PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Matthias

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (26.10.2019 08:39:36)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (27.10.2019 12:50:57)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (27.10.2019 12:52:57)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (20.11.2019 07:52:49)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (27.10.2019 12:50:08)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 20.11.2019 08:33:41 20.11.2019 08:34:46 0 0 0
      2. 10 Daab Witold Karol 26.10.2019 13:47:34 26.10.2019 13:51:25 5 0 45
      3. 11 Perlikowski Wiesław 27.10.2019 17:34:45 27.10.2019 17:38:37 5 0 15
      4. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 26.10.2019 12:32:22 26.10.2019 12:41:33 5 0 45
      5. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 26.10.2019 14:26:48 26.10.2019 14:32:09 5 0 15
      6. 39 Zdobycie Gęsiówki 26.10.2019 13:12:07 26.10.2019 13:12:50 5 0 15
      7. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 28.10.2019 10:52:35 28.10.2019 10:59:14 5 0 15
      8. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 28.10.2019 12:50:13 28.10.2019 12:51:05 5 0 15
      9. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 27.10.2019 17:47:45 27.10.2019 17:51:11 4 0 12
      10. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 27.10.2019 17:39:07 27.10.2019 17:42:37 4 0 12
      11. 110 Więzienie Pawiak 26.10.2019 11:55:29 26.10.2019 12:11:51 4 0 36
      12. 118 Akcja "Góral" 30.10.2019 14:08:51 30.10.2019 14:09:51 5 0 15
      13. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 27.10.2019 17:51:53 27.10.2019 17:57:02 4 0 12
      14. 133 Jankowski Stanisław 26.10.2019 14:12:20 26.10.2019 14:19:38 5 0 15
      15. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 27.10.2019 15:49:34 27.10.2019 15:52:46 5 0 15
      16. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 28.10.2019 12:17:46 28.10.2019 12:37:29 4 0 12
      17. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 27.10.2019 13:37:56 27.10.2019 13:42:53 4 0 12
      18. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 27.10.2019 15:47:09 27.10.2019 15:49:03 5 0 15
      19. 145 Wróbel Stanisław 27.10.2019 15:38:47 27.10.2019 15:43:45 5 0 15
      20. 146 Obwód GARWOLIN 27.10.2019 13:46:08 27.10.2019 13:47:51 5 0 15
      21. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 27.10.2019 15:25:49 27.10.2019 15:28:27 5 0 15
      22. 148 Obwód SIEDLCE 27.10.2019 15:29:07 27.10.2019 15:31:32 4 0 12
      23. 149 Obwód SOCHACZEW 27.10.2019 14:24:20 27.10.2019 14:27:36 5 0 15
      24. 150 Obwód GRÓJEC 27.10.2019 15:20:36 27.10.2019 15:25:03 5 0 15
      25. 151 Obwód WĘGRÓW 27.10.2019 15:32:08 27.10.2019 15:36:37 5 0 15
      26. 152 Obwód PUŁTUSK 27.10.2019 14:20:15 27.10.2019 14:23:21 5 0 15
      27. 154 Kusociński Janusz 27.10.2019 15:44:53 27.10.2019 15:46:46 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Salamucha Jan
      10. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      24. Walki o Uniwersytet Warszawski
      25. Műller Aleksander
      26. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      27. Zaorski Andrzej
      28. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      29. Lewandowski Zbigniew
      30. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      31. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      32. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      33. Walki na Towarowej
      34. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      35. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      36. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      37. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      38. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      39. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      42. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      43. Grupa Artyleryjska "Granat”
      44. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      45. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      46. Reduta BRÓDNOWSKA
      47. Szpitale placówki "Kordian"
      48. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      49. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      50. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      51. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      52. Baza Lotnicza "Łużyce”
      53. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      54. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      55. Żołnierze Wyklęci
      56. MALI POWSTAŃCY
      57. Akcja oddziału AK "Osjan”
      58. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      59. Reduta ALKAZAR
      60. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      61. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      62. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      63. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      64. Fieldorf Emil gen.
      65. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      66. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      67. Żurowski Antoni płk
      68. Dziesięciu Powieszonych
      69. Obóz NKWD w Rembertowie
      70. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      71. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      72. Cichociemni
      73. Zamach na Kutscherę
      74. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      75. Zdobycie Komendy Policji
      76. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      77. Wybuch transportera ładunków
      78. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      79. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      80. Szare Szeregi
      81. Rodowicz Jan "Anoda”
      82. Herman Władysław
      83. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      84. Śmigielski Manswet
      85. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      86. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      87. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      88. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      89. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      90. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      91. Batalion AK "Żubr"
      92. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      93. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      94. Sowiecki Trybunał Wojenny
      95. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      96. Kwatera główna NKWD
      97. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      98. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      100. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      101. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      102. Dom Janka Bytnara
      103. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      104. Baczyński Krzysztof Kamil
      105. Dom profesorów
      106. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      107. Obrona Pałacyku Michla
      108. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      109. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Pilecki Witold rtm.
      112. Veli bej Jedigar
      113. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      114. Fedorońko - Rodzina
      115. Leski Kazimierz
      116. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      117. Baszmakow Wiktor
      118. Szirtładze Irena
      119. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      120. Kopiec Powstania Warszawskiego
      121. Pomnik Powstania Warszawskiego
      122. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      123. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      124. Reduta KRÓLEWSKA 16
      125. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      126. Szare Szeregi
      127. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 27.10.2019 13:54:48 27.10.2019 14:19:14 22 0 132