PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: twojaki

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:21:17)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (23.10.2019 06:56:43)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 25.10.2019 07:15:06 25.10.2019 07:17:08 5 0 15
      2. 11 Perlikowski Wiesław 24.10.2019 08:49:25 24.10.2019 08:54:11 4 0 12
      3. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 24.10.2019 12:16:58 24.10.2019 12:19:34 2 0 6
      4. 32 Lewandowski Zbigniew 24.10.2019 12:22:34 24.10.2019 12:22:46 1 0 3
      5. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 24.10.2019 12:20:10 24.10.2019 12:22:15 5 0 15
      6. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 25.10.2019 07:33:09 25.10.2019 07:34:37 1 0 3
      7. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 23.10.2019 21:53:19 23.10.2019 22:03:23 3 0 9
      8. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 24.10.2019 09:32:40 24.10.2019 09:35:45 4 0 12
      9. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 24.10.2019 09:22:19 24.10.2019 09:29:08 3 0 9
      10. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 24.10.2019 08:35:37 24.10.2019 08:48:55 4 0 12
      11. 55 Szpitale placówki "Kordian" 24.10.2019 19:29:13 24.10.2019 19:30:41 4 0 12
      12. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 24.10.2019 12:12:54 24.10.2019 12:14:58 5 0 15
      13. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 24.10.2019 11:42:07 24.10.2019 11:45:03 3 0 9
      14. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 24.10.2019 09:19:00 24.10.2019 09:22:04 3 0 9
      15. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 24.10.2019 11:55:35 24.10.2019 11:58:11 4 0 12
      16. 86 Wybuch transportera ładunków 24.10.2019 11:51:16 24.10.2019 11:54:38 4 0 12
      17. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 24.10.2019 08:55:23 24.10.2019 09:01:27 4 0 12
      18. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 24.10.2019 09:09:40 24.10.2019 09:14:32 4 0 12
      19. 89 Szare Szeregi 24.10.2019 19:31:24 24.10.2019 19:33:05 4 0 12
      20. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 24.10.2019 19:26:09 24.10.2019 19:28:56 4 0 12
      21. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 24.10.2019 12:10:03 24.10.2019 12:11:46 4 0 12
      22. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 24.10.2019 11:59:52 24.10.2019 12:03:27 4 0 12
      23. 116 Dom profesorów 24.10.2019 12:15:44 24.10.2019 12:16:34 1 0 3
      24. 118 Akcja "Góral" 24.10.2019 11:46:08 24.10.2019 11:50:17 4 0 12
      25. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 24.10.2019 09:52:24 24.10.2019 10:46:59 5 0 15
      26. 123 Pilecki Witold rtm. 24.10.2019 11:38:11 24.10.2019 11:41:18 4 0 12
      27. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 24.10.2019 12:06:34 24.10.2019 12:09:12 3 0 9
      28. 130 Baszmakow Wiktor 23.10.2019 07:26:49 23.10.2019 07:29:52 5 0 15
      29. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 23.10.2019 08:26:02 23.10.2019 08:32:08 4 0 12
      30. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 23.10.2019 08:32:46 23.10.2019 08:38:45 3 0 9
      31. 145 Wróbel Stanisław 23.10.2019 22:03:59 23.10.2019 22:04:53 1 0 3
      32. 146 Obwód GARWOLIN 23.10.2019 07:46:36 23.10.2019 07:58:00 3 0 9
      33. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 23.10.2019 07:58:41 23.10.2019 08:05:50 4 0 12
      34. 149 Obwód SOCHACZEW 23.10.2019 07:31:03 23.10.2019 07:44:57 5 0 15
      35. 151 Obwód WĘGRÓW 23.10.2019 08:07:06 23.10.2019 08:15:09 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Salamucha Jan
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Pułk AK "Baszta"
      17. Zgrupowanie AK "Gurt"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. GLORIA VICTIS
      20. Grobowiec dowódców AK
      21. Kwatera na Łączce
      22. Siedziba Gestapo
      23. Radomska Maria Joanna
      24. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      25. Walki o Uniwersytet Warszawski
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Zaorski Andrzej
      29. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      30. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      31. Walki na Towarowej
      32. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      33. Zdobycie Gęsiówki
      34. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      35. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      36. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      37. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      38. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      39. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      42. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      43. Grupa Artyleryjska "Granat”
      44. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      45. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      46. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      47. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      48. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. MALI POWSTAŃCY
      55. Akcja oddziału AK "Osjan”
      56. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      57. Reduta ALKAZAR
      58. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      59. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      60. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      61. Fieldorf Emil gen.
      62. Żurowski Antoni płk
      63. Dziesięciu Powieszonych
      64. Obóz NKWD w Rembertowie
      65. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      66. Cichociemni
      67. Zamach na Kutscherę
      68. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      69. Zdobycie Komendy Policji
      70. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      71. Rodowicz Jan "Anoda”
      72. Herman Władysław
      73. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      74. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      75. Śmigielski Manswet
      76. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      77. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      78. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      79. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      80. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      81. Batalion AK "Żubr"
      82. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      83. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      84. Sowiecki Trybunał Wojenny
      85. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      86. Kwatera główna NKWD
      87. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      88. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      89. Więzienie Pawiak
      90. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      91. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      92. Dom Janka Bytnara
      93. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      94. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      95. Obrona Pałacyku Michla
      96. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      97. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      98. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      99. Veli bej Jedigar
      100. Fedorońko - Rodzina
      101. Leski Kazimierz
      102. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      103. Szirtładze Irena
      104. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      105. Jankowski Stanisław
      106. Kopiec Powstania Warszawskiego
      107. Pomnik Powstania Warszawskiego
      108. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      109. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      110. Reduta KRÓLEWSKA 16
      111. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      112. Szare Szeregi
      113. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      114. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      115. Obwód SIEDLCE
      116. Obwód GRÓJEC
      117. Obwód PUŁTUSK
      118. Ośrodek GABKA - OSA
      119. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik