Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Majcia16

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (03.10.2019 18:45:25)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 03.10.2019 19:45:42 03.10.2019 20:00:52 5 0 15
      2. 2 Antonin 04.10.2019 17:39:57 04.10.2019 17:40:00 2 0 6
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 03.10.2019 20:05:20 03.10.2019 20:09:21 3 0 9
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 04.10.2019 17:41:25 04.10.2019 17:42:53 5 10 5
      5. 5 Dom Akademicki 04.10.2019 17:43:11 04.10.2019 17:44:20 5 10 5
      6. 6 Instytut Radowy 04.10.2019 17:35:50 04.10.2019 17:36:32 5 11 4
      7. 7 Reduta KALISKA 03.10.2019 20:16:28 03.10.2019 20:17:24 4 0 12
      8. 8 Reduta WAWELSKA 04.10.2019 17:45:04 04.10.2019 17:45:32 5 10 5
      9. 9 Zieleniak 04.10.2019 17:45:53 04.10.2019 17:46:17 5 11 4
      10. 10 Daab Witold Karol 04.10.2019 17:46:31 04.10.2019 17:46:56 5 10 5
      11. 11 Perlikowski Wiesław 04.10.2019 17:48:37 04.10.2019 17:48:59 5 10 5
      12. 12 Salamucha Jan 04.10.2019 17:49:14 04.10.2019 17:49:38 5 10 5
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 04.10.2019 17:49:57 04.10.2019 17:50:16 5 10 5
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 04.10.2019 17:50:33 04.10.2019 17:50:58 5 11 4
      15. 15 Walki na Ryglu 04.10.2019 17:51:44 04.10.2019 17:52:07 5 10 5
      16. 16 Barykada Żyrardów 04.10.2019 17:52:23 04.10.2019 17:52:40 5 10 5
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 04.10.2019 17:52:53 04.10.2019 17:53:14 5 10 5
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 04.10.2019 17:53:28 04.10.2019 17:53:46 5 10 5
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 04.10.2019 17:54:00 04.10.2019 17:54:18 5 10 5
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 05.10.2019 08:41:40 05.10.2019 08:42:07 5 10 5
      21. 21 GLORIA VICTIS 05.10.2019 08:43:05 05.10.2019 08:43:29 4 9 3
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 05.10.2019 08:43:59 05.10.2019 08:44:22 5 10 5
      23. 23 Kwatera na Łączce 05.10.2019 08:45:14 05.10.2019 08:45:44 5 10 5
      24. 24 Siedziba Gestapo 05.10.2019 08:46:05 05.10.2019 08:46:43 5 10 5
      25. 25 Radomska Maria Joanna 05.10.2019 08:47:04 05.10.2019 08:47:39 5 10 5
      26. 37 Walki na Towarowej 04.10.2019 17:36:55 04.10.2019 17:37:21 5 10 5
      27. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 04.10.2019 17:31:42 04.10.2019 17:32:30 5 10 5
      28. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 04.10.2019 17:38:31 04.10.2019 17:38:58 5 10 5
      29. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 04.10.2019 17:34:51 04.10.2019 17:35:21 5 10 5
      30. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 04.10.2019 17:33:27 04.10.2019 17:34:08 5 15 0

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      2. Walki o Uniwersytet Warszawski
      3. Műller Aleksander
      4. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      5. Zaorski Andrzej
      6. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      7. Lewandowski Zbigniew
      8. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      9. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      10. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      11. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      12. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      13. Zdobycie Gęsiówki
      14. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      15. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      16. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      17. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      18. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      19. Filmowcy Armii Krajowej
      20. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      21. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      22. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      23. Grupa Artyleryjska "Granat”
      24. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      25. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      26. Reduta BRÓDNOWSKA
      27. Szpitale placówki "Kordian"
      28. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      29. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      30. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      31. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      32. Baza Lotnicza "Łużyce”
      33. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      34. Kompania AK por. "Gryfa”
      35. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      36. Żołnierze Wyklęci
      37. MALI POWSTAŃCY
      38. Akcja oddziału AK "Osjan”
      39. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      40. Reduta ALKAZAR
      41. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      42. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      43. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      44. Fieldorf Emil gen.
      45. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      46. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      47. Żurowski Antoni płk
      48. Dziesięciu Powieszonych
      49. Obóz NKWD w Rembertowie
      50. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      51. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      52. Cichociemni
      53. Zamach na Kutscherę
      54. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      55. Zdobycie Komendy Policji
      56. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      57. Wybuch transportera ładunków
      58. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      59. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      60. Szare Szeregi
      61. Rodowicz Jan "Anoda”
      62. Herman Władysław
      63. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      64. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      65. Śmigielski Manswet
      66. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      67. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      68. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      69. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      70. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      71. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      72. Batalion AK "Żubr"
      73. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      74. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      75. Sowiecki Trybunał Wojenny
      76. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      77. Kwatera główna NKWD
      78. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      79. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      80. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      81. Więzienie Pawiak
      82. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      83. Dom Janka Bytnara
      84. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      85. Baczyński Krzysztof Kamil
      86. Dom profesorów
      87. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      88. Akcja "Góral"
      89. Obrona Pałacyku Michla
      90. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      91. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      92. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      93. Pilecki Witold rtm.
      94. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      95. Veli bej Jedigar
      96. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      97. Fedorońko - Rodzina
      98. Leski Kazimierz
      99. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      100. Baszmakow Wiktor
      101. Szirtładze Irena
      102. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      103. Jankowski Stanisław
      104. Kopiec Powstania Warszawskiego
      105. Pomnik Powstania Warszawskiego
      106. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      107. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      108. Reduta KRÓLEWSKA 16
      109. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      110. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      111. Szare Szeregi
      112. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      113. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      114. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      115. Wróbel Stanisław
      116. Obwód GARWOLIN
      117. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      118. Obwód SIEDLCE
      119. Obwód SOCHACZEW
      120. Obwód GRÓJEC
      121. Obwód WĘGRÓW
      122. Obwód PUŁTUSK
      123. Ośrodek GABKA - OSA
      124. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik