Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Danofu (PC)

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 16:12:30)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 24.10.2019 16:33:07 24.10.2019 16:37:56 5 2 13
      2. 2 Antonin 24.10.2019 16:39:37 24.10.2019 16:42:01 4 0 12
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 24.10.2019 16:42:26 24.10.2019 16:48:05 5 4 11
      4. 11 Perlikowski Wiesław 23.10.2019 17:58:11 23.10.2019 18:02:50 5 0 15
      5. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 31.10.2019 16:42:51 31.10.2019 16:45:11 4 2 10
      6. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 31.10.2019 16:37:24 31.10.2019 16:39:15 4 0 12
      7. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 31.10.2019 16:41:11 31.10.2019 16:42:44 4 0 12
      8. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 23.10.2019 17:51:55 23.10.2019 17:58:01 5 0 15
      9. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 31.10.2019 16:52:23 31.10.2019 16:54:50 3 0 9
      10. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 23.10.2019 17:39:06 23.10.2019 17:44:22 5 3 12
      11. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 31.10.2019 16:50:42 31.10.2019 16:52:12 4 0 12
      12. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 23.10.2019 18:09:46 23.10.2019 18:12:53 5 2 13
      13. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 31.10.2019 16:33:58 31.10.2019 16:36:31 5 4 11
      14. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 24.10.2019 17:05:05 24.10.2019 17:07:19 2 0 6
      15. 76 Żurowski Antoni płk 24.10.2019 17:02:48 24.10.2019 17:04:39 5 0 15
      16. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 23.10.2019 18:03:36 23.10.2019 18:09:05 5 2 13
      17. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 24.10.2019 16:49:15 24.10.2019 16:53:13 3 2 7
      18. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 23.10.2019 17:32:41 23.10.2019 17:38:42 5 2 13
      19. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 31.10.2019 16:49:41 31.10.2019 16:50:36 4 0 12
      20. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 31.10.2019 16:47:36 31.10.2019 16:49:29 4 0 12
      21. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 31.10.2019 16:45:58 31.10.2019 16:47:30 3 0 9
      22. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 24.10.2019 16:53:43 24.10.2019 16:56:19 3 0 9
      23. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 24.10.2019 16:56:39 24.10.2019 16:59:24 3 0 9
      24. 106 Kwatera główna NKWD 24.10.2019 16:59:53 24.10.2019 17:02:17 4 0 12
      25. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 31.10.2019 16:31:38 31.10.2019 16:33:45 5 2 13
      26. 116 Dom profesorów 31.10.2019 16:39:25 31.10.2019 16:41:01 3 0 9
      27. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 24.10.2019 17:07:37 24.10.2019 17:09:02 4 0 12
      28. 125 Veli bej Jedigar 23.10.2019 17:44:50 23.10.2019 17:51:03 5 0 15
      29. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 31.10.2019 16:29:27 31.10.2019 16:31:07 5 0 15
      30. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 24.10.2019 17:13:09 24.10.2019 17:15:23 3 0 9
      31. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 23.10.2019 17:21:58 23.10.2019 17:28:06 5 0 15
      32. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 23.10.2019 17:13:14 23.10.2019 17:21:04 2 2 4
      33. 152 Obwód PUŁTUSK 23.10.2019 17:28:32 23.10.2019 17:31:57 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      2. Dom Akademicki
      3. Instytut Radowy
      4. Reduta KALISKA
      5. Reduta WAWELSKA
      6. Zieleniak
      7. Daab Witold Karol
      8. Salamucha Jan
      9. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      10. Reduta BANK POLSKI
      11. Walki na Ryglu
      12. Barykada Żyrardów
      13. Batalion AK "Miotła"
      14. Pułk AK "Baszta"
      15. Zgrupowanie AK "Gurt"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Walki o Uniwersytet Warszawski
      23. Műller Aleksander
      24. Zaorski Andrzej
      25. Lewandowski Zbigniew
      26. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      27. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      28. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      29. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      30. Walki na Towarowej
      31. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      32. Zdobycie Gęsiówki
      33. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      34. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      35. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      36. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      37. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      38. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      39. Filmowcy Armii Krajowej
      40. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      41. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      42. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      43. Grupa Artyleryjska "Granat”
      44. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      45. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      46. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      47. Szpitale placówki "Kordian"
      48. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      49. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. MALI POWSTAŃCY
      55. Akcja oddziału AK "Osjan”
      56. Reduta ALKAZAR
      57. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      58. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      59. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      60. Fieldorf Emil gen.
      61. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      62. Dziesięciu Powieszonych
      63. Obóz NKWD w Rembertowie
      64. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      65. Cichociemni
      66. Zamach na Kutscherę
      67. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      68. Zdobycie Komendy Policji
      69. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      70. Wybuch transportera ładunków
      71. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      72. Szare Szeregi
      73. Rodowicz Jan "Anoda”
      74. Herman Władysław
      75. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      76. Śmigielski Manswet
      77. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      78. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      79. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      80. Batalion AK "Żubr"
      81. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      82. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      83. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      84. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      85. Więzienie Pawiak
      86. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      87. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      88. Dom Janka Bytnara
      89. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      90. Baczyński Krzysztof Kamil
      91. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      92. Akcja "Góral"
      93. Obrona Pałacyku Michla
      94. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      95. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      96. Pilecki Witold rtm.
      97. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      98. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      99. Fedorońko - Rodzina
      100. Leski Kazimierz
      101. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      102. Baszmakow Wiktor
      103. Szirtładze Irena
      104. Jankowski Stanisław
      105. Pomnik Powstania Warszawskiego
      106. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      107. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      108. Reduta KRÓLEWSKA 16
      109. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      110. Szare Szeregi
      111. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      112. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      113. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      114. Wróbel Stanisław
      115. Obwód GARWOLIN
      116. Obwód SIEDLCE
      117. Obwód SOCHACZEW
      118. Obwód GRÓJEC
      119. Obwód WĘGRÓW
      120. Ośrodek GABKA - OSA
      121. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik