Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Nazarii Kutsovol

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (26.10.2019 11:07:18)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (20.11.2019 07:38:04)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (20.11.2019 07:56:10)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (20.11.2019 07:42:56)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 10 Daab Witold Karol 26.10.2019 13:50:35 26.10.2019 13:51:25 5 0 45
      2. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 26.10.2019 12:40:33 26.10.2019 12:41:33 5 0 45
      3. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 26.10.2019 14:31:13 26.10.2019 14:31:46 5 0 45
      4. 39 Zdobycie Gęsiówki 26.10.2019 13:07:41 26.10.2019 13:08:41 4 0 36
      5. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 31.10.2019 18:43:49 31.10.2019 18:44:51 5 0 15
      6. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 15.11.2019 13:53:06 15.11.2019 13:53:48 5 0 15
      7. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 15.11.2019 13:55:46 15.11.2019 13:56:19 5 0 15
      8. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 15.11.2019 13:56:39 15.11.2019 13:57:22 5 0 15
      9. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 31.10.2019 19:17:55 31.10.2019 19:19:06 5 0 15
      10. 64 Żołnierze Wyklęci 31.10.2019 19:22:18 31.10.2019 19:23:57 5 0 15
      11. 65 MALI POWSTAŃCY 31.10.2019 19:29:31 31.10.2019 19:30:53 5 0 15
      12. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 15.11.2019 13:54:10 15.11.2019 13:54:42 5 0 15
      13. 68 Reduta ALKAZAR 15.11.2019 13:57:42 15.11.2019 13:58:23 5 0 15
      14. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 30.10.2019 19:50:18 30.10.2019 19:55:31 5 1 14
      15. 110 Więzienie Pawiak 26.10.2019 12:10:20 26.10.2019 12:11:26 4 0 36
      16. 118 Akcja "Góral" 30.10.2019 14:06:25 30.10.2019 14:10:07 5 0 45
      17. 133 Jankowski Stanisław 26.10.2019 14:19:01 26.10.2019 14:19:31 5 0 45
      18. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 30.10.2019 19:59:36 30.10.2019 20:08:51 5 1 14
      19. 141 Szare Szeregi 30.10.2019 19:37:19 30.10.2019 19:44:24 3 1 8
      20. 145 Wróbel Stanisław 30.10.2019 19:27:30 30.10.2019 19:30:02 5 0 15
      21. 146 Obwód GARWOLIN 30.10.2019 19:18:09 30.10.2019 19:19:39 5 0 15
      22. 148 Obwód SIEDLCE 30.10.2019 19:21:59 30.10.2019 19:23:12 4 0 12
      23. 149 Obwód SOCHACZEW 30.10.2019 19:30:42 30.10.2019 19:31:25 5 0 15
      24. 150 Obwód GRÓJEC 30.10.2019 19:32:53 30.10.2019 19:33:41 5 0 15
      25. 152 Obwód PUŁTUSK 30.10.2019 19:24:30 30.10.2019 19:25:36 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      35. Walki na Towarowej
      36. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      37. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      38. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      39. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      40. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      41. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      42. Filmowcy Armii Krajowej
      43. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      44. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      45. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      46. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      47. Reduta BRÓDNOWSKA
      48. Szpitale placówki "Kordian"
      49. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      50. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      51. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      52. Baza Lotnicza "Łużyce”
      53. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      54. Kompania AK por. "Gryfa”
      55. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      56. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      57. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      58. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      59. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      60. Fieldorf Emil gen.
      61. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      62. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      63. Żurowski Antoni płk
      64. Dziesięciu Powieszonych
      65. Obóz NKWD w Rembertowie
      66. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      67. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      68. Cichociemni
      69. Zamach na Kutscherę
      70. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      71. Zdobycie Komendy Policji
      72. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      73. Wybuch transportera ładunków
      74. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      75. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      76. Szare Szeregi
      77. Rodowicz Jan "Anoda”
      78. Herman Władysław
      79. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      80. Śmigielski Manswet
      81. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      82. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      83. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      84. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      85. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      86. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      87. Batalion AK "Żubr"
      88. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      89. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      90. Sowiecki Trybunał Wojenny
      91. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      92. Kwatera główna NKWD
      93. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      94. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      95. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      97. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      98. Dom Janka Bytnara
      99. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      100. Baczyński Krzysztof Kamil
      101. Dom profesorów
      102. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      103. Obrona Pałacyku Michla
      104. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      105. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Pilecki Witold rtm.
      108. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      109. Veli bej Jedigar
      110. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      111. Fedorońko - Rodzina
      112. Leski Kazimierz
      113. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      114. Baszmakow Wiktor
      115. Szirtładze Irena
      116. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      117. Kopiec Powstania Warszawskiego
      118. Pomnik Powstania Warszawskiego
      119. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      120. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      121. Reduta KRÓLEWSKA 16
      122. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      123. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      124. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      125. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      126. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      127. Obwód WĘGRÓW
      128. Ośrodek GABKA - OSA
      129. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik