PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Denys Kutsenko

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:21:43)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (27.11.2019 08:45:33)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 27.11.2019 09:40:37 27.11.2019 09:41:37 5 0 15
      2. 2 Antonin 27.11.2019 09:18:28 27.11.2019 09:30:06 5 0 15
      3. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 27.11.2019 09:46:40 27.11.2019 09:47:30 5 0 15
      4. 5 Dom Akademicki 27.11.2019 09:07:34 27.11.2019 09:13:22 5 0 15
      5. 6 Instytut Radowy 27.11.2019 09:31:34 27.11.2019 09:37:04 3 0 9
      6. 7 Reduta KALISKA 27.11.2019 09:48:44 27.11.2019 09:50:04 5 0 15
      7. 8 Reduta WAWELSKA 27.11.2019 09:54:38 27.11.2019 09:56:03 5 0 15
      8. 9 Zieleniak 27.11.2019 10:05:51 27.11.2019 10:07:01 5 0 15
      9. 10 Daab Witold Karol 27.11.2019 09:51:06 27.11.2019 09:52:58 5 0 15
      10. 11 Perlikowski Wiesław 27.11.2019 09:56:40 27.11.2019 09:57:49 5 0 15
      11. 12 Salamucha Jan 27.11.2019 09:58:25 27.11.2019 09:59:55 5 0 15
      12. 15 Walki na Ryglu 27.11.2019 10:02:32 27.11.2019 10:04:52 5 0 15
      13. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 27.11.2019 14:30:07 27.11.2019 14:31:10 5 0 15
      14. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 27.11.2019 14:28:30 27.11.2019 14:29:41 5 0 15
      15. 21 GLORIA VICTIS 27.11.2019 14:31:22 27.11.2019 14:32:25 5 0 15
      16. 22 Grobowiec dowódców AK 27.11.2019 14:32:35 27.11.2019 14:33:32 5 0 15
      17. 24 Siedziba Gestapo 27.11.2019 14:37:28 27.11.2019 14:37:56 5 0 15
      18. 25 Radomska Maria Joanna 27.11.2019 14:38:08 27.11.2019 14:39:15 5 0 15
      19. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 27.11.2019 10:05:00 27.11.2019 10:05:27 5 0 15
      20. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 27.11.2019 14:39:42 27.11.2019 14:40:27 5 0 15
      21. 32 Lewandowski Zbigniew 23.10.2019 08:21:47 23.10.2019 08:22:33 5 0 15
      22. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 27.11.2019 09:24:12 27.11.2019 09:24:38 5 0 15
      23. 68 Reduta ALKAZAR 27.11.2019 09:04:19 27.11.2019 09:05:13 1 0 3
      24. 125 Veli bej Jedigar 23.10.2019 08:10:07 23.10.2019 08:12:08 4 0 12
      25. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 23.10.2019 08:01:35 23.10.2019 08:09:46 4 0 12
      26. 127 Fedorońko - Rodzina 23.10.2019 07:56:56 23.10.2019 08:00:15 5 0 15
      27. 131 Szirtładze Irena 23.10.2019 08:13:49 23.10.2019 08:18:51 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      2. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      3. Reduta BANK POLSKI
      4. Barykada Żyrardów
      5. Batalion AK "Miotła"
      6. Pułk AK "Baszta"
      7. Kwatera na Łączce
      8. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      9. Műller Aleksander
      10. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      11. Zaorski Andrzej
      12. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      13. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      14. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      15. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      16. Walki na Towarowej
      17. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      18. Zdobycie Gęsiówki
      19. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      20. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      21. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      22. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      23. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      24. Filmowcy Armii Krajowej
      25. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      26. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      27. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      28. Grupa Artyleryjska "Granat”
      29. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      30. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      31. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      32. Reduta BRÓDNOWSKA
      33. Szpitale placówki "Kordian"
      34. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      35. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      36. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      37. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      38. Baza Lotnicza "Łużyce”
      39. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      40. Kompania AK por. "Gryfa”
      41. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      42. Żołnierze Wyklęci
      43. MALI POWSTAŃCY
      44. Akcja oddziału AK "Osjan”
      45. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      46. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      47. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      48. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      49. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      50. Fieldorf Emil gen.
      51. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      52. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      53. Żurowski Antoni płk
      54. Dziesięciu Powieszonych
      55. Obóz NKWD w Rembertowie
      56. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      57. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      58. Cichociemni
      59. Zamach na Kutscherę
      60. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      61. Zdobycie Komendy Policji
      62. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      63. Wybuch transportera ładunków
      64. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      65. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      66. Szare Szeregi
      67. Rodowicz Jan "Anoda”
      68. Herman Władysław
      69. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      70. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      71. Śmigielski Manswet
      72. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      73. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      74. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      75. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      76. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      77. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      78. Batalion AK "Żubr"
      79. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      80. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      81. Sowiecki Trybunał Wojenny
      82. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      83. Kwatera główna NKWD
      84. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      85. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      86. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      87. Więzienie Pawiak
      88. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      89. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      90. Dom Janka Bytnara
      91. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      92. Baczyński Krzysztof Kamil
      93. Dom profesorów
      94. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      95. Akcja "Góral"
      96. Obrona Pałacyku Michla
      97. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      98. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      99. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Pilecki Witold rtm.
      101. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      102. Leski Kazimierz
      103. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      104. Baszmakow Wiktor
      105. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      106. Jankowski Stanisław
      107. Kopiec Powstania Warszawskiego
      108. Pomnik Powstania Warszawskiego
      109. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      110. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      111. Reduta KRÓLEWSKA 16
      112. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      113. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      114. Szare Szeregi
      115. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      116. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      117. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      118. Wróbel Stanisław
      119. Obwód GARWOLIN
      120. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      121. Obwód SIEDLCE
      122. Obwód SOCHACZEW
      123. Obwód GRÓJEC
      124. Obwód WĘGRÓW
      125. Obwód PUŁTUSK
      126. Ośrodek GABKA - OSA
      127. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik