PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: chmielq

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.10.2019 09:26:47)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (30.10.2019 10:16:21)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (30.10.2019 10:19:14)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (30.10.2019 10:17:43)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 10 Daab Witold Karol 10.11.2019 09:56:05 10.11.2019 09:59:29 4 0 36
      2. 12 Salamucha Jan 10.11.2019 09:14:43 10.11.2019 09:19:26 3 0 27
      3. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 10.11.2019 10:47:55 10.11.2019 10:51:38 4 0 36
      4. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 10.11.2019 09:44:21 10.11.2019 09:48:43 5 0 45
      5. 39 Zdobycie Gęsiówki 10.11.2019 11:26:21 10.11.2019 11:27:44 5 0 45
      6. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 20.11.2019 02:49:20 20.11.2019 02:50:27 4 0 36
      7. 65 MALI POWSTAŃCY 30.10.2019 20:06:10 30.10.2019 20:08:25 5 0 45
      8. 110 Więzienie Pawiak 10.11.2019 11:08:24 10.11.2019 11:09:17 5 0 45
      9. 133 Jankowski Stanisław 10.11.2019 10:08:24 10.11.2019 10:14:38 5 0 45
      10. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 30.10.2019 15:19:44 30.10.2019 15:24:12 5 0 15
      11. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 30.10.2019 15:26:55 30.10.2019 15:33:56 5 0 15
      12. 141 Szare Szeregi 30.10.2019 15:58:43 30.10.2019 16:18:27 5 0 15
      13. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 30.10.2019 15:48:11 30.10.2019 15:51:51 4 0 12
      14. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 30.10.2019 15:52:51 30.10.2019 15:55:16 4 0 12
      15. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 30.10.2019 15:43:08 30.10.2019 15:47:20 5 0 15
      16. 145 Wróbel Stanisław 30.10.2019 15:03:27 30.10.2019 15:07:37 5 0 15
      17. 146 Obwód GARWOLIN 30.10.2019 14:36:06 30.10.2019 14:38:06 5 0 15
      18. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 30.10.2019 14:46:50 30.10.2019 14:53:30 5 1 14
      19. 148 Obwód SIEDLCE 30.10.2019 14:41:58 30.10.2019 14:44:59 4 1 11
      20. 149 Obwód SOCHACZEW 30.10.2019 10:34:14 30.10.2019 10:48:38 4 1 11
      21. 150 Obwód GRÓJEC 30.10.2019 14:15:03 30.10.2019 14:22:17 5 0 15
      22. 151 Obwód WĘGRÓW 30.10.2019 14:54:34 30.10.2019 15:02:07 4 0 12
      23. 152 Obwód PUŁTUSK 30.10.2019 15:14:25 30.10.2019 15:17:33 4 0 12
      24. 153 Ośrodek GABKA - OSA 30.10.2019 11:07:14 30.10.2019 11:14:36 4 2 10
      25. 154 Kusociński Janusz 30.10.2019 14:23:27 30.10.2019 14:28:09 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Pułk AK "Baszta"
      17. Zgrupowanie AK "Gurt"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. GLORIA VICTIS
      20. Grobowiec dowódców AK
      21. Kwatera na Łączce
      22. Siedziba Gestapo
      23. Radomska Maria Joanna
      24. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      25. Walki o Uniwersytet Warszawski
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Zaorski Andrzej
      29. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      30. Lewandowski Zbigniew
      31. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      32. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      33. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      34. Walki na Towarowej
      35. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      36. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      37. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      38. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      39. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      40. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      41. Filmowcy Armii Krajowej
      42. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      43. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      44. Grupa Artyleryjska "Granat”
      45. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      46. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      47. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      48. Reduta BRÓDNOWSKA
      49. Szpitale placówki "Kordian"
      50. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. Akcja oddziału AK "Osjan”
      60. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      61. Reduta ALKAZAR
      62. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      63. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      64. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      65. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      66. Fieldorf Emil gen.
      67. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      68. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      69. Żurowski Antoni płk
      70. Dziesięciu Powieszonych
      71. Obóz NKWD w Rembertowie
      72. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      73. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      74. Cichociemni
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie Komendy Policji
      78. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Rodowicz Jan "Anoda”
      84. Herman Władysław
      85. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      86. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      87. Śmigielski Manswet
      88. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      89. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      90. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      91. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      92. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      93. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      94. Batalion AK "Żubr"
      95. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      96. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      97. Sowiecki Trybunał Wojenny
      98. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      99. Kwatera główna NKWD
      100. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      101. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      104. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Dom Janka Bytnara
      106. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      107. Baczyński Krzysztof Kamil
      108. Dom profesorów
      109. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      110. Akcja "Góral"
      111. Obrona Pałacyku Michla
      112. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      113. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      114. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Pilecki Witold rtm.
      116. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      117. Veli bej Jedigar
      118. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      119. Fedorońko - Rodzina
      120. Leski Kazimierz
      121. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      122. Baszmakow Wiktor
      123. Szirtładze Irena
      124. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      125. Kopiec Powstania Warszawskiego
      126. Pomnik Powstania Warszawskiego
      127. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      129. Reduta KRÓLEWSKA 16

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik