
      81. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      82. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      83. Dom Janka Bytnara
      84. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      85. Baczyński Krzysztof Kamil
      86. Dom profesorów
      87. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      88. Akcja "Góral"
      89. Obrona Pałacyku Michla
      90. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      91. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      92. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      93. Pilecki Witold rtm.
      94. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      95. Veli bej Jedigar
      96. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      97. Fedorońko - Rodzina
      98. Leski Kazimierz
      99. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      100. Baszmakow Wiktor
      101. Szirtładze Irena
      102. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      103. Jankowski Stanisław
      104. Kopiec Powstania Warszawskiego
      105. Pomnik Powstania Warszawskiego
      106. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      107. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      108. Reduta KRÓLEWSKA 16
      109. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      110. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      111. Szare Szeregi
      112. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      113. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      114. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      115. Wróbel Stanisław
      116. Obwód GARWOLIN
      117. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      118. Obwód SIEDLCE
      119. Obwód SOCHACZEW
      120. Obwód GRÓJEC
      121. Obwód WĘGRÓW
      122. Obwód PUŁTUSK
      123. Ośrodek GABKA - OSA
      124. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik