PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Cloud

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (22.10.2019 11:45:25)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 06.11.2019 17:18:48 06.11.2019 17:21:58 4 0 12
      2. 2 Antonin 06.11.2019 17:23:03 06.11.2019 17:26:00 4 0 12
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 06.11.2019 17:26:15 06.11.2019 17:29:20 3 0 9
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 06.11.2019 17:29:34 06.11.2019 17:35:33 4 1 11
      5. 5 Dom Akademicki 06.11.2019 17:35:46 06.11.2019 17:40:39 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 29.12.2019 18:31:07 29.12.2019 18:31:43 4 1 11
      7. 7 Reduta KALISKA 29.12.2019 18:31:07 29.12.2019 18:32:14 2 0 6
      8. 8 Reduta WAWELSKA 29.12.2019 18:31:07 29.12.2019 18:32:27 1 0 3
      9. 9 Zieleniak 29.12.2019 18:31:08 29.12.2019 18:32:57 1 0 3
      10. 10 Daab Witold Karol 29.12.2019 18:31:09 29.12.2019 18:33:12 3 0 9
      11. 11 Perlikowski Wiesław 29.12.2019 18:36:08 29.12.2019 18:36:23 0 0 0
      12. 12 Salamucha Jan 23.10.2019 09:45:41 23.10.2019 09:49:00 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 29.12.2019 18:36:09 29.12.2019 18:36:49 0 0 0
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 29.12.2019 18:36:09 29.12.2019 18:37:04 1 0 3
      15. 15 Walki na Ryglu 29.12.2019 18:36:10 29.12.2019 18:37:21 2 0 6
      16. 16 Barykada Żyrardów 29.12.2019 18:36:10 29.12.2019 18:37:32 2 0 6
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 29.12.2019 18:36:11 29.12.2019 18:37:48 0 0 0
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 29.12.2019 18:36:11 29.12.2019 18:37:59 4 0 12
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 29.12.2019 18:36:12 29.12.2019 18:38:42 1 0 3
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 29.12.2019 18:36:13 29.12.2019 18:38:53 3 0 9
      21. 21 GLORIA VICTIS 29.12.2019 18:42:43 29.12.2019 18:45:58 5 0 15
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 29.12.2019 18:46:41 29.12.2019 18:50:54 4 0 12
      23. 23 Kwatera na Łączce 29.12.2019 18:51:20 29.12.2019 18:56:42 5 0 15
      24. 24 Siedziba Gestapo 23.10.2019 07:37:06 23.10.2019 07:38:59 5 0 15
      25. 116 Dom profesorów 23.10.2019 07:55:15 23.10.2019 07:55:45 5 0 15
      26. 150 Obwód GRÓJEC 06.11.2019 17:13:42 06.11.2019 17:16:45 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Radomska Maria Joanna
      2. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      3. Walki o Uniwersytet Warszawski
      4. Műller Aleksander
      5. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      6. Zaorski Andrzej
      7. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      8. Lewandowski Zbigniew
      9. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      10. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      11. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      12. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      13. Walki na Towarowej
      14. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      15. Zdobycie Gęsiówki
      16. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      17. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      18. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      19. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      20. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      21. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      22. Filmowcy Armii Krajowej
      23. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      24. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      25. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      26. Grupa Artyleryjska "Granat”
      27. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      28. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      29. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      30. Reduta BRÓDNOWSKA
      31. Szpitale placówki "Kordian"
      32. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      33. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      34. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      35. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      36. Baza Lotnicza "Łużyce”
      37. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      38. Kompania AK por. "Gryfa”
      39. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      40. Żołnierze Wyklęci
      41. MALI POWSTAŃCY
      42. Akcja oddziału AK "Osjan”
      43. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      44. Reduta ALKAZAR
      45. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      46. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      47. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      48. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      49. Fieldorf Emil gen.
      50. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      51. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      52. Żurowski Antoni płk
      53. Dziesięciu Powieszonych
      54. Obóz NKWD w Rembertowie
      55. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      56. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      57. Cichociemni
      58. Zamach na Kutscherę
      59. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      60. Zdobycie Komendy Policji
      61. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      62. Wybuch transportera ładunków
      63. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      64. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      65. Szare Szeregi
      66. Rodowicz Jan "Anoda”
      67. Herman Władysław
      68. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      69. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      70. Śmigielski Manswet
      71. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      72. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      73. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      74. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      75. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      76. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      77. Batalion AK "Żubr"
      78. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      79. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      80. Sowiecki Trybunał Wojenny
      81. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      82. Kwatera główna NKWD
      83. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      84. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      85. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      86. Więzienie Pawiak
      87. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      88. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      89. Dom Janka Bytnara
      90. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      91. Baczyński Krzysztof Kamil
      92. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      93. Akcja "Góral"
      94. Obrona Pałacyku Michla
      95. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      96. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      97. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      98. Pilecki Witold rtm.
      99. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      100. Veli bej Jedigar
      101. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      102. Fedorońko - Rodzina
      103. Leski Kazimierz
      104. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      105. Baszmakow Wiktor
      106. Szirtładze Irena
      107. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      108. Jankowski Stanisław
      109. Kopiec Powstania Warszawskiego
      110. Pomnik Powstania Warszawskiego
      111. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      112. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      113. Reduta KRÓLEWSKA 16
      114. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      115. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      116. Szare Szeregi
      117. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      118. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      119. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      120. Wróbel Stanisław
      121. Obwód GARWOLIN
      122. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      123. Obwód SIEDLCE
      124. Obwód SOCHACZEW
      125. Obwód WĘGRÓW
      126. Obwód PUŁTUSK
      127. Ośrodek GABKA - OSA
      128. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik