PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: AdamP

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (14.12.2019 16:20:49)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 12 Salamucha Jan 14.12.2019 20:52:07 14.12.2019 20:54:19 4 0 12
      2. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 14.12.2019 20:54:49 14.12.2019 20:57:48 5 0 15
      3. 15 Walki na Ryglu 14.12.2019 18:11:14 14.12.2019 18:14:05 5 0 15
      4. 17 Batalion AK "Miotła" 14.12.2019 18:28:40 14.12.2019 18:32:11 4 0 12
      5. 25 Radomska Maria Joanna 14.12.2019 20:58:13 14.12.2019 20:59:32 5 0 15
      6. 28 Műller Aleksander 14.12.2019 20:59:47 14.12.2019 21:03:01 5 0 15
      7. 30 Zaorski Andrzej 14.12.2019 21:03:17 14.12.2019 21:05:36 5 0 15
      8. 32 Lewandowski Zbigniew 14.12.2019 18:59:21 14.12.2019 19:01:07 5 0 15
      9. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 14.12.2019 18:00:39 14.12.2019 18:04:04 4 0 12
      10. 64 Żołnierze Wyklęci 14.12.2019 18:18:09 14.12.2019 18:20:12 5 0 15
      11. 65 MALI POWSTAŃCY 14.12.2019 18:39:10 14.12.2019 18:40:42 5 0 15
      12. 73 Fieldorf Emil gen. 14.12.2019 18:20:51 14.12.2019 18:22:47 5 0 15
      13. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 14.12.2019 17:38:33 14.12.2019 17:42:40 5 0 15
      14. 77 Dziesięciu Powieszonych 14.12.2019 17:58:22 14.12.2019 18:00:29 5 0 15
      15. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 14.12.2019 18:23:20 14.12.2019 18:27:15 5 0 15
      16. 81 Cichociemni 14.12.2019 18:54:25 14.12.2019 18:56:06 5 0 15
      17. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 14.12.2019 17:45:25 14.12.2019 17:49:46 4 0 12
      18. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 14.12.2019 17:31:58 14.12.2019 17:35:32 5 0 15
      19. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 14.12.2019 17:21:34 14.12.2019 17:24:18 5 0 15
      20. 101 Batalion AK "Żubr" 14.12.2019 18:04:47 14.12.2019 18:09:57 5 0 15
      21. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 14.12.2019 18:56:27 14.12.2019 18:58:56 5 0 15
      22. 119 Obrona Pałacyku Michla 14.12.2019 18:42:26 14.12.2019 18:49:43 5 0 15
      23. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 14.12.2019 17:54:29 14.12.2019 17:57:35 4 0 12
      24. 128 Leski Kazimierz 14.12.2019 18:14:14 14.12.2019 18:17:27 5 0 15
      25. 133 Jankowski Stanisław 14.12.2019 18:50:09 14.12.2019 18:53:19 5 0 15
      26. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 14.12.2019 18:32:30 14.12.2019 18:38:13 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Barykada Żyrardów
      14. Pułk AK "Baszta"
      15. Zgrupowanie AK "Gurt"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      22. Walki o Uniwersytet Warszawski
      23. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      24. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      25. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      26. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      27. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      28. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      29. Walki na Towarowej
      30. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      31. Zdobycie Gęsiówki
      32. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      33. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      34. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      35. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      36. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      37. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      38. Filmowcy Armii Krajowej
      39. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      40. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      41. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      42. Grupa Artyleryjska "Granat”
      43. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      44. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      45. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      46. Szpitale placówki "Kordian"
      47. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      48. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      49. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      50. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      51. Baza Lotnicza "Łużyce”
      52. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      53. Kompania AK por. "Gryfa”
      54. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      55. Akcja oddziału AK "Osjan”
      56. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      57. Reduta ALKAZAR
      58. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      59. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      60. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      61. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      62. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      63. Żurowski Antoni płk
      64. Obóz NKWD w Rembertowie
      65. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      66. Zamach na Kutscherę
      67. Zdobycie Komendy Policji
      68. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      69. Wybuch transportera ładunków
      70. Szare Szeregi
      71. Rodowicz Jan "Anoda”
      72. Herman Władysław
      73. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      74. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      75. Śmigielski Manswet
      76. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      77. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      78. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      79. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      80. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      81. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      82. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      83. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      84. Sowiecki Trybunał Wojenny
      85. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      86. Kwatera główna NKWD
      87. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      88. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      89. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      90. Więzienie Pawiak
      91. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      92. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      93. Dom Janka Bytnara
      94. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      95. Baczyński Krzysztof Kamil
      96. Dom profesorów
      97. Akcja "Góral"
      98. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      99. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      101. Pilecki Witold rtm.
      102. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      103. Veli bej Jedigar
      104. Fedorońko - Rodzina
      105. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      106. Baszmakow Wiktor
      107. Szirtładze Irena
      108. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      109. Kopiec Powstania Warszawskiego
      110. Pomnik Powstania Warszawskiego
      111. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      112. Reduta KRÓLEWSKA 16
      113. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      114. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      115. Szare Szeregi
      116. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      117. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      118. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      119. Wróbel Stanisław
      120. Obwód GARWOLIN
      121. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      122. Obwód SIEDLCE
      123. Obwód SOCHACZEW
      124. Obwód GRÓJEC
      125. Obwód WĘGRÓW
      126. Obwód PUŁTUSK
      127. Ośrodek GABKA - OSA
      128. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik