PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: MateuszMetrak

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (21.12.2019 16:02:40)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 7 Reduta KALISKA 21.12.2019 17:29:26 21.12.2019 17:30:04 5 0 15
      2. 9 Zieleniak 21.12.2019 17:52:37 21.12.2019 17:53:25 5 0 15
      3. 15 Walki na Ryglu 21.12.2019 17:21:08 21.12.2019 17:22:10 2 0 6
      4. 16 Barykada Żyrardów 21.12.2019 17:18:16 21.12.2019 17:20:58 0 0 0
      5. 24 Siedziba Gestapo 21.12.2019 17:05:41 21.12.2019 17:06:05 0 0 0
      6. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 21.12.2019 17:22:29 21.12.2019 17:23:33 4 0 12
      7. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 21.12.2019 17:14:10 21.12.2019 17:16:17 1 0 3
      8. 32 Lewandowski Zbigniew 21.12.2019 17:33:52 21.12.2019 17:34:25 5 0 15
      9. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 21.12.2019 17:36:50 21.12.2019 17:37:26 5 0 15
      10. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 21.12.2019 17:51:37 21.12.2019 17:52:10 5 0 15
      11. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 21.12.2019 17:45:51 21.12.2019 17:46:17 4 0 12
      12. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 21.12.2019 17:41:05 21.12.2019 17:42:18 5 0 15
      13. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 21.12.2019 17:39:57 21.12.2019 17:40:49 5 0 15
      14. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 21.12.2019 17:50:43 21.12.2019 17:51:20 5 0 15
      15. 64 Żołnierze Wyklęci 21.12.2019 17:48:15 21.12.2019 17:50:04 5 0 15
      16. 65 MALI POWSTAŃCY 21.12.2019 17:46:37 21.12.2019 17:47:05 5 0 15
      17. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 21.12.2019 17:43:44 21.12.2019 17:44:24 5 0 15
      18. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 21.12.2019 17:42:36 21.12.2019 17:43:24 5 0 15
      19. 68 Reduta ALKAZAR 21.12.2019 17:37:42 21.12.2019 17:39:15 5 0 15
      20. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 21.12.2019 17:35:40 21.12.2019 17:36:20 5 0 15
      21. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 21.12.2019 17:23:45 21.12.2019 17:24:57 1 0 3
      22. 82 Zamach na Kutscherę 21.12.2019 17:08:04 21.12.2019 17:08:18 2 0 6
      23. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 21.12.2019 17:11:47 21.12.2019 17:14:00 5 0 15
      24. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 21.12.2019 17:30:47 21.12.2019 17:31:42 5 0 15
      25. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 21.12.2019 17:06:17 21.12.2019 17:06:36 1 0 3
      26. 113 Dom Janka Bytnara 21.12.2019 17:32:24 21.12.2019 17:33:12 5 0 15
      27. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 21.12.2019 17:16:29 21.12.2019 17:18:08 0 0 0
      28. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 21.12.2019 17:06:44 21.12.2019 17:07:01 0 0 0
      29. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 21.12.2019 17:08:55 21.12.2019 17:09:10 1 0 3
      30. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 21.12.2019 17:08:27 21.12.2019 17:08:45 2 0 6
      31. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 21.12.2019 17:03:22 21.12.2019 17:03:53 2 0 6

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Daab Witold Karol
      9. Perlikowski Wiesław
      10. Salamucha Jan
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Batalion AK "Miotła"
      14. Pułk AK "Baszta"
      15. Zgrupowanie AK "Gurt"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Radomska Maria Joanna
      21. Műller Aleksander
      22. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      23. Zaorski Andrzej
      24. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      25. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      26. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      27. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      28. Walki na Towarowej
      29. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      30. Zdobycie Gęsiówki
      31. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      32. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      33. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      34. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      35. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      36. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      37. Filmowcy Armii Krajowej
      38. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      39. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      40. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      41. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      42. Reduta BRÓDNOWSKA
      43. Szpitale placówki "Kordian"
      44. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      45. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      46. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      47. Baza Lotnicza "Łużyce”
      48. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      49. Kompania AK por. "Gryfa”
      50. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      51. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      52. Fieldorf Emil gen.
      53. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      54. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      55. Żurowski Antoni płk
      56. Dziesięciu Powieszonych
      57. Obóz NKWD w Rembertowie
      58. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      59. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      60. Cichociemni
      61. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      62. Zdobycie Komendy Policji
      63. Wybuch transportera ładunków
      64. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      65. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      66. Szare Szeregi
      67. Rodowicz Jan "Anoda”
      68. Herman Władysław
      69. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      70. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      71. Śmigielski Manswet
      72. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      73. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      74. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      75. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      76. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      77. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      78. Batalion AK "Żubr"
      79. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      80. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      81. Sowiecki Trybunał Wojenny
      82. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      83. Kwatera główna NKWD
      84. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      85. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      86. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      87. Więzienie Pawiak
      88. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      89. Dom profesorów
      90. Akcja "Góral"
      91. Obrona Pałacyku Michla
      92. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      93. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      94. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      95. Pilecki Witold rtm.
      96. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      97. Veli bej Jedigar
      98. Fedorońko - Rodzina
      99. Leski Kazimierz
      100. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      101. Baszmakow Wiktor
      102. Szirtładze Irena
      103. Jankowski Stanisław
      104. Pomnik Powstania Warszawskiego
      105. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      106. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      107. Reduta KRÓLEWSKA 16
      108. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      109. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      110. Szare Szeregi
      111. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      112. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      113. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      114. Wróbel Stanisław
      115. Obwód GARWOLIN
      116. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      117. Obwód SIEDLCE
      118. Obwód SOCHACZEW
      119. Obwód GRÓJEC
      120. Obwód WĘGRÓW
      121. Obwód PUŁTUSK
      122. Ośrodek GABKA - OSA
      123. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 21.12.2019 17:57:30 21.12.2019 17:58:13 7 0 42

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 21.12.2019 17:54:45 21.12.2019 17:55:27 4 0 24