PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Nejt Zefirski

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (20.11.2019 08:11:27)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 29.12.2019 22:07:57 29.12.2019 22:09:26 5 0 15
      2. 12 Salamucha Jan 29.12.2019 22:42:18 29.12.2019 22:42:50 5 10 5
      3. 17 Batalion AK "Miotła" 29.12.2019 23:57:24 29.12.2019 23:58:16 5 0 15
      4. 23 Kwatera na Łączce 29.12.2019 23:56:29 29.12.2019 23:57:10 5 0 15
      5. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 29.12.2019 23:52:33 29.12.2019 23:53:14 5 0 15
      6. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 29.12.2019 22:59:31 29.12.2019 23:00:18 5 0 15
      7. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 29.12.2019 22:38:00 29.12.2019 22:39:22 5 0 15
      8. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 29.12.2019 22:35:17 29.12.2019 22:35:32 5 10 5
      9. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 29.12.2019 22:45:52 29.12.2019 22:46:45 5 0 15
      10. 55 Szpitale placówki "Kordian" 29.12.2019 22:48:37 29.12.2019 22:49:37 5 0 15
      11. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 29.12.2019 23:51:45 29.12.2019 23:52:21 5 0 15
      12. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 29.12.2019 22:47:17 29.12.2019 22:48:19 5 0 15
      13. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 29.12.2019 22:43:41 29.12.2019 22:43:59 5 10 5
      14. 73 Fieldorf Emil gen. 29.12.2019 22:44:18 29.12.2019 22:45:08 5 0 15
      15. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 29.12.2019 23:54:21 29.12.2019 23:54:59 5 0 15
      16. 81 Cichociemni 29.12.2019 23:50:05 29.12.2019 23:50:46 5 0 15
      17. 84 Zdobycie Komendy Policji 29.12.2019 22:36:46 29.12.2019 22:37:01 5 10 5
      18. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 29.12.2019 22:58:03 29.12.2019 22:58:51 5 0 15
      19. 89 Szare Szeregi 29.12.2019 22:12:44 29.12.2019 22:14:03 5 0 15
      20. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 29.12.2019 23:48:14 29.12.2019 23:48:58 5 0 15
      21. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 29.12.2019 23:09:17 29.12.2019 23:10:08 5 0 15
      22. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 29.12.2019 23:46:56 29.12.2019 23:48:01 5 0 15
      23. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 29.12.2019 23:01:30 29.12.2019 23:02:15 4 0 12
      24. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 29.12.2019 22:10:27 29.12.2019 22:11:41 5 0 15
      25. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 29.12.2019 23:55:09 29.12.2019 23:55:51 5 0 15
      26. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 29.12.2019 23:02:59 29.12.2019 23:03:47 5 0 15
      27. 119 Obrona Pałacyku Michla 29.12.2019 23:05:11 29.12.2019 23:06:00 5 0 15
      28. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 29.12.2019 23:00:32 29.12.2019 23:01:18 5 0 15
      29. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 29.12.2019 22:49:51 29.12.2019 22:50:54 5 0 15
      30. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 29.12.2019 23:06:14 29.12.2019 23:06:58 5 0 15
      31. 148 Obwód SIEDLCE 29.12.2019 23:08:22 29.12.2019 23:08:55 5 0 15
      32. 149 Obwód SOCHACZEW 29.12.2019 23:07:07 29.12.2019 23:07:52 5 0 15
      33. 152 Obwód PUŁTUSK 29.12.2019 22:53:47 29.12.2019 22:54:58 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Zaorski Andrzej
      27. Lewandowski Zbigniew
      28. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      29. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      30. Walki na Towarowej
      31. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      32. Zdobycie Gęsiówki
      33. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      34. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      35. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      36. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      37. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      38. Filmowcy Armii Krajowej
      39. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      40. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      41. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      42. Grupa Artyleryjska "Granat”
      43. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      44. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      45. Reduta BRÓDNOWSKA
      46. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      47. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      48. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. Żołnierze Wyklęci
      53. MALI POWSTAŃCY
      54. Akcja oddziału AK "Osjan”
      55. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      56. Reduta ALKAZAR
      57. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      58. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      59. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      60. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      61. Żurowski Antoni płk
      62. Dziesięciu Powieszonych
      63. Obóz NKWD w Rembertowie
      64. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      65. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      66. Zamach na Kutscherę
      67. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      68. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      69. Wybuch transportera ładunków
      70. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      71. Rodowicz Jan "Anoda”
      72. Herman Władysław
      73. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      74. Śmigielski Manswet
      75. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      76. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      77. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      78. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      79. Batalion AK "Żubr"
      80. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      81. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      82. Sowiecki Trybunał Wojenny
      83. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      84. Kwatera główna NKWD
      85. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      86. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      87. Więzienie Pawiak
      88. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      89. Dom Janka Bytnara
      90. Dom profesorów
      91. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      92. Akcja "Góral"
      93. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      94. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      95. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      96. Pilecki Witold rtm.
      97. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      98. Veli bej Jedigar
      99. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      100. Fedorońko - Rodzina
      101. Leski Kazimierz
      102. Baszmakow Wiktor
      103. Szirtładze Irena
      104. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      105. Jankowski Stanisław
      106. Kopiec Powstania Warszawskiego
      107. Pomnik Powstania Warszawskiego
      108. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      109. Reduta KRÓLEWSKA 16
      110. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      111. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      112. Szare Szeregi
      113. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      114. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      115. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      116. Wróbel Stanisław
      117. Obwód GARWOLIN
      118. Obwód GRÓJEC
      119. Obwód WĘGRÓW
      120. Ośrodek GABKA - OSA
      121. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik