Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: mastro

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 10:47:22)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 11 Perlikowski Wiesław 23.10.2019 12:24:12 23.10.2019 12:25:48 5 2 13
      2. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 24.10.2019 16:24:58 24.10.2019 16:28:17 5 0 15
      3. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 24.10.2019 16:06:07 24.10.2019 16:16:31 4 5 7
      4. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 23.10.2019 18:51:13 23.10.2019 18:56:45 5 3 12
      5. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 23.10.2019 18:37:06 23.10.2019 18:40:18 5 0 15
      6. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 24.10.2019 17:04:32 24.10.2019 17:09:28 4 0 12
      7. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 24.10.2019 14:28:48 24.10.2019 14:40:37 4 0 12
      8. 73 Fieldorf Emil gen. 24.10.2019 14:40:50 24.10.2019 14:46:43 5 0 15
      9. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 24.10.2019 14:46:58 24.10.2019 14:51:54 5 2 13
      10. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 23.10.2019 16:52:32 23.10.2019 16:59:05 5 0 15
      11. 76 Żurowski Antoni płk 23.10.2019 16:48:16 23.10.2019 16:52:16 5 0 15
      12. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 24.10.2019 14:52:10 24.10.2019 15:01:21 5 0 15
      13. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 24.10.2019 15:57:36 24.10.2019 16:05:46 5 2 13
      14. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 23.10.2019 11:48:01 23.10.2019 11:49:44 4 3 9
      15. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 23.10.2019 18:47:02 23.10.2019 18:50:57 5 0 15
      16. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 23.10.2019 16:25:49 23.10.2019 16:27:57 5 0 15
      17. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 23.10.2019 16:28:15 23.10.2019 16:36:24 5 2 13
      18. 106 Kwatera główna NKWD 23.10.2019 16:42:58 23.10.2019 16:47:54 4 3 9
      19. 110 Więzienie Pawiak 24.10.2019 16:16:48 24.10.2019 16:24:42 5 0 15
      20. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 23.10.2019 18:31:42 23.10.2019 18:34:18 5 1 14
      21. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 23.10.2019 18:43:28 23.10.2019 18:45:47 5 0 15
      22. 123 Pilecki Witold rtm. 23.10.2019 18:40:27 23.10.2019 18:43:09 5 0 15
      23. 125 Veli bej Jedigar 24.10.2019 07:31:20 24.10.2019 14:28:28 5 0 15
      24. 127 Fedorońko - Rodzina 23.10.2019 18:34:40 23.10.2019 18:36:54 5 0 15
      25. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 24.10.2019 17:00:19 24.10.2019 17:04:12 4 0 12
      26. 150 Obwód GRÓJEC 23.10.2019 13:35:53 23.10.2019 13:37:56 5 0 15
      27. 152 Obwód PUŁTUSK 23.10.2019 13:29:41 23.10.2019 13:35:08 4 2 10

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      35. Walki na Towarowej
      36. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      37. Zdobycie Gęsiówki
      38. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      39. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      40. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      41. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      42. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      43. Filmowcy Armii Krajowej
      44. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      45. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      46. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      47. Grupa Artyleryjska "Granat”
      48. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      49. Reduta BRÓDNOWSKA
      50. Szpitale placówki "Kordian"
      51. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      52. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      53. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      54. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      55. Baza Lotnicza "Łużyce”
      56. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. MALI POWSTAŃCY
      60. Akcja oddziału AK "Osjan”
      61. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      62. Reduta ALKAZAR
      63. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      64. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      65. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      66. Dziesięciu Powieszonych
      67. Obóz NKWD w Rembertowie
      68. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      69. Cichociemni
      70. Zamach na Kutscherę
      71. Zdobycie Komendy Policji
      72. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      73. Wybuch transportera ładunków
      74. Szare Szeregi
      75. Rodowicz Jan "Anoda”
      76. Herman Władysław
      77. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      78. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      79. Śmigielski Manswet
      80. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      81. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      82. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      83. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      84. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      85. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      86. Batalion AK "Żubr"
      87. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      88. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      89. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      90. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      91. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      92. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      93. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      94. Dom Janka Bytnara
      95. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      96. Baczyński Krzysztof Kamil
      97. Dom profesorów
      98. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      99. Akcja "Góral"
      100. Obrona Pałacyku Michla
      101. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      102. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      103. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      104. Leski Kazimierz
      105. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      106. Baszmakow Wiktor
      107. Szirtładze Irena
      108. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      109. Jankowski Stanisław
      110. Kopiec Powstania Warszawskiego
      111. Pomnik Powstania Warszawskiego
      112. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      113. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      114. Reduta KRÓLEWSKA 16
      115. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      116. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      117. Szare Szeregi
      118. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      119. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      120. Wróbel Stanisław
      121. Obwód GARWOLIN
      122. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      123. Obwód SIEDLCE
      124. Obwód SOCHACZEW
      125. Obwód WĘGRÓW
      126. Ośrodek GABKA - OSA
      127. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik