PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Kamyk

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (27.10.2019 17:51:33)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 5 Dom Akademicki 25.12.2019 16:19:13 25.12.2019 16:23:55 5 0 15
      2. 6 Instytut Radowy 25.12.2019 16:29:17 25.12.2019 16:30:45 5 0 15
      3. 7 Reduta KALISKA 25.12.2019 16:25:09 25.12.2019 16:26:52 5 0 15
      4. 8 Reduta WAWELSKA 25.12.2019 16:27:09 25.12.2019 16:28:28 4 0 12
      5. 10 Daab Witold Karol 25.12.2019 17:00:02 25.12.2019 17:01:16 5 0 15
      6. 24 Siedziba Gestapo 25.12.2019 15:50:05 25.12.2019 15:51:20 5 0 15
      7. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 25.12.2019 16:47:34 25.12.2019 16:49:02 5 0 15
      8. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 25.12.2019 16:41:32 25.12.2019 16:42:42 5 0 15
      9. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 25.12.2019 16:44:45 25.12.2019 16:46:44 5 0 15
      10. 32 Lewandowski Zbigniew 25.12.2019 16:01:34 25.12.2019 16:02:57 5 0 15
      11. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 25.12.2019 16:58:55 25.12.2019 16:59:57 5 0 15
      12. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 25.12.2019 16:31:14 25.12.2019 16:32:27 5 0 15
      13. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 25.12.2019 15:17:11 25.12.2019 15:19:55 5 0 15
      14. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 09.11.2019 10:02:19 09.11.2019 10:08:57 5 0 15
      15. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 25.12.2019 13:30:38 25.12.2019 13:34:32 5 0 15
      16. 68 Reduta ALKAZAR 25.12.2019 16:07:18 25.12.2019 16:08:45 5 0 15
      17. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 25.12.2019 16:11:12 25.12.2019 16:12:54 5 0 15
      18. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 25.12.2019 16:39:56 25.12.2019 16:41:18 5 0 15
      19. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 25.12.2019 15:29:11 25.12.2019 15:31:14 5 0 15
      20. 73 Fieldorf Emil gen. 25.12.2019 15:21:00 25.12.2019 15:23:18 5 0 15
      21. 81 Cichociemni 25.12.2019 15:34:31 25.12.2019 15:35:47 5 0 15
      22. 82 Zamach na Kutscherę 25.12.2019 15:39:54 25.12.2019 15:41:03 5 0 15
      23. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 09.11.2019 09:40:25 09.11.2019 09:42:09 5 0 15
      24. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 25.12.2019 16:38:18 25.12.2019 16:39:31 5 0 15
      25. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 25.12.2019 15:56:27 25.12.2019 15:57:28 5 0 15
      26. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 25.12.2019 15:43:39 25.12.2019 15:44:52 5 0 15
      27. 113 Dom Janka Bytnara 25.12.2019 15:58:10 25.12.2019 15:59:21 5 0 15
      28. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 25.12.2019 16:17:38 25.12.2019 16:18:55 5 0 15
      29. 116 Dom profesorów 25.12.2019 16:42:56 25.12.2019 16:44:04 5 0 15
      30. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 25.12.2019 15:41:55 25.12.2019 15:43:20 5 0 15
      31. 119 Obrona Pałacyku Michla 25.12.2019 16:53:32 25.12.2019 16:54:27 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Zieleniak
      6. Perlikowski Wiesław
      7. Salamucha Jan
      8. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      9. Reduta BANK POLSKI
      10. Walki na Ryglu
      11. Barykada Żyrardów
      12. Batalion AK "Miotła"
      13. Pułk AK "Baszta"
      14. Zgrupowanie AK "Gurt"
      15. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      16. GLORIA VICTIS
      17. Grobowiec dowódców AK
      18. Kwatera na Łączce
      19. Radomska Maria Joanna
      20. Walki o Uniwersytet Warszawski
      21. Műller Aleksander
      22. Zaorski Andrzej
      23. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      24. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      25. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      26. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      27. Walki na Towarowej
      28. Zdobycie Gęsiówki
      29. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      30. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      31. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      32. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      33. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      34. Filmowcy Armii Krajowej
      35. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      36. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      37. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      38. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      39. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      40. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      41. Reduta BRÓDNOWSKA
      42. Szpitale placówki "Kordian"
      43. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      44. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      45. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      46. Baza Lotnicza "Łużyce”
      47. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      48. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      49. Żołnierze Wyklęci
      50. MALI POWSTAŃCY
      51. Akcja oddziału AK "Osjan”
      52. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      53. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      54. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      55. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      56. Żurowski Antoni płk
      57. Dziesięciu Powieszonych
      58. Obóz NKWD w Rembertowie
      59. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      60. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      61. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      62. Zdobycie Komendy Policji
      63. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      64. Wybuch transportera ładunków
      65. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      66. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      67. Szare Szeregi
      68. Rodowicz Jan "Anoda”
      69. Herman Władysław
      70. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      71. Śmigielski Manswet
      72. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      73. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      74. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      75. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      76. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      77. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      78. Batalion AK "Żubr"
      79. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      80. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      81. Sowiecki Trybunał Wojenny
      82. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      83. Kwatera główna NKWD
      84. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      85. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      86. Więzienie Pawiak
      87. Baczyński Krzysztof Kamil
      88. Akcja "Góral"
      89. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      90. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      91. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      92. Pilecki Witold rtm.
      93. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      94. Veli bej Jedigar
      95. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      96. Fedorońko - Rodzina
      97. Leski Kazimierz
      98. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      99. Baszmakow Wiktor
      100. Szirtładze Irena
      101. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      102. Jankowski Stanisław
      103. Kopiec Powstania Warszawskiego
      104. Pomnik Powstania Warszawskiego
      105. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      106. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      107. Reduta KRÓLEWSKA 16
      108. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      109. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      110. Szare Szeregi
      111. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      112. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      113. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      114. Wróbel Stanisław
      115. Obwód GARWOLIN
      116. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      117. Obwód SIEDLCE
      118. Obwód SOCHACZEW
      119. Obwód GRÓJEC
      120. Obwód WĘGRÓW
      121. Obwód PUŁTUSK
      122. Ośrodek GABKA - OSA
      123. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 09.11.2019 10:09:49 09.11.2019 10:11:29 25 56 38