PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: wikwis02

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (17.10.2019 07:16:52)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (28.10.2019 14:06:34)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 28.10.2019 14:47:17 28.10.2019 14:47:40 5 10 5
      2. 2 Antonin 28.10.2019 13:40:48 28.10.2019 13:41:34 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 28.10.2019 13:24:41 28.10.2019 13:25:16 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 28.10.2019 14:58:58 28.10.2019 14:59:17 5 10 5
      5. 5 Dom Akademicki 28.10.2019 14:59:39 28.10.2019 14:59:55 5 11 4
      6. 6 Instytut Radowy 28.10.2019 14:55:32 28.10.2019 14:55:54 5 11 4
      7. 7 Reduta KALISKA 28.10.2019 13:46:41 28.10.2019 13:47:48 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 28.10.2019 13:12:26 28.10.2019 13:13:34 1 0 3
      9. 9 Zieleniak 28.10.2019 14:54:55 28.10.2019 14:55:10 5 10 5
      10. 10 Daab Witold Karol 28.10.2019 14:54:25 28.10.2019 14:54:48 5 12 3
      11. 11 Perlikowski Wiesław 28.10.2019 14:51:58 28.10.2019 14:52:17 5 10 5
      12. 12 Salamucha Jan 28.10.2019 14:52:59 28.10.2019 14:53:26 5 10 5
      13. 28 Műller Aleksander 28.10.2019 14:57:19 28.10.2019 14:57:36 5 10 5
      14. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 28.10.2019 15:02:24 28.10.2019 15:02:41 5 10 5
      15. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 28.10.2019 14:58:26 28.10.2019 14:58:44 5 11 4
      16. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 28.10.2019 14:51:17 28.10.2019 14:51:40 5 10 5
      17. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 28.10.2019 15:12:03 28.10.2019 15:12:19 5 10 5
      18. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 28.10.2019 15:12:56 28.10.2019 15:13:12 5 12 3
      19. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 28.10.2019 15:15:55 28.10.2019 15:16:11 5 10 5
      20. 91 Herman Władysław 28.10.2019 15:17:37 28.10.2019 15:18:12 5 26 0
      21. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 28.10.2019 15:01:17 28.10.2019 15:01:35 5 10 5
      22. 118 Akcja "Góral" 28.10.2019 15:24:00 28.10.2019 15:24:14 5 11 4
      23. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 28.10.2019 15:22:18 28.10.2019 15:22:31 5 10 5
      24. 127 Fedorońko - Rodzina 28.10.2019 15:21:50 28.10.2019 15:22:06 5 10 5
      25. 128 Leski Kazimierz 28.10.2019 15:21:04 28.10.2019 15:21:20 5 10 5
      26. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 28.10.2019 15:20:31 28.10.2019 15:20:49 5 10 5
      27. 130 Baszmakow Wiktor 28.10.2019 15:20:08 28.10.2019 15:20:21 5 10 5
      28. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 28.10.2019 15:19:22 28.10.2019 15:19:37 5 10 5
      29. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 28.10.2019 15:25:02 28.10.2019 15:25:16 5 10 5
      30. 150 Obwód GRÓJEC 28.10.2019 15:18:54 28.10.2019 15:19:11 5 10 5
      31. 151 Obwód WĘGRÓW 28.10.2019 15:11:31 28.10.2019 15:11:44 5 10 5
      32. 153 Ośrodek GABKA - OSA 28.10.2019 15:10:58 28.10.2019 15:11:14 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      2. Reduta BANK POLSKI
      3. Walki na Ryglu
      4. Barykada Żyrardów
      5. Batalion AK "Miotła"
      6. Pułk AK "Baszta"
      7. Zgrupowanie AK "Gurt"
      8. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      9. GLORIA VICTIS
      10. Grobowiec dowódców AK
      11. Kwatera na Łączce
      12. Siedziba Gestapo
      13. Radomska Maria Joanna
      14. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      15. Walki o Uniwersytet Warszawski
      16. Zaorski Andrzej
      17. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      18. Lewandowski Zbigniew
      19. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      20. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      21. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      22. Walki na Towarowej
      23. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      24. Zdobycie Gęsiówki
      25. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      26. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      27. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      28. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      29. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      30. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      31. Filmowcy Armii Krajowej
      32. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      33. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      34. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      35. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      36. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      37. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      38. Reduta BRÓDNOWSKA
      39. Szpitale placówki "Kordian"
      40. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      41. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      42. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      43. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      44. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      45. Kompania AK por. "Gryfa”
      46. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      47. Żołnierze Wyklęci
      48. MALI POWSTAŃCY
      49. Akcja oddziału AK "Osjan”
      50. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      51. Reduta ALKAZAR
      52. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      53. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      54. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      55. Fieldorf Emil gen.
      56. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      57. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      58. Żurowski Antoni płk
      59. Dziesięciu Powieszonych
      60. Obóz NKWD w Rembertowie
      61. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      62. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      63. Cichociemni
      64. Zamach na Kutscherę
      65. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      66. Zdobycie Komendy Policji
      67. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      68. Wybuch transportera ładunków
      69. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      70. Szare Szeregi
      71. Rodowicz Jan "Anoda”
      72. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      73. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      74. Śmigielski Manswet
      75. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      76. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      77. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      78. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      79. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      80. Batalion AK "Żubr"
      81. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      82. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      83. Sowiecki Trybunał Wojenny
      84. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      85. Kwatera główna NKWD
      86. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      87. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      88. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      89. Więzienie Pawiak
      90. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      91. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      92. Dom Janka Bytnara
      93. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      94. Baczyński Krzysztof Kamil
      95. Dom profesorów
      96. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      97. Obrona Pałacyku Michla
      98. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      99. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      101. Pilecki Witold rtm.
      102. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      103. Veli bej Jedigar
      104. Szirtładze Irena
      105. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      106. Jankowski Stanisław
      107. Kopiec Powstania Warszawskiego
      108. Pomnik Powstania Warszawskiego
      109. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      110. Reduta KRÓLEWSKA 16
      111. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      112. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      113. Szare Szeregi
      114. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      115. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      116. Wróbel Stanisław
      117. Obwód GARWOLIN
      118. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      119. Obwód SIEDLCE
      120. Obwód SOCHACZEW
      121. Obwód PUŁTUSK
      122. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 28.10.2019 15:04:42 28.10.2019 15:05:52 25 50 50

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 28.10.2019 15:07:27 28.10.2019 15:08:35 25 50 50