Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: chmielq

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.10.2019 09:26:47)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (30.10.2019 10:16:21)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (30.10.2019 10:19:14)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (30.10.2019 10:17:43)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 10 Daab Witold Karol 10.11.2019 09:56:05 10.11.2019 09:59:29 4 0 36
      2. 12 Salamucha Jan 10.11.2019 09:14:43 10.11.2019 09:19:26 3 0 27
      3. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 10.11.2019 10:47:55 10.11.2019 10:51:38 4 0 36
      4. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 10.11.2019 09:44:21 10.11.2019 09:48:43 5 0 45
      5. 39 Zdobycie Gęsiówki 10.11.2019 11:26:21 10.11.2019 11:27:44 5 0 45
      6. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 20.11.2019 02:49:20 20.11.2019 02:50:27 4 0 36
      7. 65 MALI POWSTAŃCY 30.10.2019 20:06:10 30.10.2019 20:08:25 5 0 45
      8. 110 Więzienie Pawiak 10.11.2019 11:08:24 10.11.2019 11:09:17 5 0 45
      9. 133 Jankowski Stanisław 10.11.2019 10:08:24 10.11.2019 10:14:38 5 0 45
      10. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 30.10.2019 15:19:44 30.10.2019 15:24:12 5 0 15
      11. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 30.10.2019 15:26:55 30.10.2019 15:33:56 5 0 15
      12. 141 Szare Szeregi 30.10.2019 15:58:43 30.10.2019 16:18:27 5 0 15
      13. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 30.10.2019 15:48:11 30.10.2019 15:51:51 4 0 12
      14. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 30.10.2019 15:52:51 30.10.2019 15:55:16 4 0 12
      15. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 30.10.2019 15:43:08 30.10.2019 15:47:20 5 0 15
      16. 145 Wróbel Stanisław 30.10.2019 15:03:27 30.10.2019 15:07:37 5 0 15
      17. 146 Obwód GARWOLIN 30.10.2019 14:36:06 30.10.2019 14:38:06 5 0 15
      18. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 30.10.2019 14:46:50 30.10.2019 14:53:30 5 1 14
      19. 148 Obwód SIEDLCE 30.10.2019 14:41:58 30.10.2019 14:44:59 4 1 11
      20. 149 Obwód SOCHACZEW 30.10.2019 10:34:14 30.10.2019 10:48:38 4 1 11
      21. 150 Obwód GRÓJEC 30.10.2019 14:15:03 30.10.2019 14:22:17 5 0 15
      22. 151 Obwód WĘGRÓW 30.10.2019 14:54:34 30.10.2019 15:02:07 4 0 12
      23. 152 Obwód PUŁTUSK 30.10.2019 15:14:25 30.10.2019 15:17:33 4 0 12
      24. 153 Ośrodek GABKA - OSA 30.10.2019 11:07:14 30.10.2019 11:14:36 4 2 10
      25. 154 Kusociński Janusz 30.10.2019 14:23:27 30.10.2019 14:28:09 4 0 12

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik