PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: StonyHead

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (20.11.2019 07:56:04)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (20.11.2019 07:58:01)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (27.11.2019 07:30:56)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (20.11.2019 08:23:11)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 27.11.2019 08:44:55 27.11.2019 08:48:45 5 0 15
      2. 2 Antonin 27.11.2019 08:55:06 27.11.2019 08:59:13 4 3 9
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 27.11.2019 09:06:50 27.11.2019 09:11:06 4 2 10
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 27.11.2019 09:11:28 27.11.2019 09:15:53 5 3 12
      5. 5 Dom Akademicki 27.11.2019 09:16:23 27.11.2019 09:19:16 5 2 13
      6. 6 Instytut Radowy 27.11.2019 09:22:54 27.11.2019 09:24:37 5 2 13
      7. 7 Reduta KALISKA 27.11.2019 09:27:04 27.11.2019 09:29:56 5 4 11
      8. 8 Reduta WAWELSKA 27.11.2019 09:30:19 27.11.2019 09:32:30 5 2 13
      9. 9 Zieleniak 27.11.2019 09:33:38 27.11.2019 09:35:06 4 2 10
      10. 10 Daab Witold Karol 27.11.2019 09:36:07 27.11.2019 09:37:38 4 0 12
      11. 11 Perlikowski Wiesław 27.11.2019 09:38:16 27.11.2019 09:42:23 5 2 13
      12. 12 Salamucha Jan 27.11.2019 09:43:26 27.11.2019 09:45:12 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 27.11.2019 09:45:45 27.11.2019 09:47:37 5 3 12
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 27.11.2019 09:48:02 27.11.2019 09:49:51 4 2 10
      15. 15 Walki na Ryglu 27.11.2019 09:50:45 27.11.2019 09:52:38 5 2 13
      16. 16 Barykada Żyrardów 27.11.2019 09:53:44 27.11.2019 09:58:10 2 0 6
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 27.11.2019 09:58:53 27.11.2019 09:59:43 3 2 7
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 11.12.2019 08:31:33 11.12.2019 08:34:22 5 1 14
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 11.12.2019 08:35:13 11.12.2019 08:37:24 3 0 9
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 11.12.2019 08:37:55 11.12.2019 08:40:00 4 2 10
      21. 21 GLORIA VICTIS 11.12.2019 08:41:34 11.12.2019 08:41:55 1 0 3
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 11.12.2019 08:42:36 11.12.2019 08:44:04 3 2 7
      23. 23 Kwatera na Łączce 11.12.2019 08:44:35 11.12.2019 08:46:09 1 0 3
      24. 24 Siedziba Gestapo 11.12.2019 08:46:48 11.12.2019 08:48:16 4 0 12
      25. 25 Radomska Maria Joanna 11.12.2019 08:49:25 11.12.2019 08:52:19 2 1 5
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 11.12.2019 08:53:09 11.12.2019 08:54:02 1 1 2
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 11.12.2019 08:54:59 11.12.2019 08:55:50 0 0 0
      28. 28 Műller Aleksander 11.12.2019 08:56:29 11.12.2019 08:57:45 2 0 6

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      2. Zaorski Andrzej
      3. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      4. Lewandowski Zbigniew
      5. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      6. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      7. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      8. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      9. Walki na Towarowej
      10. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      11. Zdobycie Gęsiówki
      12. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      13. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      14. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      15. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      16. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      17. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      18. Filmowcy Armii Krajowej
      19. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      20. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      21. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      22. Grupa Artyleryjska "Granat”
      23. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      24. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      25. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      26. Reduta BRÓDNOWSKA
      27. Szpitale placówki "Kordian"
      28. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      29. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      30. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      31. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      32. Baza Lotnicza "Łużyce”
      33. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      34. Kompania AK por. "Gryfa”
      35. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      36. Żołnierze Wyklęci
      37. MALI POWSTAŃCY
      38. Akcja oddziału AK "Osjan”
      39. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      40. Reduta ALKAZAR
      41. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      42. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      43. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      44. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      45. Fieldorf Emil gen.
      46. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      47. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      48. Żurowski Antoni płk
      49. Dziesięciu Powieszonych
      50. Obóz NKWD w Rembertowie
      51. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      52. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      53. Cichociemni
      54. Zamach na Kutscherę
      55. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      56. Zdobycie Komendy Policji
      57. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      58. Wybuch transportera ładunków
      59. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      60. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      61. Szare Szeregi
      62. Rodowicz Jan "Anoda”
      63. Herman Władysław
      64. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      65. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      66. Śmigielski Manswet
      67. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      68. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      69. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      70. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      71. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      72. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      73. Batalion AK "Żubr"
      74. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      75. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      76. Sowiecki Trybunał Wojenny
      77. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      78. Kwatera główna NKWD
      79. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      80. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      81. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      82. Więzienie Pawiak
      83. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      84. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      85. Dom Janka Bytnara
      86. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      87. Baczyński Krzysztof Kamil
      88. Dom profesorów
      89. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      90. Akcja "Góral"
      91. Obrona Pałacyku Michla
      92. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      93. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      94. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      95. Pilecki Witold rtm.
      96. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      97. Veli bej Jedigar
      98. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      99. Fedorońko - Rodzina
      100. Leski Kazimierz
      101. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      102. Baszmakow Wiktor
      103. Szirtładze Irena
      104. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      105. Jankowski Stanisław
      106. Kopiec Powstania Warszawskiego
      107. Pomnik Powstania Warszawskiego
      108. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      109. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      110. Reduta KRÓLEWSKA 16
      111. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      112. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      113. Szare Szeregi
      114. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      115. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      116. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      117. Wróbel Stanisław
      118. Obwód GARWOLIN
      119. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      120. Obwód SIEDLCE
      121. Obwód SOCHACZEW
      122. Obwód GRÓJEC
      123. Obwód WĘGRÓW
      124. Obwód PUŁTUSK
      125. Ośrodek GABKA - OSA
      126. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 27.11.2019 08:31:06 27.11.2019 08:43:51 21 9 108